Novi selektor reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#7001 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Gerro »

zamisli sekirati se i pratiti reprezentaciju :pisnuo:

samo amateri prate to još
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#7002 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Grean »

Darko Vojvodic

Kakav gospodin i karakter, kakav intervju (a ne kao Vlatko i Bola kad gostovase na N1 pa uvijaju svaku da ne bi uvrijedili Vicu). Rece ono sto malo koji bosnjacki beskicmenjak smije izgovoriti. Srbine iz Foce, mijenjamo potoricu ovih nazovi Bosnjaka iz IO FSBiH za tebe!

Stvarno svaka cast kako za elokventnost, odmjerenost a i sadrzaj. Ja nisam mogao vjerovati, kao da Barbarez prica.
User avatar
Laertes
Posts: 4292
Joined: 08/01/2015 18:25

#7003 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Laertes »

Gerro wrote: 21/01/2021 18:14 zamisli sekirati se i pratiti reprezentaciju :pisnuo:

samo amateri prate to još
Ooo, đes' profesionalac, nismo te prepoznali :run:
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#7004 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by ruud »

Lsd dobro si to poslozio.

Mozda sam pretjerao prema pojedincima, ali upravo ta cinjenica da niko ne zna ustati sam od sebe i reci i ja sam djelom kriv i red je da odem.

Uvijek isti ljudi u 'vrhu' a kola idu li idu nizbrdo... To samo mogu beskicmenjaci, bez obraza.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#7005 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by meridiyan »

Bravo Barbarez! :thumbup:
Sergej Barbarez je odbio prijedlog Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine da postane tehnički direktor reprezentacije,

"Ja sam u ovu situaciju sam ušao jer sam pozvan bio, a ne zato što sam se nudio ili kandidovao (ponavljam se). Još jednom se pokazalo da stvari nisu čiste i da se radi o neozbiljnim ljudima i neozbiljnoj organizaciji (spominjanje moga imena i poslije izbora). Zato ne želim da se moje ime više povezuje sa NS BiH. Htio sam pomoći i biti uz reprezentaciju u bilo kojem obliku, nije važno da li kao selektor, direktor ili nešto treće. Ali ne želim da se moje ime koristi u svrhe radi tuđih interesa! Reprezentaciju volim, uvijek sam joj na raspolaganju i nastavljam sanjati svoje snove da sam dio nje, ali u neka bolja vremena, a ne dok se stvari ovako rade!", poručio je Barbarez.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#7006 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Gerro »

Laertes wrote: 21/01/2021 18:23
Gerro wrote: 21/01/2021 18:14 zamisli sekirati se i pratiti reprezentaciju :pisnuo:

samo amateri prate to još
Ooo, đes' profesionalac, nismo te prepoznali :run:
đesi kvazipatrioto
User avatar
jazzer
Posts: 7247
Joined: 20/12/2004 14:44

#7007 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by jazzer »

Ja sam cuo od dobro obavijestenog novinara da je Miske poceo raditi u agenciji Fali Ramadanija.

Sjeticete se da je nedavno bila prica kako mali Ahmethodzic iz Malmea vodi spor sa Rosenbergom (bivsi igrac Ajaxa, reprezentativac Svedske bio) jer zeli prekinuti ugovor o zastupanju koji ima sa njim, zeli da ga Ramadanijeva agencija zastupa. Otac se zestoko protivi a ne znam sta je bilo na kraju. Malog je Miske vodao po Sarajevu a usao je i u reprezentaciju na velika vrata.

Vjerujem da je ista stvar i sa Petevom, tj da je po istoj liniji postao selektor.

Vidjecemo igrace koji ce biti pozivani pa ceno moci i sami skobtati koliko je ova teorija tacna a ja vjerujem da jeste. Jer ne znam kako bi izmedju Peteva i Barbareza mogao favorizirati bugarina osim ako interes nije u pitanju.
LSD
Posts: 27431
Joined: 24/07/2007 08:26

#7008 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by LSD »

ruud wrote: 21/01/2021 18:25 Lsd dobro si to poslozio.

Mozda sam pretjerao prema pojedincima, ali upravo ta cinjenica da niko ne zna ustati sam od sebe i reci i ja sam djelom kriv i red je da odem.

