Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#11526 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by djevojka bez imena »

triconja wrote:
djevojka bez imena wrote:Ove djevojke sto se slikaju s oruzjem u rukama. Izgleda ko pravo :-) :(
Jel kozni ili metalni pistolj :izet: :lol:
neki kao aerosoft klub, jeste malo juce. :twisted:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#11527 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Bloo »

triconja wrote:
Raskošno svadbeno slavlje upriličeno je u hotelu Evropa uz trubače i vatromet, a mladenci su se vjenčali istog dana kada je u posjeti Sarajevu boravio papa Franjo.

Kakva ja sranja citam...
join the club
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#11528 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Fakat ne kontam, kako to u svim filmovima, vazda isti sablon pri scenama kad svrsavaju.
Shatro oni glasni, ahhh uhhh ohhhh prolama se do susjednog kantona.
Mislim ono, haj ok u par filmova se sjebat al svaki, ama bas svaki jbeni film uzima taj klise kao default.
Ja bolan jedva disem pred svrsavanje, kamol da nesta urlicem, pricam, proseravam.
Boze sacuvaj i zakloni :twisted:
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#11529 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by djevojka bez imena »

Sto se ljudi cude sto je zlica Ganicka rodila u Zg. Eto ce s parama koje ima odabrati da dijete rodi u leglu MRS - e :-)
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#11530 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Point. »

Ne kontam zasto nemaju zvake sa okusom cevapa, bureka, kljukuse. Zamisli na dijeti, umjesto porcije cevapa smazes tu zvaku da zavaras mozakni zeludac.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#11531 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

djevojka bez imena wrote:Sto se ljudi cude sto je zlica Ganicka rodila u Zg. Eto ce s parama koje ima odabrati da dijete rodi u leglu MRS - e :-)
E a more li se uspostaviti uzrocno posljedicna veza MRS-ae i autizma? Ako more onda Hazime imamo dobitnika :lol: .

Ako neko ko ima veze sa Nobelovim nominacijama i nagradama cita, nek posalje poruku, dacu adresu na koju moze da posalje nagradu :lol: .
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#11532 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by MOSALJOZE »

Point. wrote:Ne kontam zasto nemaju zvake sa okusom cevapa, bureka, kljukuse. Zamisli na dijeti, umjesto porcije cevapa smazes tu zvaku da zavaras mozakni zeludac.
Image
Image
I da zasladiš :mrgreen:
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#11533 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by tranquil »

Prvo žvaka s ukusom ćevapa s lukom, onda ove light varijante.
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#11534 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by male_okice »

ne kontam ono "konturisanje" lica i uopste previse tih pudera, te tekuci te onaj suhi te ovaki onaki...kako ona to uopste skine navecer? treba tri sata kiseliti lice u vodi i razjedjivac da to skines...danas gledam onu jednu na fbu stavlja i na ramena neki highlighter kao da dodju do izrazaja wtf :?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#11535 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

male_okice wrote:ne kontam ono "konturisanje" lica i uopste previse tih pudera, te tekuci te onaj suhi te ovaki onaki...kako ona to uopste skine navecer? treba tri sata kiseliti lice u vodi i razjedjivac da to skines...danas gledam onu jednu na fbu stavlja i na ramena neki highlighter kao da dodju do izrazaja wtf :?
Tako ti je to, mora se spremit da bidne jebano ili da jebe. Muskinje mora dugotrajnije da se sprema (misici, kilaza) dok zenskinje mora samo biti fino u faci. Kako zakon o tako tim stvarima nalaze da bi bio šnjekim ko je na vrhu i ti moras biti na vrhu.


P.S Svaka slicnost sa stvarnim dogadjajima je slucajna.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#11536 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ovo_mi_je_nick »

1. Postavljanje dova ( s hadža ) na facebook. Bog će to vidjeti i ako se nikome i ne napiše i ne iskaže. Dovoljno je u sebi zamoliti.

