Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#101 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Trebam te »

vješalica wrote:
Trebam te wrote:

Mislim da grijesis, Malta, C Vila Hrasno ne bih nikad, lokacija gdje nemas glavnu soping ulicu a niti auto gdje parkirati...Meni su to bezveze naselja, prijeartna radnicka kolinija....Stan mi nudjen 3 sprat 130KM 79m2 u losem stanju, usli pogledali ii hvala lijepo!!
odseli se u zagreb pa tamo traži šoping ulicu ili jednsotavno vrati se tamo odakle si pa ti neće navedeno naselje radničke kolonije biti kolac u oku :wink:

Nije mi kolac u oku, vec govorim koliko ljudi ne znaju kad cijene i za sto sve novac daju :izet:

:run:
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#102 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Trebam te »

Image[/quote]
a ko placa kvarove na zgradi, krov, pucanje cijevi, osiguranje vlasnika stanova!?

prednji dio zgrade je u svakoj drzavi pod zastitom,ali se mora renovirati, jel' tako :)

OK,tvoj stan je u renoviranoj zgradi,znaci,krov sredjen,podrum cist,nema buducih problema sa pacovima i misevima,a cijevi su promjenjene ,i koliko kosta takav renoviran stan za kupovinu,onako da znam, hvala :-D

pitao si u vezi haustroa sa fotke,ograda je lijepa,a ploce stepenica su uzas :-) :shock:
Pa napisah ti ja.Ja sam jedini stanar na 4 spratu.Kompletan krov sam ja zamijenio ali sam i dobio na kvadraturi.Oni su na racun toga snosili malo vise troskova za neke druge stvari,vrata u haustoru,prozore...Sarajevo stan je upravitelj,cijevi su nove,sam sebi osiguras...Ti ko drot jebo te. :lol:
Koliko kosta,nikolko.Necu ga prodavati a kvadrat je izasao 3500km.Sa namjestajem.Nit ko hoce platiti,nit bi ga ja dao.Moj trud mi ne moze niko platiti.Na toj lokaciji bi bio kreten da prodam.Samo renta.I bolje nego sto sam zamislio. :-D Stepenice,eto te ko moja zena. :lol: Sve si mrak uradio i sad mi ovo stavio na pod. :evil: Nije bilo na zadnjem spratu kamena kao na drugim spratovima.Morao sam rijesiti a ovo je bilo najbezbolnije obzirom da sam pitao za cijenu kamenih gazista :shock: :run: Jebo haustor. :lol: Ljepse je uzivo jer su mat i imitacija kamena.Nisam moga naci nista prirodnije.Haj ti reko zeno pa kupi i plati,i meni ce drago bit. :D Bitno je da su recenzije u fulu.10. :D

Ima li zgrada lift?
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#103 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by johntra »

Trebam te wrote:
Mislim da grijesis, Malta, C Vila Hrasno ne bih nikad, lokacija gdje nemas glavnu soping ulicu a niti auto gdje parkirati...Meni su to bezveze naselja, prijeartna radnicka kolinija....Stan mi nudjen 3 sprat 130KM 79m2 u losem stanju, usli pogledali ii hvala lijepo!!
Ne kontam šta je ovo glavna šoping ulica? što se tiče parkinga svuda isti može biti problem...ta prijeratna radnička kolonija je bila napravljena za tadašnji broj stanovnika i bila je sasvim dovoljna...glavna krivica je sada što su ti dijelovi grada pretvoreni u poslovni dio, pa imaš problem sa parkingom i ostalim stvarima...kako se grad širio nastale su i druge radničke kolonije, tipa Dobrinje, koja je i projektovana za veći broj stanovnika...
i radije bi tu uzeo stan nego u kineskoj koloniji zvana Tibra, koja je građena na horuk...
ako ti je neko nudio po 1300 KM na toj lokaciji kvadrat, a trebalo nešto renovirati, to je super povoljno za tu lokaciju...
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#104 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Trebam te »

