Online klix

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#1876 Re: Online klix

Post by RagibUzoriti »

selenofil wrote: 07/04/2022 10:22
Ma ti ako mislis da ce ti partner nadomjesiti "rupe", varas se. Ako nisi zadovoljan i sretan sam sa sobom, 100 partnera ti ne moze pomoci. :D
A ja otprilike ovako razmisljam: ''Sa muškarcem treba da bude dobro. Loše mogu živjeti i sama." :D Ne trazim puno :D
Sve dame bi nesto da traze i zahtjevaju,a u osnovi nude jedno veliko -nista :lol: :lol:

To je isto kao ona formula: Jesi nevina? Nisi? Ma zdra000....ja da zivim s tobom a mozda njih 50 balilo po tebi...

:lol: :lol: :lol:


( ova formula udara u kost,sad samo cekamo da se jave :mrgreen: )
no_sikiriki
Posts: 17315
Joined: 11/12/2012 13:21

#1877 Re: Online klix

Post by no_sikiriki »

dr_Evil wrote: 07/04/2022 12:25
no_sikiriki wrote: 07/04/2022 12:06
Naivna dječija "ljubav" sa leptirićima je po meni u srednjoj školi. Ne poslije. Ali vjerovatno nije tako za svakoga.
Bila to takva ljubav, ili neka "racionalnija", ipak vjerujem da je većini ljudi ljepše biti u vezi/braku, nego sam. I hoću da kažem da takvo nešto možeš lakše naći na Zapadu, nego ovdje.
Evo primjer, svekar mi umro u pedesetim u Australiji i kolegice sa posla mi tamo govore "pa dobro, još je mlada svekrva, naći će ona još nekog životnog partnera." Ja se smijem uopće na tu pomisao, i naravno da nije našla nikoga ovdje u pedesetim (vratila se u BiH nakon smrti svekra). Negdje drugo to uopće ne bi bilo čudno, a ovdje smo svi znali da je to to, i da će žena biti sama do kraja života.
Ama nista ja ne sporim da je to normalno na zapadu, ali nemoj pricati da je iz ljubavi. Ljudima je jednostavno lakse zajedno sve, lakse platit racune, manji porez, a i sex bude odlican.

Ugodno sa korisnim.


Ljudi na zapadu sa 60 su uglavnom vitalni ljudi, razlika izmedju 60 i 40 je u kojoj bori vise. Kod nas sa 60 covjek je vecinom neupotrebljiv.
Očito imamo različite definicije ljubavi. Ti tvoji leptirići su zaljubljenost, ne ljubav. I to svakako ne traje dugo.
Ne znam kako je u drugim zapadnim zemljama, ali ona u kojoj sam ja zivjela apsolutno nije takva da su ljudi zajedno radi novca. Ljudi su prirodni i neoptereceni i nisam vidjala taj fenomen sponzorusa i sponzora u mjeri koliko je to ovdje zastupljeno.
Zapravo su oni takvi da i kad su u vezi svako ima svoj novac i samostalnost, tako da se uopće ne radi o tome da su zajedno, jer im je lakse platiti racune, nego zato sto su drustvena bica kojima je ljepse biti s nekim s kim imaju neke dodirne tacke, nego sam.
Last edited by no_sikiriki on 07/04/2022 12:52, edited 1 time in total.
User avatar
selenofil
Posts: 4153
Joined: 10/09/2021 14:35

#1878 Re: Online klix

Post by selenofil »

RagibUzoriti wrote: 07/04/2022 12:29
selenofil wrote: 07/04/2022 10:22
Ma ti ako mislis da ce ti partner nadomjesiti "rupe", varas se. Ako nisi zadovoljan i sretan sam sa sobom, 100 partnera ti ne moze pomoci. :D
A ja otprilike ovako razmisljam: ''Sa muškarcem treba da bude dobro. Loše mogu živjeti i sama." :D Ne trazim puno :D
Sve dame bi nesto da traze i zahtjevaju,a u osnovi nude jedno veliko -nista :lol: :lol:

To je isto kao ona formula: Jesi nevina? Nisi? Ma zdra000....ja da zivim s tobom a mozda njih 50 balilo po tebi...

