NK Dinamo Zagreb

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
_studio54
Posts: 65
Joined: 17/01/2008 00:56

#1 NK Dinamo Zagreb

Post by _studio54 »

Evo, mislim da je jedan od najpopularnijih klubova u ovom dijelu Europe zaslužio posebnu temu. Dinamo nema potrebe posebno predstavljati, dovoljno je reći - SVETINJA! Ovdje možete komentirati Dinamove tekme, trofeje, transfere, vijesti, vječnu gradnju stadiona... Korektno i bez provokacija! :wink:

Image

Iako o Dinamu svi znamo sve, evo ipak par elementarnih informcija s Wikipedije: Nogometni klub Dinamo Zagreb jedan je od dva najpopularnija hrvatska nogometna kluba. Od osnutka Republike Hrvatske najtrofejniji je klub u državi. Nadimci kluba su: zagrebački plavi, modri, plavi lavovi, purgeri. Maskota kluba je lav Maksi. Dinamo je poznat po svojim vjernim i fanatičnim navijačima Bad Blue Boysima. Domaće utakmice klub igra na stadionu Maksimir.
Last edited by _studio54 on 24/07/2010 19:54, edited 3 times in total.
_studio54
Posts: 65
Joined: 17/01/2008 00:56

#2 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by _studio54 »

Dinamo dovodi dva wunderkinda, 13-godišnjeg Medančića i 17-godišnjeg Meksikanca Navu

DINAMO je u organizaciji omladinske škole na čelu s Romeom Jozakom organizirao tri kampa u Americi, gdje su među 290 mladih nogometaša izabrali dvojicu najboljih. Tako u Maksimir sljedećeg tjedna stižu 17-godišnji Meksikanac Edgar Nava te Amerikanac hrvatskih korijena, 13-godišnji Albert Medančić. Ostaje nam vidjeti koliko je uspješno odrađena selekcija i je li Dinamo uistinu pogodio s ovom dvojicom nedvojbeno talentiranih mladića. Izvor: Index.hr
_studio54
Posts: 65
Joined: 17/01/2008 00:56

#3 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by _studio54 »

Vezano za prethodnu informaciju: Dinamova akademija u SAD-u

Nakon sedam uspješnih akademija nogometa u Australiji, Dinamo se ovog tjedna po prvi puta nalazi i u Americi sa sličnom misijom. Romeo Jozak, direktor Dinamove nogometne škole sa svojim trenerima Ivanom Senzenom i Damirom Ferenčinom, predvodi kliniku nogometa nedaleko od San Franciska gdje je Hrvatska zajednica tog dijela SAD-a
Last edited by _studio54 on 24/07/2010 19:50, edited 1 time in total.
_studio54
Posts: 65
Joined: 17/01/2008 00:56

#4 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by _studio54 »

Prijateljske pripremne tekme:

Viktoria Plzen (Češka) - Dinamo 2:1

Dinamo - Metalurg (Ukrajina) 2:1

Dinamo - Lech (Poljska) 2:1

Dinamo - Olympiakos (Grčka) 1:1
dario_džamoja
Posts: 58
Joined: 10/10/2009 01:12

#5 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by dario_džamoja »

Sto vas je veceras onako malo na stadionu? Jedva 500. Malo na okoliki Zg. Bojkot???
_studio54
Posts: 65
Joined: 17/01/2008 00:56

#6 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by _studio54 »

dario_džamoja wrote:Sto vas je veceras onako malo na stadionu? Jedva 500. Malo na okoliki Zg. Bojkot???
Mene, kao i sve navijače Dinama koje znam, zanima samo Europa (Liga Europe najmanje). Fakat ne znam nikoga tko prati te seoske tekme s Istrom, Dragovoljcem i ostalom buranijom :wink:
User avatar
amar007
Posts: 847
Joined: 08/04/2010 00:28

#7 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by amar007 »

