online afera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
New Guy
Posts: 16
Joined: 15/01/2019 17:11

#1 online afera

Post by New Guy »

ja 36, supruga 34 godine..sin od 10 godina..brak 12 godina.. radimo,snalazimo se,znate situaciju..kad neko pogleda sa strane vjerovatno to izgleda sasvim ok...kao i svaki par imali smo svojih uspona i padova ali nista preopasno.. prije 5 dana pronadjem slucajno dokaze o online vezi moje supruge sa nekim likom..pun sam dokaza,postavim je pored sebe i sve cujem..to traje 3 mjeseca,nema tu golih slika,nema tu online sexa,nema video ili obicnih poziva nego su tu poruke tipa sta ima,cao ljepotice,cao zgodni,pa neka srca,mislim na tebe,par razmjenjenih selfia onako obicnih,kao nedostajes mi,mislim na tebe i to..vecina toga pocinje i zavrsava u 4-5 poruka..ima par duzih razgovora,u kojem on nju poziva hajde kao meni i to na sta mu ona odgovara znas da je to nemoguce..naime svo dopisivanje je vodjeno na engleskom jeziku i lik zivi i radi u londonu..na osnovu toga ona mi i kaze,upravo zato sto je englez i sto je iz londona sam se i upustila u to,jasno je kao dan da je nemoguce da se ista desi..(iskreno,ni ja ne vidim nacin da ta veza i preraste u nesto vise) njeno opravdanje je to da sam ja vremenom prestao da joj govorim bilo sta lijepo,da joj je to nedostajalo,da se kaje ali sta je tu je..osim toga,treba dodati da je brak funkcionisao bez problema,sex je bio redovan i zadnjih godina sve bolji i bolji,i sama to tvrdi..financijski nismo imali problema,mada nismo ni neki dzekovi...vec sutradan je rekla da odlazi s dijetetom kod majke,da zna da je napravilo nesto sto ja nikad necu oprostit,da ju e stid ali da ne zeli nastavit zivjet samnom jer kaze to vise i nece bit zivot..sutio sam,iskreno bio sam i povrijedjen i pustio sam je da ode.. sad ne znam sta ni kako dalje..dal sam pogrijesio,dal to drugi ljudi nebi vidili kao ja,dal je to vrijedno rastave..volim ju..imate li savjet..?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2 Re: online afera

Post by insomnia78 »

Pogrjesio si jedino sto si pustio dijete sa njom
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2475
Joined: 16/06/2014 20:33

#3 Re: online afera

Post by Dosadno mii »

New Guy wrote:ja 36, supruga 34 godine..sin od 10 godina..brak 12 godina.. radimo,snalazimo se,znate situaciju..kad neko pogleda sa strane vjerovatno to izgleda sasvim ok..
.kao i svaki par imali smo svojih uspona i padova ali nista preopasno.

. prije 5 dana pronadjem slucajno dokaze o online vezi moje supruge sa nekim likom..pun sam dokaza,postavim je pored sebe i sve cujem.

.to traje 3 mjeseca,nema tu golih slika,nema tu online sexa,nema video ili obicnih poziva nego su tu poruke tipa sta ima,cao ljepotice,cao zgodni,pa neka srca,mislim na tebe,par razmjenjenih selfia onako obicnih,kao nedostajes mi,mislim na tebe i to.
.vecina toga pocinje i zavrsava u 4-5 poruka..


ima par duzih razgovora,u kojem on nju poziva hajde kao meni i to na sta mu ona odgovara znas da je to nemoguce..
naime svo dopisivanje je vodjeno na engleskom jeziku i lik zivi i radi u londonu.
.na osnovu toga ona mi i kaze,upravo zato sto je englez i sto je iz londona sam se i upustila u to,jasno je kao dan da je nemoguce da se ista desi.
.(iskreno,ni ja ne vidim nacin da ta veza i preraste u nesto vise) njeno opravdanje je to da sam ja vremenom prestao da joj govorim bilo sta lijepo,da joj je to nedostajalo,da se kaje ali sta je tu je.


.osim toga,treba dodati da je brak funkcionisao bez problema,sex je bio redovan i zadnjih godina sve bolji i bolji,i sama to tvrdi.
.financijski nismo imali problema,mada nismo ni neki dzekovi..

.vec sutradan je rekla da odlazi s dijetetom kod majke,da zna da je napravilo nesto sto ja nikad necu oprostit,da ju e stid ali da ne zeli nastavit zivjet samnom jer kaze to vise i nece bit zivot..
sutio sam,iskreno bio sam i povrijedjen i pustio sam je da ode.. sad ne znam sta ni kako dalje.

