PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#51 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by Infaze Studio »

agent_zero wrote:Ako ćemo pošteno, treba i za acu peticija za ostanak na klupi.

Evo gledam mu suzne oči na sportsport.ba, čovjek nije iz BiH, ali emocije govore same za sebe.

http://sportsport.ba/bh_kosarka/aco-por ... bih/113352


ACO OSTANI!
MAksuz dodjoh na ovaj pod-forum da vidim pise li se sta o tome.
2 puta gledam taj klip u zadnjih par sati I oba puta me covjek rasplakuje. Covjek nije uopste los strucnjak, vrlo mi je simpatican I entuzijastican I emotivno je investiran (barem ove 2 god. bio) u BiH repku.

ACO OSTANI! HVALA TI ZA SVE, ALI OSTANI JOS MALO! :thumbup:
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#52 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by Artest »

Kakav crni marjan. Vodi ga kuci nek ti se krevelji i drobi gluposti 90 min. Lik je zesci uvlakac i fejk. Nikakav profesionalac.


Edin je pak Institucija. Zbog njega se gledalo i prejadno finale Spurs-Cleveland. Covjek ima basket u malom prstu; emocije koje su iskrene i s mjerom, samo su dodatni bonus.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#53 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by The 51st State »

Šveđanin wrote:Kolike su otprilike plate komentatora kalibra Avdića?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
1.500 eura + stan u beogradu.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#54 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

Arteta wrote:Zlocin je prema covjeku ostaviti ga na FTV-u.


nema on šta raditi na ftv,vjerovatno je tu samo zbog eurobasketa
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#55 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

It_is_a_Leclerc wrote:Da... Ne znam šta bi on radio na BHT-u - prenosio finale kupa između Igokee i Širokog ?! Ili derbi doigravanja između Laste Čapljina i Bosne ?!
Bolje mu je na Areni. Ima Aba, Asobal liga i to. Makar radi konkretne stvari. Ali da je stručnjak za NBA, stručnjak je. I to žestok.


on je stručnjak za košarku,pogotovo za nba i ncaa,ja ostanem bez teksta kad pođe govoriti o nekom amerikancu koji je rezerva u nekom evropskom klubu,zna ko mu je trener bio na koledžu,zna s kim je od poznatih igrača igrao na koledžu,znači ispodprosječan amerikanac,ne neka zvijezda,genijalac
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#56 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

horion_bosona wrote:respekt Mijaloviću za srčanost, međutim on i Edin nisu isti kalibar, pa je malo i nezgrapno trpati ih ovako u isti koš

sjećam se nba utakmica na obn-u, ona dva nesretnika :D Vilić i Hadžić nanesu gomilu papira u pripremi za utakmicu, a ova hodajuća košarkaška enciklopedija niti jedan nema ispred sebe i samo šica podatke

Avdić je za ovo vremena rada na areni stekao u Srbiji ogroman broj poštovalaca, možda i više nego u samoj BiH


:lol: :lol: :thumbup: :thumbup: njemu vjerovatno ni ne treba ni jedan papir niti kompjuter da bi radio svoj posao,čovjek je fenomen
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#57 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

Arteta wrote:
smijesni_ste wrote:Prenosio je i na OBNu nekoliko fudbalskih utakmica dok je radio tamo...i to nimalo loše kako kažu....tako barem pročitah na drugom mjestu...sjećam se NBA-a i njega na OBNu, ali fudbal nisam upratio....pa eto možda neko može potvrditi/demantovati...
Tada je bilo milina pratiti NBA kada su je oni radili.
Radio je tada sa Mirzom Vilicem, takodje presao na Arenu ( javlja se iz dvorana i stadiona u BiH sa sagovornicima) i ne sjecam se ko je treci bio.


adis hadžić,vilić je tu smetao
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#58 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

BHF_Manijak wrote:Jedini lik kojeg uz Nebojsu Viskovica cijenim, bez premca u svom fachu dva najjaca komentatora, jedan za tenis drugi za kosarku!
Na Balkanu nema jaceg od Ede u kosarci, nema ga. Covjek je ima u malom prstu, trenirao ju je, zna dakle materiju i voli je.
Pa sjecam se na OBN-u pokazu nekakvog lika sto sjedi na tribinama, frajer jedva ziv, a on biografiju bifla, ko je, ciji je, a uopste nije neko NBA ime, dakle neki od nekih bivsih celnika...

