Pomozite da se monstrumi kazne III

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#401 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by KatarinaKosaca »

Loše kontaju ovi sveopći znalci koji od politike do beskonačnosti kosmosa, preko nogometa do pisanja knjige i zaštite životinja uvijek o svemu sve znaju, a uvijek se priključuju većini :-) :lol: :run:
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#402 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by vratnik »

KatarinaKosaca wrote:Loše kontaju ovi sveopći znalci koji od politike do beskonačnosti kosmosa, preko nogometa do pisanja knjige i zaštite životinja uvijek o svemu sve znaju, a uvijek se priključuju većini :-) :lol: :run:
Jesi to pocela sa autobiografijom?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#403 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by KatarinaKosaca »

vratnik wrote:
KatarinaKosaca wrote:Loše kontaju ovi sveopći znalci koji od politike do beskonačnosti kosmosa, preko nogometa do pisanja knjige i zaštite životinja uvijek o svemu sve znaju, a uvijek se priključuju većini :-) :lol: :run:
Jesi to pocela sa autobiografijom?
Ne. Ja se nikad podanički ne priključujem većinskom mišljenju
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#404 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by vratnik »

posto sam siguran da je procitano, a ne ide mi se u banovice..
:D
User avatar
sones
Posts: 39
Joined: 26/01/2012 09:41

#405 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by sones »

JThomas wrote:
i pošto ne piše na čelu je li dobar ili loš, hajmo u startu pretpostaviti da je loš?

nije vama lako, majke mi nije...
:roll:
Pa da znate i da nije lako. Psu se po položaju ušiju, repa, očiju, može pretpostaviti namjera, a čovjek je puno puno dvoličniji. I opasniji.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8497
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#406 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by kokuz_sa »

sones wrote:
JThomas wrote:
i pošto ne piše na čelu je li dobar ili loš, hajmo u startu pretpostaviti da je loš?

nije vama lako, majke mi nije...
:roll:
Pa da znate i da nije lako. Psu se po položaju ušiju, repa, očiju, može pretpostaviti namjera, a čovjek je puno puno dvoličniji. I opasniji.
jel to zivota ti treba organizovat kakve tecajeve pseceg ponasanja koji bi bili obavezni za sve ljude u BiH..
svaka mjesna zajednica da otvori ovako tecajeve poslije posla da se ljudi nauce opstanku u svojim naseljima
evo gledam s prozora ovaj copor
jedan lezi i spava..drugi mase repom i laje onako "agresivno"
treci stoji do njega i rep mu izmedju nogu
cetvrti zapisava auto
a malo dalje od njih peti krese neku crnu kujicu..
imaju ponasanje ni Frojd im ga ne bi znao kakvo je
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#407 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by KatarinaKosaca »

A kako je samo ružno što mrzitelji žitovinja , oni koji pravdaju sadizam i oni koji pozivaju na ubojstva, upropaste svaku temu pa i na podforumu na kojem piše za one koji vole ta divna stvorenja
A omiljeni sport im je razmjena recepata za trovanje pasa :-?
I opet moralne lekcije kako "nije lijepo vrziti ljude" :-) :-). Sreća pa ih dežurni vole, vidi him se po svakom postu kako vole ljude, kako su plemantii, humani i dobri. Pa kad daju stoju u humanitarnoj akciji hoće da ostanu anonimni, a ujedno se potrude da to cijeli forum zna. Tako i toliko vole ljude.
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#408 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by vratnik »

Moli se gospodja Goebels da pokaze te postove koji pozivaju na sadizam, u kojim se razmjenjuju recepti za trovanje i to. Ili makar da jasno kaze koji su to forumasi, posto ovako ispade da se radi o svima koji nisu u coporu.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#409 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by KatarinaKosaca »

vratnik wrote:Moli se gospodja Goebels da pokaze te postove koji pozivaju na sadizam, u kojim se razmjenjuju recepti za trovanje i to. Ili makar da jasno kaze koji su to forumasi, posto ovako ispade da se radi o svima koji nisu u coporu.
Izbrisana je tema, pa ne mogu.... :( Znamo jako dobro o čemu se govori... A Marga Gebels se ubila za tvoju info. I opet niđe veze sa temom...
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#410 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by vratnik »