:lol: :lol: :lol:


( ova formula udara u kost,sad samo cekamo da se jave :mrgreen: )
Poznajes me pa znas sta i koliko mogu ponuditi? :D
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#1879 Re: Online klix

Post by RagibUzoriti »

selenofil wrote: 07/04/2022 12:51
RagibUzoriti wrote: 07/04/2022 12:29

Sve dame bi nesto da traze i zahtjevaju,a u osnovi nude jedno veliko -nista :lol: :lol:

To je isto kao ona formula: Jesi nevina? Nisi? Ma zdra000....ja da zivim s tobom a mozda njih 50 balilo po tebi...

:lol: :lol: :lol:


( ova formula udara u kost,sad samo cekamo da se jave :mrgreen: )
Poznajes me pa znas sta i koliko mogu ponuditi? :D
Ne

Moj upis se referisao na tipicne zenske zahtjeve,dok realna ponuda 0. Osim davanja u nekom drugom obliku...otom potom :lol:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12436
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1880 Re: Online klix

Post by dr_Evil »

no_sikiriki wrote: 07/04/2022 12:50

Očito imamo različite definicije ljubavi. Ti tvoji leptirići su zaljubljenost, ne ljubav. I to svakako ne traje dugo.
Ne znam kako je u drugim zapadnim zemljama, ali ona u kojoj sam ja zivjela apsolutno nije takva da su ljudi zajedno radi novca. Ljudi su prirodni i neoptereceni i nisam vidjala taj fenomen sponzorusa i sponzora u mjeri koliko je to ovdje zastupljeno.
Zapravo su oni takvi da i kad su u vezi svako ima svoj novac i samostalnost, tako da se uopće ne radi o tome da su zajedno, jer im je lakse platiti racune, nego zato sto su drustvena bica kojima je ljepse biti s nekim s kim imaju neke dodirne tacke, nego sam.
Imamo razlicite definicije ljubavi definitvno, ok je to :)

Nisam rekao da su sponzori ili sponzoruse, ali su mnogo racionalniji i bolje shvataju novac od nas.

Ne znam koliko je razlike ovdje zapad ili kod nas, ali generalno to vrijedi za sve 30+ i kod nas i kod njih. S tim sto kod njih ovih 30+ cesce stave interese u istu korpu, za razliku od nasih, tj. udruze poreznu karticu i dobiju kvalitetan sex.

30+ se ne udajes iz ljubavi, nego sto ne zelis da budes sam, i kao sto ti rece ljepse je biti s nekim s kim imas dodirne tacke nego sam.

To kasnije predje u naviku, i eto imas tipican brak.

Ne osudjujem, sve je to za ljude, prirodan zivotan proces.
User avatar
selenofil
Posts: 4153
Joined: 10/09/2021 14:35

#1881 Re: Online klix

Post by selenofil »

RagibUzoriti wrote: 07/04/2022 12:56
selenofil wrote: 07/04/2022 12:51

Poznajes me pa znas sta i koliko mogu ponuditi? :D
Ne

Moj upis se referisao na tipicne zenske zahtjeve,dok realna ponuda 0. Osim davanja u nekom drugom obliku...otom potom :lol:
Svakako se nista od toga ne moze odnositi na mene. :D
Mada sto se tice tog davanja, ako cemo tako, nisu ni muskarci koji se puno daju nista bolji od takvih zena. :)
Svako treba prvo da krene od sebe i da na osnovu toga trazi partnera.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#1882 Re: Online klix