Edo tito!

Mislim da nije za fudbala, sam je nekoliko puta izjavio da ne prati ostale sportove toliko niti se gura da ih radi, posten je decko prema sebi i prema gledaocima, nece da ih zamara glupostima, ako nema dovoljno znanja.


:lol: :lol: :lol: :thumbup: :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#59 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

last mohicans wrote:
Arteta wrote:
smijesni_ste wrote:Prenosio je i na OBNu nekoliko fudbalskih utakmica dok je radio tamo...i to nimalo loše kako kažu....tako barem pročitah na drugom mjestu...sjećam se NBA-a i njega na OBNu, ali fudbal nisam upratio....pa eto možda neko može potvrditi/demantovati...
Tada je bilo milina pratiti NBA kada su je oni radili.
Radio je tada sa Mirzom Vilicem, takodje presao na Arenu ( javlja se iz dvorana i stadiona u BiH sa sagovornicima) i ne sjecam se ko je treci bio.
Ma edin je KLASA za sebe. Tako lijepo prenosi utakmicu i kada ne igra naša repka.Nije zamoran sekunde, poznaje bit košarke, pravila i komentare daje na vrhunskom nivou. Mislim da je Adis sa njima dvojicom radio NBA na obn-u. Samo njega upropasti onaj vugdalić.
Da da, Adis je bio s njima.
Koliko se sjecam sva trojica su bili dobri tada.[/quote]



vilić je bio smetalo
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#60 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

Admir_1984 wrote:Velika je šteta što covjek ne prenosi nba ligu :( , a na areni prenose malo manje gledljive košarkaške utakmice, pa ga je raja malo i zaboravila (nemaju svi arene i slicno). Mensecini da je napravio pravu ludnicu na onom finalu jadranske lige kada je kecman dao tricu u zagrebu :D

kolumne na mondu.rs su perfekcija. kaže raja da napiše kolumnu o sebi :D


napravio je ludnicu i na nezaboravnim dvobojima chicaga i bostona prije par godina u play offu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#61 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

pOZz wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Evropsku košarke. NBA je njegov profil.

Kad gleda evropsku košarku obavezno se dotakne FIBA-e i suđenja, a onda sijevaju epiteti - čudan, analfabeta, nepismeni, smiješni i to :D
Replika je bila za dio da mu je Kole uteg oko vrata. Ne bih se složio s tim, slušao sam ga kad je sam radio neke prijenose, nije to baš zvučalo kao kad je sa Koletom. Ove tekme repke su izuzetak, jbga, emocije i patriotski osjećaji i iz njega su izvukli najbolje. Sreća pa su naši proigrali, pa da ga ne prozivaju kako ne zagalami malo.

Što se tiče NBA, naravno da si u pravu, ja mislim da bi se opet rodio kad bi mu Arena otkupila pravo prijenosa za NBA. Tada bi vjerovatno radio sa Ivanom Ognjanovićem, jer i on prati NBA, a zajedno rade podcaste.


a ja na žalost nemam arene na kablovskoj,hvala telemachu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#62 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

snaga_znanja wrote:Pismen, elokventan, pametan i nadasve zaljubljen u svoj posao! Treba li vise?

Pun mi k.... ovih uhljebljenih majmuna na FTV-u i BHT-u koji progovoriti ne znaju. Decko zna da radi i nadam se da na Areni dobro zaradjuje!