Uvijek isti ljudi u 'vrhu' a kola idu li idu nizbrdo... To samo mogu beskicmenjaci, bez obraza.
Upravo to.
Šta je falilo Misketu da nakon kvalifikacija kaže ko čovjek - "Dajem ostavku, jer ja sam predložio i doveo Prosineckog, ja sam dobrim dijelom kriv za neuspjele kvalifikacije i sad podnosim ostavku." Tako to rade odgovorni i ozbiljni ljudi, koji stanu iza svojih poteza.
Ali nema tu čovjeka ni morala, o tome je riječ...a raja i dalje ima perpcepciju Misketa kao igraca od prije 10 godina koji dodaje lopte Džeki, sa bosanskom zastavom na kopačkama i tako ta prica...naivnost i lakomislenost jbg.
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#7009 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by ugly duckling »

meridiyan wrote: 21/01/2021 18:27 Bravo Barbarez! :thumbup:
Sergej Barbarez je odbio prijedlog Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine da postane tehnički direktor reprezentacije,

"Ja sam u ovu situaciju sam ušao jer sam pozvan bio, a ne zato što sam se nudio ili kandidovao (ponavljam se). Još jednom se pokazalo da stvari nisu čiste i da se radi o neozbiljnim ljudima i neozbiljnoj organizaciji (spominjanje moga imena i poslije izbora). Zato ne želim da se moje ime više povezuje sa NS BiH. Htio sam pomoći i biti uz reprezentaciju u bilo kojem obliku, nije važno da li kao selektor, direktor ili nešto treće. Ali ne želim da se moje ime koristi u svrhe radi tuđih interesa! Reprezentaciju volim, uvijek sam joj na raspolaganju i nastavljam sanjati svoje snove da sam dio nje, ali u neka bolja vremena, a ne dok se stvari ovako rade!", poručio je Barbarez.
karakter
kapiten
ljudina
User avatar
sime_cipol
Posts: 16918
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#7010 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by sime_cipol »

LSD wrote: 21/01/2021 18:35
ruud wrote: 21/01/2021 18:25 Lsd dobro si to poslozio.

Mozda sam pretjerao prema pojedincima, ali upravo ta cinjenica da niko ne zna ustati sam od sebe i reci i ja sam djelom kriv i red je da odem.

Uvijek isti ljudi u 'vrhu' a kola idu li idu nizbrdo... To samo mogu beskicmenjaci, bez obraza.
Upravo to.
Šta je falilo Misketu da nakon kvalifikacija kaže ko čovjek - "Dajem ostavku, jer ja sam predložio i doveo Prosineckog, ja sam dobrim dijelom kriv za neuspjele kvalifikacije i sad podnosim ostavku." Tako to rade odgovorni i ozbiljni ljudi, koji stanu iza svojih poteza.
Ali nema tu čovjeka ni morala, o tome je riječ...a raja i dalje ima perpcepciju Misketa kao igraca od prije 10 godina koji dodaje lopte Džeki, sa bosanskom zastavom na kopačkama i tako ta prica...naivnost i lakomislenost jbg.
Zamjeraju Barbarezu nedostatak kompetencija, nije nikada trenirao nikoga i sl.
Ja se onda pitam, koje su kompetencije Misimovića da nam on, već drugi put, predlaže selektora i da se taj njegov prijedlog ponovo izabere.
User avatar
Point.
Posts: 28113
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#7011 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

jazzer wrote: 21/01/2021 18:35 Ja sam cuo od dobro obavijestenog novinara da je Miske poceo raditi u agenciji Fali Ramadanija.

Sjeticete se da je nedavno bila prica kako mali Ahmethodzic iz Malmea vodi spor sa Rosenbergom (bivsi igrac Ajaxa, reprezentativac Svedske bio) jer zeli prekinuti ugovor o zastupanju koji ima sa njim, zeli da ga Ramadanijeva agencija zastupa. Otac se zestoko protivi a ne znam sta je bilo na kraju. Malog je Miske vodao po Sarajevu a usao je i u reprezentaciju na velika vrata.

Vjerujem da je ista stvar i sa Petevom, tj da je po istoj liniji postao selektor.

