Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#10101 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Kako sam bio u banovicima dvi hefte, sve sam skonto.
Dozivjeo sam prosvjetljenje, mozete me zvati komotno illuminat :roll:
meteorit135531
Posts: 702
Joined: 29/05/2016 16:35

#10102 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by meteorit135531 »

Ne kontam smrtovnice. :skoljka: ono kad se napiše :
Ozalosceni su :
Sestricna, amidzicna, tetic, rođak koji živi u Pensilvaniji pa sad suze roni jer je njegova nana sa nanom umrlog u kasno i jasno septembarsko vece 1961, uslijed rastućih napetosti između SAD -a i SSSR -a, vezla goblene, pa sad i on spada u red ozaloscenih :oops: , pa onda ide red porodica koje su isto tako ozaloscenene.. pa komšije, pa prijatelji :-)
A jel? Komšija da me žali ? Koji komšija ? Onaj sa prvog , sa trećeg ili sa sedmog sprata ?
Koji komšija tacno?

Budimo realni ipak.
User avatar
Logovan
Posts: 94346
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10103 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Logovan »

meteorit135531 wrote:Ne kontam smrtovnice. :skoljka: ono kad se napiše :
Ozalosceni su :
Sestricna, amidzicna, tetic, rođak koji živi u Pensilvaniji pa sad suze roni jer je njegova nana sa nanom umrlog u kasno i jasno septembarsko vece 1961, uslijed rastućih napetosti između SAD -a i SSSR -a, vezla goblene, pa sad i on spada u red ozaloscenih :oops: , pa onda ide red porodica koje su isto tako ozaloscenene.. pa komšije, pa prijatelji :-)
A jel? Komšija da me žali ? Koji komšija ? Onaj sa prvog , sa trećeg ili sa sedmog sprata ?
Koji komšija tacno?

Budimo realni ipak.
Image
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#10104 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

:lol: :lol: :lol:
A decku ponestalo inspiracije jbga, razumite ga malo :roll:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#10105 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

meteorit135531 wrote:Ne kontam smrtovnice. :skoljka: ono kad se napiše :
Ozalosceni su :
Sestricna, amidzicna, tetic, rođak koji živi u Pensilvaniji pa sad suze roni jer je njegova nana sa nanom umrlog u kasno i jasno septembarsko vece 1961, uslijed rastućih napetosti između SAD -a i SSSR -a, vezla goblene, pa sad i on spada u red ozaloscenih :oops: , pa onda ide red porodica koje su isto tako ozaloscenene.. pa komšije, pa prijatelji :-)
A jel? Komšija da me žali ? Koji komšija ? Onaj sa prvog , sa trećeg ili sa sedmog sprata ?
Koji komšija tacno?

Budimo realni ipak.
Jastaradi, kad umre neko sta mu imas koji moj metat smrtovnice i zalit za njim? :lol:
User avatar
stubrijez
Posts: 1070
Joined: 09/11/2012 11:12

#10106 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by stubrijez »

djevojka bez imena wrote:Ne kontam ovo ljubakanje politicara, i to ono iz daljine, mimoidju se glavama i kao cmok cmok. Bakira tako izljubi muftija beogradski i to tri puta. Sram ga bilo :lol:
hehhe koga sram Bakira il muftije :)
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#10107 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ovo_mi_je_nick »

Sve veći broj "socijalnih" slučajeva koji koriste dobru volju i sažaljenje ljudi zarad dobijanja novca i pomoći od istih.

Laganje medija i plač sa krokodilskim suzama sve više se popularizuje.

U komšiluku imam takav slučaj gdje je na jednoj emisiji sve rečeno kako nije pravo stanje da bi se ljudi sažalili i slali novac.

