Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#26 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by zateznistub »

insomnia78 wrote: Srecom pa nisi sreo Bill Cosbya :D
Pa nisam zensko...nije siroti Bill bio pedofil...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#27 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by insomnia78 »

Ma on mi prvi pade na pamet :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#28 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by insomnia78 »

A steta za Dragana
Jedan od najboljih i najkarizmaticnijih ex Ju glumaca
User avatar
AleksoMKD
Posts: 7514
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#29 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by AleksoMKD »

Zbogom druze Prle.
User avatar
karanana
Posts: 47261
Joined: 26/02/2004 00:00

#30 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by karanana »

insomnia78 wrote:Ma on mi prvi pade na pamet :D
ih...a milena 1979.....uh...ne bi mi bilo mrsko rizikovat s njima dvoje u sobi.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#31 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by insomnia78 »

Nekako sam uvijek im'o osjecaj da je ona poprilicno starija od njega ali eto i nije
Samo 3 godine
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#32 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by It_is_a_Leclerc »

Nebesko pozorište je dobilo još jednog velikog glumca.

:(

Neka počiva u miru, a mi ćemo gledati filmove, kao veliku baštinu jednog neponovljivog, neuništivog talenta.
User avatar
piupiu
Posts: 16645
Joined: 05/01/2008 05:08

#33 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by piupiu »

zateznistub wrote:Znači neka 1979, pola vas se ni rodilo nije i sjedima ja sa rahmetli starim u Lovištu u jednom bircuzu, mislim da se zvala Partizanska veza" kako li. I tako, vrtim se kao i svaki radoznali desetogodišnjak kada za stolom do mog, sjedi on...Prle....jbt, jednostavno kontam...sanjam...i hladno, bez imalo ustezanja okrenem stolicu i završim za njegovim stolom gdje je ON sjedio sa nekim svojim drugom koje i nisam zamjetioda je tu...totalno nebitan...jer ja eto sad sjedim sa Prletom za istim stolom. Stari se unezgodio, ko biva, smetam veličini ..izvinjava se, mene tegli nazad...a gigant hladno: "Psutite dete, nego šta ćeš poptiti? Može kola?"Još kad mi reče da dolaze Tihi I Paja....

Gotovo , nema me, ma ja ovo garant sanjam, ne može biti da te Prle časti kolom...tebe, nekog tamo pocrnilog dječaka iz Sarajeva...ni dan danas ne znam šta smo i koliko pričali...Kasnije je došla i ona Milena i nije baš bila oduševljena što ja smetam, ali je Dragan to prkomentarisao kao, ma hajde šta ti dete smeta...znam da sam završio sa njima u sobi da sam sutradan čitav dan proveo sa njima na plaži, umazan silnim sladoledima koje mi je iskupovao gigant...najbolji boravak na moru u mome životu.


Pokoj ti duši velikoj
Bem ti, kakav sretnik. :roll: :thumbup:
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#34 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by dust in the wind »

piupiu wrote:
zateznistub wrote:Znači neka 1979, pola vas se ni rodilo nije i sjedima ja sa rahmetli starim u Lovištu u jednom bircuzu, mislim da se zvala Partizanska veza" kako li. I tako, vrtim se kao i svaki radoznali desetogodišnjak kada za stolom do mog, sjedi on...Prle....jbt, jednostavno kontam...sanjam...i hladno, bez imalo ustezanja okrenem stolicu i završim za njegovim stolom gdje je ON sjedio sa nekim svojim drugom koje i nisam zamjetioda je tu...totalno nebitan...jer ja eto sad sjedim sa Prletom za istim stolom. Stari se unezgodio, ko biva, smetam veličini ..izvinjava se, mene tegli nazad...a gigant hladno: "Psutite dete, nego šta ćeš poptiti? Može kola?"Još kad mi reče da dolaze Tihi I Paja....

Gotovo , nema me, ma ja ovo garant sanjam, ne može biti da te Prle časti kolom...tebe, nekog tamo pocrnilog dječaka iz Sarajeva...ni dan danas ne znam šta smo i koliko pričali...Kasnije je došla i ona Milena i nije baš bila oduševljena što ja smetam, ali je Dragan to prkomentarisao kao, ma hajde šta ti dete smeta...znam da sam završio sa njima u sobi da sam sutradan čitav dan proveo sa njima na plaži, umazan silnim sladoledima koje mi je iskupovao gigant...najbolji boravak na moru u mome životu.


Pokoj ti duši velikoj
Bem ti, kakav sretnik. :roll: :thumbup:
ovom pričom si mi fakat popravio dan.. :)
User avatar
piupiu
Posts: 16645
Joined: 05/01/2008 05:08

#35 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by piupiu »

Kad malo bolje razmislim, Prle i Tihi su bili superheros, ono, bolje od Betmena.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#36 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by ljevoruki »

Obraz uz obraz :D
RIP velikom glumcu.
User avatar
ranger
Posts: 2641
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#37 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by ranger »

ode Floyd :sad: :sad: :sad:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#38 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by O'zone »

zateznistub wrote:Znači neka 1979, pola vas se ni rodilo nije i sjedima ja sa rahmetli starim u Lovištu u jednom bircuzu, mislim da se zvala Partizanska veza" kako li. I tako, vrtim se kao i svaki radoznali desetogodišnjak kada za stolom do mog, sjedi on...Prle....jbt, jednostavno kontam...sanjam...i hladno, bez imalo ustezanja okrenem stolicu i završim za njegovim stolom gdje je ON sjedio sa nekim svojim drugom koje i nisam zamjetioda je tu...totalno nebitan...jer ja eto sad sjedim sa Prletom za istim stolom. Stari se unezgodio, ko biva, smetam veličini ..izvinjava se, mene tegli nazad...a gigant hladno: "Psutite dete, nego šta ćeš poptiti? Može kola?"Još kad mi reče da dolaze Tihi I Paja....