2. Uplate kurbana na medrese. Svaki q od hodže neke fetve daje. Hoće li oni to opšte zaklati, gdje će se to klati (ako neko hoće da gleda klanje svog kurbana i odmah uzet svoju trećinu) i još navesi da hoćeš svoju trećinu. Pa gdje je taj mozak od ahmedije koji ne zna da se trećina mora ostaviti sebi za ispravan kurban.
Dobiješ trećinu svog kurbana nakon 5 dana, boga pitaj iz koje mesare.

3. Koristenje bajrama za sergiju. Ima li ijedno veće okupljanje a da se ne traži paaaaraaaaa daj paaaaraaaaaaa. Nije bitan ovaj svijet i novac i materijalizam...al daj naaamaaaaa paraaaa.
Nemoj davati siromašnim i jetimima. Daj nama mi ćemo to rasporediti nanulicu vam.

4. Gdje god za praktikovanje vjere treba keša to je sve navlakuša. Eeee 14 milijardi i više te košta da vidiš kamen koji je kao božiji i da opereš grijehe. Zapravo da se ispravim, toliko kraljevi maznu na toj priči.
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#11537 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Bluemore »

ovo_mi_je_nick wrote:1. Postavljanje dova ( s hadža ) na facebook. Bog će to vidjeti i ako se nikome i ne napiše i ne iskaže. Dovoljno je u sebi zamoliti.

2. Uplate kurbana na medrese. Svaki q od hodže neke fetve daje. Hoće li oni to opšte zaklati, gdje će se to klati (ako neko hoće da gleda klanje svog kurbana i odmah uzet svoju trećinu) i još navesi da hoćeš svoju trećinu. Pa gdje je taj mozak od ahmedije koji ne zna da se trećina mora ostaviti sebi za ispravan kurban.
Dobiješ trećinu svog kurbana nakon 5 dana, boga pitaj iz koje mesare.

3. Koristenje bajrama za sergiju. Ima li ijedno veće okupljanje a da se ne traži paaaaraaaaa daj paaaaraaaaaaa. Nije bitan ovaj svijet i novac i materijalizam...al daj naaamaaaaa paraaaa.
Nemoj davati siromašnim i jetimima. Daj nama mi ćemo to rasporediti nanulicu vam.

4. Gdje god za praktikovanje vjere treba keša to je sve navlakuša. Eeee 14 milijardi i više te košta da vidiš kamen koji je kao božiji i da opereš grijehe. Zapravo da se ispravim, toliko kraljevi maznu na toj priči.
:thumbup: :thumbup:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#11538 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by JThomas »

da te ispravim, čuvari dvije svete džamije :thumbup:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#11539 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

ovo_mi_je_nick wrote:1. Postavljanje dova ( s hadža ) na facebook. Bog će to vidjeti i ako se nikome i ne napiše i ne iskaže. Dovoljno je u sebi zamoliti.

2. Uplate kurbana na medrese. Svaki q od hodže neke fetve daje. Hoće li oni to opšte zaklati, gdje će se to klati (ako neko hoće da gleda klanje svog kurbana i odmah uzet svoju trećinu) i još navesi da hoćeš svoju trećinu. Pa gdje je taj mozak od ahmedije koji ne zna da se trećina mora ostaviti sebi za ispravan kurban.
Dobiješ trećinu svog kurbana nakon 5 dana, boga pitaj iz koje mesare.

3. Koristenje bajrama za sergiju. Ima li ijedno veće okupljanje a da se ne traži paaaaraaaaa daj paaaaraaaaaaa. Nije bitan ovaj svijet i novac i materijalizam...al daj naaamaaaaa paraaaa.
Nemoj davati siromašnim i jetimima. Daj nama mi ćemo to rasporediti nanulicu vam.

