Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12651 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by MyTao »

customer is always right. :D

Ja sam sokiran na uslugu u Bosni... Nikada gore iskustvo nisam imao.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#12652 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by uglavnomja »

nekada davno mi je rekla jedna zenska da je najgore raditi sa ljudima ...

a ona apotekarica, minimum mr farmacije, ono iza pulta, doktorski mantil, ima znanje ... kontam sta je njoj problem :-)


kasnije skontam da je milion posto u pravu, nije bitno u kojoj funkciji, prodavacice, advokata, sefa, humanitarca, ucitejice i profesora, ...da li mole ili zahtjevaju sa pravom ... :run:
broj dva
Posts: 4549
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#12653 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by broj dva »

MyTao wrote:customer is always right. :D

Ja sam sokiran na uslugu u Bosni... Nikada gore iskustvo nisam imao.
---
Ja u Ljubuškom sa prijateljicom u nekoj bižuteriji i cura gleda onaj jeftini nakit i ostale idiotarije i zagleda mjerka nekih 5-6 minuta kad odjednom prodavačica "kući tako po ormarima čeprkaj!"
Sjedam u taxi, na zadnji sic i okreće se tsksista i kaže "jooj vidi njega ko direktor na zadnji sic"
Dokazim u supermarket (bilo mi 36-7 godina i skoro potpuno sjed) a prodavačica sjedi na gajbi pred ulazom puši cigar i meni ko iz topa " šta'š ti mali?"

Usluga nam je dno dna vazda se sjebem kad na profesionalne i ljubazne ljude naletim..
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#12654 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Connaisseur Karlin »

MyTao wrote:customer is always right. :D
doticno pravilo ne vrijedi za osobe koje donose finalnu odluku, a osobe koje nisu "in charge" su istrenirane da kazu " Sir, yes Sir" :D
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#12655 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Zejnep »

E cuj sic :lol:
kapljica kise
Posts: 66
Joined: 24/04/2017 19:38

#12656 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by kapljica kise »

annoy wrote:
djevojka bez imena wrote::lol: pa kako to funkcioniše? Pade mi na pamet, što bi moji učenici voljeli da sam ja takva :lol:
Pa lijepo, radim sto moram al ne ocekuj da cu to cinit pjevajuci :D
Meni su recimo neshvatljivi ljudi koji se ponasaju kao da ce umrijeti ako ne popiju jutarnju kavu :-)
Ta sam :D
Uopste nisam jutarnji tip i cim oci otvorim samo je jedan cilj - kafa
Vadim se na nizak tlak :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#12657 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca »

MyTao wrote:customer is always right. :D

Ja sam sokiran na uslugu u Bosni... Nikada gore iskustvo nisam imao.
Eh, kada mi muterija to kaze :-) a vecinom su to mufljuzi koji igraju sistem. Kao obisao sam svijet , sve znam. :roll: :lol:

Ne volim nikada su previse ljubazni. :-) Znaci ,moram nsto kupiti-kako cu ih razocarati sa recenicom --samo razgledam. :zoka:
Theta
Posts: 45
Joined: 17/10/2017 19:52

#12658 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Theta »

Valjda žene :mrgreen:
User avatar
medvjed23
Posts: 26836
Joined: 16/07/2010 13:49

#12659 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by medvjed23 »

djevojka bez imena wrote:
annoy wrote:
SmokingMan wrote:Ne kontam nagle promjene ljudi navečer prijateljski raspoložen,ujutro sasvim neke druge osobe. :D
Ja ujutro ne volim nikog :D uopce nisam jutarnji tip i mrzim jutra i cijeli svijet izjutra
Imam ja jednu kolegicu takvu, s tim što nju mrzi reci čak i dobro jutro. Ne kontam to. :-)
ovo ne kontam :D zašto se, kad je nekome nešto mrsko, kaže da tog nekog to nešto mrzi?

mrsko mi raditi = mrzi me raditi
mrsko mi živjeti = mrzi me živjeti
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#12660 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca »

I meni smeta, kada kazu --- i hate that-- :-) vecinom mladje osobe to koriste, bez lijepih manira i u ostalim stvarima.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18707
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#12661 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by SmokingMan »

