One night stand

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#51 Re: One night stand

Post by Connaisseur Karlin »

MarlboroGold wrote:Baš tako... ONS podrazumijeva sex bez emocija i nakon kojeg neće biti budućih odnosa. Nema tu šta dalje, kako dalje... tu je kraj. Ako dvije osobe to žele na takav način, zašto da ne?
da, nema emocija, zato nema ni ljubljenja , ONS je jedna od najjadnijih verzija seksa :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21771
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#52 Re: One night stand

Post by MarlboroGold »

Connaisseur Karlin wrote:
MarlboroGold wrote:Baš tako... ONS podrazumijeva sex bez emocija i nakon kojeg neće biti budućih odnosa. Nema tu šta dalje, kako dalje... tu je kraj. Ako dvije osobe to žele na takav način, zašto da ne?
da, nema emocija, zato nema ni ljubljenja , ONS je jedna od najjadnijih verzija seksa :D
To nije tema.

edit - dobro, i jeste. Da li pod najjadnijim smatraš i najlošiji seks? :D
Last edited by MarlboroGold on 03/07/2018 21:21, edited 1 time in total.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#53 Re: One night stand

Post by Connaisseur Karlin »

MarlboroGold wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
MarlboroGold wrote:Baš tako... ONS podrazumijeva sex bez emocija i nakon kojeg neće biti budućih odnosa. Nema tu šta dalje, kako dalje... tu je kraj. Ako dvije osobe to žele na takav način, zašto da ne?
da, nema emocija, zato nema ni ljubljenja , ONS je jedna od najjadnijih verzija seksa :D
To nije tema.

edit - dobro, i jeste.
dze zapelo :D :kiss:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21771
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#54 Re: One night stand

Post by MarlboroGold »

Eno ti gore i pitanje :D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#55 Re: One night stand

Post by Connaisseur Karlin »

MarlboroGold wrote:Eno ti gore i pitanje :D
gdje?
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21771
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#56 Re: One night stand

Post by MarlboroGold »

Connaisseur Karlin wrote:
MarlboroGold wrote:Eno ti gore i pitanje :D
gdje?
Da li pod najjadnijim smatraš i najlošiji seks?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#57 Re: One night stand

Post by Connaisseur Karlin »

MarlboroGold wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
MarlboroGold wrote:Eno ti gore i pitanje :D
gdje?
Da li pod najjadnijim smatraš i najlošiji seks?
naravno, a ONS je svijesno izabrana opcija najlosijeg prakticiranja seksa ( ovdje je izkljucena opcija protistucije) :)
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21771
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#58 Re: One night stand

Post by MarlboroGold »

Connaisseur Karlin wrote: naravno, a ONS je svijesno izabrana opcija najlosijeg prakticiranja seksa ( ovdje je izkljucena opcija protistucije) :)
E tu se varaš... to je sve subjektivno. Složio bih se samo da je veća šansa da će biti loš iz razloga što ne znaš šta druga strana hoće ili želi, ali tu nema pravila. Može i nekoliko puta uzastopno biti dobar.
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#59 Re: One night stand

Post by walk_M-A-N »

Stvara se pogrešna slika da je to kao dobro. A ja bih se složio sa:
aminchev2 wrote:Lično, svaki prvi put je bez veze. Treba drugi, treći, itd da se u furaš i znaš šta hoćeš i šta partner hoće.
Tako da nisu za mene.
A vlastito iskustvo nikakvo kao kod:
irac300 wrote:Da mi je doživjeti taj ''One night stand'' pa da bar imam šta pametno napisati, ovako mogu samo palamuditi. :D
Bilo je tema za aplikacije, recimo sajtovi-za-upoznavanje-t147862.html
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#60 Re: One night stand

Post by Connaisseur Karlin »

MarlboroGold wrote:
Connaisseur Karlin wrote: naravno, a ONS je svijesno izabrana opcija najlosijeg prakticiranja seksa ( ovdje je izkljucena opcija protistucije) :)
E tu se varaš... to je sve subjektivno. Složio bih se samo da je veća šansa da će biti loš iz razloga što ne znaš šta druga strana hoće ili želi, ali tu nema pravila. Može i nekoliko puta uzastopno biti dobar.
pa pisemo upravo kolika je snasa da ce biti dobro na usputnom ONS :D mozes otici i kod profesionalne protituke , jer i to je malo drugacija vezrija ONS , ali je veca sansa de ce ti biti bolje , jer njoj mozes reci sto konkretno zelis :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21771
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#61 Re: One night stand