4. Gdje god za praktikovanje vjere treba keša to je sve navlakuša. Eeee 14 milijardi i više te košta da vidiš kamen koji je kao božiji i da opereš grijehe. Zapravo da se ispravim, toliko kraljevi maznu na toj priči.
Kakvi to, budi ko ja. Ko god je pripadnik religije a placa te poreze na budale je po meni hajvan. Haj ono nekad malo obici pa vidjet sta ima novo ali sad davanje para, eee.

Edit: vidim ovo u zadnjoj recenici i skontah nesto, 'naci pravilno je beEeEe beEeEe beEeEe
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#11540 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Znaci ne kontate jedan od stubova islama? :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66017
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#11541 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

God loves you. And he needs money.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#11542 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

insomnia78 wrote:Znaci ne kontate jedan od stubova islama? :lol:
Jel onaj sto moras prinositi zrtvu ili onaj kad moras uplacivati porez u ustanovu?

E al haj sad malo pogledaj krscanstvo, preslikani nacini iznude para za "dobrotvorne" i promotivne svrhe :lol: . Sve religije su iste sto se tog tice :izet: :lol: .
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#11543 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ovo_mi_je_nick »

Kontam ja davanje npr novca ali ne kontam ono: eto kao bolji je od onog koji je škrt, nije bitno koliko se da nego koliko ostane :-)

Da smo u temi.... popularno je da hodže straše ljude vatrom ukoliko ne udjele paaaraaaaaa umjesto da budi dobri, čine dobro (pomažu i u vidu nematerijalnog) praktikuju vjeru po propisima itd.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#11544 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by sheilak »

ovo_mi_je_nick wrote:1. Postavljanje dova ( s hadža ) na facebook. Bog će to vidjeti i ako se nikome i ne napiše i ne iskaže. Dovoljno je u sebi zamoliti.

2. Uplate kurbana na medrese. Svaki q od hodže neke fetve daje. Hoće li oni to opšte zaklati, gdje će se to klati (ako neko hoće da gleda klanje svog kurbana i odmah uzet svoju trećinu) i još navesi da hoćeš svoju trećinu. Pa gdje je taj mozak od ahmedije koji ne zna da se trećina mora ostaviti sebi za ispravan kurban.
Dobiješ trećinu svog kurbana nakon 5 dana, boga pitaj iz koje mesare.

3. Koristenje bajrama za sergiju. Ima li ijedno veće okupljanje a da se ne traži paaaaraaaaa daj paaaaraaaaaaa. Nije bitan ovaj svijet i novac i materijalizam...al daj naaamaaaaa paraaaa.
Nemoj davati siromašnim i jetimima. Daj nama mi ćemo to rasporediti nanulicu vam.

4. Gdje god za praktikovanje vjere treba keša to je sve navlakuša. Eeee 14 milijardi i više te košta da vidiš kamen koji je kao božiji i da opereš grijehe. Zapravo da se ispravim, toliko kraljevi maznu na toj priči.
sve ovo. ali ne kontam ni tu neku licemjernu, nekriticnu i zadrtu religioznost, ono "da drugi vide koliki sam
ja vjernik, pa ce mi biti i veci status u drustvu" stav. ne shvatam ni toliki znacaj religioznosti koliki joj se i sad pridaje. kao idioti.
ne shvatam ni ljude koji daju kao sadaku onim ubehucenim "bulama" duz titove i ferhadije (strateski rasporedjene na kljucnim mjestima, pognute glave i oborenog pogleda.)
al fakat najvise ne kontam popularnost hane hadziavdagic i kako se od gradske sprdnje podigla na razinu pripadnice jet seta (u tom i tragicnije sto je to zg jet set).

sve naopako gluho ne bilo.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#11545 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

sheilak wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:1. Postavljanje dova ( s hadža ) na facebook. Bog će to vidjeti i ako se nikome i ne napiše i ne iskaže. Dovoljno je u sebi zamoliti.

