PlayStation 3

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
chuups
Posts: 57
Joined: 07/10/2008 15:11

#1376 Re: PlayStation 3

Post by chuups »

Ako neko ima da prodaje klix za ps3, a nesvidja mu se nek se javi! :D
User avatar
polis
Posts: 239
Joined: 24/10/2011 22:59

#1377 Re: PlayStation 3

Post by polis »

Pozz

Kupio sam PS3 super slim 12gb i ubacio HDD od 250GB. Sve radi super.

Sad hoću da napravim novi nalog jer sam prvi nalog napravio i stavio zemlja CROATIA, i sve cijene su u kunama na STORE-u. NE mogu da promjenim zemlju.

Imam Raiffeisen visa electron karticu. Mogu li kupiti igru preko nje i koju zemlju/valutu je najbolje da odaberem?

Ima li neko da proda povoljno PES15, gtaV, Last of US....
wolfie
Posts: 894
Joined: 19/10/2010 21:21

#1378 Re: PlayStation 3

Post by wolfie »

polis wrote:Pozz

Kupio sam PS3 super slim 12gb i ubacio HDD od 250GB. Sve radi super.

Sad hoću da napravim novi nalog jer sam prvi nalog napravio i stavio zemlja CROATIA, i sve cijene su u kunama na STORE-u. NE mogu da promjenim zemlju.

Imam Raiffeisen visa electron karticu. Mogu li kupiti igru preko nje i koju zemlju/valutu je najbolje da odaberem?

Ima li neko da proda povoljno PES15, gtaV, Last of US....
Najbolje USA, logicno, slabiji dolar, sad imas praznicne popuste, pa uprati to i flash sale-ove.
Samo ne mozes direktno kupovati, vec moras dopunjavati account sa prepaid karticama, kao na Ultri.

Ovdje imas kartice:

http://www.amazon.com/b/ref=amb_link_42 ... 1289533011

Samo stavi neku americku adresu, proce ti ako ima novca na kartici. Add Wallet Funds i to je to.
Last edited by wolfie on 09/12/2014 16:53, edited 1 time in total.
User avatar
polis
Posts: 239
Joined: 24/10/2011 22:59

#1379 Re: PlayStation 3

Post by polis »

Ok, super, hvala ti.

Idem sad da obrišem profil koji sam naprvio, pa cu kreirati novi sa USA.

Mogu li sa ovom Visa electron karticom kupovati ta digitalna izdanja igara regularno na moju plejku? Plejka nije flashovana.
wolfie
Posts: 894
Joined: 19/10/2010 21:21

#1380 Re: PlayStation 3

Post by wolfie »

polis wrote:Ok, super, hvala ti.

Idem sad da obrišem profil koji sam naprvio, pa cu kreirati novi sa USA.

Mogu li sa ovom Visa electron karticom kupovati ta digitalna izdanja igara regularno na moju plejku? Plejka nije flashovana.
Moze, naravno. Upravo sam ubacio u post detaljnije informacije. Ako gdje zapne, javi.
User avatar
polis
Posts: 239
Joined: 24/10/2011 22:59

#1381 Re: PlayStation 3

Post by polis »

wolfie wrote:
polis wrote:Ok, super, hvala ti.

Idem sad da obrišem profil koji sam naprvio, pa cu kreirati novi sa USA.

Mogu li sa ovom Visa electron karticom kupovati ta digitalna izdanja igara regularno na moju plejku? Plejka nije flashovana.
Moze, naravno. Upravo sam ubacio u post detaljnije informacije. Ako gdje zapne, javi.
Još jedno pitanje. Napravio sam PS store akaunt sa USA adresom. Sve ok. Mogu li sad da kupim PS STORE GIFT CARD u njemačkoj preko ebaya i da ukucam taj kod da mi upiše novac na račun? Ili moram kupiti PS STORE GIFT CARD isključivo za USA tržište?
wolfie
Posts: 894
Joined: 19/10/2010 21:21

#1382 Re: PlayStation 3

Post by wolfie »

polis wrote:
wolfie wrote:
polis wrote:Ok, super, hvala ti.

Idem sad da obrišem profil koji sam naprvio, pa cu kreirati novi sa USA.

Mogu li sa ovom Visa electron karticom kupovati ta digitalna izdanja igara regularno na moju plejku? Plejka nije flashovana.
Moze, naravno. Upravo sam ubacio u post detaljnije informacije. Ako gdje zapne, javi.
Još jedno pitanje. Napravio sam PS store akaunt sa USA adresom. Sve ok. Mogu li sad da kupim PS STORE GIFT CARD u njemačkoj preko ebaya i da ukucam taj kod da mi upiše novac na račun? Ili moram kupiti PS STORE GIFT CARD isključivo za USA tržište?
Moras kupiti gift card u dolarima, tj. americki. Najlakse je ovako kako sam ti i predlozio, kupi karticu preko Amazona, unesi broj debitne od Raiffeisena, za americku adresu iskoristi Viabox.com i proci ce. Vidim da trenutno imaju samo po 10$ i 50$, pa mozda da uzmes par ovih od 10$.
User avatar
polis
Posts: 239
Joined: 24/10/2011 22:59

#1383 Re: PlayStation 3

Post by polis »

Izvinjavam se forumašima što dosađujem, ali imam pitanje..

