Olovo stan

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
passiv
Posts: 252
Joined: 29/04/2012 15:57

#1 Olovo stan

Post by passiv »

Ima li neko da zna cijene rentanja stanova/apartmana u olovu?
Škobo Habu
Posts: 8940
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#2 Re: Olovo stan

Post by Škobo Habu »

passiv wrote:Ima li neko da zna cijene rentanja stanova/apartmana u olovu?
Ovisno o broju članova porodice. Govorim okularno, ali stanovi su malo skuplji u odnosu na privatne kuće. Cijene se kreću od 150 do 200 km.
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#3 Re: Olovo stan

Post by ljuspica »

Ja obilazim BiH i pravim putopise.Molim dobre ljude da mi nesto kazu za Olovo. Nemam auto,koristim pjesobus i bus. Htjela bih obici znamenitosti Olova. Znam da ima crkva na ovom podrucju jako stara ali ne znam kako doci do nje. Takodjer me zanimaju izletista tj. zanimaju me prenocista na ovom podrucju,ali sto skromnija tipa bungalova, vikendica, moze i kampova i sl. Posto nemam auto, ako neko zna bus veze do nekog pl.doma ili nekih bungalova za nocenje, mogli bismopjesacit 3-5km do bungalova ili doma ali ne vise.Moja osjeta Olovu bila bi turisticka+edukativna sa 1 nocenjem. Molim nekog da mi kaze sta sve mogu obici.Hvala.
NoriDeNoir
Posts: 209
Joined: 19/05/2009 22:50

#4 Re: Olovo stan

Post by NoriDeNoir »

Olovo na mom bolovo.

Meni je taj gradic tako depresivan da ja ne znam sta mi je... Djaba sam sad zaspamo temu ali eto ja se izvinjajem :run:
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#5 Re: Olovo stan

Post by drunken tiger »

ljuspica wrote:Ja obilazim BiH i pravim putopise.Molim dobre ljude da mi nesto kazu za Olovo. Nemam auto,koristim pjesobus i bus. Htjela bih obici znamenitosti Olova. Znam da ima crkva na ovom podrucju jako stara ali ne znam kako doci do nje. Takodjer me zanimaju izletista tj. zanimaju me prenocista na ovom podrucju,ali sto skromnija tipa bungalova, vikendica, moze i kampova i sl. Posto nemam auto, ako neko zna bus veze do nekog pl.doma ili nekih bungalova za nocenje, mogli bismopjesacit 3-5km do bungalova ili doma ali ne vise.Moja osjeta Olovu bila bi turisticka+edukativna sa 1 nocenjem. Molim nekog da mi kaze sta sve mogu obici.Hvala.
pp
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#6 Re: Olovo stan

Post by dustaban »

Haj da vas cujem Olovljani, jeko ovo
:-)
Image
Post Reply