Mesečini da ljudi i dalj gaje tu iluziju o kafi kao sredstvu jutarnjeg liječenja od neispavanosti.Ja mogu popiti šolju kafe prije ili poslje spavanja,i opet nikakve razlike.
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#12662 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by lijepa u dusi »

Ne kontam ovu pomamu za nosanjem termoski u rukama. Odjednom svima treba kafa ujutro, zaboga ne funkcionisu, oni su nadrkani, oni ujedaju, svijet treba da ili stane ili se skloni s njihovog puta dok se kafa ne popije.
Halo ba jebe mi se za tobom i tvojom kafom, ako te nesto lijepo, kulturno, civilizovano pitam ocekujem isti takav odgovor. Po meni cista razmazenost i provodjenje nekakvih hirova i nametanje svoje osobnosti. Mozda nisam ni ja morning person, ali ne hodam uokolo sa soljom kafe, ne prosipam je po drugim ljudima bez izvini s pogledom koji pokazuje da ti je vise stalo do tvoje prosute kafe nego moje isprljane jakne, majice, stagod, ne voli niko rano ustajanje, obaveze, svi mi imamo nekakva sranja za vratom ali mi random osobe nisu krive i nema potrebe da njima serem o tome kako mi je zivot depresivan do kafe, a poslije sam ko leptiric u sarenilu. Wtf ba, fuck off.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#12663 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ovo_mi_je_nick »

Kafa (kahva, kava kako ko hoće) 's nogu' se poistovjetuje sa 'business' osobama koje nemaju vremena al baš nemaju vremena da popiju kafu na miru.

A kako danas svi glume osobe u obavezama što iz toga slijedi da su popularne i da imaju novaca, iz toga opet slijedi nosanje kafe po javnom prevozu ili u toku prelaska od kuće do firme.

Sad će neko reći kako nema vremena za kafe. Kafa kao kafa da dobiješ dozu kofeina se salije za 20 sekundi. A drugo je kurch.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12664 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by JThomas »

to je to.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#12665 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by supercali »

kapljica kise wrote:
annoy wrote:
djevojka bez imena wrote::lol: pa kako to funkcioniše? Pade mi na pamet, što bi moji učenici voljeli da sam ja takva :lol:
Pa lijepo, radim sto moram al ne ocekuj da cu to cinit pjevajuci :D
Meni su recimo neshvatljivi ljudi koji se ponasaju kao da ce umrijeti ako ne popiju jutarnju kavu :-)
Ta sam :D
Uopste nisam jutarnji tip i cim oci otvorim samo je jedan cilj - kafa
Vadim se na nizak tlak :D
Ajmo na kafu
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#12666 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by supercali »

ovo_mi_je_nick wrote:Kafa (kahva, kava kako ko hoće) 's nogu' se poistovjetuje sa 'business' osobama koje nemaju vremena al baš nemaju vremena da popiju kafu na miru.

A kako danas svi glume osobe u obavezama što iz toga slijedi da su popularne i da imaju novaca, iz toga opet slijedi nosanje kafe po javnom prevozu ili u toku prelaska od kuće do firme.

Sad će neko reći kako nema vremena za kafe. Kafa kao kafa da dobiješ dozu kofeina se salije za 20 sekundi. A drugo je kurch.
A ja budala pitam forumasice za kafu i to navece umjesto te sto zure ujutro da pitam :mrgreen:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#12667 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ovo_mi_je_nick »

Napraviš proljevušu. Ona onako sva zapuhana još krmeljava izađe na ulicu. Uletiš joj ko na filmu. Ona se zahvaljuje, one papire uz grudi primiče a ti čekaš da je stomak promjesi tj. sračka se desi. Traži wc jer je hiiitnoo drži se rukom za dupe. Ti odeš isto ispred wc a i čekaš je.

Onda je pitaš za kafu kad koke prikunjaju :lol:
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#12668 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Zejnep »

supercali wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Kafa (kahva, kava kako ko hoće) 's nogu' se poistovjetuje sa 'business' osobama koje nemaju vremena al baš nemaju vremena da popiju kafu na miru.

A kako danas svi glume osobe u obavezama što iz toga slijedi da su popularne i da imaju novaca, iz toga opet slijedi nosanje kafe po javnom prevozu ili u toku prelaska od kuće do firme.