KatarinaKosaca wrote:
vratnik wrote:Moli se gospodja Goebels da pokaze te postove koji pozivaju na sadizam, u kojim se razmjenjuju recepti za trovanje i to. Ili makar da jasno kaze koji su to forumasi, posto ovako ispade da se radi o svima koji nisu u coporu.
Izbrisana je tema, pa ne mogu.... :( Znamo jako dobro o čemu se govori... A Marga Gebels se ubila za tvoju info. I opet niđe veze sa temom...
Ne znamo. Ti znas, ili pretpostavljas da znas.
Ono sto ja znam, ili pretpostavljam da znam je da je ovo sadisti i trovaci meni upuceno. (i kokuzu, madneru, JThomasu, gilbertu...).
A to za suprugu Goebelsa ni najmanje ne interesuje, ja sam vise mislio da si ti zenski oblik Goebelsa. Nadam se da je jasnije?
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#411 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by vratnik »

Postavi dokaze da neko poziva na nasilje na psima. Ili prestani pisati u celofan upakovano sranje.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#412 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by KatarinaKosaca »

Ne, Gebels je bio ministar . Ja nisam
Nego da si vidio kome je sve upućeno ne bih se ni petljao, ali eto...
Upropasti se tema, ne date ljubiteljima životinja mira ni na odgovarajućem podforumu.
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#413 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by vratnik »

Ko kaze, eno na ribicama ljudima niko nista ne govori. I to su ljubimci. Ovdje se govori o necemu sto je evidentan problem, a ti pokusavas svakog ko nije tvog misljenja proglasiti za trovaca. Sto niti je tacno, niti doprinosi rjesenju.
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#414 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by pakica_ »

vratnik wrote:Ko kaze, eno na ribicama ljudima niko nista ne govori. I to su ljubimci. Ovdje se govori o necemu sto je evidentan problem, a ti pokusavas svakog ko nije tvog misljenja proglasiti za trovaca. Sto niti je tacno, niti doprinosi rjesenju.
poBogu, to i mi pokusavamo reci, samo za zivotinje.. i nama ljubiteljima zivotinja smeta sto su isti na ulicama, ali iz totalno drugih razloga..
isto k'o sto nije svaki insan trovac koji se zivotinja ili boji ili ih ne voli, tako isto nije ni svaki hajvan koljac kojem zlo iz ociju viri.. ako "mi" mozemo vas ne stavljati u isti kos, tako i "vi" mozete njih razvrstati na ljute i na mazne, kao i na one koje boli rep za vama.. da ne kazem sta drugo :D
kokuz_sa wrote: jel to zivota ti treba organizovat kakve tecajeve pseceg ponasanja koji bi bili obavezni za sve ljude u BiH..
svaka mjesna zajednica da otvori ovako tecajeve poslije posla da se ljudi nauce opstanku u svojim naseljima
evo gledam s prozora ovaj copor
jedan lezi i spava..drugi mase repom i laje onako "agresivno"
treci stoji do njega i rep mu izmedju nogu
cetvrti zapisava auto
a malo dalje od njih peti krese neku crnu kujicu..
imaju ponasanje ni Frojd im ga ne bi znao kakvo je
sad bez zaj..ncije, trebalo bi organizovat neke tecajeve za ponasanje/proucavanje pasa, ako nista muriji, koja prvo ne zna razlikovat rase, a kamol' sta drugo, a oplete ti kaznu (konkretno za franc. buldoga mislili da je pit, pa su jednoj djevojci smotali 5 stoja kaznu sto nema brnju :roll: )
i evo: taj sto lezi i spava, lezi i spava, taj sto mase repom i laje, zove ostale koji ga ne bendaju da se igraju s njim (i moj je isti takav kad hoce da se igra, a nema s kim), treci s repom medju nogama se boji, to je znak straha, cetvrti obavlja fizioloske potrebe ili je gazda copora, pa zapisava teritoriju, a peti radi ono zbog cega ce nastat jos 10ak komada, jer raja koja pusta svoje pse na ulicu ih ne sterilizira/kastrira.. da makar imaju zrno savjesti, pa obave te zahvate svojim psima prije negoli im otvore vrata i posalju ih u bijeli svijet, nego jok.. cuke u full spremi (tjeranju ili zeljne seksa) hop pa na ulicu i zato smo iz naziva napusteni psi dobili naziv psi lutalice.. opet se krivnja vraca na- zna se vec koga.. insana!
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#415 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by pakica_ »

madner wrote:Niste vi ljubitelji zivotinja, i "mi" smo. To nikako da udje u glavu. Ako zelim dobro svojim cukama i da se ne kolju sa lutalicama imam pravo da smatram iste lutalice problemom koji se mora rjesiti. To sto se prebacuje na ljude je obicna varka, jesu ljudi odgovorni, ali oni nece rjesiti problem. Problem ima tendenciju sirenja i odgovoran covjek mora biti u stanju napraviti rez ako nema drugog rjesenja.

