Pavelić na dobrinji?/!

Locked
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#51 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by LBVIEW »

salik79 wrote:Al' pazi, neko bi se mogao naci uvrijedjenim zbog ovog retardiranog "plakata", dok se vozi ulicom Draze Mihailovica na Dobrinji. :roll: :roll: :roll:
Nema to ni morala, obraza, konsekventnosti ni sekunde. :oops:
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#52 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by malakh »

Chmoljo wrote:kae Pavelić na Dobrinji... jel otišo do Bombe? :D :lol:
pazi da ga ne sretneš u titovoj. ;-) :wink:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11039
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#53 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by Prpa.ba »

salik79 wrote:Al' pazi, neko bi se mogao naci uvrijedjenim zbog ovog retardiranog "plakata", dok se vozi ulicom Draze Mihailovica na Dobrinji. :roll: :roll: :roll:
FGR na aparatima, ocekuje se javno izvinjenje 400 hiljada Bosnjaka iz Sarajeva poimence usred ulice srpskih velikomucenika otadzbinskog rata, da nam slucajno ne zamjere sto se postavljace ovih fasistickih plakata nece procesuirati po zakonima koje je blokirala RS. :lol:
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#54 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by tandmand »

Ma ja ... a niko od Bošnjaka da se izvini za ovaj plakat. :mrgreen:
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#55 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by Krokodajl »

Dobro je pa nije u Bradini...
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#56 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by tandmand »

Prpa.ba wrote:
salik79 wrote:Al' pazi, neko bi se mogao naci uvrijedjenim zbog ovog retardiranog "plakata", dok se vozi ulicom Draze Mihailovica na Dobrinji. :roll: :roll: :roll:
FGR na aparatima, ocekuje se javno izvinjenje 400 hiljada Bosnjaka iz Sarajeva poimence usred ulice srpskih velikomucenika otadzbinskog rata, da nam slucajno ne zamjere sto se postavljace ovih fasistickih plakata nece procesuirati po zakonima koje je blokirala RS. :lol:
Nisi politički korektan. Ovaj plakat je samo takav nabačaj Dodiku na volej. Mislim da iza ovoga stoji ekstremna bošnjačka emigracija. :mrgreen:
John Cleese
Posts: 37305
Joined: 25/05/2010 18:30

#57 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by John Cleese »

LBVIEW wrote:
John Cleese wrote:Kreten postavio, ljudi sami poskidali i pozvali policiju.
Kristalno je jasno sta komsiluk misli o toj stupidariji.
U cemu je, u konkretnom slucaju, problem?
I cemu ovakav naslov?
Na Dobrinji su ustase? E, pa nisu!
Isti kurac, i da jesu i da nisu, mislim za srpsku politiku.
Taj me diskurs bas i ne zanima, ali hajde...
Ko je u toj mjeri ometen u razvoju, pa tako razmislja i svi su mu isti - ko ga bas jebe :)

Poenta je da je meni bitno da nisu, da znam da nisu i da je toliko ocito da nisu da je ili idiotluk ili pokvarenluk sugerirati ili cak otvoreno tupiti da jesu.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#58 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by salik79 »

Prpa.ba wrote:
salik79 wrote:Al' pazi, neko bi se mogao naci uvrijedjenim zbog ovog retardiranog "plakata", dok se vozi ulicom Draze Mihailovica na Dobrinji. :roll: :roll: :roll:
FGR na aparatima, ocekuje se javno izvinjenje 400 hiljada Bosnjaka iz Sarajeva poimence usred ulice srpskih velikomucenika otadzbinskog rata, da nam slucajno ne zamjere sto se postavljace ovih fasistickih plakata nece procesuirati po zakonima koje je blokirala RS. :lol:

Zauzvrat, kao znak dobre volje, postaviti biste djeneralu Drazi, popu i vojvodi Djujicu i vojvodi Keserovicu na nekadasnjoj liniji razdvajanja na Dobrinji. Uz ovo predlazem da se svima u KS jednokratno odbije (odredjeni) novcani iznos na isplacenu mjesecnu placu, a prikupljena sredstva direktno usmjere u donaciju studentskom domu "dr. Radovan Karadzic".