Post by MarlboroGold »

Connaisseur Karlin wrote:
MarlboroGold wrote:
Connaisseur Karlin wrote: naravno, a ONS je svijesno izabrana opcija najlosijeg prakticiranja seksa ( ovdje je izkljucena opcija protistucije) :)
E tu se varaš... to je sve subjektivno. Složio bih se samo da je veća šansa da će biti loš iz razloga što ne znaš šta druga strana hoće ili želi, ali tu nema pravila. Može i nekoliko puta uzastopno biti dobar.
pa pisemo upravo kolika je snasa da ce biti dobro na usputnom ONS :D mozes otici i kod profesionalne protituke , jer i to je malo drugacija vezrija ONS , ali je veca sansa de ce ti biti bolje , jer njoj mozes reci sto konkretno zelis :D
Dobro...
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#62 Re: One night stand

Post by BajramBarecula »

walk_M-A-N wrote:Stvara se pogrešna slika da je to kao dobro. A ja bih se složio sa:
aminchev2 wrote:Lično, svaki prvi put je bez veze. Treba drugi, treći, itd da se u furaš i znaš šta hoćeš i šta partner hoće.
Tako da nisu za mene.
A vlastito iskustvo nikakvo kao kod:
irac300 wrote:Da mi je doživjeti taj ''One night stand'' pa da bar imam šta pametno napisati, ovako mogu samo palamuditi. :D
Bilo je tema za aplikacije, recimo sajtovi-za-upoznavanje-t147862.html
pa de jarane saberi se malo, kako znas da nije dobro a nikad nisi probo :-)
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#63 Re: One night stand

Post by zlajapravaraja »

Svi silni One Night Standovi koji su se meni desili, desili su se u pijanom i/ili drogiraTom stanju :evil:

Bilo je tu dobre jebačine, vjerovatno među najboljima ikada. Naroljan ti, naroljana i ona, sretnu se pogledi u prolazu, pogledaš od glave do pete, može, valja, prorade hormoni...i već ste otišli u auto, u stan, u hotel...iza ćoška ili u WC :D

Od tog Tindera nema ništa, osim ako čovjek nema niske standarde, jer se većina onih koji nam se svide preko slika na kraju ispostave mnogo ružniji, deblji ili niži...i haj' se ti jebi nakon pola sata s nekim takvim.

Samo petak, subota (najbolji one-najt-stendovi meni uvijek bili utorkom) kafana, disko, klub, mrak, muzika, piće, supstance...i ima da onenajtstendiraš do mile volje :)

Samo proberi :wink:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#64 Re: One night stand

Post by S4mpion »

triconja wrote: Pa i za brak ti je prvi cilj seks, da nije tako onda bi se ljudi mnozili medicinski, odes i das sjeme i bez seksa ti zena zatrudni.

Djeca su nusprodukt seksa, mislim da je to svima jasno.
Ne bavim se time je li prvi ili peti, već je li jedini?

To je ono životinjsko, čast izuzecima. :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#65 Re: One night stand

Post by _BataZiv_0809 »

Jebo tinder kakav je tu cejf? Zar nije najveca čar ONS faktor iznenađenja, uzbuđenje i neizvjesnost?
User avatar
Nastasia
Posts: 3472
Joined: 12/01/2018 13:44

#66 Re: One night stand

Post by Nastasia »

Ljudi, dragi šampinjone, i jesu životinje.

Seks je sasvim prirodna i normalna pojava, ne znam zašto je tolika tabu tema upravo seks.
Ako dvije odrasle osobe, oboje pristaju na čin seksa, da li on bio radi emocija, da li on bio samo radi užitka, da li radi kombinacije, tu nema ništa loše, ružno, ni pogrdno.

A na temu, ako je definicija ONS upoznavanje i seks isti dan/noć, onda nemam iskustva sa tim.
Lično, ne privlače me ljudi nikad onako na prvu, samo pojavom. Da, može mi neko biti lijep, zgodan, simpatičan, ali ne osjećam tu seksualnu privlačnost ni prema kome koga ne upoznam u nekoj mjeri.

