Opel servis - iskustva i prijedlozi

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#1 Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by Frutek »

Tražim novi servis za Insigniu pa ako neko ima dobrih iskustava i preporuka, podijelite :)
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#2 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by Sodom1 »

Na Alipasinom nisu nesto ljubazni,tamo sam bio ima 2-3g.Doduse nisu nista radili ali sam trebao neke info.
Ako ima ko kakvih iskustva u BL ,volio bih znati?
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#3 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by Frutek »

Da, razumijem, to onda otpada. Ma budući da je servis 1x godišnje, nije mi lokacija bitna. Važno da je ekipa profesionalna, a i auto mi je još skoro godinu dana pod garancijom. Je li neko imao iskustva sa novootvorenom Betanijom?
gtc
Posts: 281
Joined: 29/08/2013 23:22

#4 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by gtc »

Pa ja vjerujem da se u Betaniji sada vise trude buduci su novi u gradu, pa provjeri. Ja isto znam da su ovi u Berlijeti uzasno drski. Imas i Grand Auto u Tuzli i koliko se sjecam ja sam bio nekad tek kada su otvorili i bili su uzasno ljubazni. Vjerujem da su i profesionalni jer prodaju jako puno auta inace, pa ako ti se da pogledaj i njih. Mislim da je isti vlasnik Grand auta i Inter auta koji prodaje Audi i Seat.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#5 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by Ridjobrki »

Sodom1 wrote:Na Alipasinom nisu nesto ljubazni,tamo sam bio ima 2-3g.Doduse nisu nista radili ali sam trebao neke info.
Ako ima ko kakvih iskustva u BL ,volio bih znati?
U BL su jako ljubazni i profesionalni u Neškoviću, traži poslovođu koji se zove Jelenko i sa njim pričaj. Budući da je u pitanju nov auto valja ti kod Neškovića na servis. Starija auta možeš servisirati i kod Miškića, to je jedan manji servis blizu prijedorske petlje ali mislim da on ne uzima nova auta jer imaju neki deal sa Neškovićem po tom pitanju.

Oba su jako dobra, dečki su ljubazni i profesionalni i mislim da nema problema koji ne mogu riješiti.

Iz iskustva govorim.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#6 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by Ned071 »

Samo je Aid u Zenici ozbiljan majstor... Za nove opele ne znam al za starije jedini da zna posao
User avatar
AmADin_gospo
Posts: 2202
Joined: 14/05/2010 11:29

#7 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by AmADin_gospo »

slažem se s Nedom.

ja opela vozim več 7 godina aidu, i za njega garantujem.
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#8 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by Frutek »

gtc wrote:Pa ja vjerujem da se u Betaniji sada vise trude buduci su novi u gradu, pa provjeri. Ja isto znam da su ovi u Berlijeti uzasno drski. Imas i Grand Auto u Tuzli i koliko se sjecam ja sam bio nekad tek kada su otvorili i bili su uzasno ljubazni. Vjerujem da su i profesionalni jer prodaju jako puno auta inace, pa ako ti se da pogledaj i njih. Mislim da je isti vlasnik Grand auta i Inter auta koji prodaje Audi i Seat.
Kao što rekoh, auto je još u garanciji pa mora biti ovlašteni servis. Iskreno, ako je servis i pristup ozbiljan i profesionalan, ostao bi u tom servisu i nakon isteka garancije. Mislim da ću probat Betaniju.

Grand Auto nije što je bio...
gtc
Posts: 281
Joined: 29/08/2013 23:22

#9 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by gtc »

Ovlasteni je Grand Auto naravno, ne bih ti ni predlagao da nije xD
Ja znam kad su tek otvorili nekad mi smo bili i glavni serviser im je tada presao bio iz Inter auta da radi u Grand auto, bio je jako ljubazan, sve objasnio i cinilo se da covjek zna sta radi. Od toga ima vec nekoliko godina, pa ne znam da li se situacija nesto promjenila u medjuvremenu.
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#10 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by Frutek »

gtc wrote:Ovlasteni je Grand Auto naravno, ne bih ti ni predlagao da nije xD
Ja znam kad su tek otvorili nekad mi smo bili i glavni serviser im je tada presao bio iz Inter auta da radi u Grand auto, bio je jako ljubazan, sve objasnio i cinilo se da covjek zna sta radi. Od toga ima vec nekoliko godina, pa ne znam da li se situacija nesto promjenila u medjuvremenu.
Ma nisam mislio da nisu ovlašteni, već meni lično ne odgovaraju i trazim nekog profesionalnijeg za svoje pare. To je sve.
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#11 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by Truba »

http://www.olx.ba/artikal/15792499/opel-astra-2-0/

jel ovo fakat preslo ovoliko ili se ljudi na putu susrecu s matematikom

evo mi naselja pasa buraz eno mi balkona :lol:
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#12 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by Ned071 »

vjerovatno nula viska. inace, ovaj dti je odlican motor....
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#13 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by strong69 »

Ja sam donedavno vozio Opel. Servisirao sam ga u ovlastenom servisu Berlijeti u Visokom skoro 3 godine. Nije mi bio problem dolaziti iz Sarajeva jer u istom servisu u Sarajevu nisam bio zadovoljan uslugom. Servis je radio momak koji je odlican majstor i sve u svemu mogu dati preporuke sto se tice servisiranja.
User avatar
melman
Posts: 2
Joined: 05/02/2015 20:28

#14 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by melman »

POZZ..ZNA LI NEKO GDJE SE MOŽE NABAVITI MAGLENKA ZA OPEL VEKTRU 2005. :?:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#15 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by amar1994 »

Redovno odrzavanje i servisiranje poslije isteka garancije,Majstor Mirso u Pazaricu,covjek hoce pomoci i jeftino ce sve kvalitetno uraditi.
User avatar
Namce
Posts: 121
Joined: 01/06/2010 00:47

#16 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by Namce »

Aid iz Zenice TITO za Opel..a Mirso iz Pazarića potrošena roba...
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#17 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by Ned071 »

melman wrote:POZZ..ZNA LI NEKO GDJE SE MOŽE NABAVITI MAGLENKA ZA OPEL VEKTRU 2005. :?:
ako ne nadjes u sa, imas na ulazu u vitez otpad samo za opele. ovo mu je link na pik-u... http://www.olx.ba/profil/JEGER1
User avatar
melman
Posts: 2
Joined: 05/02/2015 20:28

#18 Re: Opel servis - iskustva i prijedlozi

Post by melman »

hvala :-D
Post Reply