Nadam se da bi se ovim na neki nacin iskupili za ovaj necuveni ispad i propust organa reda da preventivno djeluju na ovakve perfidne nacionalisticke provokacije.
Last edited by salik79 on 19/09/2017 00:27, edited 1 time in total.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#59 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by Chmoljo »

malakh wrote:
Chmoljo wrote:kae Pavelić na Dobrinji... jel otišo do Bombe? :D :lol:
pazi da ga ne sretneš u titovoj. ;-) :wink:
kad žičara proradi sa Trebevića,
možda i sretnem Antu...

ujutro ključam temu... bespotrebna je, malo je reć...
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#60 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by malakh »

John Cleese wrote:
Poenta je da je meni bitno da nisu, da znam da nisu i da je toliko ocito da nisu da je ili idiotluk ili pokvarenluk sugerirati ili cak otvoreno tupiti da jesu.
poenta je ko stoji iza svega i zašto baš na dobrinji koja predstavlja jedinu civiliziranu liniju razgraničenja. je li ovo podmetnuto od srpske propagande ili je ovo neki narkoman napravio da bi nekoga eto isprovocirao?

i ne aludira se ovdje na to da su dobrinjci fašiste i ustaše, što i nisu.
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#61 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by Krokodajl »

A bil valjo Ademaga Mešić ?
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#62 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by malakh »

Chmoljo wrote:
malakh wrote:
Chmoljo wrote:kae Pavelić na Dobrinji... jel otišo do Bombe? :D :lol:
pazi da ga ne sretneš u titovoj. ;-) :wink:
kad žičara proradi sa Trebevića,
možda i sretnem Antu...

ujutro ključam temu... bespotrebna je, malo je reć...
:lol: :lol:

drugačije misliš i odma si stranački. to je ta stranačka isfrustriranost na forumu.

ključaj odma ako ti je bespotreba, svakako ti misliš za kompletnu većinu. naravno samo na forumu, da me pogrešno ne shvatiš :lol:
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#63 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by LBVIEW »

John Cleese wrote:
LBVIEW wrote:
John Cleese wrote:Kreten postavio, ljudi sami poskidali i pozvali policiju.
Kristalno je jasno sta komsiluk misli o toj stupidariji.
U cemu je, u konkretnom slucaju, problem?
I cemu ovakav naslov?
Na Dobrinji su ustase? E, pa nisu!
Isti kurac, i da jesu i da nisu, mislim za srpsku politiku.
Taj me diskurs bas i ne zanima, ali hajde...
Ko je u toj mjeri ometen u razvoju, pa tako razmislja i svi su mu isti - ko ga bas jebe :)

Poenta je da je meni bitno da nisu, da znam da nisu i da je toliko ocito da nisu da je ili idiotluk ili pokvarenluk sugerirati ili cak otvoreno tupiti da jesu.
Za nijih smo balije/poturice/dahije/prodavaci vere za veceru i tako to izvinjavali se ili ne, sto fali da smo i ustase?
Mislim, i to smo za njih i to gori nego oni sto su ustaski pokret i osnovali - to onako uvijeno govore i na ovom forumu.
I da, hebe mi se sta ce o nama misliti ljudi sto su patentirali sekundarne masovne grobnice :oops: pored kojih nesmetano zive. :oops:
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#64 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by malakh »

LBVIEW wrote: Za nijih smo balije/poturice/dahije/prodavaci vere za veceru i tako to izvinjavali se ili ne, sto fali da smo i ustase?
Mislim, i to smo za njih i to gori nego oni sto su ustaski pokret i osnovali - to onako uvijeno govore i na ovom forumu.
I da, hebe mi se sta ce o nama misliti ljudi sto su patentirali sekundarne masovne grobnice :oops: pored kojih nesmetano zive. :oops:
i na kraju ponovo mi platismo najvecu cijenu i cetnistva i ustastva.
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#65 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by Matzan »

Doš'o Ante da malo pogura Pelješki most. :mrgreen:
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#66 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by tandmand »

LBVIEW wrote:Za nijih smo balije/poturice/dahije/prodavaci vere za veceru i tako to izvinjavali se ili ne, sto fali da smo i ustase?
Mislim, i to smo za njih i to gori nego oni sto su ustaski pokret i osnovali - to onako uvijeno govore i na ovom forumu.
I da, hebe mi se sta ce o nama misliti ljudi sto su patentirali sekundarne masovne grobnice :oops: pored kojih nesmetano zive. :oops:
Ono što će kao "o nama misliti" zavisi od našeg prilagođavanja ili suprostavljanja veliko srpskoj politici, ekonomskoj, kulturnoj dominaciji. Ono što oni nama misle, to je konstanta - 2m ispod zemlje, aparthejd ili progon.
John Cleese
Posts: 37305
Joined: 25/05/2010 18:30

