NOVI EURI - NEW EUROS

Post Reply
Sting
Posts: 253
Joined: 12/08/2004 19:22

#1 NOVI EURI - NEW EUROS

Post by Sting »

Ljudi obavezno pogledati. Nalaze se na stranici Late Night Show web stranici sa Conananom O Brianom. Ko ne zna Conan je vrlo gledan u Americi. Uglavnom tice se i BiH.

NEW EUROS

http://www.nbc.com/nbc/Late_Night_with_ ... ndex.shtml

Lenny i Squiggy

http://lauren.50g.com/lennysquiggy
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#2

Post by pitt »

Image
Drug_Tito
Posts: 718
Joined: 09/03/2004 00:00

#3

Post by Drug_Tito »

Gledao sam taj tonight show kada je to prikazao prije 3 mjeseca. To je bilo kada je Slovenija usla u Evropu pa je onda on pokazao nove novcanice, pa i Bosna udje u Evropu :). Ali napravio je sprdacinu sa Ukrajinom i navadno da su ljudi u Ukrajini to gledali i poslali mu email-e i jebali mu sve zasto ih zajebava. Conan O' Brian se zacudio da se njegov Tonight Show prikazuje u Ukrajini i onda se zapitao pa gdje se jos prikazuje. I skonto je da treba svaku drzavu da napadne rijecima da se zajebava na racun njihov i ako se ljudi jave iz te drzave znaci da se tamo on gleda. Ide abecedom, dosao je do C, sto znaci da sam promasio kada je nas zajebavao.
Drug_Tito
Posts: 718
Joined: 09/03/2004 00:00

#4

Post by Drug_Tito »

Ove su mu dobre
Raji u studiju se ovo nije iz prve svidjelo. Ali su nakon pet sekudni poceli smijati. Ehehe sada sa ekonomijom :D
Drug_Tito
Posts: 718
Joined: 09/03/2004 00:00

#5

Post by Drug_Tito »

jesa seljak neznam ni kompjuter koristi :D

Image

Image
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#6

Post by pitt »

Conan je lud do bola. Drag mi je sto sam sebe ismijava najvise :D :D
Drug_Tito
Posts: 718
Joined: 09/03/2004 00:00

#7

Post by Drug_Tito »

Pa to mu je i trademark, ismijavanje samog sebe. Od frizure, mrsavog tjela pa do njegovog imena. Ima tu jos svasta. Volim onaj dio kada prikazuj isjecke iz serije 'Walker Texas Ranger'. On je meni bolji i od Jay Leno i David Latterman.
Post Reply