Poliranje šoferšajbe?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
autoe
Posts: 143
Joined: 22/04/2007 19:20

#1 Poliranje šoferšajbe?

Post by autoe »

Da li neko zna ko radi poliranje stakala na autu, prethodni vlasnik tj. idiot je očito mislio da se brisači nikad ne mijenjaju, pa su posljedice više nego iritantne, pa ako znate ko to radi bio bih vam zahvalan.
_Jenny_
Posts: 184
Joined: 21/08/2007 18:19
Location: Zagreb

#2 Re: Poliranje šoferšajbe?

Post by _Jenny_ »

autoe wrote:Da li neko zna ko radi poliranje stakala na autu, prethodni vlasnik tj. idiot je očito mislio da se brisači nikad ne mijenjaju, pa su posljedice više nego iritantne, pa ako znate ko to radi bio bih vam zahvalan.
ja bi napravila ovo...Kupila novu :D
autoe
Posts: 143
Joined: 22/04/2007 19:20

#3 Re: Poliranje šoferšajbe?

Post by autoe »

Divno, samo mi malo problem pravi model auta pa je uglavnom nemaju na stanju
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#4 Re: Poliranje šoferšajbe?

Post by amrica »

imala sam isti problem, kad nema kise i po danu, ne smeta toliko, ali nocu i po kisi, uzas. Kupila sam novu i rijesila problem. Uzela sam sajbu kod majstora u Vogosci, Blagovac je adresa, zaboravila sam kako se zove, negdje imam vizitku ako te bude interesovalo. Covjek je vrhunski profesionalac i radi samo sajbe i slicne stvari, napr mojoj kolegici je promijenio stakleni siber na renault-u.
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#5 Re: Poliranje šoferšajbe?

Post by amrica »

za forumasa koji mi je poslao pp

evo ti broj: 033 431 984
061 156 486
Covjek se zove Kadric Nijaz
Adresa Blagovac 12

Nesto me zeza pp, samo trpa poruke u outbox, nista ne salje
schakal
Posts: 105
Joined: 27/03/2008 08:06

#6 Re: Poliranje šoferšajbe?

Post by schakal »

i mene interesuje zna li neko ima li ikakva mogucnost poliranja sajbe jer da kupujem novu zbog par ogrebotina nekako se ne isplati
maxell_sarajevo
Posts: 2222
Joined: 08/02/2008 19:19

#7 Re: Poliranje šoferšajbe?

Post by maxell_sarajevo »

schakal wrote:i mene interesuje zna li neko ima li ikakva mogucnost poliranja sajbe jer da kupujem novu zbog par ogrebotina nekako se ne isplati

Imas lika najbolji je u gradu sto se tice auta, zove se Zijo i nalazi se iza Vila Parka gdje su one kuce, kuca i radionica su mu odmah pored ceste.ASA,Autoagent i AC Qua. njemu salju auta na popravku
schakal
Posts: 105
Joined: 27/03/2008 08:06

#8 Re: Poliranje šoferšajbe?

Post by schakal »

znam ziju kako ziju necu znati,ali on je limar neznam kako bi mi on mogao pomoci oko sajbe
Post Reply