Nije zakon o brnjicama tu zbog zastite nego zbog zastrasivanja. Ako su policajci mislili da je pit mislili su i prolaznici. Dakle ljudi imaju visa i veca prava od zivotinja i to ne uvazavate. Dok to ne rascistite sami sa sobom samo cete praviti veci problem i navuci jos veci i opravdani gnjev stanovnistva.
zato sam stavila navodnike na "mi" i "vi", ali ocito tebi to ne bi jasno..
i bas je super to sto drota ne mozes ubijedit da vodis francuskog buldoga na povodcu, a ne pita.. ili kad ja vodim svog dobera, pa mi drot ka'e da mi je lijepa doga :-)
ne znam ni ja sve rase pasa, ali mislim da onaj koji si uzme za pravo da ti uzme minimalno 500KM na osnovu toga sto ne stavljas brnjicu svom psu MORA to da zna.. al' neeeeeee, bosnjo zna za tornjaka i za pita (tornjak im je svaki cupavi, a pit im je svaki "opasni", pa je to cak jednom bio i moj doberman.. nema, bas lice :roll: )
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#416 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by poznanik »

Tema na ovom pdf. je inicijativa da se pronađu i adekvatno kazne pojedini ljudi koji na monstruozan način zlostavljaju životinje (i pse...) i na njima se grubo iživljavaju. Ne vjerujem da su u cilju odbrane takvih ljudi, ali ovdje se sve češće javljaju i pišu mnogi forumaši o temi koja veze nema s postavljenom u naslovu, i prosto provociraju moderatore da je zaključaju, kao što su zaključane i mnoge druge teme na kojoj su vođene slične rasprave.

Zašto bi pokretač ove teme ili njeni korektni učesnici, bili kažnjeni njenim zaključavanjem, zar nije poštenije kazniti nedisciplinirane i forumaše provokatore, među kojim ima i mnogo trola :(
gilbert
Posts: 627
Joined: 26/01/2012 04:27

#417 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by gilbert »

poznanik wrote:Tema na ovom pdf. je inicijativa da se pronađu i adekvatno kazne pojedini ljudi koji na monstruozan način zlostavljaju životinje (i pse...) i na njima se grubo iživljavaju. Ne vjerujem da su u cilju odbrane takvih ljudi, ali ovdje se sve češće javljaju i pišu mnogi forumaši o temi koja veze nema s postavljenom u naslovu, i prosto provociraju moderatore da je zaključaju, kao što su zaključane i mnoge druge teme na kojoj su vođene slične rasprave.

Zašto bi pokretač ove teme ili njeni korektni učesnici, bili kažnjeni njenim zaključavanjem, zar nije poštenije kazniti nedisciplinirane i forumaše provokatore, među kojim ima i mnogo trola :(
Poznanice komentriranje rada moderacije nije dozvoljeno bar sam ja tako procitao u pravilima a tvoj post meni zvuci bas kao komentraisanje moderacije , mozda bi trebao malo da to preformulises cisto da se neko nezabuni . :-D
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#418 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by Pasiflora »

poznanik wrote:Tema na ovom pdf. je inicijativa da se pronađu i adekvatno kazne pojedini ljudi koji na monstruozan način zlostavljaju životinje (i pse...) i na njima se grubo iživljavaju. Ne vjerujem da su u cilju odbrane takvih ljudi, ali ovdje se sve češće javljaju i pišu mnogi forumaši o temi koja veze nema s postavljenom u naslovu, i prosto provociraju moderatore da je zaključaju, kao što su zaključane i mnoge druge teme na kojoj su vođene slične rasprave.

Zašto bi pokretač ove teme ili njeni korektni učesnici, bili kažnjeni njenim zaključavanjem, zar nije poštenije kazniti nedisciplinirane i forumaše provokatore, među kojim ima i mnogo trola :(
@poznanice, potpuno si u pravu. Nadam se da ce administracija obratiti paznju i uraditi sto je potrebno da se nastavi rasprava na temu "Pomozite da se monstrumi kazne III"
gilbert
Posts: 627
Joined: 26/01/2012 04:27

#419 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by gilbert »

Pasiflora wrote:
poznanik wrote:Tema na ovom pdf. je inicijativa da se pronađu i adekvatno kazne pojedini ljudi koji na monstruozan način zlostavljaju životinje (i pse...) i na njima se grubo iživljavaju. Ne vjerujem da su u cilju odbrane takvih ljudi, ali ovdje se sve češće javljaju i pišu mnogi forumaši o temi koja veze nema s postavljenom u naslovu, i prosto provociraju moderatore da je zaključaju, kao što su zaključane i mnoge druge teme na kojoj su vođene slične rasprave.