johntra wrote:
Trebam te wrote:
Mislim da grijesis, Malta, C Vila Hrasno ne bih nikad, lokacija gdje nemas glavnu soping ulicu a niti auto gdje parkirati...Meni su to bezveze naselja, prijeartna radnicka kolinija....Stan mi nudjen 3 sprat 130KM 79m2 u losem stanju, usli pogledali ii hvala lijepo!!
Ne kontam šta je ovo glavna šoping ulica? što se tiče parkinga svuda isti može biti problem...ta prijeratna radnička kolonija je bila napravljena za tadašnji broj stanovnika i bila je sasvim dovoljna...glavna krivica je sada što su ti dijelovi grada pretvoreni u poslovni dio, pa imaš problem sa parkingom i ostalim stvarima...kako se grad širio nastale su i druge radničke kolonije, tipa Dobrinje, koja je i projektovana za veći broj stanovnika...
i radije bi tu uzeo stan nego u kineskoj koloniji zvana Tibra, koja je građena na horuk...
ako ti je neko nudio po 1300 KM na toj lokaciji kvadrat, a trebalo nešto renovirati, to je super povoljno za tu lokaciju...

Vjeruj ne bih dzaba tu stan...Kad pomenem glavna soping ulica, mislim na urbanu kulturu gradnje gdje nema setajuci zone sa malim sopicima okolo...sve se svelo na veliki trzni centari granapcice po cokovima onako nabacani...da ne pominjem auta parkirana po trotoarima da dijete sa kolicima ne moze nigdje proci.
Dobrinja nije nikad bila radnicka kolonija, zna se dobro koje tu imao stanove prije rata, posliej rata ne znam, svidjalo se to nekima ili ne Dobrinja je urbano planski gradjena. I stanovi su isto tako urbano planski dizajnirani sa modernijim planskim rasporedom itd, ...O Tibri i Stupu ne bih ne poznajem to dovoljno...
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#105 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by johntra »

Trebam te wrote:

Vjeruj ne bih dzaba tu stan...Kad pomenem glavna soping ulica, mislim na urbanu kulturu gradnje gdje nema setajuci zone sa malim sopicima okolo...sve se svelo na veliki trzni centari granapcice po cokovima onako nabacani...da ne pominjem auta parkirana po trotoarima da dijete sa kolicima ne moze nigdje proci.
Dobrinja nije nikad bila radnicka kolonija, zna se dobro koje tu imao stanove prije rata, posliej rata ne znam, svidjalo se to nekima ili ne Dobrinja je urbano planski gradjena. I stanovi su isto tako urbano planski dizajnirani sa modernijim planskim rasporedom itd, ...O Tibri i Stupu ne bih ne poznajem to dovoljno...
Dobrinja je radničko naselje, bila i ostala...pravljena za radnike, isto kao i svi ostali dijelovi grada koji su bili predviđeni za radnike...druga je stvar što se grad širi pa ovi gornji dijelovi grada polako postaju njegov centar...što se tiče Dobrinje, odlično naselje, ali i tamo su poskupili stanovi značajno...što je i očekivano...
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#106 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Trebam te »

johntra wrote:
Trebam te wrote:

Vjeruj ne bih dzaba tu stan...Kad pomenem glavna soping ulica, mislim na urbanu kulturu gradnje gdje nema setajuci zone sa malim sopicima okolo...sve se svelo na veliki trzni centari granapcice po cokovima onako nabacani...da ne pominjem auta parkirana po trotoarima da dijete sa kolicima ne moze nigdje proci.
Dobrinja nije nikad bila radnicka kolonija, zna se dobro koje tu imao stanove prije rata, posliej rata ne znam, svidjalo se to nekima ili ne Dobrinja je urbano planski gradjena. I stanovi su isto tako urbano planski dizajnirani sa modernijim planskim rasporedom itd, ...O Tibri i Stupu ne bih ne poznajem to dovoljno...
Dobrinja je radničko naselje, bila i ostala...pravljena za radnike, isto kao i svi ostali dijelovi grada koji su bili predviđeni za radnike...druga je stvar što se grad širi pa ovi gornji dijelovi grada polako postaju njegov centar...što se tiče Dobrinje, odlično naselje, ali i tamo su poskupili stanovi značajno...što je i očekivano...
Izvini ali grijesis, Dobrinja nije bila radnicko naselje a niti je pravljena za radnike. Dobrinja je naselje pravljeno za mladje rukovodioce, direktore, naucnike, profesore koju je finansirao Energoinvest, TAT Lukavica, Elektroprivreda, Feroelektro, Telekom Inzinjering...

C VIla, Malta, Hrasno, i Alipasino to su prave radnicke kolonije gdje su ljudi iz Grasa, Zice, Bitumenke, Vranice, GP puta dobijali stanove...sto mozes odmah skontati po dizajnu stana, gdje su pretezno uski hodnici, male spavace sobe, natrpano i ucetvrtano bez planskog uklapanja prostora...

