pogresno nalijepljena slo vinjeta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
semi75
Posts: 40
Joined: 29/11/2009 20:17

#1 pogresno nalijepljena slo vinjeta

Post by semi75 »

Pozz. pogresno sam nalijepio slovensku vinjetu.Dali postoji nacin da se skine(a da se neosteti) i nalijepi na drugo mijesto.
Hvala
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#2 Re: pogresno nalijepljena slo vinjeta

Post by Sodom1 »

Bolje ne diraj, ako nisi dobro pritisnuo,mada i tad postoji bojazan da se osteti jer je jako osetljiva.
Kako si je ´´pogresno´´stavio?
lokalni_razdjevicar
Posts: 675
Joined: 06/02/2013 10:33

#3 Re: pogresno nalijepljena slo vinjeta

Post by lokalni_razdjevicar »

semi75 wrote:Pozz. pogresno sam nalijepio slovensku vinjetu.Dali postoji nacin da se skine(a da se neosteti) i nalijepi na drugo mijesto.
Hvala
pajdo,inteligencija ti nije jaca strana .
ja1977
Posts: 642
Joined: 10/06/2008 11:56

#4 Re: pogresno nalijepljena slo vinjeta

Post by ja1977 »

Fakat, kako si to uspio?
Mislim da nema sanse da je skines cijelu
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#5 Re: pogresno nalijepljena slo vinjeta

Post by KENJAC »

Sta ti znaci "pogresno" ? Ako je okrenuta gore - dole , nije problem ! I ako mislis da se to samo tebi moze desit - grijesis ! Imam ja zenu ! Kakav bi vi par bili .....
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#6 Re: pogresno nalijepljena slo vinjeta

Post by goran16v »

Sve vinjete pa i SLO su samounistiva da se ne moze koristiti na 2 i vise vozila. Mislim, mozda grijesim, da, sve dok je na vinjeti citljiv rok trajanja, nece biti problema kako je zaljepljena, osim ako se pri ljepljenu njije presavila i sl.
Meni se jednom desila greska prije 2 god, vracao se is Trevisa, zapricao se, fulim skretanje za Trst i Rijeku i zavrsim na SLO autoputu bez vinjete, sta da radim, nemam gdje da je kupim, sljedeci izlaz 15 km, a kazna 200-300 EUR. Ma nisam namjerno, necu valjda biti toliki peh, zalijepim se za neki kamion, guslam 20 min i na izlazu smugnem, naplate kucice ne finkcionisu ionako, pravac GP Rupe, jos uredno trazim povrat PDV-a i gaaas u HR!
Nekad su ovi nasi fakini prosuli fol kad su SLO uveli one vinjete od 35 EUR bez jeftijijih varijanti da vinjetu prije ljepljenja na sajbu nalijepe na dzemper ili kakvu pamucnu povrsinu da nakupi sitne dlacice nakon cega se kao moze skidati i premjestati s sajbe na sajbu.
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7 Re: pogresno nalijepljena slo vinjeta

Post by Danguba »

SLO vinjetu je tesko skinuti bez ostecenja dok AT zalijepim samo na cetiri coska i lako je skinem dok se sa slovenskom pravo namucim.

Ako nije ostecena mislim da nece praviti problem.
Najsmjesniji su mi kada nisane sa onim durbinima. :-)
Post Reply