Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Ateista
Posts: 46762
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#36376 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Ateista »

konami666 wrote: 07/04/2024 00:10 1. Ne kontam ovo papansko sijelo u vijećnici: https://www.klix.ba/lifestyle/ljubav_i_ ... /240406105

2. Ne kontam ova uska odijela sto su sad moderna. Nije to slim fit nego fakat usko ili 3 broja manje

3. Ne kontam ovaj trend prosidbe pred 3000 ljudi
Ni ja ne kontam nista od toga, jos bih dodao tome i vjencanja i svadbe generalno, ne kontam cemu sve to.
konami666
Posts: 2524
Joined: 11/05/2015 21:57

#36377 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by konami666 »

Hendrix wrote: 07/04/2024 00:35 Ne kontam ljude koji samo o bolestima pricaju. Evo moja punica jebote znaci kad je zena zovne to je izvjestaj o trenutno bolesnim u familiji a i sirem komsiluku. Neki dan 15min prica o nekoj zeni koju i ne zna sama ali je cula da ima neki rak pa se pati. I onda ide standardna ne dao bog nikome i onda opet o bolestima. Znaci zena je non stop sjebana oko tudjih bolesti i konstantno u nekoj negativnoj prici kako narod samo obolijeva.

Stara kad se penzionisala je pocela istu pricu i ja sam je prekinuo u startu. Poslije mi kaze u pravu si bio ne zelim da slusam o tome niti pricam samo se sikiram da cu ja dobit neku bolest.
Imam istih u porodici. Samo kukaju. Eto bili kod doktora, nisu uradili sve testove iako sam im rekao da urade sve. Eto oni trebaju da urade sve da vide bolju sliku.

Valjda doktor zna šta radi.
I najgore je to sto šire tu negativu na druge.
Hendrix
Posts: 4128
Joined: 27/02/2004 00:00

#36378 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Hendrix »

_BataZiv_0809 wrote: 07/04/2024 00:57
Hendrix wrote: 07/04/2024 00:35 Ne kontam ljude koji samo o bolestima pricaju. Evo moja punica jebote znaci kad je zena zovne to je izvjestaj o trenutno bolesnim u familiji a i sirem komsiluku. Neki dan 15min prica o nekoj zeni koju i ne zna sama ali je cula da ima neki rak pa se pati. I onda ide standardna ne dao bog nikome i onda opet o bolestima. Znaci zena je non stop sjebana oko tudjih bolesti i konstantno u nekoj negativnoj prici kako narod samo obolijeva.

Stara kad se penzionisala je pocela istu pricu i ja sam je prekinuo u startu. Poslije mi kaze u pravu si bio ne zelim da slusam o tome niti pricam samo se sikiram da cu ja dobit neku bolest.
Hipohondar je i to prica da kaze "hvala bogu nije mene pogodilo"
Ma najludje je sto zena uopste nije tipicni hipohondar da smislja sebi bolesti. Mislim da je jednostavno navikla na jad i cemer da je tema vazda i zato uvijek bolesti spominje. Niti ide po doktorima niti se ikada zali na svoje zdravlje ali zato zna svima krvnu sliku u komsiluku.

Ima ta neka standardna patnja u Bosni kod naroda, nesto kao one Turske serije i filmovi sto je raja gledala da se isplace. Pa jebote ko normalan to moze gledat...kaze uzela film da se isplacem koja tuga. Naravno punica je i veliki fan tuznih turskih serija.
User avatar
nepass1
Posts: 9846
Joined: 06/07/2017 07:35

#36379 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by nepass1 »

Ateista wrote: 07/04/2024 02:01
konami666 wrote: 07/04/2024 00:10 1. Ne kontam ovo papansko sijelo u vijećnici: https://www.klix.ba/lifestyle/ljubav_i_ ... /240406105

2. Ne kontam ova uska odijela sto su sad moderna. Nije to slim fit nego fakat usko ili 3 broja manje

3. Ne kontam ovaj trend prosidbe pred 3000 ljudi
Ni ja ne kontam nista od toga, jos bih dodao tome i vjencanja i svadbe generalno, ne kontam cemu sve to.
Pa vidite da je sandzaklija. Vjecnica je njemu mekka, uspio u zivotu i tako to
Nedoumica
Posts: 180
Joined: 01/08/2006 11:49

#36380 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Nedoumica »

vjeshalica wrote: 03/04/2024 16:48 Jel postoji neki oblik aplikacije koji moze da se instalira i da unistava vijesti da se ne vide o jebenim Dzinovicima?
+1
:run:
zigzag
Posts: 5857
Joined: 18/04/2014 11:26

#36381 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by zigzag »

Ožen´te ga više. Nek ne kuka.

