Parnica na autu (treba mi savjet)

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
sarajlija120
Posts: 370
Joined: 13/07/2016 11:23

#1 Parnica na autu (treba mi savjet)

Post by sarajlija120 »

Pozdrav forumaši i ljudi dobrog srca. :lol: :mrgreen:

Desilo mi se da sam prilikom izlaska u rikverc u uskom prostoru zakačio malo auto pored sebe, mislim da mu je ostala parnica na zadnjim vratima. Prijavio sam komšiji, rekao ako bude zvao i slično, da ću naravno platiti štetu. Zanima me sad koliko bi mogao najviše da me "opeljuši", da ne traži previše i da me zavali? Dakle, neka realna cijena lakiranja parnice, dobro bi mi došao savjet. Hvala unaprijed! :mrgreen: :|
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#2 Re: Parnica na autu (treba mi savjet)

Post by Ned071 »

imas temu o lakirerima... ko gdje sta, koliko... pa necemo valjda za svaki problem novu temu otvarat
sarajlija120
Posts: 370
Joined: 13/07/2016 11:23

#3 Re: Parnica na autu (treba mi savjet)

Post by sarajlija120 »

Ned071 wrote:imas temu o lakirerima... ko gdje sta, koliko... pa necemo valjda za svaki problem novu temu otvarat
Ma čovječe nisam ni pretraživao :skoljka: , malo me prpa, pa zato... U svakom slučaju, moderatori izvinite.
wolfie
Posts: 893
Joined: 19/10/2010 21:21

#4 Re: Parnica na autu (treba mi savjet)

Post by wolfie »

sarajlija120 wrote:Pozdrav forumaši i ljudi dobrog srca. :lol: :mrgreen:

Desilo mi se da sam prilikom izlaska u rikverc u uskom prostoru zakačio malo auto pored sebe, mislim da mu je ostala parnica na zadnjim vratima. Prijavio sam komšiji, rekao ako bude zvao i slično, da ću naravno platiti štetu. Zanima me sad koliko bi mogao najviše da me "opeljuši", da ne traži previše i da me zavali? Dakle, neka realna cijena lakiranja parnice, dobro bi mi došao savjet. Hvala unaprijed! :mrgreen: :|
Mozes pristati na odokativnu procjenu, tipa 20-30-50 KM, a mozda da odete do njegovog lakirera, pa onda i tvog, traziti procjenu pa naci srednju vrijednost, iziskuje vise vremena, ali je najpostenije. Postoji i mogucnost da ce ti oprostiti, zna se desiti. :D
User avatar
kabal1337
Posts: 8067
Joined: 11/02/2012 21:08
Location: DIY
Vozim: Destroy it yourself

#5 Re: Parnica na autu (treba mi savjet)

Post by kabal1337 »

mozda se moze ocistiti
Post Reply