PlayStation 4 - all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#951 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Ma vruce mu mora raditi, bolje da zuji i hladi nego da ne zuji i da se pregrije :D
Par dana iz druge prostorije se deru pitaju sta to zuji toliko :D
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#952 Re: PlayStation 4 - all about

Post by r_faruk »

Prodaje li neko od vas svoje igrice?
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#953 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Vecina nas kupuje digitalno tako da ..
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#954 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

Mustang1 wrote:Da se mogao tad krekovati mogao bi i sada vjeruj .. Niti je mogao niti ce vjerovatno ikada moci
Vjerovatno si u pravu ali ipak to isto su govorili i za PS3 pa mu mali j'ba znanje ...
Ispod je link na orginalnu objavu legendarnog geohota koji je odmah, dva dana nakon ovoga uhapsen i od tada traje njegova borba :
http://www.robohara.com/pix/blog/geohot.jpg
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#956 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Demo PES.a sljedece sedmice .. Da vidimo i to cudo, svake godine ga najavljuju i napusu najave a onda prc :D
User avatar
febo_acm
Posts: 10237
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#957 Re: PlayStation 4 - all about

Post by febo_acm »

Volio bih da PES bude bolji, nervira me malo FIFA :D
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#958 Re: PlayStation 4 - all about

Post by r_faruk »

Last of us.... Fenomenalna igrica :D.
Cini mi se da je kratka, al da je dobra, dobra je. Moram naci nesto novo za igrati... :-D
bwin
Posts: 262
Joined: 24/11/2012 21:46

#959 Re: PlayStation 4 - all about

Post by bwin »

sta je sa ovim ps4 konzolama iz amerike, hoce brat da mi posalje ali citam imaju neke zajebancije oko struje i kablova sve nesto drugacije. Kako se to moze srediti
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#960 Re: PlayStation 4 - all about

Post by dzeno123 »

bwin wrote:sta je sa ovim ps4 konzolama iz amerike, hoce brat da mi posalje ali citam imaju neke zajebancije oko struje i kablova sve nesto drugacije. Kako se to moze srediti
Sve konzole su od ove generacije region free.
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#961 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Samo adapter drugi nabavis. Imas kupiti one ispravljace adaptere kako se vec zovu. Nece nikakvih problema biti
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#962 Re: PlayStation 4 - all about

Post by r_faruk »

Jedno pitanje...

Sta je PS NOW, a sta je PS NETWORK........ tek sam nedavno uzeo PS 4 i ovo mi je prvi put da se bakcem oko PS-a pa mi nije sve bas leglo :).
Do sada sam samo igrao na PC-u...

jedino sam uspio zavrsiti ovo oko amazona i uzeti ps+ i tu mi je sve jasno :)...
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#963 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

PS NOW je da igras igrice sa prethodnih verzija ps.a na ps4. A PSN ti je prodavnica ono gdje udjes na konzoli da kupujes igrice :D
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#964 Re: PlayStation 4 - all about

Post by r_faruk »

zahvaljujem :-D
clopex
Posts: 90
Joined: 02/03/2008 10:55

#965 Re: PlayStation 4 - all about

Post by clopex »

Mustang1 wrote:PS NOW je da igras igrice sa prethodnih verzija ps.a na ps4. A PSN ti je prodavnica ono gdje udjes na konzoli da kupujes igrice :D
pa ps4 nije kompatibilan sa ranijim verzijama PS igara!! ili to vazi samo za igre koje su na diskovima
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#966 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Pa citaj jbg :D Registrujes se na PS Now i placas ne znam koliko mjesecno i mozes igrati odredjene naslove koje oni ponude. Naravno skidas online kakvi diskovi, ko jos kupuje diskove :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#967 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Ima na Novom Zelandu PES Demo. Stavio sam da se skida ali sporo ide Bog zna kad ce ako nastavi ovako prekinut cu pa dok ne bude na americkom ili EU sutra
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#968 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

PES odlican :D Vjerovatno najslicniji PESu 6 do sada. Grafika fantasticno i to sve. Suteve su poboljsali dosta i kontrolu lopte,dodavanja,uzimanje lopte .. Kome se svidjao prethodni ili bilo koji nakon 6.ice svidjat ce se i ovaj :D Sa Fifom jos uvijek ne mogu jbg ali dobar su napredak napravili. Na prvu izgleda kao i 15 ali kad se duze igra vidi se da nije ni slicno :D
skud
Posts: 8
Joined: 07/08/2015 18:07

#969 Re: PlayStation 4 - all about

Post by skud »

Pozdrav za sve dobre ljude koji su voljni da mi odgovore i s tim pomognu u odluci kupiti ili ne kupiti!