Sad će neko reći kako nema vremena za kafe. Kafa kao kafa da dobiješ dozu kofeina se salije za 20 sekundi. A drugo je kurch.
A ja budala pitam forumasice za kafu i to navece umjesto te sto zure ujutro da pitam :mrgreen:
:lol:
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#12669 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by peepeep »

ovo_mi_je_nick wrote:Kafa (kahva, kava kako ko hoće) 's nogu' se poistovjetuje sa 'business' osobama koje nemaju vremena al baš nemaju vremena da popiju kafu na miru.

A kako danas svi glume osobe u obavezama što iz toga slijedi da su popularne i da imaju novaca, iz toga opet slijedi nosanje kafe po javnom prevozu ili u toku prelaska od kuće do firme.

Sad će neko reći kako nema vremena za kafe. Kafa kao kafa da dobiješ dozu kofeina se salije za 20 sekundi. A drugo je kurch.
salijes kahvfu i dobijes proljev
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#12670 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by djevojka bez imena »

ovo_mi_je_nick wrote:Kafa (kahva, kava kako ko hoće) 's nogu' se poistovjetuje sa 'business' osobama koje nemaju vremena al baš nemaju vremena da popiju kafu na miru.

A kako danas svi glume osobe u obavezama što iz toga slijedi da su popularne i da imaju novaca, iz toga opet slijedi nosanje kafe po javnom prevozu ili u toku prelaska od kuće do firme.

Sad će neko reći kako nema vremena za kafe. Kafa kao kafa da dobiješ dozu kofeina se salije za 20 sekundi. A drugo je kurch.
Kafa s nogu isto ko da se vode na pijem. Ne, hvala. Nemam vremena trčati na kafe ali kad pijem, sjedim i s ceifom.
User avatar
nepass1
Posts: 9706
Joined: 06/07/2017 07:35

#12671 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by nepass1 »

ne kontam ni ja, cuj moras kafu popiti da funkcionises :D
kad stisnu obaveze zaboravi se i kafa i jelo.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#12672 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ovo_mi_je_nick »

peepeep wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Kafa (kahva, kava kako ko hoće) 's nogu' se poistovjetuje sa 'business' osobama koje nemaju vremena al baš nemaju vremena da popiju kafu na miru.

A kako danas svi glume osobe u obavezama što iz toga slijedi da su popularne i da imaju novaca, iz toga opet slijedi nosanje kafe po javnom prevozu ili u toku prelaska od kuće do firme.

Sad će neko reći kako nema vremena za kafe. Kafa kao kafa da dobiješ dozu kofeina se salije za 20 sekundi. A drugo je kurch.
salijes kahvfu i dobijes proljev
A kad hodaš i pijuckaš tada se kao ne može dobiti sračka. Pa to kad se protrese jaro, treba čmarkage mazat jekodermom poslije. Kad se napneš a nema otpora, suze frcaju a mlazni val kao voda kad dođe nakon redukcije.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#12673 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ovo_mi_je_nick »

Zejnep wrote:
supercali wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Kafa (kahva, kava kako ko hoće) 's nogu' se poistovjetuje sa 'business' osobama koje nemaju vremena al baš nemaju vremena da popiju kafu na miru.

A kako danas svi glume osobe u obavezama što iz toga slijedi da su popularne i da imaju novaca, iz toga opet slijedi nosanje kafe po javnom prevozu ili u toku prelaska od kuće do firme.

Sad će neko reći kako nema vremena za kafe. Kafa kao kafa da dobiješ dozu kofeina se salije za 20 sekundi. A drugo je kurch.
A ja budala pitam forumasice za kafu i to navece umjesto te sto zure ujutro da pitam :mrgreen:
:lol:
Evo Zejnep hoće da proba kahfvenisati ujutro bez kahfve :lol:
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#12674 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Zejnep »

ovo_mi_je_nick wrote:
Evo Zejnep hoće da proba kahfvenisati ujutro bez kahfve :lol:
kako se to radi? :mrgreen: :mrgreen:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#12675 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ovo_mi_je_nick »

Zejnep wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:
Evo Zejnep hoće da proba kahfvenisati ujutro bez kahfve :lol:
kako se to radi? :mrgreen: :mrgreen:
Objasnim ti ujutro na ćesrice :D
Post Reply