PlayStation 4 - all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#376 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

NBA onako .. Ne moze jos uvijek sa 2k ali mislim da su na dobrom tragu i da bi sljedece godine mogli da preuzmu primat .. EA je i sa Fifom preskocio PES kada je bio prelazak sa ps2 na ps3 odnosno tadasnji NG ..
Vertig0
Posts: 2663
Joined: 13/04/2011 23:45

#377 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Vertig0 »

Cisto sumnjam da ce i sl godine live moci sa 2k, jer ovi iz 2k jako puno ulazu u nba i stvarno rade dobar posao...
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#378 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Majku im jebem jos uvijek mi nema zvuka .. Na slusalicama kad ukljucim ima na tv.u nema .. Nista ne izbacuju .. Odoh na chat mada nece ni tamo pomoci ali sta mi ostaje da vidim hoce li kakav fix izbaciti .. Imaju neke cake nekima pomogle mijenjanje hdmi porta,kabla .. paljenje gasenje konzole i tv.a .. Meni nista ne pomaze :D
User avatar
EmiRem
Posts: 526
Joined: 17/01/2011 20:28

#379 Re: PlayStation 4 - all about

Post by EmiRem »

Mustang1 wrote:Majku im jebem jos uvijek mi nema zvuka .. Na slusalicama kad ukljucim ima na tv.u nema .. Nista ne izbacuju .. Odoh na chat mada nece ni tamo pomoci ali sta mi ostaje da vidim hoce li kakav fix izbaciti .. Imaju neke cake nekima pomogle mijenjanje hdmi porta,kabla .. paljenje gasenje konzole i tv.a .. Meni nista ne pomaze :D
Meni za divno cudo radi kako treba. Jedino sto mi je korisno iz ovog update-a (meni licno) je youtube aplikacija sto mogu pustat videa na youtube s mobitela i laptopa, ostalo manje vise sminka, ovi share-play sranja s nasim uploadima svakako nema sanse da radi dobro....
Vertig0
Posts: 2663
Joined: 13/04/2011 23:45

#380 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Vertig0 »

Meni sve normala nakon updatea, primjetio sam da je PS malo brzi kad otvaras aplokacije u meniju, npr brze loada prijatelje...
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#381 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Ma ne cudi me sto je jedino meni zajebalo :D Ima na twitteru jos ih se zalilo dosta ..Sinoc na chatu mi onaj rekao da restore uradim i uradio i nista .. I onda mi kaze uradi update i radit ce ti 100 % .. Dok sam ja uradio update on kaze to ce ti raditi sigurno i zatvorio chat :lol: :lol: Logicno da nije proradio zvuk :D
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#382 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

PS plus Novembar objavljen ...bezze :
http://www.ign.com/articles/2014/10/29/ ... t-revealed


Ja nisam ni radio taj update, ustvari nisam upalio PS ni 3 ni 4 vec 2 mjeseca ...navukao se na onaj MassEffect, samo to igram :)
Moram samo da poskidam ovo sa Oktobarskog (Batmen i ovih par malih) da mi ne propadnu ...
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#383 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Ma dobro nisi kad nisi ni upalio ali moras jbg :D
Da hoce biti neka Lego igrica na black friday ili kad bude bozic .. Pravo jeftino da bude :D Igrao sam jednom na PC.u i nije uopste lose .. Pravo zabavno :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#384 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Joj jbt jesu glupi ovi na chatu je'l moguce .. U sred razgovora sa jednim me prebaci na drugog koji me pita sta je problem a sa prethodnim razgovarao 20 minuta i vise :lol: :lol: :lol: I onda me ovaj pita kako se zovem :lol: :lol: :lol:

I sad mi ovaj kaze da mora na popravak hoce adresu da mu dam da me posalje kod najblizeg ovlastenog distributera na popravak :lol: :lol: :lol: :lol:

Koje budale u pm a sve se desilo nakon updatea na 2.00 :-)
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#385 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

Jedino da cekas mozda sljedeci update ako si siguran da nije do hdmi kabla ili neceg treceg ...da probas na drugom TV-u ...kazu neki da im je pomoglo.

Ovde ima bas puno korisnika sa istim problemom ...

http://community.eu.playstation.com/t5/ ... p/22532803

Toliko da ja necu da rizikujem sad za sad sa updateom dok ne vidim sta se desava ...
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#386 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

Usput, kkako da pauziram downloade update-a ...meni je sve na disku i npr, zelim da skidam neku igru ali mi konekciju gusi 2gb update za war thunder koji se sam stavio na skidanje ...mogu li da ga pauziram? Ili sa iste konekcije skidam film na pc-u i to se vuce jer ps4 updateuje neke gluposti. Zna li to neko kako ide i da li je to dio ovog novog pacha ?
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#387 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

