Ocjene i upis na fax

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
UltraMatematicar
Posts: 108
Joined: 26/07/2012 10:43

#1 Ocjene i upis na fax

Post by UltraMatematicar »

Dolazim iz Mostara u Sa da studiram, planiram upisati filozofski fakultet, ali imam problem sto su mi ocjene u srednjoj skoli bile bas lose, prosjek dovoljan i dobar, imam 2 diplove, trogodisnju i cetverogodisnju, pa me zanima je li mi igraju te ocjene ulogu ukoliko zelim da se upisem vanredno na neki smjer? I da, kada pocinje konkurs tj upis, nigdje nema obavijest?
Hvala unaprijed :bih:
User avatar
staxx
Posts: 508
Joined: 09/02/2008 23:57

#2 Re: Ocjene i upis na fax

Post by staxx »

UltraMatematicar wrote:Dolazim iz Mostara u Sa da studiram, planiram upisati filozofski fakultet, ali imam problem sto su mi ocjene u srednjoj skoli bile bas lose, prosjek dovoljan i dobar, imam 2 diplove, trogodisnju i cetverogodisnju, pa me zanima je li mi igraju te ocjene ulogu ukoliko zelim da se upisem vanredno na neki smjer? I da, kada pocinje konkurs tj upis, nigdje nema obavijest?
Hvala unaprijed :bih:
Brate radije se upiši redovno u mostaru na neki fakultet u sveučilištu nego da vanredno studiraš filozofiju u Sarajevu.
Moje skromno mišljenje, a ti kako hoćeš...
User avatar
gamer121
Posts: 183
Joined: 27/06/2013 18:18

#3 Re: Ocjene i upis na fax

Post by gamer121 »

staxx t ije dobro rekao nemoj sa tim ocjenama dolaziti u Sarajevo,bolje ti je upisi u Mostar,ja sam iz krajine pa planiram doci u Mostar studirati a t ivec u Mostaru gdje ima filozofski fakultet,lakse ti je biti blize kuci brt...
Post Reply