Origano ulje

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Efedrin
Posts: 122
Joined: 25/01/2010 22:51
Location: Sarajevo

#1 Origano ulje

Post by Efedrin »

Vec oko dvije godine imam belaj sa stafilokokom, pa sam uzimao neke tablete, izljecim, pa se vrati, pa opet ponovljen postupak, pa se vrati nakon nekog vremena, nikakva nelagoda, svrab, cesanje, nista, jednostavno je tu crvenilo, nekih 2cm kvadratna, bas na neugodnom mjestu. Eh, sinoc dodjoh do informacije da ulje divljeg origana je nevjerovatno ucinkovito po tom pitanju, sto sam stvarno i pronasao informacija tonu, medjutim ono sto mene brine je to da sam ja sinoc kod prijatelja probao ulje koje on koristi, tri kapi u casi vode, sto je mene tako pocelo peckati po grlu, okus kao da picu jedete, bas jak okus origana u ustima, da sam se zakasljao. Dodjem u apoteku kupim, neki drugi proizvodjac, Macitefendi, ovako nesto, ja probam istu kolicinu, ma nista da me pecne, da se namrstim, zakasljem, kontam, da li je to to, mozda ne mora svako, ne znam da li ima podvala u tome, ulje kosta 22km, 10ml.
User avatar
Violet Love
Posts: 70
Joined: 02/11/2013 13:38

#2 Re: Origano ulje

Post by Violet Love »

Nije tako jednostavno i ne može u vodi. To su internet kvazistručnjaci i piskarala zakuhali. Šta piše na bočici? Koji je latinski naziv? Koji je način dobivanja? Pravo eterično ulje nije nimalo bezazleno i ne može se kupovati i koristiti kao septolete.
Post Reply