Nazalost danas ljudi se pale na sasvim neke druge arsine, ja licno ne mjerim gdje je nekome bolje, vec samo poredim moja zapazanja koja su realna. Nikad ne bih uzela stan na C Vili, Malti, pored Klasa, Hrasno... taj kompletan dio je meni licno bezveze, hem stanovi su bezveze i kvartovi nemaju urbani aspekt...ne bih dalje!!

:run:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#107 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by sha_ba »

Pratim :mrgreen:
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#108 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by johntra »

Trebam te wrote:
Izvini ali grijesis, Dobrinja nije bila radnicko naselje a niti je pravljena za radnike. Dobrinja je naselje pravljeno za mladje rukovodioce, direktore, naucnike, profesore koju je finansirao Energoinvest, TAT Lukavica, Elektroprivreda, Feroelektro, Telekom Inzinjering...

C VIla, Malta, Hrasno, i Alipasino to su prave radnicke kolonije gdje su ljudi iz Grasa, Zice, Bitumenke, Vranice, GP puta dobijali stanove...sto mozes odmah skontati po dizajnu stana, gdje su pretezno uski hodnici, male spavace sobe, natrpano i ucetvrtano bez planskog uklapanja prostora...

Nazalost danas ljudi se pale na sasvim neke druge arsine, ja licno ne mjerim gdje je nekome bolje, vec samo poredim moja zapazanja koja su realna. Nikad ne bih uzela stan na C Vili, Malti, pored Klasa, Hrasno... taj kompletan dio je meni licno bezveze, hem stanovi su bezveze i kvartovi nemaju urbani aspekt...ne bih dalje!!

:run:
Haj, Tita ti, ako ti nešto znači, odvadi malo...kakve ba rukovodioce i direktore, ti si to malo pomiješala naselja sa Brekom ili Ciglanama, mada je i tamo bilo dosta stanova za radnike...

Ako je tako, kako objašnjavaš da je moj otac dobio stan na Dobrinji od Unioninvesta, a bio je samo električar? On, njegovih kolega bruku također...Isto tako sve su jače firme dole imale stanove za svoje radnike...neke si već i nabrojala...jedino elitno naselje su bile Ciglane, za direktore ili rukovodice vlasti, te jače članove CK SK BiH...mada se i tu znao potrefiti stan za običnog radnika neke od firmi...

Sva naselja u Sarajevu za vrijeme socijalizma su građena za potrebe radnika, rukovodioca i njihovih direktora...jer su tada građani dobijali stan od svoje firme, dok je danas to fikcija...

da, danas su drugi aršini u gradnji i načinu života...nažalost...
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#109 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Trebam te »

johntra wrote:
Trebam te wrote:
Izvini ali grijesis, Dobrinja nije bila radnicko naselje a niti je pravljena za radnike. Dobrinja je naselje pravljeno za mladje rukovodioce, direktore, naucnike, profesore koju je finansirao Energoinvest, TAT Lukavica, Elektroprivreda, Feroelektro, Telekom Inzinjering...

C VIla, Malta, Hrasno, i Alipasino to su prave radnicke kolonije gdje su ljudi iz Grasa, Zice, Bitumenke, Vranice, GP puta dobijali stanove...sto mozes odmah skontati po dizajnu stana, gdje su pretezno uski hodnici, male spavace sobe, natrpano i ucetvrtano bez planskog uklapanja prostora...

Nazalost danas ljudi se pale na sasvim neke druge arsine, ja licno ne mjerim gdje je nekome bolje, vec samo poredim moja zapazanja koja su realna. Nikad ne bih uzela stan na C Vili, Malti, pored Klasa, Hrasno... taj kompletan dio je meni licno bezveze, hem stanovi su bezveze i kvartovi nemaju urbani aspekt...ne bih dalje!!

:run:
Haj, Tita ti, ako ti nešto znači, odvadi malo...kakve ba rukovodioce i direktore, ti si to malo pomiješala naselja sa Brekom ili Ciglanama, mada je i tamo bilo dosta stanova za radnike...

Ako je tako, kako objašnjavaš da je moj otac dobio stan na Dobrinji od Unioninvesta, a bio je samo električar? On, njegovih kolega bruku također...Isto tako sve su jače firme dole imale stanove za svoje radnike...neke si već i nabrojala...jedino elitno naselje su bile Ciglane, za direktore ili rukovodice vlasti, te jače članove CK SK BiH...mada se i tu znao potrefiti stan za običnog radnika neke od firmi...

