Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

User avatar
Sanjarko
Posts: 23688
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28201 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Sanjarko »

Skijaš wrote: 08/05/2024 06:29
Bossona wrote: 07/05/2024 19:30
Skijaš wrote: 07/05/2024 19:28

Bla bla bla, ne interesuje me tvoje tumacenje proslosti. Imas li kakav prijedlog kako naprijed ?
Čuvaj Bakira i obraz u tome je spas i napredak!
Budi konstruktivan kolega. Ti i ja se ne moramo slagati oko proslosti da bi imali nekakvu zajednicku viziju buducnosti BiH.
Kolega je takav, odmah dzonom, ja kad sam spominjao ozivljavanje Slavije napao me itd.
Bossona
Posts: 5384
Joined: 21/12/2020 03:28

#28202 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Bossona »

Sanjarko wrote: 08/05/2024 06:53
Skijaš wrote: 08/05/2024 06:29
Bossona wrote: 07/05/2024 19:30

Čuvaj Bakira i obraz u tome je spas i napredak!
Budi konstruktivan kolega. Ti i ja se ne moramo slagati oko proslosti da bi imali nekakvu zajednicku viziju buducnosti BiH.
Kolega je takav, odmah dzonom, ja kad sam spominjao ozivljavanje Slavije napao me itd.
Ti si zagovarao da se promijeni historijsko ime Bosne u Slaviju da bi se dodvorio i ujedinio sa Ili prekodrinskim hegemonistima u Srbo-Slaviju. :-)
Jesi li slavio današnju inaguraciju Cara Pan-Slavije Putlera! :-D



Belarus Бeларус - Belаrus
Bosnia Bosna i Hercegovina - Bosnia and Herzegovina
Bulgaria България -Bulgaria

Gradišćanski Hrvati - Burgenland Croats
Croatia Hrvatska - Croatia
Czech Republic Česk? - Czech Republic
Macedonia Македонија - Macedonia
Polska - Poland
Russia Россия - Russia

Србија и Црна Гора - Serbia-Montenegro
Slovakia Slovensk? - Slovakia
Slovenia Slovenija - Slovenia
Sorbia Lu?ycki Serbi, Serbja - Sorbs of Lusatia
Ukraine Українa - Ukrainе

https://slavialand.tripod.com/
User avatar
Sanjarko
Posts: 23688
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28203 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Sanjarko »

Bossona wrote: 08/05/2024 07:26
Sanjarko wrote: 08/05/2024 06:53
Skijaš wrote: 08/05/2024 06:29

Budi konstruktivan kolega. Ti i ja se ne moramo slagati oko proslosti da bi imali nekakvu zajednicku viziju buducnosti BiH.
Kolega je takav, odmah dzonom, ja kad sam spominjao ozivljavanje Slavije napao me itd.
Ti si zagovarao da se promijeni historijsko ime Bosne u Slaviju da bi se dodvorio i ujedinio sa Ili prekodrinskim hegemonistima u Srbo-Slaviju. :-)
Jesi li slavio današnju inaguraciju Cara Pan-Slavije Putlera! :-D



Belarus Бeларус - Belаrus
Bosnia Bosna i Hercegovina - Bosnia and Herzegovina
Bulgaria България -Bulgaria

Gradišćanski Hrvati - Burgenland Croats
Croatia Hrvatska - Croatia
Czech Republic Česk? - Czech Republic
Macedonia Македонија - Macedonia
Polska - Poland
Russia Россия - Russia

Србија и Црна Гора - Serbia-Montenegro
Slovakia Slovensk? - Slovakia
Slovenia Slovenija - Slovenia
Sorbia Lu?ycki Serbi, Serbja - Sorbs of Lusatia
Ukraine Українa - Ukrainе

https://slavialand.tripod.com/
Ne, ne, ozivljavanje Jugoslavije, kroz Slaviju i Bosnu, ali jbga kad ti to ne kontas i ne slazes se s tim, sta ja mogu.
Bossona
Posts: 5384
Joined: 21/12/2020 03:28

#28204 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Bossona »

Sanjarko wrote: 08/05/2024 07:29
Bossona wrote: 08/05/2024 07:26
Sanjarko wrote: 08/05/2024 06:53

Kolega je takav, odmah dzonom, ja kad sam spominjao ozivljavanje Slavije napao me itd.
Ti si zagovarao da se promijeni historijsko ime Bosne u Slaviju da bi se dodvorio i ujedinio sa Ili prekodrinskim hegemonistima u Srbo-Slaviju. :-)
Jesi li slavio današnju inaguraciju Cara Pan-Slavije Putlera! :-D