.dal sam pogrijesio,dal to drugi ljudi nebi vidili kao ja,dal je to vrijedno rastave..volim ju..imate li savjet..?
tr_ba
Posts: 744
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#4 Re: online afera

Post by tr_ba »

Odi po dijete,i jebi joj mater.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#5 Re: online afera

Post by un1ted »

Ti preispitujes da li je PROBLEM U TEBI a ona kriva?

Ma kad se vrati nek te i jebe. Da se zna ko je ko.
New Guy
Posts: 16
Joined: 15/01/2019 17:11

#6 Re: online afera

Post by New Guy »

kako mislite da odem po dijete ?? imat sina pored sebe non stop-od toga nista bolje na svijetu ne mogu zamislit ali zar nebi svi zakoni svijeta bili protiv mene da uradim tako nesto na silu ?? ona uopste i nije losa majka,a zadnje sto bih zelio je da i djetetu stvorim jos vece traume..dosta mu je i ovako..
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7 Re: online afera

Post by insomnia78 »

un1ted wrote:Ti preispitujes da li je PROBLEM U TEBI a ona kriva?

Ma kad se vrati nek te i jebe. Da se zna ko je ko.
Pa vidis da je mlada vec dijagnosticirala problem
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#8 Re: online afera

Post by emko1234 »

Ok, napravila je sranje.

Oće to žensko kad joj fali paznje i ljubavi. Međutim, sudeći po ovome što si napisao, ako je "sve" štimalo a pogotovo seks, ne znam kako je u njenom mozgu definisana riječ "pažnja".

Iskreno ne kontam što je otisla, mozda bi nam mogao još koji detalj napisati.

Ja bih otisao ukoliko je ovo što si ti našao vrh ledenog brijega. To mi je iskreno prva pomisao bila, da si našao najbenigniju moguću stvar u njenom vanbračnom djelovanju koja je njoj sad bila relief i koja joj je pomogla da digne sidro.

Nemoj biti pička, nećeš ti nju moliti da se vrati jer je ona napravila sranje. Zauzmi stav, ne znam kakav vam je brak. Ako si ti inače taj koji nosi suknju u kući ( bez ikakve uvrede i omalovažavanja ) vrijeme ti je da je skineš.

Ako to ne uradiš, iduće što ćeš opraštat je puno ozbiljnije.
New Guy
Posts: 16
Joined: 15/01/2019 17:11

#9 Re: online afera

Post by New Guy »

un1ted wrote:Ti preispitujes da li je PROBLEM U TEBI a ona kriva?

Ma kad se vrati nek te i jebe. Da se zna ko je ko.

nije to bas tako lako ocijenit i preispitat kad je tvoj citav zivot u pitanju..rijec je o nasih zadnjih 15 godina ..o svemu sto sam i ko sam..
radostan dan
Posts: 27084
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#10 Re: online afera

Post by radostan dan »

insomnia78 wrote:Pogrjesio si jedino sto si pustio dijete sa njom
A kako ga je mogao zadrzati ako ona nece?
tr_ba
Posts: 744
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#11 Re: online afera

Post by tr_ba »

Ona je ostavila TEBE, jer je ONA ta koja je 12 godina braka bacila u wc solju i pustila vodu, svakako ako i kada dodze do razvoda dijelit vam je to dijete 50-50%, a do tad nek pati ko joj j... mater...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#12 Re: online afera

Post by insomnia78 »

radostan dan wrote:
insomnia78 wrote:Pogrjesio si jedino sto si pustio dijete sa njom
A kako ga je mogao zadrzati ako ona nece?
Cuj kako.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#13 Re: online afera

Post by un1ted »

New Guy wrote:
un1ted wrote:Ti preispitujes da li je PROBLEM U TEBI a ona kriva?

Ma kad se vrati nek te i jebe. Da se zna ko je ko.

nije to bas tako lako ocijenit i preispitat kad je tvoj citav zivot u pitanju..rijec je o nasih zadnjih 15 godina ..o svemu sto sam i ko sam..
Dobro druze, znam, ali ako je ona otisla radi toga sto si ti nju uhvatio u "dopisivanju" šta joj znači tih 15 godina i šta bi ti trebao uraditi?
User avatar
l33t
Posts: 4324
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#14 Re: online afera

Post by l33t »

uzmes dokaze i advokatu - pokreni ti postupak razvoda
User avatar
klixoris
Posts: 6327
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#15 Re: online afera

Post by klixoris »