Sva naselja u Sarajevu za vrijeme socijalizma su građena za potrebe radnika, rukovodioca i njihovih direktora...jer su tada građani dobijali stan od svoje firme, dok je danas to fikcija...

da, danas su drugi aršini u gradnji i načinu života...nažalost...
Onda ti tata nije bio obicni elektricar, :))) hahaha...Dobrinja nije bila pravljena za radnike, ne kazem da nije nikako bilo radnika, tacno svugdje jeste bilo radnika ali pretezno su dobijali ljudi koji su imali malo vise skole...Pazi ne smeta mi, ja licno ne zivim u stanu i nemam stan u Sarajevu. Imam raje koja zivi na Ciglanama, i imala sam sansu uzeti stan nize Ciglane 79m2 sa dvije spavace sobe, u oktobru 160000KM. veoma mala adaptacija trebala, ali mali mi je to prostor bio za zivjeti i odustanem.

Tako sretno svima sa kupovinom, ali samo da ponovim ne nasjedajte na cijene koje se nude, jer zaista stanovi ne vrijede i precijenjeni su skroz....to se agenti malo igraju sa levatima koji se pale da zive u gradu (u 45m2 i to trosoban stan hahahaha) !!
User avatar
piupiu
Posts: 16351
Joined: 05/01/2008 05:08

#110 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by piupiu »

HAVANA wrote:Pa vidjela si,ja samo grobove kupujem,nemoj da su mi oni kreativni,ili majstori... :roll: Grob,pa po svom... :-D Ja to volim,al iskreno,to je ludost...Para,kreativnosti,truda,zivaca...mnooogooo treba.Al nista sladje kad od nista,osvane nesta.
Ma, ti si Mirko S. Kojatovski, super-genijalac. Kad ga ti skockaš, to je stvarno k'o sa Pinteresta. :thumbup:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#111 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by agent_zero »

johntra wrote:
Trebam te wrote:
Izvini ali grijesis, Dobrinja nije bila radnicko naselje a niti je pravljena za radnike. Dobrinja je naselje pravljeno za mladje rukovodioce, direktore, naucnike, profesore koju je finansirao Energoinvest, TAT Lukavica, Elektroprivreda, Feroelektro, Telekom Inzinjering...

C VIla, Malta, Hrasno, i Alipasino to su prave radnicke kolonije gdje su ljudi iz Grasa, Zice, Bitumenke, Vranice, GP puta dobijali stanove...sto mozes odmah skontati po dizajnu stana, gdje su pretezno uski hodnici, male spavace sobe, natrpano i ucetvrtano bez planskog uklapanja prostora...

Nazalost danas ljudi se pale na sasvim neke druge arsine, ja licno ne mjerim gdje je nekome bolje, vec samo poredim moja zapazanja koja su realna. Nikad ne bih uzela stan na C Vili, Malti, pored Klasa, Hrasno... taj kompletan dio je meni licno bezveze, hem stanovi su bezveze i kvartovi nemaju urbani aspekt...ne bih dalje!!

:run:
Haj, Tita ti, ako ti nešto znači, odvadi malo...kakve ba rukovodioce i direktore, ti si to malo pomiješala naselja sa Brekom ili Ciglanama, mada je i tamo bilo dosta stanova za radnike...

Ako je tako, kako objašnjavaš da je moj otac dobio stan na Dobrinji od Unioninvesta, a bio je samo električar? On, njegovih kolega bruku također...Isto tako sve su jače firme dole imale stanove za svoje radnike...neke si već i nabrojala...jedino elitno naselje su bile Ciglane, za direktore ili rukovodice vlasti, te jače članove CK SK BiH...mada se i tu znao potrefiti stan za običnog radnika neke od firmi...

Sva naselja u Sarajevu za vrijeme socijalizma su građena za potrebe radnika, rukovodioca i njihovih direktora...jer su tada građani dobijali stan od svoje firme, dok je danas to fikcija...

da, danas su drugi aršini u gradnji i načinu života...nažalost...
Ma stipu, trola i lupa k'o maksim po diviziji. A pored svega nema blage veze o trenutnom stanju tržišta nekretnina u gradu.
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#112 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Trebam te »

agent_zero wrote:
johntra wrote:
Trebam te wrote:
Izvini ali grijesis, Dobrinja nije bila radnicko naselje a niti je pravljena za radnike. Dobrinja je naselje pravljeno za mladje rukovodioce, direktore, naucnike, profesore koju je finansirao Energoinvest, TAT Lukavica, Elektroprivreda, Feroelektro, Telekom Inzinjering...