Belarus Бeларус - Belаrus
Bosnia Bosna i Hercegovina - Bosnia and Herzegovina
Bulgaria България -Bulgaria

Gradišćanski Hrvati - Burgenland Croats
Croatia Hrvatska - Croatia
Czech Republic Česk? - Czech Republic
Macedonia Македонија - Macedonia
Polska - Poland
Russia Россия - Russia

Србија и Црна Гора - Serbia-Montenegro
Slovakia Slovensk? - Slovakia
Slovenia Slovenija - Slovenia
Sorbia Lu?ycki Serbi, Serbja - Sorbs of Lusatia
Ukraine Українa - Ukrainе

https://slavialand.tripod.com/
Ne, ne, ozivljavanje Jugoslavije, kroz Slaviju i Bosnu, ali jbga kad ti to ne kontas i ne slazes se s tim, sta ja mogu.
Čuj kroz Slaviju i Bosnu bi da oživi Jugoslaviju, a koja je to tvorevna Slavija sa kojom bi se ujedinjavao u Jugoslaviju. Ti si zagovarao da se promijeni ime Bosne u Slaviju i o tome smo vodili raspravu. Ti si pravdao tu ideju da će je podržati Srbi. Vjerovatno si mislio na ujedinjenje sa Karadžićevom Srpskom u Srboslaviju. Znam da smo raspravljali o ovome. Sjećam se dobro mada je bilo prije nekoliko godina.

Image

https://hr.wikipedia.org/wiki/FK_Slavij ... o_Sarajevo
Last edited by Bossona on 08/05/2024 07:56, edited 1 time in total.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23688
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28205 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Sanjarko »

Bossona wrote: 08/05/2024 07:45
Sanjarko wrote: 08/05/2024 07:29
Bossona wrote: 08/05/2024 07:26

Ti si zagovarao da se promijeni historijsko ime Bosne u Slaviju da bi se dodvorio i ujedinio sa Ili prekodrinskim hegemonistima u Srbo-Slaviju. :-)
Jesi li slavio današnju inaguraciju Cara Pan-Slavije Putlera! :-D



Belarus Бeларус - Belаrus
Bosnia Bosna i Hercegovina - Bosnia and Herzegovina
Bulgaria България -Bulgaria

Gradišćanski Hrvati - Burgenland Croats
Croatia Hrvatska - Croatia
Czech Republic Česk? - Czech Republic
Macedonia Македонија - Macedonia
Polska - Poland
Russia Россия - Russia

Србија и Црна Гора - Serbia-Montenegro
Slovakia Slovensk? - Slovakia
Slovenia Slovenija - Slovenia
Sorbia Lu?ycki Serbi, Serbja - Sorbs of Lusatia
Ukraine Українa - Ukrainе

https://slavialand.tripod.com/
Ne, ne, ozivljavanje Jugoslavije, kroz Slaviju i Bosnu, ali jbga kad ti to ne kontas i ne slazes se s tim, sta ja mogu.
Čuj kroz Slaviju i Bosnu bi da oživi Jugoslaviju, a koja je to tvorevna Slavija sa kojom bi se ujedinjavao u Jugoslaviju.
Pa prvo vratit Jugoslaviju i sastavni dio nje, Republiku Bosnu, pa Jugoslaviju preimenovati u Slaviju i raditi na objedinjavanju HR, nas, SRB, i CG i jos ako neka drzava htjedne, SLO i MKD, i ulazak u EU i NATO savez.

S HR 2,5; SRB 3,5; i BiH s 1,5 milionom stanovnika ce tesko opstati.

Ali visa matematika, jbj ga.
Piaty
Posts: 5797
Joined: 01/12/2020 00:58

#28206 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Piaty »

Nije to ni matematika pa čak nije ni science-fiction.

To je eto tako da se samo napiše nešto (da ne kažem šta drugo) kao onaj tip sa uvozom 700 000 Afrikanaca i 500 000 Azijata u Bosnu.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23688
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28207 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Sanjarko »

Piaty wrote: 08/05/2024 07:56 Nije to ni matematika pa čak nije ni science-fiction.