Nadam se da ce neko kupiti NBA jer imam osjecaj da je statistike iz Kosarke naucio napamet pa bi bezveze bilo da to propada! :D Btw. Izlazi li jos Kosarka?


mislim da izlazi neki magazin naziva hrvatska košarka,ne znam ima li kakve veze sa bivšom košarkom,ne znam ko bi to i kupovao pored interneta
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#63 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

pOZz wrote:
Arteta wrote:
rahmanjin wrote:ma Marijan se krevelji to je tacno, ali mi kad pocnemo dizati nekoga u nebo... Edin je odlican poznavalac kosarke, zna i da podigne atmosferu, ali ratatata i te fore su u stilu Marjana
Mislim da to nije fora, nego je jednostavno izletilo. :D
Ratatatata koristi kada majstori za tri poena rešetaju protivnike. :) Omiljeni mu je Jaycee Carroll kada zareda trice za Real.


:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25761
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by BHF_Manijak »

kakavdanakneiskustvu wrote:
horion_bosona wrote:respekt Mijaloviću za srčanost, međutim on i Edin nisu isti kalibar, pa je malo i nezgrapno trpati ih ovako u isti koš

sjećam se nba utakmica na obn-u, ona dva nesretnika :D Vilić i Hadžić nanesu gomilu papira u pripremi za utakmicu, a ova hodajuća košarkaška enciklopedija niti jedan nema ispred sebe i samo šica podatke

Avdić je za ovo vremena rada na areni stekao u Srbiji ogroman broj poštovalaca, možda i više nego u samoj BiH


:lol: :lol: :thumbup: :thumbup: njemu vjerovatno ni ne treba ni jedan papir niti kompjuter da bi radio svoj posao,čovjek je fenomen
Ma bez kompjutera tesko, prvenstveno radi statistike, za ostalo ti ne treba, jebi ga ne mozes ti od 13-14 igraca pratiti skokove, suteve, asistencije itd... :)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#65 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

BHF_Manijak wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
horion_bosona wrote:respekt Mijaloviću za srčanost, međutim on i Edin nisu isti kalibar, pa je malo i nezgrapno trpati ih ovako u isti koš

sjećam se nba utakmica na obn-u, ona dva nesretnika :D Vilić i Hadžić nanesu gomilu papira u pripremi za utakmicu, a ova hodajuća košarkaška enciklopedija niti jedan nema ispred sebe i samo šica podatke

Avdić je za ovo vremena rada na areni stekao u Srbiji ogroman broj poštovalaca, možda i više nego u samoj BiH


:lol: :lol: :thumbup: :thumbup: njemu vjerovatno ni ne treba ni jedan papir niti kompjuter da bi radio svoj posao,čovjek je fenomen
Ma bez kompjutera tesko, prvenstveno radi statistike, za ostalo ti ne treba, jebi ga ne mozes ti od 13-14 igraca pratiti skokove, suteve, asistencije itd... :)


nisam mislio na to nego da miu ne treba kompjuter da bi pričao o karijeri igrača,trenera,sudijama,timovima
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#67 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »




ko je ovaj do edina?,kao da mi je odnekle poznat
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#68 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

je li moguće negdje online gledati emisiju u obruču arenasporta?
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#69 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by pOZz »

http://www.mondo.rs/a619987/Kolumne/Edi ... -liga.html
Ovo nije ekipa koja će umirati u ljepoti, ali i pobjeda 60:57 je na kraju dana - pobjeda.
Krka - Budućnost 60:57

Pogodio tačan rezultat. :-D
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#70 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by pOZz »

kakavdanakneiskustvu wrote:je li moguće negdje online gledati emisiju u obruču arenasporta?
sgunited
Posts: 307
Joined: 15/05/2011 02:10
Location: Sarajevo

#71 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by sgunited »

kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#72 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

pOZz wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:je li moguće negdje online gledati emisiju u obruču arenasporta?


hvala
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#73 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by pOZz »

Kako je osjetio onu Mirzinu trojku...

kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#74 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

pOZz wrote:Kako je osjetio onu Mirzinu trojku...



:thumbup:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#75 Re: PTICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by It_is_a_Leclerc »

Šteta što nismo vidjeli cijeli ovaj Moketov "aviončić"
Post Reply