Ali nije do njega nego do novinara. Kada se dohvate neke trač teme, izlizuju je do kraja.
User avatar
Arminovski
Posts: 1235
Joined: 30/09/2005 19:05
Location: Norma cluster

#36382 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Arminovski »

Tetovaže.
detroit-mercy
Posts: 16156
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#36383 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by detroit-mercy »

konami666 wrote: 07/04/2024 07:46
Hendrix wrote: 07/04/2024 00:35 Ne kontam ljude koji samo o bolestima pricaju. Evo moja punica jebote znaci kad je zena zovne to je izvjestaj o trenutno bolesnim u familiji a i sirem komsiluku. Neki dan 15min prica o nekoj zeni koju i ne zna sama ali je cula da ima neki rak pa se pati. I onda ide standardna ne dao bog nikome i onda opet o bolestima. Znaci zena je non stop sjebana oko tudjih bolesti i konstantno u nekoj negativnoj prici kako narod samo obolijeva.

Stara kad se penzionisala je pocela istu pricu i ja sam je prekinuo u startu. Poslije mi kaze u pravu si bio ne zelim da slusam o tome niti pricam samo se sikiram da cu ja dobit neku bolest.
Imam istih u porodici. Samo kukaju. Eto bili kod doktora, nisu uradili sve testove iako sam im rekao da urade sve. Eto oni trebaju da urade sve da vide bolju sliku.

Valjda doktor zna šta radi.
I najgore je to sto šire tu negativu na druge.
Opsjednutost ljudi crnom hronikom, teorijama zavjere. Neki dan me lik utusio na fudbalu (vodio malog na training), doslo mi ili da isplacem ili da se roknem.
Ne razumijem kako ljudi zive sa tolikom doza crnjaka u sebi :skoljka:.
detroit-mercy
Posts: 16156
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#36384 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by detroit-mercy »

Narativ kako danas nista ne valja a prije je sve bilo bolje :skoljka:.
Cak su i govna manje smrdila :mrgreen:.
User avatar
oldtajmer
Posts: 5130
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#36385 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by oldtajmer »

:lol:

User avatar
SpecialOffer
Posts: 2600
Joined: 16/05/2015 12:49

#36386 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by SpecialOffer »

Nema vece gluposti od one kad kao fol otkrivaju spol djeteta. Pa to se festa napravi, i onda fejk rekacija svih. Majku vam neostvarenu.
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2600
Joined: 16/05/2015 12:49

#36387 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by SpecialOffer »

Nedoumica wrote: 08/04/2024 08:53
vjeshalica wrote: 03/04/2024 16:48 Jel postoji neki oblik aplikacije koji moze da se instalira i da unistava vijesti da se ne vide o jebenim Dzinovicima?
+1
:run:
Algoram prepoznao da volis/te zutilo. :oops:
BiBi911
Posts: 2991
Joined: 09/12/2018 17:47

#36388 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by BiBi911 »

Jedno pitanjce ,zadnjih godinu i malo vise jedina veza sa Bosnom mi je klix, zivim izmedju Varsava i stugi jbga.
I na ovim slikama setnja po SA za bajram sve zene i decki su obuceni na fazon arapski tip odjece(neki dugacki komadi odjece koji se vidjaju po tim dijelovima svijet) jel toliko Sarajevo zagazilo u te vode ili to je samo danas furka. Do prije par godina grad nije bio toliko takav.
MMM1977
Posts: 4645
Joined: 15/07/2009 12:56

#36389 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by MMM1977 »

BiBi911 wrote: 11/04/2024 00:23 Jedno pitanjce ,zadnjih godinu i malo vise jedina veza sa Bosnom mi je klix, zivim izmedju Varsava i stugi jbga.
I na ovim slikama setnja po SA za bajram sve zene i decki su obuceni na fazon arapski tip odjece(neki dugacki komadi odjece koji se vidjaju po tim dijelovima svijet) jel toliko Sarajevo zagazilo u te vode ili to je samo danas furka. Do prije par godina grad nije bio toliko takav.
Daj primjer slike. A za bajram se oblači konzervativnija odjeća, ako na to misliš a bogami ima i turista.

Od sutra će cice i guzice ponovo biti na izvol'te.
suspect_zero
Posts: 25949
Joined: 11/10/2008 21:45

#36390 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by suspect_zero »

BiBi911 wrote: 11/04/2024 00:23 Jedno pitanjce ,zadnjih godinu i malo vise jedina veza sa Bosnom mi je klix, zivim izmedju Varsava i stugi jbga.
I na ovim slikama setnja po SA za bajram sve zene i decki su obuceni na fazon arapski tip odjece(neki dugacki komadi odjece koji se vidjaju po tim dijelovima svijet) jel toliko Sarajevo zagazilo u te vode ili to je samo danas furka. Do prije par godina grad nije bio toliko takav.