To je eto tako da se samo napiše nešto (da ne kažem šta drugo) kao onaj tip sa uvozom 700 000 Afrikanaca i 500 000 Azijata u Bosnu.
Pa jedan od prijedloga je to, kako mislite da ide u politici ista? Sta trebamo? Ja sam i druge prijedloge davao samo kolega nije upratio, i scenarije vjerojatne sam pisao ovdje sta nam se svima moze desiti.
Bossona
Posts: 5384
Joined: 21/12/2020 03:28

#28208 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Bossona »

Sanjarko wrote: 08/05/2024 07:53
Bossona wrote: 08/05/2024 07:45
Sanjarko wrote: 08/05/2024 07:29

Ne, ne, ozivljavanje Jugoslavije, kroz Slaviju i Bosnu, ali jbga kad ti to ne kontas i ne slazes se s tim, sta ja mogu.
Čuj kroz Slaviju i Bosnu bi da oživi Jugoslaviju, a koja je to tvorevna Slavija sa kojom bi se ujedinjavao u Jugoslaviju.
Pa prvo vratit Jugoslaviju i sastavni dio nje, Republiku Bosnu, pa Jugoslaviju preimenovati u Slaviju i raditi na objedinjavanju HR, nas, SRB, i CG i jos ako neka drzava htjedne, SLO i MKD, i ulazak u EU i NATO savez.

S HR 2,5; SRB 3,5; i BiH s 1,5 milionom stanovnika ce tesko opstati.

Ali visa matematika, jbj ga.
Ti si nakon svega što su nam uradili branioci Srboslavije za novu Četoslaviju. :shock:


Bile su dvije u kojima smo kao treći narod bili nepriznati, sa nametnutim tzv. srpskohrvatskim jezikom koji je nastao nakon AU aneksije i ukidanja bosanskog u kojima smo bili priznati samo u vicevima. Ti kao da si prespavao zadnjih četrdeset godina. :-) :-) :-)
User avatar
Sanjarko
Posts: 23688
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28209 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Sanjarko »

Bossona wrote: 08/05/2024 08:05
Sanjarko wrote: 08/05/2024 07:53
Bossona wrote: 08/05/2024 07:45
Čuj kroz Slaviju i Bosnu bi da oživi Jugoslaviju, a koja je to tvorevna Slavija sa kojom bi se ujedinjavao u Jugoslaviju.
Pa prvo vratit Jugoslaviju i sastavni dio nje, Republiku Bosnu, pa Jugoslaviju preimenovati u Slaviju i raditi na objedinjavanju HR, nas, SRB, i CG i jos ako neka drzava htjedne, SLO i MKD, i ulazak u EU i NATO savez.

S HR 2,5; SRB 3,5; i BiH s 1,5 milionom stanovnika ce tesko opstati.

Ali visa matematika, jbj ga.
Ti si nakon svega što su nam uradili branioci Srboslavije za novu Četoslaviju. :shock:


Bile su dvije u kojima smo kao treći narod bili nepriznati, sa nametnutim tzv. srpskohrvatskim jezikom koji je nastao nakon AU aneksije i ukidanja bosanskog u kojima smo bili priznati samo u vicevima. Ti kao da si prespavao zadnjih četrdeset godina. :-) :-) :-)
Tako je u novu Cetnoslaviju, nista EU, NATO, UN itd. Ja sam cetnik s dna kace. :roll:
Piaty
Posts: 5797
Joined: 01/12/2020 00:58

#28210 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Piaty »

Sanjarko wrote: 08/05/2024 08:00
Piaty wrote: 08/05/2024 07:56 Nije to ni matematika pa čak nije ni science-fiction.

To je eto tako da se samo napiše nešto (da ne kažem šta drugo) kao onaj tip sa uvozom 700 000 Afrikanaca i 500 000 Azijata u Bosnu.
Pa jedan od prijedloga je to, kako mislite da ide u politici ista? Sta trebamo? Ja sam i druge prijedloge davao samo kolega nije upratio, i scenarije vjerojatne sam pisao ovdje sta nam se svima moze desiti.
Poštujem što imaš prijedlog samo bi recimo meni taj prijedlog bio na nekom posljednjem il pretposljednjem mjestu.

Dragi moj, mi 30 godina ulažemo napore da se šaltamo prema Briselu, pa sastanci, pa projekti, pa pare, pa drži pa ne daj i sad odjednom zuruuuuuck...hajmo nazad :)

Prijedlog može biti u nekim granicama mogućeg, nije problem ni pretjerati malo ali daaj.