Zašto bi pokretač ove teme ili njeni korektni učesnici, bili kažnjeni njenim zaključavanjem, zar nije poštenije kazniti nedisciplinirane i forumaše provokatore, među kojim ima i mnogo trola :(
@poznanice, potpuno si u pravu. Nadam se da ce administracija obratiti paznju i uraditi sto je potrebno da se nastavi rasprava na temu "Pomozite da se monstrumi kazne III"
A sta je to potrebno uraditi i kako je bilo ko sprijecen da raspravlja na temu kaznjavanja monstruma ?
Meni kada se nesvidja neciji post ja ga jednostavno ignorisem i idem dalje sa citanjem i forumanjem .
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#420 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by pakica_ »

kokuz_sa wrote: i koji je fazon sad s tim francuskim buldogom sto je ispisana kazna od 500KM
jel u zakonu pise..svaki pas iznad 30cm,4mjes starosti i tezi od 5kg mora imati zastitnu korpu..
franc buldog-visina 30-35cm...tezina od 8-14Kg
i gdje je sad problem u tome sto se dobilo 500KM kazne?
ja sam svojevremeno dobio od policajke na biciklu opomenu jer mi je duzina povodca za cuku bio veci od 120cm.
prvo sam mislio da se sali..svi imaju one povodce pa puste cuku 3 metra dalje..
helnejse..posto je cuko cupav i tesko ga je fuliti pa da drugi put ne bi mi pisali kaznu ja sjeo i procitao na netu sta pise o povodcu i pise ovako

Standard EU je da svi psi u kretanju gradom
moraju biti na kratkom vezu (ovisno o pasmini od 20 do 120 cm)

tako da ta sa tim galskim pijetlom se nema sta buniti..cuko joj ispunjava uvjet za kaznu ako nema brnjice i to je to
poznavanje rasa cuke nije nimalo potrebno da se nekom naplati kazna..
hoces biti srce pa i nama nakacit taj zakon o brnjama i povodnicima.. ja sam se satrala trazeci, ali nisam nasla nista konkretno..
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8497
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#421 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by kokuz_sa »

bila je tema o tome na ovom forumu u kojem imas sve te informacije..
ako se sjecas prije par godina su svi kukali kad su policajci pisali te kazna
pa ce s eovi koji imaju pse malo vise godina fino sjetiti svega toga od tad
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#422 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by pakica_ »

kokuz_sa wrote:bila je tema o tome na ovom forumu u kojem imas sve te informacije..
ako se sjecas prije par godina su svi kukali kad su policajci pisali te kazna
pa ce s eovi koji imaju pse malo vise godina fino sjetiti svega toga od tad
hajd pokusat cu procackat, hvala.. ja ne bjezim od svojih gradjanskih duznosti, pa svojoj mrcini stavljam brnjicu, ne zbog kazne, nego da se ljudi ne boje, jer razumijem da imam psa koji izgleda strasno.. (pa opet i takvog s brnjicom i povodnikom masu nogama i rukama put njega :-) )
nije stvar mene, stvar je sto sam na ulici srela lazno je reci 20 policajaca (od cuvara drzavnih ustanova, marica, pjesaka u sapkama koji "uvode red" na ulici i sl.) i pitala ih gdje mogu naci informaciju o brnjicama, a oni meni samo 'ladno- nije tvoje da znas, tvoje je da toj dzukeli stavljas brnjicu.. i haj' ga ne posalji u tri lijepe :x :x
AntiFa88
Posts: 48
Joined: 08/04/2012 09:55

#423 Zatvoreni psi lutalice

Post by AntiFa88 »

Stravu i užas u Pruščakovoj ulici na broju 3, u samom centru Sarajeva, zatekla je jučer ekipa "Dnevnog avaza". U dotrajaloj zgradi zatekli smo desetine napaćenih i gladnih pasa lutalica, koji su tužno zavijali i cvilili iz prostorije koja je zaključana debelim katancima.

Kako smo saznali, životinje po ulicama sakuplja i u tu prostoriju zatvara vlasnica objekta, izvjesna Senija Šarić. Zavijanje i lavež lutalica čuje se samo kroz dvije rupe na fasadi, iz kojih se širi nesnosan smrad i vire psečije njuške.

Tortura životinja

U razgovoru sa stanarima susjednih objekata saznali smo da ovaj problem imaju godinama, ali ga niko ne rješava.