Voditelji ili posrednici prilikom davanja novca trebaju dobro ispitati pravo stanje i novac uručiti ko zaista nema i kome je potrebno a ne vjerovati onako na i više nego zavidnu glumu.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#10108 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/online- ... /170630008

Garant od tetke mali radio da ga krene :-) . Ne kontam kako ne plate nekog da uradi kako bog zapovijeda :roll:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#10109 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by spreca »

Connaisseur Karlin wrote:
vrijeme je da, mi, zene pocnemo voziti leteca auta :lol:
dosta je sto letite po kanalima i bandijerama....cuj leteca?..pa da nam po glavama padate
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10110 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Tomahawk11 »

spreca wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
vrijeme je da, mi, zene pocnemo voziti leteca auta :lol:
dosta je sto letite po kanalima i bandijerama....cuj leteca?..pa da nam po glavama padate
A metlu si zaboravio....e sto te zedna preko vode prevede :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#10111 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by spreca »

Tomahawk11 wrote:
spreca wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
vrijeme je da, mi, zene pocnemo voziti leteca auta :lol:
dosta je sto letite po kanalima i bandijerama....cuj leteca?..pa da nam po glavama padate
A metlu si zaboravio....e sto te zedna preko vode prevede :lol: :lol:
ne lete visoko sa metlom...zato ako i padnu nece velike stete napraviti a metle su ekoloski cist transport :mrgreen:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#10112 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

Nisam kontao onu narodnu "nece te niko zajebati ko seljak (misli se na poljoprivrednik ili stocar)" dok nisam vidio na mnogo primjera. Ne razumijem kako ljudi olahko gube obraz radi dvije marke.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#10113 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Ne kontam kod bosnje taj neki animozitet prema intelektu, to sprdanje sa iole inteligentnim insanom.
Naime, gledam masu puta kako raja ovdje na jako papanske nacine voli pokusat sprdat neke chatere ako iole ozbiljnije pristupe temi na sasvim ok nacin.
Pocesto se to moze primjetit na nacinu kako se pojedinci odnose prema karlinki iako cura ne lupeta gluposti nista vise od vecine forumasa, ali nekako bas se primjeti koliko bosnjo coporaski nekako razmislja i postupa, sprda se sa iole inteligentnijim stavovima i misljenjima.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#10114 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

I naravno sad ocekujem insomniju kao perjanicu takvog ponasanja da dodje i napise, nesh jebat, al to je vec druga tema :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#10115 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

Njanjavi wrote:Ne kontam kod bosnje taj neki animozitet prema intelektu, to sprdanje sa iole inteligentnim insanom.
Naime, gledam masu puta kako raja ovdje na jako papanske nacine voli pokusat sprdat neke chatere ako iole ozbiljnije pristupe temi na sasvim ok nacin.
Pocesto se to moze primjetit na nacinu kako se pojedinci odnose prema karlinki iako cura ne lupeta gluposti nista vise od vecine forumasa, ali nekako bas se primjeti koliko bosnjo coporaski nekako razmislja i postupa, sprda se sa iole inteligentnijim stavovima i misljenjima.
To ti je onaj mentalitet sta ce zena, cuj da ti zena govori, ko da je ona pametnija :roll:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#10116 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Joj lapsusa, cuj chatere :lol: :lol: :lol:
Forumase mislim :roll:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#10117 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by mad_max_ba »

Njanjavi wrote:Joj lapsusa, cuj chatere :lol: :lol: :lol:
Forumase mislim :roll:
Hajd bogati, govoris kanda ti nisi nikad nekom spustio ali na nimalo suptilan nacin...
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#10118 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

mad_max_ba wrote:
Njanjavi wrote:Joj lapsusa, cuj chatere :lol: :lol: :lol:
Forumase mislim :roll:
Hajd bogati, govoris kanda ti nisi nikad nekom spustio ali na nimalo suptilan nacin...
Naravno da jesam ali nekome ko isce da mu se spusti, nikad inteligentnoj raji koja ima sta da kaze nit nekome ko ne isce dupetu chepa.
Ja se sjecam birvaktile situacije samnom kada je bila prica oko pada malezijskog aviona pa rekoh jebo majku kako niko ne razmislja o unaprjedjivanju te sfere industrije i recimo programiranom odvajanju putnika od ostatka aviona kad se vidi da let krece na zlo.
Pa da vidis samo tu coporasa kako krenuse ismijavat takvu ideju, tipa banalizacija ideje tipa lomila bi raja vratove pri katapultiranju iako ne spomenuh katapultiranje na taj klasicni nacin kao jedinu opciju za tu ideju.
Vrli pametnjakovici pomislise da ce ljudi bit privezani spagama za sjedista i bivat katapultirani u zrak.
Prodje par mjeseci od toga jedan rus predstavi svoju ideju odvojivog putnicckog odjela od ostatka aviona, al sta ces, bosnji je to glupost, ta zna glupi rus jelde :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#10119 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

