Outcast

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
sigh
Posts: 1156
Joined: 22/08/2014 23:12

#1 Outcast

Post by sigh »

Iako je premijera trebala biti 6 juna, prva epizoda se vec pojavila na netu. Serija se temelji na comicu stvorenom od strane Roberta Kirkmana, inace i tvorca The Walking Dead, tako da pretpostavljam da ce i ova serija postati velika stvar poput TWD. Radnja serije se vrti oko demona i zaposjedanja. :-D

Image
damdam6
Posts: 64
Joined: 01/06/2016 23:54

#2 Re: Outcast

Post by damdam6 »

Prva epizoda obecava...meni makar :)
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#3 Re: Outcast

Post by semirsar »

upravo uz pomoc snimalice pregledah prvu epizodu, ne cini mi se lose... za pocetak. :mrgreen:
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#4 Re: Outcast

Post by House »

dobra. :thumbup:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#5 Re: Outcast

Post by Daryl Dixon »

Dobra serija prava, prvih pet epizoda vrhunski urađene. Imam osjećaj da će ovo biti jedna od gledanijih serija u skorije vrijeme! :thumbup: :bih:
User avatar
Isner
Posts: 811
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#6 Re: Outcast

Post by Isner »

Serija je dobra, pravo osvježenje horor žanra.. Od istog autora kao i TWD ali za mene puno, puno bolja...

Mada primjecujem da serija nije dobila na velikoj popularnosti, sto znaci da bi se mogla emitovati svega 4-5 sezona a to mi opet daje nadu u neki kvalitet...
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#7 Re: Outcast

Post by Daryl Dixon »

ouu zaholcali su se sada, šesta epizoda daje obećavajuće momente za budućnost serije, pogotovo što se Kyle Barnes zainatio da ce od sada u punom kapacitetu raditi protiv demona.. sa nestrpljenjem očekujem nove epizode :izet: :thumbup: :bih:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#8 Re: Outcast

Post by Daryl Dixon »

dobra e7 :thumbup:
User avatar
shiny
Posts: 535
Joined: 26/07/2012 15:22
Location: Sarajevo

#9 Re: Outcast

Post by shiny »

Meni je ova serija i bolja od The walking dead-a... ona mi je već dosadila

Samo uhvatim pokoju epizodu, pa nikako upotpunosti da se u radnju uputim... sad ću je baš na netu tražiti :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#10 Re: Outcast

Post by nema me tamo »

Walking Dead je smece.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#11 Re: Outcast

Post by Daryl Dixon »

bezveze cu te izbrisati iz kompanjona
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#12 Re: Outcast

Post by nema me tamo »

Dobar 'e walking može se gledat :D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#13 Re: Outcast

Post by Daryl Dixon »

:kiss: :gunjastajl: :sax: :faraon1: :-D :bih:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#14 Re: Outcast

Post by Daryl Dixon »

serija kako dalje odmiče sve bolja i bolja.. zakuhalo se u 9-oj epizodi.. 9/10 od mene :thumbup:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#15 Re: Outcast

Post by dezurni_ucenik »

Kako vam se cini finale? Mozda moglo malo i bolje, ali zadovoljan sam sa prvom sezonom. Elem, dobra zadnja scena i ona sa paljenjem kuce (ne mozes ipak zajebat "glavnu premiju" :D )
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#16 Re: Outcast

Post by Daryl Dixon »

ja sam prezadovoljan serijom, jos zanimljivija mi je što je Kyle-ova curica pokazala prave glumačke sposobnosti a i ulogu su joj bas napravili, gori :) :thumbup:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#17 Re: Outcast

Post by dezurni_ucenik »

Daryl Dixon wrote:ja sam prezadovoljan serijom, jos zanimljivija mi je što je Kyle-ova curica pokazala prave glumačke sposobnosti a i ulogu su joj bas napravili, gori :) :thumbup:

Dont hurt my daddy, dont hurt my daddy... dusa draga :D

Kritikuju neki zadnju epizodu zato sto nije razjasnjeno sto je Kyle outcast, ko je starac. Mora se nesto ostaviti i za druge sezone. Da su sad ispucali sa svim odgovorima sta bi onda bilo za godinu dana. Nekima je dosadna serija zato sto nije dinamicna. Treba se shvatiti da je ovo prije svega zanrovski odredjeno kao drama sto objasnjava pojedini manjak dinamicnosti, pa tek onda horor. Pade mi sinoc na pamet Rozmarina beba, mozda je Kyleova sestra Rosemary.