Post by RagibUzoriti »

selenofil wrote: 07/04/2022 13:05
RagibUzoriti wrote: 07/04/2022 12:56

Ne

Moj upis se referisao na tipicne zenske zahtjeve,dok realna ponuda 0. Osim davanja u nekom drugom obliku...otom potom :lol:
Svakako se nista od toga ne moze odnositi na mene. :D
Mada sto se tice tog davanja, ako cemo tako, nisu ni muskarci koji se puno daju nista bolji od takvih zena. :)
Svako treba prvo da krene od sebe i da na osnovu toga trazi partnera.
Daleko od toga da se odnosilo na tebe. Boze sacuvaj.
Nego tvoj post ''Sa muškarcem treba da bude dobro. Loše mogu živjeti i sama." privukao je moju paznju.

Sta znaci da je dobro sa muskarcem? Da te izvodi na vecere,skupa putovanja,skupi pokloni,paznja svaki dan? Da kuha rucak umjesto tebe? Da djetetu mjenja pelene? Usisava i pere... Mnogo je nekih varijanti,koje nisu dorecene.

Dapace, ja uvjek kazem stop nasilju nad muskarcima .

Koliko je danas ostrokondzi,koje ne znaju nokte sebi podrezati kako treba,ali da zanovjetaju-e tu se natjecu u izmisljanju tople vode.

Zamisli muskarca,obrazovan,stekao svasta nesto u zivotu svojim trudom i zalaganjem, i dodje dama sa noktima ko u kucke,pola kile pudera na licu i tetovaza zmaja preko ledja...

I jos pocne da zanovjeta... :lol: :lol:


PS nemoj slucajno da pomislis da tvrdim da si takva,nego konkretno navodim neke slucajeve koje sam licno iskusio :mrgreen:
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#1883 Re: Online klix

Post by auspuhc »

RagibUzoriti wrote: 07/04/2022 12:29
selenofil wrote: 07/04/2022 10:22
Ma ti ako mislis da ce ti partner nadomjesiti "rupe", varas se. Ako nisi zadovoljan i sretan sam sa sobom, 100 partnera ti ne moze pomoci. :D
A ja otprilike ovako razmisljam: ''Sa muškarcem treba da bude dobro. Loše mogu živjeti i sama." :D Ne trazim puno :D
Sve dame bi nesto da traze i zahtjevaju,a u osnovi nude jedno veliko -nista :lol: :lol:

To je isto kao ona formula: Jesi nevina? Nisi? Ma zdra000....ja da zivim s tobom a mozda njih 50 balilo po tebi...

:lol: :lol: :lol:


( ova formula udara u kost,sad samo cekamo da se jave :mrgreen: )
Vecina ih je danas na isti kalup. Jedino ih po izgledu mozes rangirati.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#1884 Re: Online klix

Post by Ramzess Veliki »

no_sikiriki wrote: 07/04/2022 12:06
dr_Evil wrote: 07/04/2022 10:53

Nema puno veze sa godinama, nego vise sa tim sto tesko da ces ikada dobiti leptirice u stomaku poslije zavrsenog studija.

Ljubav prelazi u naviku, pa onda moze i navika u naviku. Sa nekim ti moze biti fino, i lijepo, i ugodno, i da se naviknes da ne mozes biti bez te osobe, i da ti bude vlazno na nekim podrucjima. Ali ljubavi nema bez one naivne djecije.

Poslije te naivne sve je sklapanje mozaika.
Naivna dječija "ljubav" sa leptirićima je po meni u srednjoj školi. Ne poslije. Ali vjerovatno nije tako za svakoga.
Bila to takva ljubav, ili neka "racionalnija", ipak vjerujem da je većini ljudi ljepše biti u vezi/braku, nego sam. I hoću da kažem da takvo nešto možeš lakše naći na Zapadu, nego ovdje.
Evo primjer, svekar mi umro u pedesetim u Australiji i kolegice sa posla mi tamo govore "pa dobro, još je mlada svekrva, naći će ona još nekog životnog partnera." Ja se smijem uopće na tu pomisao, i naravno da nije našla nikoga ovdje u pedesetim (vratila se u BiH nakon smrti svekra). Negdje drugo to uopće ne bi bilo čudno, a ovdje smo svi znali da je to to, i da će žena biti sama do kraja života.
Bezveze, zena u najboljim godinama, trebala je naci nekoga bar za petak subotu ...