_studio54 wrote: Mene, kao i sve navijače Dinama koje znam, zanima samo Europa (Liga Europe najmanje). Fakat ne znam nikoga tko prati te seoske tekme s Istrom, Dragovoljcem i ostalom buranijom :wink:
:shock:

Ovo su pravi navijaci :lol:

"NK Zdravko Mamic" :skoljka: :lol:
_studio54
Posts: 65
Joined: 17/01/2008 00:56

#8 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by _studio54 »

amar007 wrote: :shock:

Ovo su pravi navijaci :lol:

"NK Zdravko Mamic" :skoljka: :lol:
Pusti te priče o pravim i nepravim navijačima. Jedini klub s ovih prostora koji je u posljednjih desetak godina imao ozbiljna gostovanja u svakom kutku Europe je Dinamo Zagreb.
User avatar
motachjointa
Posts: 843
Joined: 27/06/2007 00:49

#9 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by motachjointa »

_studio54 wrote:
amar007 wrote: :shock:

Ovo su pravi navijaci :lol:

"NK Zdravko Mamic" :skoljka: :lol:
Pusti te priče o pravim i nepravim navijačima. Jedini klub s ovih prostora koji je u posljednjih desetak godina imao ozbiljna gostovanja u svakom kutku Europe je Dinamo Zagreb.
jedini klub koji je spickao brdo para i nista nije napravio :-) :shock:
emirchata
Posts: 329
Joined: 05/10/2009 23:21
Location: Sarajevo

#10 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by emirchata »

_studio54 wrote:
dario_džamoja wrote:Sto vas je veceras onako malo na stadionu? Jedva 500. Malo na okoliki Zg. Bojkot???
Mene, kao i sve navijače Dinama koje znam, zanima samo Europa (Liga Europe najmanje). Fakat ne znam nikoga tko prati te seoske tekme s Istrom, Dragovoljcem i ostalom buranijom :wink:


:shock: znas pogresne "navijace"..ti nisi navijac..ti si simpatizer..volim i ja manchester,ali ne idem na tekme.. :skoljka:
_studio54
Posts: 65
Joined: 17/01/2008 00:56

#11 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by _studio54 »

Pusti te priče o pravim i nepravim navijačima. Jedini klub s ovih prostora koji je u posljednjih desetak godina imao ozbiljna gostovanja u svakom kutku Europe je Dinamo Zagreb.[/quote]
jedini klub koji je spickao brdo para i nista nije napravio :-) :shock:[/quote]

Ne slažem se s tobom. Dinamo je cijenjen u Europi.Transferi su ipak mjerilo nečeg, a posljednjih godina ih se odradilo više nego što su svi ostali klubovi iz regije zajedno u 20 godina.

Podsjetio bih te i da smo dvaput uspješno igrali Ligu prvaka, a prošle sezone smo samo zahvaljujući onom majmunu Jurčiću popušili od RBS-a. Tukli smo Anderlecht i Temišvar u gostima, Hearts smo napunili do vrha. Ispod očekivanja, ali ipak daleko iznad bilo koga s ovih prostora.

Ne brini, sve će doć na svoje :wink:
_studio54
Posts: 65
Joined: 17/01/2008 00:56

#12 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by _studio54 »

emirchata wrote:
:shock: znas pogresne "navijace"..ti nisi navijac..ti si simpatizer..volim i ja manchester,ali ne idem na tekme.. :skoljka:
To je sasvim nevažno. Bez ljutnje, ali tema je Dinamo Zagreb, a ne balavundersko filozofiranje o tome ko je "pravi navijač", a ko ne...
Last edited by _studio54 on 24/07/2010 22:40, edited 1 time in total.
dario_džamoja
Posts: 58
Joined: 10/10/2009 01:12

#13 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by dario_džamoja »

