Pomoć za Amara Šabovića

Forum za humanitarne akcije.
Post Reply
immuno
Posts: 2027
Joined: 07/04/2010 11:05

#277 Re: Pomoć za Amara Šabovića

Post by immuno »

iz dna duše wrote:je li istina ovo za Amara?
http://www.ekskluziva.ba/NAKON-DVIJE-GO ... 53219.html

Jeste oporavlja se dobro ubrzo nakon operacije je "skinut" sa aparata i sad vjezba disati........sretno i pomozite! :)
User avatar
iz dna duše
Posts: 1396
Joined: 24/06/2008 13:38

#278 Re: Pomoć za Amara Šabovića

Post by iz dna duše »

immuno wrote:
iz dna duše wrote:je li istina ovo za Amara?
http://www.ekskluziva.ba/NAKON-DVIJE-GO ... 53219.html

Jeste oporavlja se dobro ubrzo nakon operacije je "skinut" sa aparata i sad vjezba disati........sretno i pomozite! :)
Radujem se iskreno i zelim mu da sto prije pocne normalno da zivi. A sumu od 60.000 zaista ne bi trebalo tesko skupiti... koliko ko moze, svaka marka vrijedi, ako se odazovemo u sto vecem broju.

1. Amar Šabović; UniCredit Bank, uplata u KM, transakcijski broj: 3389102539435949, broj računa: 40240363000,

2. Uplata u stranim valutama, broj računa: 40240363101, IBAN: BA3933891025394359454
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#279 Re: Pomoć za Amara Šabovića

Post by Pooll »

iz dna duše wrote:je li istina ovo za Amara?
http://www.ekskluziva.ba/NAKON-DVIJE-GO ... 53219.html
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
majka-
Posts: 13
Joined: 24/04/2013 12:18

#281 Re: Pomoć za Amara Šabovića

Post by majka- »

Hvala svim ljudima koi su ucestvovali u humanitarnoj akciji za Amara Sabovica...Amaru je uspjesno uradjena transplatacija pluca i sada se oporavlja i dalje je u Becu na lijecenju do oktobra kada se vraca kuci..Medjutim on ponovo za dva mjeseca mora u Bec i tako svaka dva do tri mjeseca,pije lijekove protiv odbacivanja organa koi su jako skupi a mora ih piti do kraja zivota...Napokon dise bez kisika,moze sam da hoda,nezamara se i sto je najvaznije uspjesno obavljeno.....Hvala vam od srca sto ste uz Amara...
User avatar
iz dna duše
Posts: 1396
Joined: 24/06/2008 13:38

#282 Re: Pomoć za Amara Šabovića

Post by iz dna duše »

majka- wrote:Hvala svim ljudima koi su ucestvovali u humanitarnoj akciji za Amara Sabovica...Amaru je uspjesno uradjena transplatacija pluca i sada se oporavlja i dalje je u Becu na lijecenju do oktobra kada se vraca kuci..Medjutim on ponovo za dva mjeseca mora u Bec i tako svaka dva do tri mjeseca,pije lijekove protiv odbacivanja organa koi su jako skupi a mora ih piti do kraja zivota...Napokon dise bez kisika,moze sam da hoda,nezamara se i sto je najvaznije uspjesno obavljeno.....Hvala vam od srca sto ste uz Amara...
Sretna sam gospodjo zbog Amara i zbog Vas. Amaru zelimo sve najbolje, da dozivi duboku starost u zdravlju i sreci.... :srce:
User avatar
drag_gost
Posts: 5537
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#283 Re: Pomoć za Amara Šabovića

Post by drag_gost »

090 291 063- OPERATER BH TELECOM

Post sa FB:

SARAJEVO- MALI TARCIN I TARCIN JE PREVELIK ZA SARAJEVO!
Sto sve ovo pisem...
pisem jer sam razocarana u grad u kojem sam rodjena i ubija me dobrota i dusa sto sam ovdje...
Ubija me sto su ljudi pokazali koliko im je stalo da se spasi jedan zivot,zivot Amara Sabovica odnosno koliko im nije stalo...
Pozivom na humanitarni br mjesec august sa pozivima je bilo 534 poziva.
Sramimo se BOSNO I HERCEGOVINO!
U BiH ŽIVE 3,791.622 OSOBE Sarajevo ima 291.422, Banja Luka 199.191, a Mostar 113.169 stanovnika
SARAJEVO – Prema prvim preliminarnim rezultatima popisa stanovništva, u BiH trenutačno žive 3,791.622 osobe, da ne idem sa daljim rezultatima,pokazali smo se ko narod ko smo i sta smo,spremni za bilo koji cirkus napraviti ali ksd je u pitanju pomoci za neciji zivot tu nas nema...
Hvala ljudima koji su pomogli za Amara koliko mogu.
Zar je tesko pozvati br i donirati 2 km za zivot.
Operater vazi za BH TELECOM MREZU.
Ne zelim da me neko shvati pogresno,nemam ja nista protiv Tarcina...
Zelim samo reci puno brojimo stanovnika ali kao ljudi nigdje nas...
Image

090 291 063- OPERATER BH TELECOM

Zovite ljudi molim vas!!!
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#284 Re: Pomoć za Amara Šabovića

Post by nema me tamo »

Nema momak slatku facu pa se slabo doniraju pare..
Koliko god ovo zvuci debilno istina je.
User avatar
drag_gost
Posts: 5537
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#285 Re: Pomoć za Amara Šabovića

Post by drag_gost »

Image

Dragi prijatelji ovom prilikom vas obavjestavamo da se nakon 3 mjeseca nas Amar vratio iz Beca.
Transplatacija amin Boze hairli uradjena..
Ta 3 kobna mjeseca za Amara su bila sve sem zivot....
Amar je prolaziio kroz tezak period bola i suza da bi danas bio ovdje s nama,bez kisika,bez kaslja,bez otezanog disanja kao prije...

Amar se za dvije sedmice ponovo vraca u Bec na ostatak vadjenja nalaza,analiza,terapija,terapija za citav zivot...
Narednih 6 mjeseci ce svaki mjesec odlaziti u Bec.
Amarov zivot dragi prijatelji bukvalno zavisi od vas,od ljudi koji pomazu...
Doktori u Becu za svaku pohvalu,pazili su ga i dali sve od sebe koliko su mogli,ali isto tako naglasili nam da mora biti otpusten zbog nedostatka novca koji jos dugujemo za Amarovu transplataciju..
Dug koji jos nismo isplatili 30.000 e.
Uskoro cete moci vidjeti velike racune za lijekove koje kostaju 9.000 e
Da dragi moji dobro ste culi.....
Lijekovi bez kojih Amar ne moze biti..

Ja kao majka zahvaljujem se svim ljudima koji su bili uz Amara i koji su i dalje uz Amara,vasim uplatama na Amarov racun mom sinu omogcujete mogucnost novi Zivot mog djeteta.
Hvala vam od srca.
Molim dobre ljude da i dalje budu uz moje dijete, jer koliko god da halite mom dijetetu zivot znaci.

Rijeci naseg Amara glase ovako:
Zdrav i bolestan...
U životu nikad ne bih postigao baš ništa da nisam bio prisiljen uspeti se putem najvećeg otpora.

Pomoci mozete uplatama na Amarov racun,ili putem kontakt fb profila
Sabovic Mina
Vukovic Dzenana.
Hvala vam

090 291 063- OPERATER BH TELECOM
090 291 063- OPERATER BH TELECOM
090 291 063- OPERATER BH TELECOM
Pandapp
Posts: 20
Joined: 07/11/2014 07:41
Contact:

#286 Re: Pomoć za Amara Šabovića

Post by Pandapp »

Nadam se da će se ubrzo prikupiti sredstva. :)
Post Reply