Evo, ova igra je 20$ na amazonu. Digitalna verzija. http://www.amazon.com/Gran-Turismo-PS3- ... 26754011_4

Mogu li regularno kupiti na amazonu preko paypala i da dobijem samo CODE. Nema shippinga, nema veze USA, europa i ostalo... Je li ovo najkraći put do nove igre?
User avatar
Mustang1
Posts: 28761
Joined: 29/12/2010 17:31

#1384 Re: PlayStation 3

Post by Mustang1 »

polis wrote:Izvinjavam se forumašima što dosađujem, ali imam pitanje..

Evo, ova igra je 20$ na amazonu. Digitalna verzija. http://www.amazon.com/Gran-Turismo-PS3- ... 26754011_4

Mogu li regularno kupiti na amazonu preko paypala i da dobijem samo CODE. Nema shippinga, nema veze USA, europa i ostalo... Je li ovo najkraći put do nove igre?
Mozes ali mislim da moras imati americki account psn .. Ja uzimam na ps4 igrice direktno sa americkog psn.a a vouchere nadjem na intenretu
wolfie
Posts: 894
Joined: 19/10/2010 21:21

#1385 Re: PlayStation 3

Post by wolfie »

Mustang1 wrote:
polis wrote:Izvinjavam se forumašima što dosađujem, ali imam pitanje..

Evo, ova igra je 20$ na amazonu. Digitalna verzija. http://www.amazon.com/Gran-Turismo-PS3- ... 26754011_4

Mogu li regularno kupiti na amazonu preko paypala i da dobijem samo CODE. Nema shippinga, nema veze USA, europa i ostalo... Je li ovo najkraći put do nove igre?
Mozes ali mislim da moras imati americki account psn .. Ja uzimam na ps4 igrice direktno sa americkog psn.a a vouchere nadjem na intenretu
Samo da potvrdim da mozes kupovati i ovako sa americkim accountom, samo pazi, nekad zna biti jeftinije na PS Store-u, uporedi cijene prije kupovine. Uglavnom, sad znas sve opcije, happy gaming. :)
User avatar
polis
Posts: 239
Joined: 24/10/2011 22:59

#1386 Re: PlayStation 3

Post by polis »

Hvala ekipi. Uzeo sam Playstation Plus 3 mjeseca da probam. Sve ok. javljam utiske nakon 3 mjeseca. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :run: :run:
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#1387 Re: PlayStation 3

Post by UnscarD »

polis wrote:Hvala ekipi. Uzeo sam Playstation Plus 3 mjeseca da probam. Sve ok. javljam utiske nakon 3 mjeseca. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :run: :run:
Ma odmah na godinu zveknes, bolje investicije nema ako nisi na krekovanom PS-u ... nemoj se zeznuti kao ja jer kada tek otovoris account imas izbor svega i svacega ... ja nisam skidao tada jer sam mislio da mogu kad hocu ali kada je prosao prvi mjesec onda mozes samo ono sto je aktuelno taj mjesec.
User avatar
polis
Posts: 239
Joined: 24/10/2011 22:59

#1388 Re: PlayStation 3

Post by polis »

UnscarD wrote:
polis wrote:Hvala ekipi. Uzeo sam Playstation Plus 3 mjeseca da probam. Sve ok. javljam utiske nakon 3 mjeseca. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :run: :run:
Ma odmah na godinu zveknes, bolje investicije nema ako nisi na krekovanom PS-u ... nemoj se zeznuti kao ja jer kada tek otovoris account imas izbor svega i svacega ... ja nisam skidao tada jer sam mislio da mogu kad hocu ali kada je prosao prvi mjesec onda mozes samo ono sto je aktuelno taj mjesec.
Ok. Hvala ti. Imaju neke 3 igre ali nisu Premium. Skinuću ih, pa neka stoji. Pao je i PES15! Ako ovako nastavim bankrot za 2 dana! :D :D :D :D
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#1389 Re: PlayStation 3

Post by UnscarD »

Poalko drug, to je mamipara, sve napravljeno da ti izvuce pare ... ne znam kakve volis igre ali obrati paznju na Uncharted 2 i 3 (trica je bila dio PS plus ponude) kao i na Last of us...
User avatar
Boateng
Posts: 1406
Joined: 15/02/2011 00:10