... a ona naivna djecja ljubav i ti leptirici, pa vec receno sa onim "naivna djecja".

... jer tad jos nisi svjestan da se uz djevojku dobije i punica ... :ljut:
no_sikiriki
Posts: 17315
Joined: 11/12/2012 13:21

#1885 Re: Online klix

Post by no_sikiriki »

Ramzess Veliki wrote: 07/04/2022 15:02
no_sikiriki wrote: 07/04/2022 12:06

Naivna dječija "ljubav" sa leptirićima je po meni u srednjoj školi. Ne poslije. Ali vjerovatno nije tako za svakoga.
Bila to takva ljubav, ili neka "racionalnija", ipak vjerujem da je većini ljudi ljepše biti u vezi/braku, nego sam. I hoću da kažem da takvo nešto možeš lakše naći na Zapadu, nego ovdje.
Evo primjer, svekar mi umro u pedesetim u Australiji i kolegice sa posla mi tamo govore "pa dobro, još je mlada svekrva, naći će ona još nekog životnog partnera." Ja se smijem uopće na tu pomisao, i naravno da nije našla nikoga ovdje u pedesetim (vratila se u BiH nakon smrti svekra). Negdje drugo to uopće ne bi bilo čudno, a ovdje smo svi znali da je to to, i da će žena biti sama do kraja života.
Bezveze, zena u najboljim godinama, trebala je naci nekoga bar za petak subotu ...

... a ona naivna djecja ljubav i ti leptirici, pa vec receno sa onim "naivna djecja".

... jer tad jos nisi svjestan da se uz djevojku dobije i punica ... :ljut:
:lol: ne zaboravi i na sveKrivu.
User avatar
selenofil
Posts: 4153
Joined: 10/09/2021 14:35

#1886 Re: Online klix

Post by selenofil »

RagibUzoriti wrote: 07/04/2022 13:13
selenofil wrote: 07/04/2022 13:05

Svakako se nista od toga ne moze odnositi na mene. :D
Mada sto se tice tog davanja, ako cemo tako, nisu ni muskarci koji se puno daju nista bolji od takvih zena. :)
Svako treba prvo da krene od sebe i da na osnovu toga trazi partnera.
Daleko od toga da se odnosilo na tebe. Boze sacuvaj.
Nego tvoj post ''Sa muškarcem treba da bude dobro. Loše mogu živjeti i sama." privukao je moju paznju.

Sta znaci da je dobro sa muskarcem? Da te izvodi na vecere,skupa putovanja,skupi pokloni,paznja svaki dan? Da kuha rucak umjesto tebe? Da djetetu mjenja pelene? Usisava i pere... Mnogo je nekih varijanti,koje nisu dorecene.

Dapace, ja uvjek kazem stop nasilju nad muskarcima .

Koliko je danas ostrokondzi,koje ne znaju nokte sebi podrezati kako treba,ali da zanovjetaju-e tu se natjecu u izmisljanju tople vode.

Zamisli muskarca,obrazovan,stekao svasta nesto u zivotu svojim trudom i zalaganjem, i dodje dama sa noktima ko u kucke,pola kile pudera na licu i tetovaza zmaja preko ledja...