Ja sam isto za Slaviju ali sa Slovenijom (al jbg kad ne graničimo) i to samo pod jednim uslovom da se prvo Slovenija nazove Slavijom pa eto onda ćemo i mi. Sa ostalim državama nešto ne bih.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12704
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#28211 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by dr_Evil »

Piaty wrote: 08/05/2024 08:11
Sanjarko wrote: 08/05/2024 08:00
Piaty wrote: 08/05/2024 07:56 Nije to ni matematika pa čak nije ni science-fiction.

To je eto tako da se samo napiše nešto (da ne kažem šta drugo) kao onaj tip sa uvozom 700 000 Afrikanaca i 500 000 Azijata u Bosnu.
Pa jedan od prijedloga je to, kako mislite da ide u politici ista? Sta trebamo? Ja sam i druge prijedloge davao samo kolega nije upratio, i scenarije vjerojatne sam pisao ovdje sta nam se svima moze desiti.
Poštujem što imaš prijedlog samo bi recimo meni taj prijedlog bio na nekom posljednjem il pretposljednjem mjestu.

Dragi moj, mi 30 godina ulažemo napore da se šaltamo prema Briselu, pa sastanci, pa projekti, pa pare, pa drži pa ne daj i sad odjednom zuruuuuuck...hajmo nazad :)

Prijedlog može biti u nekim granicama mogućeg, nije problem ni pretjerati malo ali daaj.

Ja sam isto za Slaviju ali sa Slovenijom (al jbg kad ne graničimo) i to samo pod jednim uslovom da se prvo Slovenija nazove Slavijom pa eto onda ćemo i mi. Sa ostalim državama nešto ne bih.
Panslavensko jedinstvo svih slavenskih drzava nije nista novo, a Jugoslavija je bila jedina prirodna tvorevina nasih prostora.

Eh sad, kao sto smo naucili majcica Rusija je sjebala SSSR, kolijevku panslavenizma, toliko da niko ziv ne zeli sa njima. A Sumadija je sjebala Jugu toliko da niko ziv ne zeli sa njima. Mozda je bio pokrenut raspad bilo cega sa vanjskim faktorom, naravavno sve za 10, ali niko te nije tjerao da silujes i ubijas.

Dakle da sumiramo(pas strinu sumir mi je sjebao ovu rijec), dakle ukratko! Nema od toga nista za sljedecih 10 generacija, a vjerovatno ni tada jer ne da majcica Rusija i Sumadije ne prolaze kroz katarzu, nego naprotiv, mijenjaju historiju. U Beograd nisam otisao jos od kada je krenuo proces rehabilitacije cica Draze!
Bossona
Posts: 5384
Joined: 21/12/2020 03:28

#28212 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Bossona »

Sanjarko wrote: 08/05/2024 08:07
Bossona wrote: 08/05/2024 08:05
Sanjarko wrote: 08/05/2024 07:53

Pa prvo vratit Jugoslaviju i sastavni dio nje, Republiku Bosnu, pa Jugoslaviju preimenovati u Slaviju i raditi na objedinjavanju HR, nas, SRB, i CG i jos ako neka drzava htjedne, SLO i MKD, i ulazak u EU i NATO savez.

S HR 2,5; SRB 3,5; i BiH s 1,5 milionom stanovnika ce tesko opstati.

Ali visa matematika, jbj ga.
Ti si nakon svega što su nam uradili branioci Srboslavije za novu Četoslaviju. :shock:


Bile su dvije u kojima smo kao treći narod bili nepriznati, sa nametnutim tzv. srpskohrvatskim jezikom koji je nastao nakon AU aneksije i ukidanja bosanskog u kojima smo bili priznati samo u vicevima. Ti kao da si prespavao zadnjih četrdeset godina. :-) :-) :-)
Tako je u novu Cetnoslaviju, nista EU, NATO, UN itd. Ja sam cetnik s dna kace. :roll:
Znaš onu narodnu put u pakao je popločan dobrim namjerama. Sa četnicima znamo na čemu smo, problem su oni koji nas kao brane od njih decenijama i koji bi s njima nakon svega stvarali opet nove ....Slavije,........Sve sam ubjeđeniji da oni vicevi o Mujama, Suljama, Husama, Hasama, Fatama itd. ipak nisu bili vicevi,......
User avatar
Sanjarko
Posts: 23688
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28213 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Sanjarko »

Pa prvo vratit Jugoslaviju i sastavni dio nje, Republiku Bosnu, pa Jugoslaviju preimenovati u Slaviju i raditi na objedinjavanju HR, nas, SRB, i CG i jos ako neka drzava htjedne, SLO i MKD, i ulazak u EU i NATO savez.