A probao sam na drugom tv.u i radi jer je on full hd ovaj je neki bezveze i ja to znam ali radilo je prije sto znaci da moze .. A vidim ima ih sa puno boljim tv.ovima kojima ne radi :D

ne znam jesam li razumio ali ubacili su na ovom novom update.u da se moze pauzirati download prije nije moglo
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#388 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

ovi kazu da kao otkopcas sve kablove, ugasis tv i ps 4 na 5 minuta, upalis tv i ps 4 i onda na zivo skopcas hdmi i to je kao nekim pomoglo da proradi zvuk...ovo je bas puno ljudi pogodjeno...vjerovatno rade na rjesenju ...
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#389 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Ma pokusavao .. Ostavljao i citavu noc sve ugaseno ali nista .. Hajd sto je meni sa defektnim tv.om ovo sjebano ali ljudi imaju zakrivljeni ekran i njima sjebano :D I ovi na supportu nemaju pojma ni o cemu .. Bolje da panjeve stave na tastaturu
User avatar
moa
Posts: 3631
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#390 Re: PlayStation 4 - all about

Post by moa »

Jutros u 2:56, po srednjo evropskom vremenu zvanicno presli najtezi dio u igrici klix (normal mode).
:izet: :izet:
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#391 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

Nabavio Driveclub...grafika stvarno extra, ne kontam sto napadaju igru sto nema 60fps, 30 je za trku dovoljno...socijalna komponenta igre mi se cini zanimljiva mada nisam previse cackao jer mi ovaj PS4 stalno skida neke update za nesto pa mi gusi konekciju ali je sama trka za moj ukus previse arkadna ...ono sa 200 u krivini u vrati te na stazu ...ostecenja ne postoje itd itd ..ipak sad za sad je zanimljiva za poneku brzu trku
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#392 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

Oko ovog pauziranja downloada za koje prosto ne mogu da vjerujem da nisu sadrzane u novom firmawareu (koji je prosao ok, imam zvuk) i posto ocigledno nisam jedini kojem ovo smeta, dok to ne porave, evo ga privremeno rjesenje. Prvi lik na komentarim ispod pita : zasto je nekome potrebno da pauzyira download??? Jbt, kakvi likovi ...
This is how you pause downloads on a PS4
OPTIONS

You cant actually pause downloads on the ps4,but ive found a kind of cheat that works every time.What you do whenever you want to pause a download is you go to the settings,then go to network,then you just uncheck the little box that says something along the lines of "connect to the internet",and then you wait like 2 to 3 maybe 5 minutes,and a notification should come up and say "(insert game name here) cannot download".Then you simply go back and recheck the box that you unchecked.After a few moments you'll be reconnected to the internet and the game/update wont be downloading anymore.When you want to restart the download you just go to notifications,then downloads,then you go to what you want to start downloading again and press x.A notification will come up and ask you if you want to retry the download,and as long as your connected to the internet it will start downloading right where it left off.Hope this helps.
http://community.us.playstation.com/t5/ ... p/42939857
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#393 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Pa zar nije ubaceno u ovu novu verziju da moze .. Meni se cini da sam klikom naono sto se skida gore u notifications pisalo pause :D
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#394 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

Nije ubaceno, eve bas sam gledao...citam kometare na onom gore linku i lik pita " kome to treba" .. sreca pa mu je 30 ljudi ispod objasnilo da nemaju svi na svijetu 100mb/s konekciju a i da je imam, kada igram on line uvijek stopiram sve pozadinske downloade kako bih imao maximalno rasterecene konekcije. Sad za sad stvarno ne razumijem zasto ta opcija ne postoji. Imam nekoliko igri na HDD-u koje se stalno updetuju i to filovima po nekoliko GB ...sreca da ima ovo gore rjesenje.

Mustang, proradi li zvuk ? Meni sve proslo bez problema.
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#395 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Ja sad probao klikom na ono sto skida i pise da je pauzirano :D

I izasao novi update 2.01 i nije popravilo zvuk :-)
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#396 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Dobio sam key za Betu The Crew .. Stavio sam da se skida .. 14 GB pa cu sutra probati
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#397 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

Ako naleti jos koji, javi ... :-D
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#398 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Probaj se registrovati sad mozda ti posalju kljuc :D Preko vikenda traje .. Ja sam sinoc malo vozio i nisam nesto ocaran posebno ni grafikom ni voznjom .. Bolje mi voznja izgleda na Watch Dogs :D
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#399 Re: PlayStation 4 - all about

Post by UnscarD »

Uh ako je bolja u WachDogsu , veci samar nisi mogao da joj opalis :D ok, nista onda ...ja po malo onaj DriveClub vozim, arkada cista ali eto dobro izgleda ako nista ...nadao sam se da ce podrzavati pokrete glavom ako imas kameru za PS ali ne podrzava (za razliku od War Thundera ) ....
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#400 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

Ne znam evo sad cu probati opet jesam sinoc samo malo 15.ak minuta nije ni skinulo bilo sve ..Ono sto me frapiralo je da nisam mogao opaliti kravu :lol: :lol:
Post Reply