Ali isto tako lično, najbolji odnosi su bili upravo sa partnerom prema kojem nisam imala emocije, i nisam razmišljala ni o čemu osim o ispunjavanju fizičkog zadovoljstva, i mog i njegovog. Jednostavno kad se upetljaju emocije onda se previše opteretim nekim stvarima koje ujebu seks. Sve te stvari mi nisu bitne sa nekim prema kome nemam emocija, samim tim ne razmišljam o tome kakav ću dojam ostaviti i da li će iz toga izaći nešto ozbiljnije i u to uđem rasterećena. E sad ne znam da li se to može svesti pod ONS (ja ne bih rekla da može) ali ako može moja su iskustva :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
missko
Posts: 11437
Joined: 22/02/2008 13:22

#67 Re: One night stand

Post by missko »

Nastasia wrote:Ljudi, dragi šampinjone, i jesu životinje.

Seks je sasvim prirodna i normalna pojava, ne znam zašto je tolika tabu tema upravo seks.
Ako dvije odrasle osobe, oboje pristaju na čin seksa, da li on bio radi emocija, da li on bio samo radi užitka, da li radi kombinacije, tu nema ništa loše, ružno, ni pogrdno.

A na temu, ako je definicija ONS upoznavanje i seks isti dan/noć, onda nemam iskustva sa tim.
Lično, ne privlače me ljudi nikad onako na prvu, samo pojavom. Da, može mi neko biti lijep, zgodan, simpatičan, ali ne osjećam tu seksualnu privlačnost ni prema kome koga ne upoznam u nekoj mjeri.

Ali isto tako lično, najbolji odnosi su bili upravo sa partnerom prema kojem nisam imala emocije, i nisam razmišljala ni o čemu osim o ispunjavanju fizičkog zadovoljstva, i mog i njegovog. Jednostavno kad se upetljaju emocije onda se previše opteretim nekim stvarima koje ujebu seks. Sve te stvari mi nisu bitne sa nekim prema kome nemam emocija, samim tim ne razmišljam o tome kakav ću dojam ostaviti i da li će iz toga izaći nešto ozbiljnije i u to uđem rasterećena. E sad ne znam da li se to može svesti pod ONS (ja ne bih rekla da može) ali ako može moja su iskustva :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Pa samo ponavljanje sexualnog cina izbacuje opciju ONS a ubacuje neke emocije jer poznajes osobu bolje i ne bude ti svejedno gdje je s kim je se semio sinoc sta radi kad nije s tobom
User avatar
Nastasia
Posts: 3472
Joined: 12/01/2018 13:44

#68 Re: One night stand

Post by Nastasia »

missko wrote:
Nastasia wrote:Ljudi, dragi šampinjone, i jesu životinje.

Seks je sasvim prirodna i normalna pojava, ne znam zašto je tolika tabu tema upravo seks.
Ako dvije odrasle osobe, oboje pristaju na čin seksa, da li on bio radi emocija, da li on bio samo radi užitka, da li radi kombinacije, tu nema ništa loše, ružno, ni pogrdno.

A na temu, ako je definicija ONS upoznavanje i seks isti dan/noć, onda nemam iskustva sa tim.
Lično, ne privlače me ljudi nikad onako na prvu, samo pojavom. Da, može mi neko biti lijep, zgodan, simpatičan, ali ne osjećam tu seksualnu privlačnost ni prema kome koga ne upoznam u nekoj mjeri.

Ali isto tako lično, najbolji odnosi su bili upravo sa partnerom prema kojem nisam imala emocije, i nisam razmišljala ni o čemu osim o ispunjavanju fizičkog zadovoljstva, i mog i njegovog. Jednostavno kad se upetljaju emocije onda se previše opteretim nekim stvarima koje ujebu seks. Sve te stvari mi nisu bitne sa nekim prema kome nemam emocija, samim tim ne razmišljam o tome kakav ću dojam ostaviti i da li će iz toga izaći nešto ozbiljnije i u to uđem rasterećena. E sad ne znam da li se to može svesti pod ONS (ja ne bih rekla da može) ali ako može moja su iskustva :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Pa samo ponavljanje sexualnog cina izbacuje opciju ONS a ubacuje neke emocije jer poznajes osobu bolje i ne bude ti svejedno gdje je s kim je se semio sinoc sta radi kad nije s tobom
Zato je prestanem kad dođem do faze u kojoj se pitam gdje i s'kim je.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73287
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#69 Re: One night stand

Post by Velkoski »

Promiskuitet obično znači i da je osoba prekomplikovana, zato je s takvim nekad i ONS previše :mrgreen:
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2442
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#70 Re: One night stand