S HR 2,5; SRB 3,5; i BiH s 1,5 milionom stanovnika ce tesko opstati.

Ali visa matematika, jbj ga.
Ima jos komentara, ali se ne cita i od drveta se ne vidi suma tj sira slika. Znaci objedinjavanje nas svih sa ovih prostora pod pokroviteljstvom EU, NATO saveza, UN-a itd u siru regionalnu administrativnu jedinicu u sastavu EU, sad NATO saveza ako je to moguce, i kao taj RAJ ako je moguce da imamo i posebnu stolicu u UN-u ili ne svjedeno.

Jbte zar vam sve moram nacrtat i smislit, za ne mozete kreniti od najmanjeg zajednickog sadrzioca.

Kako mislite da cemo opstati s populacijom od 7,5 miliona stanovnika mi iz RAJ-a nekad u buducnosti?
zigson
Posts: 3197
Joined: 04/04/2015 22:17

#28214 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by zigson »

https://www.klix.ba/vijesti/bhrt-ispuni ... /240508012

A ptpc?
U bhrt odavno rade velikosrbi

Pa neku noc u intervju-u sa emirom suljagicem, voditeljica mirela ne znam kako se preziva negira genocid i umanjuje zlocin. Udjem joj u fb vidim gospodjica je iz BL, zaposlena u instituciji drzave koju negira. Slike na fb samo sa srpskim kolegama, intervjui samo sa srpskim politicarima, negatorima genocida i drzave. Kada ce se te stvari rijesavati? @Skijaš sta ti mislis
User avatar
Sanjarko
Posts: 23688
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28215 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Sanjarko »

zigson wrote: 08/05/2024 09:04 https://www.klix.ba/vijesti/bhrt-ispuni ... /240508012

A ptpc?
U bhrt odavno rade velikosrbi

Pa neku noc u intervju-u sa emirom suljagicem, voditeljica mirela ne znam kako se preziva negira genocid i umanjuje zlocin. Udjem joj u fb vidim gospodjica je iz BL, zaposlena u instituciji drzave koju negira. Slike na fb samo sa srpskim kolegama, intervjui samo sa srpskim politicarima, negatorima genocida i drzave. Kada ce se te stvari rijesavati? @Skijaš sta ti mislis
Provocirala je i Camil Durakovica neki dan, nije se dao omesti, dobro joj je se nakazao.
Piaty
Posts: 5797
Joined: 01/12/2020 00:58

#28216 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Piaty »

DrEvil

Sve ja to znam i baš zato neka hvala. Zato je bitno da kada kažeš "nema od tog ništa za 10 generacija" dodaš na to "hvala Bogu što nema ništa od toga".
zigson
Posts: 3197
Joined: 04/04/2015 22:17

#28217 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by zigson »

Sanjarko wrote: 08/05/2024 09:08
zigson wrote: 08/05/2024 09:04 https://www.klix.ba/vijesti/bhrt-ispuni ... /240508012

A ptpc?
U bhrt odavno rade velikosrbi

Pa neku noc u intervju-u sa emirom suljagicem, voditeljica mirela ne znam kako se preziva negira genocid i umanjuje zlocin. Udjem joj u fb vidim gospodjica je iz BL, zaposlena u instituciji drzave koju negira. Slike na fb samo sa srpskim kolegama, intervjui samo sa srpskim politicarima, negatorima genocida i drzave. Kada ce se te stvari rijesavati? @Skijaš sta ti mislis
Provocirala je i Camil Durakovica neki dan, nije se dao omesti, dobro joj je se nakazao.
Ma na camila sam i mislio ne znam otkud mi suljagic :lol:
User avatar
sime_cipol
Posts: 16816
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#28218 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by sime_cipol »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/kapidzi ... /240508023

Cuj kartel pravi zgrade, a sve njihovi nacelnici dozvole dali :lol:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12704
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#28219 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by dr_Evil »

Piaty wrote: 08/05/2024 09:08 DrEvil

Sve ja to znam i baš zato neka hvala. Zato je bitno da kada kažeš "nema od tog ništa za 10 generacija" dodaš na to "hvala Bogu što nema ništa od toga".
Pa dobro, nije bas da se slazem sa tim "hvala Bogu", za mene je vise "nazalost je tako". Kamo srece da se nisu desili genocidi u drugom svjetskom i genocid u ovom zadnjem ratu. Pa da i mi jednom zivimo kao ljudi. Previse smo mali da bi bili ikakav faktor i zivjeli samostalno, a nama je ta nasa unija bila jedina prirodna.