Vidjecemo igrace koji ce biti pozivani pa ceno moci i sami skobtati koliko je ova teorija tacna a ja vjerujem da jeste. Jer ne znam kako bi izmedju Peteva i Barbareza mogao favorizirati bugarina osim ako interes nije u pitanju.
Ovo u vezi Ahmethodžića nije tačno, ne vodi on spor sa Rosenbergom nego njegov otac, dok je Anel javno rekao da mu rođeni ćaća lupa gluposti i da želi da ga i dalje predstavlja Markus.

Inače, poruka za Savez, jebo vam bugar majku.
LSD
Posts: 27431
Joined: 24/07/2007 08:26

#7012 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by LSD »

sime_cipol wrote: 21/01/2021 19:10
Zamjeraju Barbarezu nedostatak kompetencija, nije nikada trenirao nikoga i sl.
Ja se onda pitam, koje su kompetencije Misimovića da nam on, već drugi put, predlaže selektora i da se taj njegov prijedlog ponovo izabere.
I to je tacno. U pravu si.

Barberezu se spocitava što nikoga nije trenirao dosad. Iskreno, nisam ni ja da on bude selektor A tima. Neka pocne sa mlađim selekcijama za pocetak, nije sramota.

Ali niko od medija da postavi pitanje Misketu "Boga ti kako ti zasjede na poziciju tehničkog direktora reprezentacije, koje su ti reference za takav posao, gdje si prije radio, ko te postavi i tako ta pitanja.
Nema takvih pitanja, jer se može ostati bez guzovače odlazaka kad bude igrala reprezentacija :lol: ti novinari su velike hulje i i kukavice.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#7013 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Grean »

Jedini član koji je bio suzdržan je predstavnik Zeničko-dobojskog kantona Muhamed Begagić, piše Klix.ba.
Danas je falio Begic i jedan iz sumskog saveza zbog korone. Ali zato su tu bile 4 bosnjacke, Vicine kuje.


Image
Durić Irfan

Rođen 1. 11. 1964. u Cazinu. Mašinski tehničar.

Image
Peštalić Nurdin

Rođen je 1. 5. 1965. u Lukavcu Donjem (opština Gradačac).


Image
Raščić Muhidin

Rođen 16. 5. 1954. u Goraždu.


Image
Sarajčić Midhet

Rođen 16. 9. 1971. u Novom Travniku. Bachelor opće kineziologije Edukacijskog fakulteta Travnik.
User avatar
Svicko
Posts: 308
Joined: 19/09/2007 15:30

#7014 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Svicko »

Ja sam ovdje došao (rijetko sam na forumu) samo da pitam... kako je moguće da nam se ovo desilo?
Da dovedemo za selektora nekog nikad čuo anonimusa, pored svih naših domaćih ljudi, legendi, koji su ako ništa zaslužili da dobiju jedan ciklus pa makar da sve zaseru.

Nije mi jasno. OK, razumijem da jedna strana može naginjati na neku svoju nacionalnost, ali brate šta je sa ostalima? Vidim postavili ste gore slike tih ljudi. Ko su ti ljudi? Imaju li imalo obraza, mozga? Mislim sve što više pišem, vidim da nema nikakvog efekta.

Ugl tako sam nešto sjeban, da smo dopustili da nam bukvalno našu reprezentaciju kidnapuju i daju nekom strancu.
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#7015 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by markomilanov »

Šta Barbarez glumi, nek nešto radi, nek se uči, zašto nije prihvatio funkciju direktora, steko bi neko iskustvo i spremo se da bude sledeći izbornik, manite se lokal patriota koji nemaju ništa od rezultata. Hadžibegić je trebao biti novi izbornik.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#7016 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by plain vanilla »

Kakav savez, takav i selektor
Dead Man Walking
Posts: 6415
Joined: 28/05/2004 21:49

#7017 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Dead Man Walking »

Grean wrote: 21/01/2021 19:22
Jedini član koji je bio suzdržan je predstavnik Zeničko-dobojskog kantona Muhamed Begagić, piše Klix.ba.
Danas je falio Begic i jedan iz sumskog saveza zbog korone. Ali zato su tu bile 4 bosnjacke, Vicine kuje.
Vicine kuje nisu smetale kad se prekidalo prvenstvo. Sageli se tad, kontali nece doci na naplatu. Ovo je samo pocetak. Zaiskali ste, eto vam ga.
User avatar
Svicko
Posts: 308
Joined: 19/09/2007 15:30

#7018 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Svicko »

Pa i Hadžibegić je OK u odnosu na ovo. I bilo koga drugog lokalnog da pomeneš. Nebitno ko. Nebitno nacionalnost. Eto Jagodić je bio bolji izbor. Osim. Husref. Hadžibegić. Baljić. Barbarez. Kodro.