Meni ovo izgleda kao da je mlada otkrivanje dopisivanja samo iskoristila kao izgovor za ono sto je u stvari cijelo vrijeme htjela - da se razidje i ide dalje... Da nije dopisivanje, bilo bi nesto drugo, ali sa istim epilogom...
Samo dopisivanje i nije toliko strasno da bi se 2 ljudi razislo, posebno nakon toliko dugog braka u kojem se rodilo i dijete (osim ako iza toga nije bilo i fizickog "dopisivanja"). Da je mladoj stvarno krivo, suocila bi se sa posljedicama i, ako nista onda radi djeteta, potrudila da ostane i izgladi stvar. Ali ona je jako brzo odabrala da razguli, sto implicira da joj je u stvari to bio jedini i krajnji cilj...
Pouka o pravnom lijeku: ne ganjaj i ne moli, pusti je da ide svojim putem jer je ocito to i naumila. Ako dodje do razlaza, dijete je svakako 50:50
Last edited by klixoris on 18/01/2019 16:40, edited 1 time in total.
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#16 Re: online afera

Post by Matijevic_Vlado »

Pokupi zenu i dijete i pravac Kina. Boli te briga.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#17 Re: online afera

Post by moonca »

iskreno bio sam i povrijedjen i pustio sam je da ode.. sad ne znam sta ni kako dalje..dal sam pogrijesio,dal to drugi ljudi nebi vidili kao ja,dal je to vrijedno rastave..volim ju..imate li savjet..?
..dobro si postupio .....
... Sad si spreman dalje... ako je ona ZA- nastavite ...
User avatar
klixoris
Posts: 6327
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#18 Re: online afera

Post by klixoris »

P.S. pokretacu teme - promijeni bravu :mrgreen:
New Guy
Posts: 16
Joined: 15/01/2019 17:11

#19 Re: online afera

Post by New Guy »

moonca wrote:
iskreno bio sam i povrijedjen i pustio sam je da ode.. sad ne znam sta ni kako dalje..dal sam pogrijesio,dal to drugi ljudi nebi vidili kao ja,dal je to vrijedno rastave..volim ju..imate li savjet..?
..dobro si postupio .....
... Sad si spreman dalje... ako je ona ZA- nastavite ...
ja stvarno nemam pojma za sta sam spreman..u tom momentu sam mozda i zelio da ode,ali vec sutradan kad sam s posla dosao u praznu kucu,kad sam vidio kako to sad izgleda..tesko je opisati..
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#20 Re: online afera

Post by moonca »

New Guy wrote:
moonca wrote:
iskreno bio sam i povrijedjen i pustio sam je da ode.. sad ne znam sta ni kako dalje..dal sam pogrijesio,dal to drugi ljudi nebi vidili kao ja,dal je to vrijedno rastave..volim ju..imate li savjet..?
..dobro si postupio .....
... Sad si spreman dalje... ako je ona ZA- nastavite ...
ja stvarno nemam pojma za sta sam spreman..u tom momentu sam mozda i zelio da ode,ali vec sutradan kad sam s posla dosao u praznu kucu,kad sam vidio kako to sad izgleda..tesko je opisati..
Nazovi je i napusti temu.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#21 Re: online afera

Post by triconja »

Sihologija kae da nesta ne stima u braku cim jedna strana svera sa strane. Tako da hanuma more vazda nac neki razlog ili izmislit bilo sta i da se prikaze da je ona ustvari citavo vrijeme bila zrtva, tako obicno i biva.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#22 Re: online afera

Post by insomnia78 »

Al’ mora joj obecati i da ce joj govoriti lijepe stvari
New Guy
Posts: 16
Joined: 15/01/2019 17:11

#23 Re: online afera

Post by New Guy »

ako ko zna kako izbrisati sve ovo neka i ucini tako.. vecina je potvrdila ono sto sam i sam mislio.. vjerujete nije lako kad se dogodi.. uzdravlje..
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#24 Re: online afera

Post by Xavier1 »

Brate ovo je tuzno. Ona tebe varala i opet ona tebe ostavila. Izgleda da si ti previse mekan i fin muskarac. Vjerovatno je ocekivala burniju reakciju i samo se jos vise razocarala u tebe sada.
Zene su cudne. Vracaju se i vole onima sto ih lemaju, a varaju takve poput tebe. Tesko za objasniti.
radostan dan
Posts: 27084
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#25 Re: online afera

Post by radostan dan »

New Guy wrote:ako ko zna kako izbrisati sve ovo neka i ucini tako.. vecina je potvrdila ono sto sam i sam mislio.. vjerujete nije lako kad se dogodi.. uzdravlje..
Prvo i osnovno...svi ovi mačo tipovi koji to lako i jednostavno rjesavaju sakom u glavu ili od stol...to su ti obicno najveci picici u realnom zivotu, kad je u pitanju odnos sa suprotnim polom.
Post Reply