C VIla, Malta, Hrasno, i Alipasino to su prave radnicke kolonije gdje su ljudi iz Grasa, Zice, Bitumenke, Vranice, GP puta dobijali stanove...sto mozes odmah skontati po dizajnu stana, gdje su pretezno uski hodnici, male spavace sobe, natrpano i ucetvrtano bez planskog uklapanja prostora...

Nazalost danas ljudi se pale na sasvim neke druge arsine, ja licno ne mjerim gdje je nekome bolje, vec samo poredim moja zapazanja koja su realna. Nikad ne bih uzela stan na C Vili, Malti, pored Klasa, Hrasno... taj kompletan dio je meni licno bezveze, hem stanovi su bezveze i kvartovi nemaju urbani aspekt...ne bih dalje!!

:run:
Haj, Tita ti, ako ti nešto znači, odvadi malo...kakve ba rukovodioce i direktore, ti si to malo pomiješala naselja sa Brekom ili Ciglanama, mada je i tamo bilo dosta stanova za radnike...

Ako je tako, kako objašnjavaš da je moj otac dobio stan na Dobrinji od Unioninvesta, a bio je samo električar? On, njegovih kolega bruku također...Isto tako sve su jače firme dole imale stanove za svoje radnike...neke si već i nabrojala...jedino elitno naselje su bile Ciglane, za direktore ili rukovodice vlasti, te jače članove CK SK BiH...mada se i tu znao potrefiti stan za običnog radnika neke od firmi...

Sva naselja u Sarajevu za vrijeme socijalizma su građena za potrebe radnika, rukovodioca i njihovih direktora...jer su tada građani dobijali stan od svoje firme, dok je danas to fikcija...

da, danas su drugi aršini u gradnji i načinu života...nažalost...
Ma stipu, trola i lupa k'o maksim po diviziji. A pored svega nema blage veze o trenutnom stanju tržišta nekretnina u gradu.
A ti mora da si agent za prodaju nekretnina '54m2 trosobnih u gradu', ahahaha :D
:run:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#113 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by vješalica »

vratis se tamo odakle si pa nemas problem sa rafnicikim naseljima koja su ti rak u oku
po navedenom nemas zapravo ni pojma koje au i kakve strukture ljudi dobijale stanove her ocito nisi odavde ;)
vozdra sa kompleksima

ps
soping ulice mores traziti izcan bih kad postavljas standarde svojim kompleksima
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#114 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by HAVANA »

piupiu wrote:
HAVANA wrote:Pa vidjela si,ja samo grobove kupujem,nemoj da su mi oni kreativni,ili majstori... :roll: Grob,pa po svom... :-D Ja to volim,al iskreno,to je ludost...Para,kreativnosti,truda,zivaca...mnooogooo treba.Al nista sladje kad od nista,osvane nesta.
Ma, ti si Mirko S. Kojatovski, super-genijalac. Kad ga ti skockaš, to je stvarno k'o sa Pinteresta. :thumbup:
Aj dje se njega sjeti :lol: Ufatili je ikad,vazda sam se sekiro ko mali,reko sace... :evil:
User avatar
piupiu
Posts: 16351
Joined: 05/01/2008 05:08

#115 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by piupiu »

HAVANA wrote:
piupiu wrote:
HAVANA wrote:Pa vidjela si,ja samo grobove kupujem,nemoj da su mi oni kreativni,ili majstori... :roll: Grob,pa po svom... :-D Ja to volim,al iskreno,to je ludost...Para,kreativnosti,truda,zivaca...mnooogooo treba.Al nista sladje kad od nista,osvane nesta.
Ma, ti si Mirko S. Kojatovski, super-genijalac. Kad ga ti skockaš, to je stvarno k'o sa Pinteresta. :thumbup:
Aj dje se njega sjeti :lol: Ufatili je ikad,vazda sam se sekiro ko mali,reko sace... :evil:
Pa sinonim za super-genijalca. :lol:

Ma, kakvi. Zločesta ptica trkačica... :twisted:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#116 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

piupiu wrote:
HAVANA wrote:
piupiu wrote:
Ma, ti si Mirko S. Kojatovski, super-genijalac. Kad ga ti skockaš, to je stvarno k'o sa Pinteresta. :thumbup:
Aj dje se njega sjeti :lol: Ufatili je ikad,vazda sam se sekiro ko mali,reko sace... :evil:
Pa sinonim za super-genijalca. :lol:

Ma, kakvi. Zločesta ptica trkačica... :twisted:
HAVANA, pazi da ti ptice ne ulete u haustor :D :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#117 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by HAVANA »

piupiu wrote: Pa sinonim za super-genijalca. :lol:

Ma, kakvi. Zločesta ptica trkačica... :twisted:
Vazda sam se jadan sekiro ko mali.Reko da mi je uhvatit,tacno bi je udavio. :evil:
User avatar
madner
Posts: 56754
Joined: 09/08/2004 16:35

#118 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by madner »

Cuj naselje za rukovodioce. :D

Digo se standard pa je i gradnja bila bolja, ali nije bilo citavih naselja za rukovodioce. :D
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#119 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by iceman ze »

Novo Sarajevo, oko 40 m2, za sad nista na vidiku.... :-) sreca da mi je supruga arhitekta, tako da ne lupam glavu oko renoviranja. Generalno samo veci stanovi u ponudi.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24399
Joined: 08/09/2005 20:08

#120 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Haris.ba »

iceman ze wrote:Novo Sarajevo, oko 40 m2, za sad nista na vidiku.... :-) sreca da mi je supruga arhitekta, tako da ne lupam glavu oko renoviranja. Generalno samo veci stanovi u ponudi.
Šta, tražiš ili već imaš kupljen stan? Prodavaće se jedan stan uskoro. Samo će se puno tražiti. 80 milja. A koliko će biti ostvarena - ne znam. :D
User avatar
piupiu
Posts: 16351
Joined: 05/01/2008 05:08

#121 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by piupiu »

HAVANA wrote:
piupiu wrote: Pa sinonim za super-genijalca. :lol:

Ma, kakvi. Zločesta ptica trkačica... :twisted:
Vazda sam se jadan sekiro ko mali.Reko da mi je uhvatit,tacno bi je udavio. :evil:
:lol:

Ono kad želiš zadaviti nacrtanu pticu trkačicu. :D

P.S. I ja. :oops:
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#122 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by iceman ze »

Haris.ba wrote:
iceman ze wrote:Novo Sarajevo, oko 40 m2, za sad nista na vidiku.... :-) sreca da mi je supruga arhitekta, tako da ne lupam glavu oko renoviranja. Generalno samo veci stanovi u ponudi.
Šta, tražiš ili već imaš kupljen stan? Prodavaće se jedan stan uskoro. Samo će se puno tražiti. 80 milja. A koliko će biti ostvarena - ne znam. :D
Potrazujem....najradje bi da nije nista radjeno unutra, imam inzinjera u kuci, arhitekta i dizajner interijera. Dojavi, nije zgoreg pogledati....
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#123 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

shheff wrote:kupljena garsonjera 31m2 47.000KM (izvorno stanje+zapustena) Otoka, neboder-Brcanska
+ porez 2350KM
+ renoviranje kompletno oko 6000KM
Možeš li opisati šta je sve urađeno za ovih 6000KM? Ja sam u fazi kupovine garsonjere od 33m2 i moram raditi sve od podova, struje, vode, plafona, zidova, banje (proširivanje kupatila, rušenje jednog malog zida) i grijanja. Kako god okrenem mene ne može doći ispod 8500-9000KM.
Rizvan
Posts: 1275
Joined: 27/11/2013 09:25

#124 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Rizvan »

Sudeći prema pik.ba, nemoguće je u Centru i Novom Sarajevu pronaći stan od 40 - 50 kvadrata, a da nema neku falinku, ili je suteren, prizemlje, zadnji sprat, ili neke čudne pozicije stana sa xy pogledom.....uglavnom sve što je dobro pozicionirano je rasprodano.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4191
Joined: 25/08/2013 13:31

#125 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by JanuaryJones »

Rizvan wrote:Sudeći prema pik.ba, nemoguće je u Centru i Novom Sarajevu pronaći stan od 40 - 50 kvadrata, a da nema neku falinku, ili je suteren, prizemlje, zadnji sprat, ili neke čudne pozicije stana sa xy pogledom.....uglavnom sve što je dobro pozicionirano je rasprodano.
Nova Otoka? Jes' da nije Novo Sarajevo ali novogradnja i ima stanova željene kvadrature.
Post Reply