BILO KO.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#7019 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Osim_13 »




:pisnuo: :pisnuo:
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#7020 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by ugly duckling »

Osim_13 wrote: 21/01/2021 20:28


:pisnuo: :pisnuo:
šprdačina sve na ovom snimku
klub ,on, šatro huligani
i nama došo
jb mu vico i mamić staru
a on njima
missko
Posts: 11437
Joined: 22/02/2008 13:22

#7021 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by missko »

Bit ce veoma cijenjen id igraca
User avatar
Logovan
Posts: 94841
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7022 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Svicko wrote: 21/01/2021 20:25 Pa i Hadžibegić je OK u odnosu na ovo. I bilo koga drugog lokalnog da pomeneš. Nebitno ko. Nebitno nacionalnost. Eto Jagodić je bio bolji izbor. Osim. Husref. Hadžibegić. Baljić. Barbarez. Kodro.

BILO KO.
Cuj bilo ko, pa ne bira se portir.

Osim nece i hvala Bogu. Husref isto, a i sve da hoce nedavno je postao trener Tuzle. Kodro nece garant da radi sa ovakvim savezom.

Barbarez, Jagodic, Baljic... :lol: Ne treba ni komentarisati. Jagodic nije ni za ekipa iz druge lige, a ti ga stavljas iznad Peteva.

Od ovih tvojih ostaje samo Hadzibegic. :-) A ni on nije bas najbolji izbor.
User avatar
Svicko
Posts: 308
Joined: 19/09/2007 15:30

#7023 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Svicko »

Logovan wrote: 21/01/2021 20:40
Svicko wrote: 21/01/2021 20:25 Pa i Hadžibegić je OK u odnosu na ovo. I bilo koga drugog lokalnog da pomeneš. Nebitno ko. Nebitno nacionalnost. Eto Jagodić je bio bolji izbor. Osim. Husref. Hadžibegić. Baljić. Barbarez. Kodro.

BILO KO.
Cuj bilo ko, pa ne bira se portir.

Osim nece i hvala Bogu. Husref isto, a i sve da hoce nedavno je postao trener Tuzle. Kodro nece garant da radi sa ovakvim savezom.

Barbarez, Jagodic, Baljic... :lol: Ne treba ni komentarisati. Jagodic nije ni za ekipa iz druge lige, a ti ga stavljas iznad Peteva.

Od ovih tvojih ostaje samo Hadzibegic. :-) A ni on nije bas najbolji izbor.
Ma ja. Logično je bilo da će se naći neki pametnjaković bukvalac koji nije skonto šta je uopšte poenta mog posta.

Ali evo da ti spelujem.
Svaki domaći stručnjak je bolji nego neki stranac - osim ako stranac nije neki top manager iz zapadnjačke zemlje - za kakvog nemamo love.
Ja ću radije halaliti kvalifikacije bilo kome našem nego bilo kojem strancu.
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#7024 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by ugly duckling »

missko wrote: 21/01/2021 20:38 Bit ce veoma cijenjen id igraca
autoritet pravi
uz mamića
sudije
dinamove igrače
drugi u hrvatskoj
User avatar
Logovan
Posts: 94841
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7025 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Svicko wrote: 21/01/2021 20:44
Ali evo da ti spelujem.
Svaki domaći stručnjak je bolji nego neki stranac - osim ako stranac nije neki top manager iz zapadnjačke zemlje - za kakvog nemamo love.
Ja ću radije halaliti kvalifikacije bilo kome našem nego bilo kojem strancu.
Cuj bolji nego svaki stranac, ma nemoj mi reci, ma sta kazes. :D Previse se mi hvalimo i dizemo svoje. Bolje da nisi nista pisao. Cuj zadnje recenice. :lol: :lol: E Boze dragi....
Locked