PlayStation 4 - all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
ferratilis
Posts: 7282
Joined: 25/11/2013 16:48

#451 Re: PlayStation 4 - all about

Post by ferratilis »

Mustang1 wrote:Presao sam GTA ono glavno story mode.. One sporedne misije nisam ali cu i to vremenom polako ponekad jednu dvije ali cu vise igrati online .. Danas sam online usao u misiju sa 12 nas zajedno .. Inace sam ulazio po 3-4 najvise .. Koja je ludnica kad nas je 12 umro sam od smijeha :D
Skidaju se i keceri iako su dobili losu ocjenu ali nadam se da ce zadovoljiti igranje online ponekad i ubijanje dosade ..
Dok malo ohladim sa ovim sto imam uzet cu i Far Cry .. Da ne uzimam sve odjednom da ne znam sta da igram :D
Ima se, može se :P
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#452 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Ma nema se ali se gura nekako :D Posto nece do marta biti nista novo da se uzme .. Ovo je dugorocnija investicija :D
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#453 Re: PlayStation 4 - all about

Post by dzeno123 »

Ja skinuo gta v za od 00:00h do 06:00h ujutro, bez problema ikakvih. Bojim se da ove godine nece biti ps plus pretplate za black friday, nigdje nikakvih ni spekulacija. :(
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#454 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Nisrin »

Zbog GTA i Battlefielda izbacit cu cojka iz kuce :)
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#455 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Nisrin »

Sarajevo1970 wrote:Mislim kupiti PS4 a neznam jel' moguce dobiti PS+ account ako si u BiH,
meni je cisto radi online igranja znaci bez PS+ nemam sta od PS4 konsole.

Eh, da nebi citao sve 18 stranica ovog topica.. Moze li mi iko reci da li je
moguce i ako nije da li ima neki drugi nacin da se dodje do PS+ accounta?

Hvala unapred :)
Ako sam kupis preko amazona izadje te 60 KM, u Targetu u BBIu 80ak KM :D
User avatar
U-zap
Posts: 563
Joined: 12/08/2012 12:10

#456 Re: PlayStation 4 - all about

Post by U-zap »

Mustang1 wrote: Ako kupis kojim slucajem ps4 prije black fridaya sacekaj ga jer je neko napisao da je prosle godine bilo snizenje za plus mogao se dobiti skoro dzaba :D
I naravno kada budes pravio account obavezno americki sa americkom adresom nadji podatke na google
Zar se ne krse TOS pravila pravljenjem US accounta na Europskom tlu?
User avatar
Boateng
Posts: 1406
Joined: 15/02/2011 00:10

#457 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Boateng »

U-zap wrote:
Mustang1 wrote: Ako kupis kojim slucajem ps4 prije black fridaya sacekaj ga jer je neko napisao da je prosle godine bilo snizenje za plus mogao se dobiti skoro dzaba :D
I naravno kada budes pravio account obavezno americki sa americkom adresom nadji podatke na google
Zar se ne krse TOS pravila pravljenjem US accounta na Europskom tlu?
:lol:
User avatar
Boateng
Posts: 1406
Joined: 15/02/2011 00:10

#458 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Boateng »

Image
User avatar
U-zap
Posts: 563
Joined: 12/08/2012 12:10

#459 Re: PlayStation 4 - all about

Post by U-zap »

Boateng wrote:
U-zap wrote:
Mustang1 wrote: Ako kupis kojim slucajem ps4 prije black fridaya sacekaj ga jer je neko napisao da je prosle godine bilo snizenje za plus mogao se dobiti skoro dzaba :D
I naravno kada budes pravio account obavezno americki sa americkom adresom nadji podatke na google
Zar se ne krse TOS pravila pravljenjem US accounta na Europskom tlu?
:lol:
?
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#460 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Ma ne krsi se nista sta cu krsiti :D Vecina odnosno svi koji znaju da su cijene jeftinije na US store nego na ovim europskim radi ovako .. Ne moze mi nista mozda sam ja rodjeni amerikanac i hocu da imam americki account sta on zna :D
Sarajevo1970
Posts: 779
Joined: 31/12/2007 23:08
Location: 薩拉熱窩,波斯尼亞

#461 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Sarajevo1970 »

Mustang1 wrote:
Sarajevo1970 wrote:Mislim kupiti PS4 a neznam jel' moguce dobiti PS+ account ako si u BiH,
meni je cisto radi online igranja znaci bez PS+ nemam sta od PS4 konsole.