Dakle nikad prije nisam imao konzolu,godinama i godinama sam imao PC i sve sto sam ikad od igrica
igrao je bilo na PC,sad bih volio da imam konzolu za povremeno igranje kod kuce jer vrijeme
Desktopa je za mene proslo..,pa se pitam mozeli se PS4 nositi s Desktop PC-em za igranje
Procitao sam skoro sve na ovom forumu za PS4 i na netu sam istrazivao,vidim da je generalni problem
za PS4 to sto su igrice skupe i ne pristupacne (dok se kupi nekoliko dobri naslova kosta ko i sama konzola).
Nema onog rahatluka kao na pc,izide nova igra,download,crack,patch...play :)
Htio bih kupiti PS4 jer je konzola hardwerski jaka i snjom bi vjerujem rahat bio godinaa s virtualnom
kucnom zabavom..

Moje pitanje je: isplatil se kupovati PS4,kako dolazite do igrica,jesul i dalje skupe kao do prosle god.,
dali mogu od nekog posuditi igricu i instalirati je na svoj PS4 i vratiti je vlasniku,
dali postoji kao na pc krekovana igrica za PS da se skine i igra il bas sve sto se igra mora i da se kupi,
dali je igrivost na PS dobra kao na PC npr: call of duty i slicne brze igre..
Takoder vidim po netu i forumima kada se zeli kupiti igra preko neta,nasa zemlja nema podrsku,pa se tu
mora izmisljati neke lazne adrese..,komplikacije i oko toga..?
Takoder puno se prica o nekoj pretplati za PS,dali to znaci ako kupim pretplatu npr.pola godine i sve
sto downloadujem u tih pola god.imam na HDD i moje su zauvijek cak i kad istekne pretplata..?

Konzolu sam spreman da kupim i platim,ali ne i igre po 100 i vise km.. to mi je vec apsurd..
Dali konacno preci na konzolu ili ostati na starom dobrom PC-u za igranje..?
User avatar
febo_acm
Posts: 10237
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#970 Re: PlayStation 4 - all about

Post by febo_acm »

skud wrote:
Konzolu sam spreman da kupim i platim,ali ne i igre po 100 i vise km.. to mi je vec apsurd..
Dali konacno preci na konzolu ili ostati na starom dobrom PC-u za igranje..?

Sam sebi si odgovorio i da sada ne trollamo dalje...



Nego probao sam PES i zadovoljan sam. Mogu reći i prezadovoljan. Onako na prvu se vidi da neće biti Doumbia i Musa najbolji igrači na igrici :D
Čini mi se da brzina i nije toliko presudna kao na FIFI. Sad ne znam te ostale modove i kako se PES može nositi sa Ultimate team i to... Da budem iskren ovako na prvu postoje neke šanse da se vratim na PES, ali sačekat ćemo i FIFU.
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#971 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Sve ima na nekoj od prethodnih stranica i to vise puta sam pisao kako za igrice i sta ..
A PES leti fakat :D Sve sto vise igram to je bolji samo sto je prelagano.. Iz sesnaest mi nijednom golmana nije odbranio sut :D Izvan sut ako ide po golu vecinom je i go .. A golovi su sve bolji od boljeg .. Svaki drugi sut polumakazice neki voleji .. ludnica od suteva :D Nisam nijedan normalan go dao sve nesto spektakularno :D
User avatar
febo_acm
Posts: 10237
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#972 Re: PlayStation 4 - all about

Post by febo_acm »

Ma ja se nadam da je to sve još nedovršeno i da će biti teže. Ja nisam ni gledao ima li kakvih nivoa, na onom prvom sam imao par solidnih pobjeda i to je to :D
AnonymousBIH
Posts: 1474
Joined: 10/11/2014 14:20

#973 Re: PlayStation 4 - all about

Post by AnonymousBIH »

Ima li neko preporuku za kupovinu PS4 jeftino, ali pouzdano, sa iskoristivom garancijom? LP
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#974 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Imas na piku jbg nov sa garancijom ili polovan nadjes mozda neki ima sa garancijom a mozda ima neki nov kao sto sam ja naletio nije ni koristen par puta samo a dugo kupio prasinu. Ovi sto su ga imali nisu imali igrica odnosno skupe im bile :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#975 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

febo_acm wrote:Ma ja se nadam da je to sve još nedovršeno i da će biti teže. Ja nisam ni gledao ima li kakvih nivoa, na onom prvom sam imao par solidnih pobjeda i to je to :D
A imas jos 3 nivoa teze ili cak 4 ne znam :D Uglavnom to sto ti igras je prelagano. Ja na najtezem pobjedimo 3-4 razlike svakoga sa svakim :D Ali Bayern sa Riberyem i Robbenom po strani i Lewandowskim u sredini je nezaustavljiv :D
Post Reply