#67 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by John Cleese »

malakh wrote:
John Cleese wrote:
Poenta je da je meni bitno da nisu, da znam da nisu i da je toliko ocito da nisu da je ili idiotluk ili pokvarenluk sugerirati ili cak otvoreno tupiti da jesu.
poenta je ko stoji iza svega i zašto baš na dobrinji koja predstavlja jedinu civiliziranu liniju razgraničenja. je li ovo podmetnuto od srpske propagande ili je ovo neki narkoman napravio da bi nekoga eto isprovocirao?

i ne aludira se ovdje na to da su dobrinjci fašiste i ustaše, što i nisu.
E sad mi je lakse... :|

Ko je, zasto je... Meni, eto, to smrdi na podmetacinu, a mozda je i neko kretence - iz obijesti ili kakve vec motive kretence moze imati...
Mozemo samo nagadjati.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#68 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by animals »

To su Srbi sami.pokecali..
John Cleese
Posts: 37305
Joined: 25/05/2010 18:30

#69 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by John Cleese »

LBVIEW wrote:Za nijih smo balije/poturice/dahije/prodavaci vere za veceru i tako to izvinjavali se ili ne, sto fali da smo i ustase?
To sta neko o tebi misli (ili "misli") ili ce misliti, ne bi trebalo odredjivati sta ces ti misliti i kako ces se ponasati, pogotovo ako je taj neko - idiot (u sirem smislu i tu i dalje).

Ustasa jesi ili nisi zbog toga sta i kako ti o ustasluku mislis - irelevantno je sta o tome ili o tebi "misli" neki idiot. Takodje, idiot jesi ili nisi - ovisno o tome sta i kako ti o odredjenom idiotluku mislis.

Ukratko, ako u sebi nalazis i trunku odobravanja za ustasluk, tesko cu ti ja objasniti "sto fali".
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#70 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by rajv0sa »

Kaže ma nije ante bio loš nije on muslimane diro :mrgreen:
Image Image
Da je ova bila moglo bi se polemisat, ovako slabo, i ti "podmetači" vala nisu najbistriji, ako su htjeli kao kompromitovat Bošnjake mogli su vala probrat druge ličnosti, poput doglavnika.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#71 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by Chmoljo »

malakh wrote:
:lol: :lol:

drugačije misliš i odma si stranački. to je ta stranačka isfrustriranost na forumu.

ključaj odma ako ti je bespotreba, svakako ti misliš za kompletnu većinu. naravno samo na forumu, da me pogrešno ne shvatiš :lol:
ispucajte se malo...
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#72 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by kiligonzales »

Chmoljo wrote:kae Pavelić na Dobrinji... jel otišo do Bombe? :D :lol:
Jasko ih prasko. Kakvi Pavelici po Dobrinji. To neki turisa po izlasku s aerodruma poljepio. :lol:

Mi Dobrinjci da nije klixa o ovome nebi ništa ni saznali, eto koliko je zajebana situacija. :lol:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#73 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by kiligonzales »

rajv0sa wrote:Kaže ma nije ante bio loš nije on muslimane diro :mrgreen:
Image Image
Da je ova bila moglo bi se polemisat, ovako slabo, i ti "podmetači" vala nisu najbistriji, ako su htjeli kao kompromitovat Bošnjake mogli su vala probrat druge ličnosti, poput doglavnika.
Nurke Pozderac je najbolje o toj ustaskoj ekipi rekao, kad se isti obracunaju sa Srbima i Jevrejima, onda cemo mi biti elementom koji ce naredni biti na listi trijebljenja.

Vjerovatno bi i bilo tako da im NOVJ nije stao u kraj.
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#74 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by rajv0sa »

Bravo dečki
Image
:mrgreen:
Baky
Posts: 8
Joined: 18/04/2010 01:06

#75 Re: Pavelić na dobrinji?/!

Post by Baky »

Malo Hrvata što je ostalo u Sarajevu 60% su bliži izvornom Ustaškom pokretu nego novokomponovanim Čovićevim Hrvatima. Jer politički potezi HDZa ne idu u njihovu korist, te nemaju veze s njima. Kakve veze ima treći entitet sa nekim tamo Josipom sa Marijinog dvora!? Doduše većina njih su potomci Ustaških vojnika koji su došli u Sarajevo '41 - '45.
Tako da ova situacija ne treba nikome da bude neobična, pogotovo zbog političkih sukoba između lijevice i desnice u Hrvatskoj.
Jedine prave i izvorne Ustaše, što se bar BiH tiče, žive u Sarajevu i djelovima Posavine. Šuškove i Čovićeve "Ustaše", ljubitelji "Banovine Hrvatske" i dogovora Cvetković/Maček (Tudžman/Milošević) blate kompletan Ustaški pokret upoređujući se s njim.
Locked