2. Uplate kurbana na medrese. Svaki q od hodže neke fetve daje. Hoće li oni to opšte zaklati, gdje će se to klati (ako neko hoće da gleda klanje svog kurbana i odmah uzet svoju trećinu) i još navesi da hoćeš svoju trećinu. Pa gdje je taj mozak od ahmedije koji ne zna da se trećina mora ostaviti sebi za ispravan kurban.
Dobiješ trećinu svog kurbana nakon 5 dana, boga pitaj iz koje mesare.

3. Koristenje bajrama za sergiju. Ima li ijedno veće okupljanje a da se ne traži paaaaraaaaa daj paaaaraaaaaaa. Nije bitan ovaj svijet i novac i materijalizam...al daj naaamaaaaa paraaaa.
Nemoj davati siromašnim i jetimima. Daj nama mi ćemo to rasporediti nanulicu vam.

4. Gdje god za praktikovanje vjere treba keša to je sve navlakuša. Eeee 14 milijardi i više te košta da vidiš kamen koji je kao božiji i da opereš grijehe. Zapravo da se ispravim, toliko kraljevi maznu na toj priči.
sve ovo. ali ne kontam ni tu neku licemjernu, nekriticnu i zadrtu religioznost, ono "da drugi vide koliki sam
ja vjernik, pa ce mi biti i veci status u drustvu" stav. ne shvatam ni toliki znacaj religioznosti koliki joj se i sad pridaje. kao idioti.
ne shvatam ni ljude koji daju kao sadaku onim ubehucenim "bulama" duz titove i ferhadije (strateski rasporedjene na kljucnim mjestima, pognute glave i oborenog pogleda.)
al fakat najvise ne kontam popularnost hane hadziavdagic i kako se od gradske sprdnje podigla na razinu pripadnice jet seta (u tom i tragicnije sto je to zg jet set).

sve naopako gluho ne bilo.
SHTEVELEC
Posts: 548
Joined: 19/03/2010 15:43

#11546 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by SHTEVELEC »

_BataZiv_0809 wrote:God loves you. And he needs money.
Karlin je kralj... Svemoguci, sveznajuci, al' slabo mu ide s parama...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66017
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#11547 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

SHTEVELEC wrote:
_BataZiv_0809 wrote:God loves you. And he needs money.
Karlin je kralj... Svemoguci, sveznajuci, al' slabo mu ide s parama...
Razumijemo se, kolega :wink:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#11548 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

_BataZiv_0809 wrote:
SHTEVELEC wrote:
_BataZiv_0809 wrote:God loves you. And he needs money.
Karlin je kralj... Svemoguci, sveznajuci, al' slabo mu ide s parama...
Razumijemo se, kolega :wink:
Ma hajde bolan, nisam cuo da neki heretik (ateist, ćafir) ne zna za Karlina :lol: :thumbup: .
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#11549 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

Ne mogu ovih evolucija stalnih, dosta stvari i stranica sjebato i evo sad i youtube. Kofol nesto estetski fino, jes malo morgen. Isto ko oni marketi i granapi dje se stalno nesto pomjera i premjesta pa moras sve triput obic da nadjes sta hoš. Isto ko raji 80ih kad su predstavljali malo "estetskija bez puno uglova" auta, a vrhunac bio golf :lol: .

Smrt progresu, sloboda navici.
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#11550 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Logovan »

triconja wrote:Ne mogu ovih evolucija stalnih, dosta stvari i stranica sjebato i evo sad i youtube. Kofol nesto estetski fino, jes malo morgen. Isto ko oni marketi i granapi dje se stalno nesto pomjera i premjesta pa moras sve triput obic da nadjes sta hoš. Isto ko raji 80ih kad su predstavljali malo "estetskija bez puno uglova" auta, a vrhunac bio golf :lol: .

Smrt progresu, sloboda navici.
Pa profit. :D Ti dok nađeš ono što ti treba, možda naletiš na nešto što ćeš isto kupiti i eto zarade od premještanja. :D
Post Reply