E sad sjediti i cekati naredno ljeto za nove epizode. :izet:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18 Re: Outcast

Post by Daryl Dixon »

dezurni_ucenik wrote:
Daryl Dixon wrote:ja sam prezadovoljan serijom, jos zanimljivija mi je što je Kyle-ova curica pokazala prave glumačke sposobnosti a i ulogu su joj bas napravili, gori :) :thumbup:

Dont hurt my daddy, dont hurt my daddy... dusa draga :D

Kritikuju neki zadnju epizodu zato sto nije razjasnjeno sto je Kyle outcast, ko je starac. Mora se nesto ostaviti i za druge sezone. Da su sad ispucali sa svim odgovorima sta bi onda bilo za godinu dana. Nekima je dosadna serija zato sto nije dinamicna. Treba se shvatiti da je ovo prije svega zanrovski odredjeno kao drama sto objasnjava pojedini manjak dinamicnosti, pa tek onda horor. Pade mi sinoc na pamet Rozmarina beba, mozda je Kyleova sestra Rosemary.

E sad sjediti i cekati naredno ljeto za nove epizode. :izet:
bravo.. jesi li skontao onu scenu sa sestrom mu i ćerkicom? malena ista tata, same abilities :izet: :thumbup:
jaka mi je scena kad ga sestra pogleda i kaze "Outcast.....Kyle" :)
a posljednja scena je sjeb.. moze se ovdje jos svasta doraditi, ubaciti.. sve u svemu ocekujem uzbudljivu drugu sezonu :)

dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#19 Re: Outcast

Post by dezurni_ucenik »

Ta scena koju si naveo, onda iz predzadnje epizode kad mu sestra posizi u hali, i prije toga kad je u sumi. Iz ove epizode, kad se ona zena zali Andersonu da joj se sin ne javlja na mobitel, a u onaj autu prodje pored njega - uhhh . Kao sto napisah, nema zajebavanja sa glavnom premijom :D . I naravno scena na pumpi.


I da ne zaboravim jedan citat:
It's not every day you get to punch the devil in the face.
:thumbup:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#20 Re: Outcast

Post by Daryl Dixon »

dezurni_ucenik wrote:Ta scena koju si naveo, onda iz predzadnje epizode kad mu sestra posizi u hali, i prije toga kad je u sumi. Iz ove epizode, kad se ona zena zali Andersonu da joj se sin ne javlja na mobitel, a u onaj autu prodje pored njega - uhhh . Kao sto napisah, nema zajebavanja sa glavnom premijom :D . I naravno scena na pumpi.


I da ne zaboravim jedan citat:
It's not every day you get to punch the devil in the face.
:thumbup:
jest' jest' haha kako je lud Anderson :lol: šteta što se onaj mali klinjo našao u onoj vatrenoj stihiji.. mada i sa njegovom ulogom mogu manevrisati dosta, vidjet cemo sta ce nam servirati u drugoj sezoni :) :thumbup:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#21 Re: Outcast

Post by dezurni_ucenik »

Come and get me rece Kyle, i onda krene ovo za odjavu prve epizode:





:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#22 Re: Outcast

Post by Daryl Dixon »

druga sezona pocela, niko nista..
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#23 Re: Outcast

Post by nema me tamo »

20 minuta u i ugasio sam ne mogu smorilo me.

Na kraju prve trebao da bude ubijen i on i kčerka mu i nisu ni prikazali kako se izvukoše..
Nastavicu nekad..
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#24 Re: Outcast

Post by Daryl Dixon »

pregledao prve dvije epp, onako, srednja zalost :D
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#25 Re: Outcast

Post by dezurni_ucenik »

Daryl Dixon wrote:pregledao prve dvije epp, onako, srednja zalost :D

Nisam ni ja zadovoljan sa prve dvije epizode. Bas srednja zalost. Evo i treca izasla na torentima.
Post Reply