Nama ovdje nije pitanje nove unije, nego koliko generacija moze zadrzati mir dok se opet ne pokoljemo.
User avatar
vee-jay
Posts: 8803
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#28220 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by vee-jay »

Sanjarko wrote: 08/05/2024 06:29 Bili neki dan na sastanku s Dodikom, Nikšić bio.
jel sastanak lizanje?
User avatar
vee-jay
Posts: 8803
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#28221 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by vee-jay »

Sanjarko wrote: 08/05/2024 06:53
Skijaš wrote: 08/05/2024 06:29
Bossona wrote: 07/05/2024 19:30

Čuvaj Bakira i obraz u tome je spas i napredak!
Budi konstruktivan kolega. Ti i ja se ne moramo slagati oko proslosti da bi imali nekakvu zajednicku viziju buducnosti BiH.
Kolega je takav, odmah dzonom, ja kad sam spominjao ozivljavanje Slavije napao me itd.
kolega je mlad i vjeruje u ideale

kakav god, hiljade puta bolji od SDFA tekbir gradjana
User avatar
dr_Evil
Posts: 12704
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#28222 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by dr_Evil »

https://bljesak.info/kolumna/kolumne/na ... enu/453764

Igor odlican kao i uvijek!

@banjaluka078
User avatar
Sanjarko
Posts: 23688
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28223 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Sanjarko »

vee-jay wrote: 08/05/2024 10:51
Sanjarko wrote: 08/05/2024 06:29 Bili neki dan na sastanku s Dodikom, Nikšić bio.
jel sastanak lizanje?
Nije, ali rekao neće se više sastajati s njim, porekao ili ja nisam nešto dobro upratio? 🤔
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3391
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#28224 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Billy The Pljuc »

sime_cipol wrote: 08/05/2024 10:06 https://www.klix.ba/vijesti/bih/kapidzi ... /240508023

Cuj kartel pravi zgrade, a sve njihovi nacelnici dozvole dali :lol:
Što mi je poznato ovo mantranje i paralelna stvarnost, vidi se ašićare ko su im mentori i čiju školu su prošli. Helem, to nema obraza koliko ni crno ispod nokta. Čitam nedavno kako su se okomili na Binas i nije im uspjelo ali na žalost konstatacija je da su poklopili namjensku i meni samo nije jasno što se ovim kriminalom niko još nije pozabavio. Lista je baš podugačka al' ističe se Kadrija Kolić, nema gdje ga nema, zna se da nije pošteno zaradio. To da je KM Trade, bez obzira na dobijene tendere po sistemu ja tebi ti meni sa zna se već kim, donio toliku zaradu je iluzorno.

Ova govna nisu samo lopovi, fakat su izdajnici ideje zvane Bosna i Hercegovina, još se oglašavaju i povodom BHRT-a, pa ko dovuče tolike antidržavne igrače na istu?

Iskreno ja sam svoje otprdio, boli me chuna generalno za sve ali ako se ovima dozvoli povratak na vlast biti će još gore. Ne baš tako obećavajuća budućnost i kakva-takva država nemaju alternativu, SDA mora prestati postojati i pokradene milione/milijarde se moraju uzeti nazad oduzimanjem imovine a govna slati na robiju i onemogućiti im bilo kakvo djelovanje.
User avatar
Skijaš
Posts: 12781
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#28225 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Skijaš »

vee-jay wrote: 08/05/2024 10:51
Sanjarko wrote: 08/05/2024 06:29 Bili neki dan na sastanku s Dodikom, Nikšić bio.
jel sastanak lizanje?
Zavisi kakav sastanak, ako se radi o sastanku drzavne vlasti, u zgradi Parlamenta, pod obiljezjem BiH i cisto sluzbeno, to je ocekivano i potrebno.

Ako zelimo oslabiti BiH i predstaviti je kao labavu uniju suverenih entiteta koji su stvarni nivo odlucivanja, onda cemo se sastajati po entitetskim institucijama u Istocnom Sarajevu, sa sve pratecom ikonografijom.

Ako se zelimo popisati i po drzavi i po zrtvama, onda ne samo da cemo se s Dodikom sastati mimo Parlamenta i dalje od medija, nego cemo se jos i izgrliti sa njim ili otici gledati kosarku.
Post Reply