#1390 Re: PlayStation 3

Post by Boateng »

.
Last edited by Boateng on 14/07/2015 07:08, edited 1 time in total.
Jadoxxx
Posts: 17
Joined: 12/08/2014 15:00

#1391 Re: PlayStation 3

Post by Jadoxxx »

Raja, ko ima iskustva sa igranjem PES 2015 na PS3. Neki dan htio igrati online sa prijateljem preko onog Friendly loby-a. Medjutim kada mu posaljem invite, javlja njemu please insert disc PES 2015, a isto se desava i meni kada on meni posalje invite. A naravno da su nam discovi u PS-u, i originali su.
User avatar
Mustang1
Posts: 28761
Joined: 29/12/2010 17:31

#1392 Re: PlayStation 3

Post by Mustang1 »

Meni na ps4 radi OK .. Doduse kod mene je digitalna verzija bez cd.a ali radi .. Moze li ostalo online ona liga i to ?
Jadoxxx
Posts: 17
Joined: 12/08/2014 15:00

#1393 Re: PlayStation 3

Post by Jadoxxx »

Moze, ostalo radi normala, kao sto je My Club.
Ne znam ne kontamo ni mi, takodje kad on recimo udje u Friend loby i na neki server, i kreira Match Room, ja taj isti ne mogu nikako naci, kao da nemamo isti pristup na servere. Ne znam da li ima veze sto je igrica kupljena u SAD-u?
User avatar
polis
Posts: 239
Joined: 24/10/2011 22:59

#1394 Re: PlayStation 3

Post by polis »

Jadoxxx wrote:Moze, ostalo radi normala, kao sto je My Club.
Ne znam ne kontamo ni mi, takodje kad on recimo udje u Friend loby i na neki server, i kreira Match Room, ja taj isti ne mogu nikako naci, kao da nemamo isti pristup na servere. Ne znam da li ima veze sto je igrica kupljena u SAD-u?
Ja imam problem na PES15 kad igram online jer je igra baš usporena. Nije uopšte ugođaj za igranje. Vidim da dosta igrača ima taj problem i kritikuju KONAMI. Inače je GAME SPEED na online igri uvijek 0 i to je ok. Ja igram na GAME SPEED +2. Ali bez obzira što je 0, ovo online izgleda kao da je -2.

Ima li neko od vas takav problem i kako ste ga riješili?
User avatar
BaDa
Posts: 2344
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#1395 Re: PlayStation 3

Post by BaDa »

ps3 na prodaju 250gb na njoj habib 4.65 5-6 igrica ima na hdd-u jedan dzoistik ... sve informacije pp
Jadoxxx
Posts: 17
Joined: 12/08/2014 15:00

#1396 Re: PlayStation 3

Post by Jadoxxx »

polis wrote:
Jadoxxx wrote:Moze, ostalo radi normala, kao sto je My Club.
Ne znam ne kontamo ni mi, takodje kad on recimo udje u Friend loby i na neki server, i kreira Match Room, ja taj isti ne mogu nikako naci, kao da nemamo isti pristup na servere. Ne znam da li ima veze sto je igrica kupljena u SAD-u?
Ja imam problem na PES15 kad igram online jer je igra baš usporena. Nije uopšte ugođaj za igranje. Vidim da dosta igrača ima taj problem i kritikuju KONAMI. Inače je GAME SPEED na online igri uvijek 0 i to je ok. Ja igram na GAME SPEED +2. Ali bez obzira što je 0, ovo online izgleda kao da je -2.

Ima li neko od vas takav problem i kako ste ga riješili?
Nije ni kod mene online brzina ista kao kad recimo igramo ono normalno, jbg to im jest neki propust.
Ali oni preporucuju brzinu od 12 Mbps/ 1,5 Mbps, i takodje da PS prikljucis na router, a ne da koristis WIFI, jer ono mobitel, laptop itd ti usporavaju ako igras preko WIFI-ja.
Nista od poslati Konami Supportu mail, da vidim sta ce reci u vezi ovog mog problema:D
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#1397 Re: PlayStation 3

Post by Kinaski »

Otisao mi djojstik majku mu, jel sad moram originalni kupovat ?
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#1398 Re: PlayStation 3

Post by Kinaski »

...
User avatar
Mustang1
Posts: 28761
Joined: 29/12/2010 17:31

#1399 Re: PlayStation 3

Post by Mustang1 »

VIdi na googlu mislim da je nakon neke tamo verzije software.a ubaceno da se moze samo sa orginalnim igrati .. Prije te su mogli i oni kineski
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#1400 Re: PlayStation 3

Post by Kinaski »

hmmm kod mene je superslim, ne trebam ni provjeravati... soniju majku jebem :D
Post Reply