I jos pocne da zanovjeta... :lol: :lol:


PS nemoj slucajno da pomislis da tvrdim da si takva,nego konkretno navodim neke slucajeve koje sam licno iskusio :mrgreen:
Znaci da prije svega trebaju biti prisutni medjusobno postovanje i ljubav. Da se osjecam sigurno i zasticeno kraj njega. Da smo prije svega prijatelji, pa onda ljubavnici. Ne znam zasto si odmah otisao na materijalno. Ne ocekujem da me iko izdrzava, niti bih to ne daj Boze voljela. To da mi neko placa putovanja, mozda u braku, sto se tice veze, nikad na to ne bih pristala. Osjecala bih se kao parazit. Nisam ni onaj tip cure kojoj momak placa kafe i ruckove, volim i tu da je otprilike ravnopravno. Niti iskreno mogu to da shvatim. Znaci svoje pare cuvaj, a on neka trosi. 😏
Vezano za ovaj tip zene sto si naveo, iole normalnog muskarca, neovisno od obrazovanja, takva zena nikad nece privuci. Mene te zene asociraju na prljavstinu, manjak higijene i ukusa.
PS: Sto se tice paznje, u granicama normale. Ne zelim naravno da mi dise za vratom.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#1887 Re: Online klix

Post by Ramzess Veliki »

no_sikiriki wrote: 07/04/2022 15:16
Ramzess Veliki wrote: 07/04/2022 15:02
Bezveze, zena u najboljim godinama, trebala je naci nekoga bar za petak subotu ...

... a ona naivna djecja ljubav i ti leptirici, pa vec receno sa onim "naivna djecja".

... jer tad jos nisi svjestan da se uz djevojku dobije i punica ... :ljut:
:lol: ne zaboravi i na sveKrivu.
Svjesne su zene svekrve pa je zbog toga ni ne spominjem. Mi muski nismo svjesni da je cijena redovnog seksa precijenjena ... i da ne postoji redovan seks u braku. To je mit.

... ali punica ... :stasreko: ... nije mit ...
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#1888 Re: Online klix

Post by RagibUzoriti »

Ramzess Veliki wrote: 07/04/2022 18:13
Svjesne su zene svekrve pa je zbog toga ni ne spominjem. Mi muski nismo svjesni da je cijena redovnog seksa precijenjena ... i da ne postoji redovan seks u braku. To je mit.

... ali punica ... :stasreko: ... nije mit ...
Napravis joj sihire pa onda punicu pozoves na kafu.

Sihire mozes napraviti od solne kiseline,misomora i slicnih hemijskih sastojaka

:thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#1889 Re: Online klix

Post by Ramzess Veliki »

RagibUzoriti wrote: 08/04/2022 10:56
Ramzess Veliki wrote: 07/04/2022 18:13
Svjesne su zene svekrve pa je zbog toga ni ne spominjem. Mi muski nismo svjesni da je cijena redovnog seksa precijenjena ... i da ne postoji redovan seks u braku. To je mit.

... ali punica ... :stasreko: ... nije mit ...
Napravis joj sihire pa onda punicu pozoves na kafu.

Sihire mozes napraviti od solne kiseline,misomora i slicnih hemijskih sastojaka

:thumbup:
Cuo sam da pomaze ako je gurnes sa neke litice ... :lol:
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9906
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#1890 Re: Online klix

Post by Bosanac sa dna kace »

selenofil wrote: 06/04/2022 20:29
Bosanac sa dna kace wrote: 06/04/2022 20:12
@Sydnor nije upravu!
Ja znam dosta i muskih i zenskih sto iz BiH sto vani koji su nakon tridesete stupikli u brak, imaju djecu, zive...imam rodjaka koji je u 40 i nekoj ozenio 15ak godina mladju...doduse dobio je i djecu prida, ali sad ima i on sa njom...sve se more, kad se hoce...
:thumbup: Nesto je i do nafake.
I do nafake, a i do vlastitof truda. Nije dzabe receno ''svezi devu, pa se onda osloni na Allaha''.
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#1891 Re: Online klix

Post by murga225883 »

JA ipak mislim da je do druzenja kad sam bio sa drustvom bilo je slucajeva da mi pridje zenska i starija od mene a sad kako nemam nekog drustva mrka kapa, realno i ne pojavlljujem se ali ako se pojavis sam znaj da ces kiksati.
MMM1977
Posts: 4622
Joined: 15/07/2009 12:56

#1892 Re: Online klix

Post by MMM1977 »

Treba naći bilo koga pa makar i ispod kriterija. Kad si sam onda ništa ne ide, čim imaš nekog druge odmah dolaze.