Post by ZyzzSar »

podrzavam ons i ne osudjujem one koji ga praktikuju, sve dok im se ne desava svaku drugu noc :D
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3400
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#71 Re: One night stand

Post by Billy The Pljuc »

Connaisseur Karlin wrote:
ćiribiribela wrote:Pa sta sam ja pogresno napisala. Govorim o mladim ljudima sad, upoznas nekog privlacnog i garant ti je prva pomisao "o kako bih te vodio kuci roditeljima".
ali to nije tema , jer oosbe doslovno izlaze sa ciljem da imaju ONS, a ne da nekoga upoznaju jer ih privlaci :-) shvati, osobe imaju ONS sa osobama koje ih ne moraju naocito privlaciti :)
Ljepoto moja mescini preko bare, prosvijetli me glede ovog boldiranog, more bit bidne da sam ja staromodan oliti da sam sprcao citav zivot u neznanju. Jel se to ljudi fakat danas trose a da nema medjusobne privlacnosti. Mene me to bilo i ostalo nepojmljivo, cuj da se potrosim s nekim ko me ne privlaci, gdje ide ovaj svijet fakat?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#72 Re: One night stand

Post by Connaisseur Karlin »

Billy The Pljuc wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
ćiribiribela wrote:Pa sta sam ja pogresno napisala. Govorim o mladim ljudima sad, upoznas nekog privlacnog i garant ti je prva pomisao "o kako bih te vodio kuci roditeljima".
ali to nije tema , jer oosbe doslovno izlaze sa ciljem da imaju ONS, a ne da nekoga upoznaju jer ih privlaci :-) shvati, osobe imaju ONS sa osobama koje ih ne moraju naocito privlaciti :)
Ljepoto moja mescini preko bare, prosvijetli me glede ovog boldiranog, more bit bidne da sam ja staromodan oliti da sam sprcao citav zivot u neznanju. Jel se to ljudi fakat danas trose a da nema medjusobne privlacnosti. Mene me to bilo i ostalo nepojmljivo, cuj da se potrosim s nekim ko me ne privlaci, gdje ide ovaj svijet fakat?
to nisam napisala, a napisala sam de ne mora postojati narocita fizicka privlacnost ;-)
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3400
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#73 Re: One night stand

Post by Billy The Pljuc »

Connaisseur Karlin wrote:
to nisam napisala, a napisala sam de ne mora postojati narocita fizicka privlacnost ;-)
Do mene je, pogresno interpretirah :kiss:.

Uplasih se jer se vec gledah ko u onom vicu, jeste li imali boginje, ma nisam doktore, sve naki grobovi i gabori.

U dobra stara vremena dok je insan bio mlad nije bilo ovih tehnikalija pa se u potrazi za seksom izlazilo medju svijet, desi ti se da te privuku necije lijepo uredjene ruke, osmijeh, pogled, dobro popunjene farmerice itd (jbte kako podjoh nabrajati skontah da sam fakat bio manijak :D).

U ove danasnje trendove se ne razumim, bice da si u pravu, skontas se sa nekim i potrosis al opet mora nesto prevagnuti da doneses odluku.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#74 Re: One night stand

Post by Connaisseur Karlin »

Nastasia wrote:
Zato je prestanem kad dođem do faze u kojoj se pitam gdje i s'kim je.
a prosjecan vremenski period je .......!?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#75 Re: One night stand

Post by Connaisseur Karlin »

Billy The Pljuc wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
to nisam napisala, a napisala sam de ne mora postojati narocita fizicka privlacnost ;-)
Do mene je, pogresno interpretirah :kiss:.

Uplasih se jer se vec gledah ko u onom vicu, jeste li imali boginje, ma nisam doktore, sve naki grobovi i gabori.

U dobra stara vremena dok je insan bio mlad nije bilo ovih tehnikalija pa se u potrazi za seksom izlazilo medju svijet, desi ti se da te privuku necije lijepo uredjene ruke, osmijeh, pogled, dobro popunjene farmerice itd (jbte kako podjoh nabrajati skontah da sam fakat bio manijak :D).

U ove danasnje trendove se ne razumim, bice da si u pravu, skontas se sa nekim i potrosis al opet mora nesto prevagnuti da doneses odluku.
:thumbup:

eh ovo sa aplikacijama , ni meni nije jasno , ali to puno koriste homosi, jer ons kod homosa je u frekventnijoj upotrebi od hetero kombinacije :D :lol:
Post Reply