Njanjavi wrote:
mad_max_ba wrote:
Njanjavi wrote:Joj lapsusa, cuj chatere :lol: :lol: :lol:
Forumase mislim :roll:
Hajd bogati, govoris kanda ti nisi nikad nekom spustio ali na nimalo suptilan nacin...
Naravno da jesam ali nekome ko isce da mu se spusti, nikad inteligentnoj raji koja ima sta da kaze nit nekome ko ne isce dupetu chepa.
Ja se sjecam birvaktile situacije samnom kada je bila prica oko pada malezijskog aviona pa rekoh jebo majku kako niko ne razmislja o unaprjedjivanju te sfere industrije i recimo programiranom odvajanju putnika od ostatka aviona kad se vidi da let krece na zlo.
Pa da vidis samo tu coporasa kako krenuse ismijavat takvu ideju, tipa banalizacija ideje tipa lomila bi raja vratove pri katapultiranju iako ne spomenuh katapultiranje na taj klasicni nacin kao jedinu opciju za tu ideju.
Vrli pametnjakovici pomislise da ce ljudi bit privezani spagama za sjedista i bivat katapultirani u zrak.
Prodje par mjeseci od toga jedan rus predstavi svoju ideju odvojivog putnicckog odjela od ostatka aviona, al sta ces, bosnji je to glupost, ta zna glupi rus jelde :D
Evo jedna od riblje corbe, poucna je pravo ;-)

Kad ti se na glavu sruci citav svet
kad se sve sto vredi u provaliju surva
ostanes kraj puta k’o popisan cvet
sudbina je stara, proverena kurva

Zbog cega od rdje trazis milosrdje
a od idiota molis dan zivota
cuj, ispravi kicmu, u glavu ga drkni
pokazi mu zube i ponosno crkni

Neka te pokradu, nek’ ti otmu zenu
shvati da ti tako samo dizu cenu
neka ti se krisom iza ledja smeju
samo od baraba sacuvaj ideju

:thumbup:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#10120 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by mad_max_ba »

Uzeo si karlinku za primjer, na par tema sam cak i pohvalno replicirao na njezino krajnje argumentovanu diskusiju sa nekoliko njih ali beateeeee, nemres sve znati o svemu, a na nekim temama personalno ubjedjenje na nekoliko stranica i odbranu teze koja moze biti samo licni dojam i nista drugo.
Eto to ne kontam, forumase/sice koje zele u svim pf-ovima biti 100% i beyond any reasonable doubt upravu.

Nemre bratko, nemre
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#10121 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Connaisseur Karlin »

Njanjavi wrote:
mad_max_ba wrote:
Njanjavi wrote:Joj lapsusa, cuj chatere :lol: :lol: :lol:
Forumase mislim :roll:
Hajd bogati, govoris kanda ti nisi nikad nekom spustio ali na nimalo suptilan nacin...
Naravno da jesam ali nekome ko isce da mu se spusti, nikad inteligentnoj raji koja ima sta da kaze nit nekome ko ne isce dupetu chepa.
Ja se sjecam birvaktile situacije samnom kada je bila prica oko pada malezijskog aviona pa rekoh jebo majku kako niko ne razmislja o unaprjedjivanju te sfere industrije i recimo programiranom odvajanju putnika od ostatka aviona kad se vidi da let krece na zlo.
Pa da vidis samo tu coporasa kako krenuse ismijavat takvu ideju, tipa banalizacija ideje tipa lomila bi raja vratove pri katapultiranju iako ne spomenuh katapultiranje na taj klasicni nacin kao jedinu opciju za tu ideju.
Vrli pametnjakovici pomislise da ce ljudi bit privezani spagama za sjedista i bivat katapultirani u zrak.
Prodje par mjeseci od toga jedan rus predstavi svoju ideju odvojivog putnicckog odjela od ostatka aviona, al sta ces, bosnji je to glupost, ta zna glupi rus jelde :D
njanjavi, ne mozes kabinu sa padobranom izbaciti npr. iznad Alpa :kiss: koncept je prekomplikicarn, trebaju biti formirane jdnostavnije,ali bolje opcije :) tvoja ideja jste logicna,a isti koncept se pokusao analizriati jos '70tih godina :) danas mozes uci u dvojesjed Cirrus koji ima padobran, no ni sa padobranom ne postoji garancija preziljavanja :)
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#10122 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Connaisseur Karlin »