Nije istina, u gradu je puno turista kojima je takvo oblačenje njihova tradicija....a i novinari samo takve slikaju valjda da prikažu kako smo "pravi muslimani".
Bilo vala i dobrih dopičnjaka, i sjevale noge k'o munja a i dekoltee ne treba zanemariti :thumbup:
BiBi911
Posts: 2991
Joined: 09/12/2018 17:47

#36391 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by BiBi911 »

suspect_zero wrote: 11/04/2024 00:35
BiBi911 wrote: 11/04/2024 00:23 Jedno pitanjce ,zadnjih godinu i malo vise jedina veza sa Bosnom mi je klix, zivim izmedju Varsava i stugi jbga.
I na ovim slikama setnja po SA za bajram sve zene i decki su obuceni na fazon arapski tip odjece(neki dugacki komadi odjece koji se vidjaju po tim dijelovima svijet) jel toliko Sarajevo zagazilo u te vode ili to je samo danas furka. Do prije par godina grad nije bio toliko takav.

Nije istina, u gradu je puno turista kojima je takvo oblačenje njihova tradicija....a i novinari samo takve slikaju valjda da prikažu kako smo "pravi muslimani".
Bilo vala i dobrih dopičnjaka, i sjevale noge k'o munja a i dekoltee ne treba zanemariti :thumbup:


Dojam grada sam stekao kroz klix/facebok(nisam bio u sa dugo dugo) ok onda je ovo trenutno i ovaj fazon sa ovim cetnickin brada valjda prodje.


Tnx na sjevanju
moimoi
Posts: 4850
Joined: 01/07/2006 12:59

#36392 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moimoi »

Pa nikada se kod nas nisu ljudi nesto kreativno i dobro oblacili. Svi izgledaju isto. Ako neko odskace, onda znas da nije odaVle :D
suspect_zero
Posts: 25949
Joined: 11/10/2008 21:45

#36393 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by suspect_zero »

moimoi wrote: 11/04/2024 10:30 Pa nikada se kod nas nisu ljudi nesto kreativno i dobro oblacili. Svi izgledaju isto. Ako neko odskace, onda znas da nije odaVle :D

De ba, ovdje baš ima dotjeranih cura/žena u svaka doba, i našminkane i izazovno obučene, namirisane i frizure....za razliku od nekih evropskih zemalja.
Mene baš nerviraju kada ovi što slikaju za portale baš ove turiste umotane samo slikaju i onda imaš osjećaj sve smo zamotane (bez namjere da budem zločasta).
Jbg, u ratu sam svaki dan bila našminkana i sređena i namirisana i sve mi jaranice....tako da ne lupajte da su ovdje žene u pidžamama, rasčupane I umotane ko nindža.
suspect_zero
Posts: 25949
Joined: 11/10/2008 21:45

#36394 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by suspect_zero »

BiBi911 wrote: 11/04/2024 10:08
suspect_zero wrote: 11/04/2024 00:35
BiBi911 wrote: 11/04/2024 00:23 Jedno pitanjce ,zadnjih godinu i malo vise jedina veza sa Bosnom mi je klix, zivim izmedju Varsava i stugi jbga.
I na ovim slikama setnja po SA za bajram sve zene i decki su obuceni na fazon arapski tip odjece(neki dugacki komadi odjece koji se vidjaju po tim dijelovima svijet) jel toliko Sarajevo zagazilo u te vode ili to je samo danas furka. Do prije par godina grad nije bio toliko takav.

Nije istina, u gradu je puno turista kojima je takvo oblačenje njihova tradicija....a i novinari samo takve slikaju valjda da prikažu kako smo "pravi muslimani".
Bilo vala i dobrih dopičnjaka, i sjevale noge k'o munja a i dekoltee ne treba zanemariti :thumbup:


Dojam grada sam stekao kroz klix/facebok(nisam bio u sa dugo dugo) ok onda je ovo trenutno i ovaj fazon sa ovim cetnickin brada valjda prodje.