Gotovo , nema me, ma ja ovo garant sanjam, ne može biti da te Prle časti kolom...tebe, nekog tamo pocrnilog dječaka iz Sarajeva...ni dan danas ne znam šta smo i koliko pričali...Kasnije je došla i ona Milena i nije baš bila oduševljena što ja smetam, ali je Dragan to prkomentarisao kao, ma hajde šta ti dete smeta...znam da sam završio sa njima u sobi da sam sutradan čitav dan proveo sa njima na plaži, umazan silnim sladoledima koje mi je iskupovao gigant...najbolji boravak na moru u mome životu.


Pokoj ti duši velikoj
"Dete nema pojma" jel de? :D

Pokoj mu duši. Bio lafina, nacionalna klasa....
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#39 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by Mali_Vuk »

Ode još jedan velikan, jedna legenda.

Pokoj mu duši.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#40 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by bitanga_sa_otesa »

zateznistub wrote:Znači neka 1979, pola vas se ni rodilo nije i sjedima ja sa rahmetli starim u Lovištu u jednom bircuzu, mislim da se zvala Partizanska veza" kako li. I tako, vrtim se kao i svaki radoznali desetogodišnjak kada za stolom do mog, sjedi on...Prle....
onda smo iste godine bili zajedno u lovistu,ili je on dolazio tu cesto,ja se ne sjecam tacno koje godine 79 ili 80...bio sam manji,ali se dobro sjecam da su on i milena bili soba do nas u tamarisu ...

nek mu je vjecna slava
NeenaSa
Posts: 1700
Joined: 25/04/2012 12:20

#41 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by NeenaSa »

R.I.P. Nash Prle :( :( :(

Zadnje sto pogledah sa Nikolicem je - "Zona Zamfirova" sa Milenom.
Iskreno saucesce Mileni.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#42 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by zateznistub »

bitanga_sa_otesa wrote:
zateznistub wrote:Znači neka 1979, pola vas se ni rodilo nije i sjedima ja sa rahmetli starim u Lovištu u jednom bircuzu, mislim da se zvala Partizanska veza" kako li. I tako, vrtim se kao i svaki radoznali desetogodišnjak kada za stolom do mog, sjedi on...Prle....
onda smo iste godine bili zajedno u lovistu,ili je on dolazio tu cesto,ja se ne sjecam tacno koje godine 79 ili 80...bio sam manji,ali se dobro sjecam da su on i milena bili soba do nas u tamarisu ...

nek mu je vjecna slava
To je to...lupam glavu citav dan kako se zove hotel...crveni je bio, zar ne?
A sjecas li se Nemirne?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#43 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by insomnia78 »

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#44 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by bitanga_sa_otesa »

zateznistub wrote: To je to...lupam glavu citav dan kako se zove hotel...crveni je bio, zar ne?
A sjecas li se Nemirne?
tamaris je onaj pansion do plaze,nije bio crven,vec siv izvana ,ne sjecam se nemirne,sjecam se zadruge njihove gdje su mljeli rogač,dodjem poslije rata u loviste kad tu prodavnica -mini market,unutra jos mirise na rogač :)
vlasnik tamarisa je imao passata zelenog mk1,fap 13-ka s duplim farovima zuti je kupio smece u lovistu,njega se sjecam.imam i neki snimak na 8 mm filmu ako nadjem uploadovacu na youtube pa ti sibnem link.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#45 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by zateznistub »

bitanga_sa_otesa wrote:
zateznistub wrote: To je to...lupam glavu citav dan kako se zove hotel...crveni je bio, zar ne?
A sjecas li se Nemirne?
tamaris je onaj pansion do plaze,nije bio crven,vec siv izvana ,ne sjecam se nemirne,sjecam se zadruge njihove gdje su mljeli rogač,dodjem poslije rata u loviste kad tu prodavnica -mini market,unutra jos mirise na rogač :)
vlasnik tamarisa je imao passata zelenog mk1,fap 13-ka s duplim farovima zuti je kupio smece u lovistu,njega se sjecam.imam i neki snimak na 8 mm filmu ako nadjem uploadovacu na youtube pa ti sibnem link.
Joj hajde majke ti. Znam da je bio na plaži. A Nemirna je bila ona brodica što je ribu dovlačila....koliko li sam se samo puta izverao na najvisociju tacku i dobio batina
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#46 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by dale cooper »

Ova godina je brutalna što se tiče odlazaka heroja iz djetinjstva/mladosti. :sad: Počivaj u miru Dragane. :sad:

User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#47 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by graue_maus »


RIP pocivaj u miru.......da li su imali djece ........
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#48 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by zateznistub »

BHTV ili FTV ce napraviti neoprostivu gresku ako ne naprave neku retrospektivu njegovih filmova...

Kako kaze jedna grupa na fb
neneska kafana dobi jos jednog gosta...

Image
LovesJ
Posts: 269
Joined: 12/02/2012 04:53

#49 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by LovesJ »

Najveci si!
Pocivaj u miru vjecni mangupe.

User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#50 Re: Otišao je Prle - Dragan Nikolić

Post by TheWatcher »

Urke :srce:
Post Reply