Sjećam se momačkih dana, popilo se kvalitetno i ja se smuvam s nekom koja je bila baš bezveze al' jbga, alkohol. Međutim sutra odmah dobijem poziv od njene 2 drugarice da idemo na noćno kupanje a obje vrh.

Znao sam biti sam po par mjeseci, nigdje nikog, čim nađem nekog odmah se same zakače po 2-3. Tako to ide valjda.

I ima dosta u stavu, čim ti njoj daš do znanja da bi imao nešto s njom to odmah plovi u oblacima, treba lagano podgrijavati a nikako se ne zalijetati.
User avatar
selenofil
Posts: 4153
Joined: 10/09/2021 14:35

#1893 Re: Online klix

Post by selenofil »

MMM1977 wrote: 11/04/2022 12:58

Znao sam biti sam po par mjeseci, nigdje nikog, čim nađem nekog odmah se same zakače po 2-3. Tako to ide valjda.

Ziva istina! :-D
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#1894 Re: Online klix

Post by murga225883 »

Mislim treba covjek imati drustvo ako imas drustvo sve je lakse, doduse kod mene toga sad nema kolege ozenjene.

Jedina opcija se ispaliti u inostranstvo kome ne ide ovde, primijetio sam da su druge nacije manje nafurane a ne kao nase.
nekome
Posts: 2938
Joined: 17/05/2011 10:41

#1895 Re: Online klix

Post by nekome »

murga225883 wrote: 11/04/2022 22:10 primijetio sam da su druge nacije manje nafurane a ne kao nase.
je li ima istine u ovome ili je samo posljedica manjeg društva tj. populacije
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#1896 Re: Online klix

Post by Samprotivsviju »

murga225883 wrote: 11/04/2022 22:10 Mislim treba covjek imati drustvo ako imas drustvo sve je lakse, doduse kod mene toga sad nema kolege ozenjene.

Jedina opcija se ispaliti u inostranstvo kome ne ide ovde, primijetio sam da su druge nacije manje nafurane a ne kao nase.
Pa imaju valjda zene od kolega kakve prijateljice, kolegice, rodice, sestre i sl. da su libero
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5649
Joined: 04/08/2020 19:22

#1897 Re: Online klix

Post by -Chesterfield- »

Žene su prošlost, budućnost je u robotici.
Kada ti dosadi i počne zvocati uzmeš daljinski i samo je isključiš.

Image





Naravno, treba obratiti pažnju prilikom kupovine da ti programer ne podvali feministicu.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5649
Joined: 04/08/2020 19:22

#1898 Re: Online klix

Post by -Chesterfield- »

Za tri godine dolazi jedna što zna servirati hranu.

https://www.google.com/amp/s/srpskainfo ... -zena/amp/
suspect_zero
Posts: 25855
Joined: 11/10/2008 21:45

#1899 Re: Online klix

Post by suspect_zero »

Ramzess Veliki wrote: 08/04/2022 12:48
RagibUzoriti wrote: 08/04/2022 10:56

Napravis joj sihire pa onda punicu pozoves na kafu.

Sihire mozes napraviti od solne kiseline,misomora i slicnih hemijskih sastojaka

:thumbup:
Cuo sam da pomaze ako je gurnes sa neke litice ... :lol:
:lol: :lol: :lol:
suspect_zero
Posts: 25855
Joined: 11/10/2008 21:45

#1900 Re: Online klix

Post by suspect_zero »

-Chesterfield- wrote: 11/04/2022 23:38 Za tri godine dolazi jedna što zna servirati hranu.

https://www.google.com/amp/s/srpskainfo ... -zena/amp/
I ja bih ovu oženila 😍
Post Reply