Eh, da nebi citao sve 18 stranica ovog topica.. Moze li mi iko reci da li je
moguce i ako nije da li ima neki drugi nacin da se dodje do PS+ accounta?

Hvala unapred :)
Ako kupis kojim slucajem ps4 prije black fridaya sacekaj ga jer je neko napisao da je prosle godine bilo snizenje za plus mogao se dobiti skoro dzaba :D
I naravno kada budes pravio account obavezno americki sa americkom adresom nadji podatke na google
Zbog cega ovo?
Vertig0
Posts: 2663
Joined: 13/04/2011 23:45

#462 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Vertig0 »

Zato sto ne mozes nikako drugacije napraviti.
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#463 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Jeftiniji je americki store a pri pravljenju americkog moras upisati neku americku adresu .. Na google nadjes ima i na youtube sigurno objasnjeno sta i kako
Sovex
Posts: 124
Joined: 31/12/2013 09:05

#464 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Sovex »

NIsam upratio da li je vec bilo na temi. Snizenje igrica je u toku, UFC se moze nabaviti po finoj cijeni :)

LINK
User avatar
EmiRem
Posts: 526
Joined: 17/01/2011 20:28

#465 Re: PlayStation 4 - all about

Post by EmiRem »

UFC na psn store 20$ , za pretplatnike 14$, ja i dalje cekam Black Friday kontam nesto ce biti ipak, UFC sam prije kupio.
User avatar
Boateng
Posts: 1406
Joined: 15/02/2011 00:10

#466 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Boateng »

Koliko je bučan PS4 u odnosu na PS3 slim?
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#467 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

EmiRem wrote:UFC na psn store 20$ , za pretplatnike 14$, ja i dalje cekam Black Friday kontam nesto ce biti ipak, UFC sam prije kupio.
Ja se zajebah kupio Far Cry i kecere neki dan a mogao sam da sam danas dobiti dzaba UFC sa onim bonusom 15 $ :D

A skinuo sam i Far Cry ali sam sinoc presao samo ono uvodno prologue i malo lutao okolo .. Sjebali su me vukovi 20 puta .. Posto nemam zvuka ukljucim na slusalice zvuk .. Kad zarezi iza mene odmah skocim :D
User avatar
EmiRem
Posts: 526
Joined: 17/01/2011 20:28

#468 Re: PlayStation 4 - all about

Post by EmiRem »

BLACK FRIDAY poceo. Uzeh diablo 3 i shadow of mordor za 65 dolara.Na te dvije sam se i namjerio . Da, psn store , flash sale
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#469 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

EmiRem wrote:UFC na psn store 20$ , za pretplatnike 14$, ja i dalje cekam Black Friday kontam nesto ce biti ipak, UFC sam prije kupio.
I ja ,,, 59 USD sam bio platio i to uzeo prije nego sto je izasl,a da dobvijem i Brus Leeija sa kojim nisam nikada odigrao niti jedan mec :) ... znao sam da ce padati ali nije bilo sanse da cekam kada je izasao :) nisam je upalio dugo, onako kad mi dodje neko od raje malo ih propitam :)
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#470 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

Mustang1 wrote:
EmiRem wrote:UFC na psn store 20$ , za pretplatnike 14$, ja i dalje cekam Black Friday kontam nesto ce biti ipak, UFC sam prije kupio.
Ja se zajebah kupio Far Cry i kecere neki dan a mogao sam da sam danas dobiti dzaba UFC sa onim bonusom 15 $ :D

A skinuo sam i Far Cry ali sam sinoc presao samo ono uvodno prologue i malo lutao okolo .. Sjebali su me vukovi 20 puta .. Posto nemam zvuka ukljucim na slusalice zvuk .. Kad zarezi iza mene odmah skocim :D
Jbt, zar to sa zvukom jos nije raji rijeseno ... to ja ba katastrofa....
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#471 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

Boateng wrote:Koliko je bučan PS4 u odnosu na PS3 slim?
Isti su ... drugim rjecima, ne cuje se ni jedan ni drugi. Meni je i FAT bio tih osim u ljetnim mjesecima nakon visesatnih sesija kada mu se poplae svi ventilatori ...e tada se cuo ono bas...
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#472 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