- Zgrada je puna smeća, a smrad je postao nepodnošljiv. Žao mi je tih životinja. Senija je oduvijek bila čudna i ne razumijem kako niko od nadležnih godinama nije reagirao. Osim očigledne torture pasa, postoji i veliki rizik od zaraze - kazala nam je stanarka susjedne zgrade.

Prva je za ovaj nevjerovatni slučaj saznala građanka i ljubitelj životinja Jelena Paunović, koja mjesecima pomaže psima i prikuplja dokaze o torturi koju proživljavaju.

- Šarić hvata pse po ulicama, dovodi ih u svoju privatnu zgradu i zatvara. Niko ih ne hrani osim nas nekoliko, koji im kroz rupe na fasadi ubacujemo hranu i vodu. Svima sam se obraćala, od Sanitarne, Komunalne i Veterinarske inspekcije do policije - kazala nam je Paunović.

Prema njenim riječima, u Kantonalnoj upravi za inspekcijske poslove rekli su joj da im je slučaj dobro poznat.

Nepoznata adresa

- Rekli su mi da bih ja trebala uključiti sve inspekcije, Psihijatriju i Centar za socijalni rad da svi pokušaju naći rješenje!? Od toga nije bilo ništa. Prošlog mjeseca ponovo sam prijavila slučaj inspekciji. Rekli su mi da su bili na terenu, ali da ništa nisu učinili - istaknula je Paunović.

Dodatni problem je to što Seniju rijetko ko viđa, a nije poznata ni njena aktuelna adresa. Mještani su nam kazali da samo ponekada primijete da na vratima objekta nema katanaca i pozivaju policiju na hitnu reakciju.

U Hotonju kolje pse!?

- S obzirom na to da hranim te pse, često dolazim ispred zgrade u Pruščakovoj ulici. Tako sam prošlog ljeta slučajno srela Seniju, koja mi je kazala da ona sa svojim mužem vodi pse na imanje u vogošćansko naselje Hotonj pa ih tamo kolju! Ostala sam šokirana - rekla je Paunović.

Inspekcija: Nemamo pristup

Glavna veterinarska inspektorica Joka Hlubna jučer je za "Dnevni avaz" kazala da joj je slučaj dobro poznat, da su u nekoliko navrata intervenirali te da su psi vrlo ugroženi.

- Nezvanično smo saznali da se u objektu nalazi skoro 70 pasa. Nakon što smo dobili nekoliko prijava, zadužili smo Higijenski servis da odveze pse na Senijino imanje u Vogošći. No, neko ih je, navodno, sve otrovao, svašta se gore dešavalo. Nakon toga, ista stvar se desila. Ona ponovo nakupi pasa s ulice, uvuče ih u objekt i ne dozvoljava pristup, jer je privatna kuća. Šarić je pravnica i dobro je obaviještena te ne dozvoljava pristup zgradi bez sudskog naloga - istaknula je Hlubna.


Ovo treba zaustaviti. Otici na policiju sto vise ljudi i prijaviti ovo zvjersko ponasanje. Ako to nebi uspjelo, onda pronaci drugi nacin da se ovaj horor zaustavi
zengi
Posts: 976
Joined: 05/12/2010 12:34

#424 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by zengi »

Ma jok ba jarane hajmo pustit mednera i kokuza da nam oni tumace zakon o brnjicama.... pa zar se ova tema ne zove medner i kokuz nam pricaju.... joj cekaj, nije... aha, pazi stvarno, tema je POMOZITE DA SE MONSTRUMI KAZNE III jer su prve dvije upravo ovakvi i zatvorili. A sad cu ja fino da se na vas zalim moderaciji jer prvo mednera mi je dosta 100% a kokuz djahkad vako djahkad nako pa nemogu da stalno ganjam sta ovo on u stvari hoce, zasto pise, sta pise, kome pise, na kojoj temi pise, protiv koga je za sta je.
Kokuze, e haj nam ti molim te vise reci sta ti u stvari hoces, ako uopste i ti sam znas.... pa eto voljeli bi i mi da znamo.
User avatar
Falbala
Posts: 20
Joined: 08/07/2010 01:17
Location: Asterixovo selo

#425 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by Falbala »

Pa šta se ovo dogodio sve u Pruščakovoj, to je ona ulica ispod Vratnika ili na Medresama? Usred čaršije...pa vjerovati ne mogu da je ova žena monstrum tolike pse držala zatočene godinama a da se niko nije usudio da išta poduzme.

Bravo aktivisti, svaka čast ovom momku koji je uhapšen zbog ulaska! :bih:
Post Reply