Tnx na sjevanju

Dođi pa se sam uvjeri :) ....ide ljeto, raja malo do mora a boja se treba pokazati .
Ovo za brade sam i sama kontala što je takav trend i došla do zaključka da oni malo nelijepi (ružniji) muškarci tako izgledaju privlačnije facom....prikriju ožiljke, neke nepravilnosti, ono kao izgledaju malo muževniji....zamisli Ramu da se obrije bio bi ko šofer trole ....ovako lik ima helikopter :D
moimoi
Posts: 4850
Joined: 01/07/2006 12:59

#36395 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moimoi »

suspect_zero wrote: 12/04/2024 00:25
moimoi wrote: 11/04/2024 10:30 Pa nikada se kod nas nisu ljudi nesto kreativno i dobro oblacili. Svi izgledaju isto. Ako neko odskace, onda znas da nije odaVle :D

De ba, ovdje baš ima dotjeranih cura/žena u svaka doba, i našminkane i izazovno obučene, namirisane i frizure....za razliku od nekih evropskih zemalja.
Mene baš nerviraju kada ovi što slikaju za portale baš ove turiste umotane samo slikaju i onda imaš osjećaj sve smo zamotane (bez namjere da budem zločasta).
Jbg, u ratu sam svaki dan bila našminkana i sređena i namirisana i sve mi jaranice....tako da ne lupajte da su ovdje žene u pidžamama, rasčupane I umotane ko nindža.
Nisam rekla da su u pidzamama i rascupane :D samo da svi izgledaju isto. Pa cak i kada se “srede”
Hakiz
Posts: 40836
Joined: 30/07/2015 20:01

#36396 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Hakiz »

suspect_zero wrote: 12/04/2024 00:32
BiBi911 wrote: 11/04/2024 10:08
suspect_zero wrote: 11/04/2024 00:35


Nije istina, u gradu je puno turista kojima je takvo oblačenje njihova tradicija....a i novinari samo takve slikaju valjda da prikažu kako smo "pravi muslimani".
Bilo vala i dobrih dopičnjaka, i sjevale noge k'o munja a i dekoltee ne treba zanemariti :thumbup:


Dojam grada sam stekao kroz klix/facebok(nisam bio u sa dugo dugo) ok onda je ovo trenutno i ovaj fazon sa ovim cetnickin brada valjda prodje.


Tnx na sjevanju

Dođi pa se sam uvjeri :) ....ide ljeto, raja malo do mora a boja se treba pokazati .
Ovo za brade sam i sama kontala što je takav trend i došla do zaključka da oni malo nelijepi (ružniji) muškarci tako izgledaju privlačnije facom....prikriju ožiljke, neke nepravilnosti, ono kao izgledaju malo muževniji....zamisli Ramu da se obrije bio bi ko šofer trole ....ovako lik ima helikopter :D
:lol: :thumbup:
BiBi911
Posts: 2991
Joined: 09/12/2018 17:47

#36397 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by BiBi911 »

suspect_zero wrote: 12/04/2024 00:32
BiBi911 wrote: 11/04/2024 10:08
suspect_zero wrote: 11/04/2024 00:35


Nije istina, u gradu je puno turista kojima je takvo oblačenje njihova tradicija....a i novinari samo takve slikaju valjda da prikažu kako smo "pravi muslimani".
Bilo vala i dobrih dopičnjaka, i sjevale noge k'o munja a i dekoltee ne treba zanemariti :thumbup:


Dojam grada sam stekao kroz klix/facebok(nisam bio u sa dugo dugo) ok onda je ovo trenutno i ovaj fazon sa ovim cetnickin brada valjda prodje.


Tnx na sjevanju

Dođi pa se sam uvjeri :) ....ide ljeto, raja malo do mora a boja se treba pokazati .
Ovo za brade sam i sama kontala što je takav trend i došla do zaključka da oni malo nelijepi (ružniji) muškarci tako izgledaju privlačnije facom....prikriju ožiljke, neke nepravilnosti, ono kao izgledaju malo muževniji....zamisli Ramu da se obrije bio bi ko šofer trole ....ovako lik ima helikopter :D
U junu za Bajram dolazim da probamo ovu novu liniju Varsava Sjj...

Nemoj ramu dirat radim mu sa nekim rodjakom.... pola centrale u STR je saznalo da mu je ramo rodjak.. svabe samo gledaju i klepeću ocima
User avatar
nepass1
Posts: 9846
Joined: 06/07/2017 07:35

#36398 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by nepass1 »

A odakle ovoliko vehabija i pokrivenih zenski na stupu, nedzaricima, mojmilu. Vise njih nego normalnog svijeta. Na stupskom brdu imaju dvije zgradice gdje samo oni zive. Nije valjda samo zbog fahdove dzamije u blizini?!
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41138
Joined: 29/06/2011 23:39

#36399 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by dječak sa šibicama »

content creator, Bascarsija roof top garden music event, pipe čejndžer Ramo, vater hiter kliner Osman from Brdodzamija
zigzag
Posts: 5857
Joined: 18/04/2014 11:26

#36400 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by zigzag »

To je nepovratan process. Za 15 godina će ovaj jezik koji znamo biti zamijenjen sa 50% čisto engleskih riječi. Već sad omladina ne koristi bosanske riječi a rodila se generacija koja odrasta na engleskom tiktak " kontentu" jelte.
Post Reply