U-zap wrote:
Boateng wrote:
U-zap wrote:
Zar se ne krse TOS pravila pravljenjem US accounta na Europskom tlu?
:lol:
?
Jbt, Zap, ti bas odlikas i sve po pravilima radis... jeste krse se pravila ali nema provjere preko IP-a i nece te niko nikada banovati sa PSN-a zbog toga ...ne banuju raju koji imaju CFW na PS3 a kamoli zbog ovoga. Sa druge strane, sto bi to mene igra kostala 120KM a Amerikanca 80 KM ? Po kojoj to logici? Nemam nikakav problem (moralnog tipa) sa tim kao i ostatak planete, svi zivi tako rade. Samo je pitanje vremena kada ce cijene ujednaciti jer to je digitalni sadrzaj i nije fer da neko placa ovoliko a neko vise.
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#473 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

UnscarD wrote:
Mustang1 wrote:
EmiRem wrote:UFC na psn store 20$ , za pretplatnike 14$, ja i dalje cekam Black Friday kontam nesto ce biti ipak, UFC sam prije kupio.
Ja se zajebah kupio Far Cry i kecere neki dan a mogao sam da sam danas dobiti dzaba UFC sa onim bonusom 15 $ :D

A skinuo sam i Far Cry ali sam sinoc presao samo ono uvodno prologue i malo lutao okolo .. Sjebali su me vukovi 20 puta .. Posto nemam zvuka ukljucim na slusalice zvuk .. Kad zarezi iza mene odmah skocim :D
Jbt, zar to sa zvukom jos nije raji rijeseno ... to ja ba katastrofa....
Ma kakvi .. Goni ih u 3 pm .. Pokusavao naci kabal onaj optical to 3.5 mm ali nema kod nas i htio naruciti sa neta ali tamo na forumu onom kazu da su pokusavali i da ne moze tako .. Jedini nacin je spojiti direktno playstation sa zvucnicima tim optical kablom ali sad da dajem pare i za te zvucnike ili pojacalo :-) Valjda ce napraviti nesto u pm
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#474 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

Mustang1 wrote:
UnscarD wrote:
Mustang1 wrote: Ja se zajebah kupio Far Cry i kecere neki dan a mogao sam da sam danas dobiti dzaba UFC sa onim bonusom 15 $ :D

A skinuo sam i Far Cry ali sam sinoc presao samo ono uvodno prologue i malo lutao okolo .. Sjebali su me vukovi 20 puta .. Posto nemam zvuka ukljucim na slusalice zvuk .. Kad zarezi iza mene odmah skocim :D
Jbt, zar to sa zvukom jos nije raji rijeseno ... to ja ba katastrofa....
Ma kakvi .. Goni ih u 3 pm .. Pokusavao naci kabal onaj optical to 3.5 mm ali nema kod nas i htio naruciti sa neta ali tamo na forumu onom kazu da su pokusavali i da ne moze tako .. Jedini nacin je spojiti direktno playstation sa zvucnicima tim optical kablom ali sad da dajem pare i za te zvucnike ili pojacalo :-) Valjda ce napraviti nesto u pm
Opticki audio kabl je standardan, mozda 2-3 KM imas u Komelu na MarinDvoru ...ali ond moras da izvedes na neki externi audio sistem koji ima optcki ulaz. Ako ne rjesis , razmisli o nekom sound baru ...oni sad svi imaju optical in i mozes PS na sound bar sa optickim ali opet onda ne znam kako da sa TV-a "spustis" zvuk na soundbar da ne bi svaki put kad gledas TV morao da prekopcavas opticki kabl (Ps4/TV) . Mislim to i da nije bilo ovog problema, treba imati sound bar, ako si u mogucnost jer daje drugu dimenziju zvuku stvarno.

Ne kontam kako se to uopste moglo desiti, meni radi sve ok . Juce instalirao novi TV , isto sve ok ali radilo je i na starom. E ima ono dugme pazuza, bio si u pravu,.
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#475 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Ma puno mi je sad da kupujem soundbar jer nemam ni tv neki posebno velik .. Mozda na ljeto nekad tv veci i soundbar ali do tada tesko da ce biti ista .. A sve se nadam popravit ce ovo jbt .. Ali kad im odes na chat predloze da odes i zamjenes konzolu .. Kao da je meni jedinom to .. A radi na drugom tv.u sve OK

Ja ti kazem ima :D
Post Reply