mad_max_ba wrote:Uzeo si karlinku za primjer, na par tema sam cak i pohvalno replicirao na njezino krajnje argumentovanu diskusiju sa nekoliko njih ali beateeeee, nemres sve znati o svemu, a na nekim temama personalno ubjedjenje na nekoliko stranica i odbranu teze koja moze biti samo licni dojam i nista drugo.
Eto to ne kontam, forumase/sice koje zele u svim pf-ovima biti 100% i beyond any reasonable doubt upravu.

Nemre bratko, nemre
pisemo iskljucio ne temama i pdf koji me ziasta intreisraju , ali vecinu pdf ne psojecujem :-D

naravno ne znam o svemu: posjecujem uvijek iste pdf , npr. nemam pojma o sportu, kad sam npr. upoznala Sebastiana Schewisteiger-a , pojma nisma imala o liku :D :lol: tip je super zafrkant :)

nemre bruderu tako :D :kiss:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#10123 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by mad_max_ba »

Connaisseur Karlin wrote:
mad_max_ba wrote:Uzeo si karlinku za primjer, na par tema sam cak i pohvalno replicirao na njezino krajnje argumentovanu diskusiju sa nekoliko njih ali beateeeee, nemres sve znati o svemu, a na nekim temama personalno ubjedjenje na nekoliko stranica i odbranu teze koja moze biti samo licni dojam i nista drugo.
Eto to ne kontam, forumase/sice koje zele u svim pf-ovima biti 100% i beyond any reasonable doubt upravu.

Nemre bratko, nemre
pisemo iskljucio ne temama i pdf koji me ziasta intreisraju , ali vecinu pdf ne psojecujem :-D

naravno ne znam o svemu: posjecujem uvijek iste pdf , npr. nemam pojma o sportu, kad sam npr. upoznala Sebastiana Schewisteiger-a , pojma nisma imala o liku :D :lol: tip je super zafrkant :)

nemre bruderu tako :D :kiss:
I ja tako kad sam Hwkinga upoznao nisam mogao vjerovat da cojk normalno prica :lol:
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#10124 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by djevojka bez imena »

Njanjavi wrote:Ne kontam kod bosnje taj neki animozitet prema intelektu, to sprdanje sa iole inteligentnim insanom.
Naime, gledam masu puta kako raja ovdje na jako papanske nacine voli pokusat sprdat neke chatere ako iole ozbiljnije pristupe temi na sasvim ok nacin.
Pocesto se to moze primjetit na nacinu kako se pojedinci odnose prema karlinki iako cura ne lupeta gluposti nista vise od vecine forumasa, ali nekako bas se primjeti koliko bosnjo coporaski nekako razmislja i postupa, sprda se sa iole inteligentnijim stavovima i misljenjima.
Pa pamet se ne prasta, a jos zensko, pa gdje to ima?
I otkud joj pravo da zna? U kuhinju zeno, kus!
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#10125 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

mad_max_ba wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
mad_max_ba wrote:Uzeo si karlinku za primjer, na par tema sam cak i pohvalno replicirao na njezino krajnje argumentovanu diskusiju sa nekoliko njih ali beateeeee, nemres sve znati o svemu, a na nekim temama personalno ubjedjenje na nekoliko stranica i odbranu teze koja moze biti samo licni dojam i nista drugo.
Eto to ne kontam, forumase/sice koje zele u svim pf-ovima biti 100% i beyond any reasonable doubt upravu.

Nemre bratko, nemre
pisemo iskljucio ne temama i pdf koji me ziasta intreisraju , ali vecinu pdf ne psojecujem :-D

naravno ne znam o svemu: posjecujem uvijek iste pdf , npr. nemam pojma o sportu, kad sam npr. upoznala Sebastiana Schewisteiger-a , pojma nisma imala o liku :D :lol: tip je super zafrkant :)

nemre bruderu tako :D :kiss:
I ja tako kad sam Hwkinga upoznao nisam mogao vjerovat da cojk normalno prica :lol:
:lol: :thumbup:
Post Reply