_studio54 wrote:
dario_džamoja wrote:Sto vas je veceras onako malo na stadionu? Jedva 500. Malo na okoliki Zg. Bojkot???
Mene, kao i sve navijače Dinama koje znam, zanima samo Europa (Liga Europe najmanje). Fakat ne znam nikoga tko prati te seoske tekme s Istrom, Dragovoljcem i ostalom buranijom :wink:
Dobro iskreno od tebe, ali zar nije poenta da ides da gledas svoj klub, a ne da cekas neke velike ekipe, ako vec zivis u Zagrebu? Mislim i kod nas je nesto slicno, ima 2000 bolesnika, ali bas 500 na Zg koji je duplo veci od Sa, a ima samo Dinamo, a jos pola Hrvatske navija za Dinamo. Ne znam. :roll:
emirchata
Posts: 329
Joined: 05/10/2009 23:21
Location: Sarajevo

#14 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by emirchata »

_studio54 wrote:
emirchata wrote:
:shock: znas pogresne "navijace"..ti nisi navijac..ti si simpatizer..volim i ja manchester,ali ne idem na tekme.. :skoljka:
To je sasvim nevažno. Tema je Dinamo Zagreb, a ne balavundersko filozofiranje o tome tko je "pravi navijač", a ko ne...
aaa,pa tako reci..izvini ,nisam skont'o..dinamo=smece od kluba koje ima brdo para,ali nikada nece napredovati,jer prodaju sve sto valja..trenutno u rangu sa istrom :oops: trenutno je to jedan osrednji klub koji ce se boriti za opstanak u ligi 12..nemaju napadaca ;)
User avatar
amar007
Posts: 847
Joined: 08/04/2010 00:28

#15 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by amar007 »

_studio54 wrote: Ne slažem se s tobom. Dinamo je cijenjen u Europi.Transferi su ipak mjerilo nečeg, a posljednjih godina ih se odradilo više nego što su svi ostali klubovi iz regije zajedno u 20 godina.

Podsjetio bih te i da smo dvaput uspješno igrali Ligu prvaka, a prošle sezone smo samo zahvaljujući onom majmunu Jurčiću popušili od RBS-a. Tukli smo Anderlecht i Temišvar u gostima, Hearts smo napunili do vrha. Ispod očekivanja, ali ipak daleko iznad bilo koga s ovih prostora.

Ne brini, sve će doć na svoje :wink:
Tu sam prestao da citam :lol:
Partizan je daleko uspjesniji i cjenjeniji od dinama :wink:
Mamic na dinamu okrece grdne pare, vidio covjek u kom grmu lezi zec
Dodje mu kao Dinamo d.o.o.
_studio54
Posts: 65
Joined: 17/01/2008 00:56

#16 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by _studio54 »

dario_džamoja wrote: Dobro iskreno od tebe, ali zar nije poenta da ides da gledas svoj klub, a ne da cekas neke velike ekipe, ako vec zivis u Zagrebu? Mislim i kod nas je nesto slicno, ima 2000 bolesnika, ali bas 500 na Zg koji je duplo veci od Sa, a ima samo Dinamo, a jos pola Hrvatske navija za Dinamo. Ne znam. :roll:
Evo, najiskrenije: Mislim da ih ne bi trebalo bit ni 500! Ova liga, baš kao i sve ostale u regiji, jednostavno ne zaslužuje navijače. Ipak je to kvaliteta koja vrijeđa zdrav razum. Jebiga, Dinamo toliko dominira u HNL-u da više ne možeš očekivat nikog normalnog da treninzima protiv Intera i Dragovoljca. Uostalom, u toj ligi su skoro svi klubovi zapravo podružnice Dinama...

Moraš shvatit da je i zadnjem besposlenom narkomanu dosadilo gledat pobjedu od 4-1 ili 5-0 protiv Cibalije ili Pule.

Još jedna stvar - u Dinamu se vrte ozbiljne pare i normalno je da su apetiti porasli.
User avatar
motachjointa
Posts: 843
Joined: 27/06/2007 00:49

#17 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by motachjointa »

_studio54 wrote:Pusti te priče o pravim i nepravim navijačima. Jedini klub s ovih prostora koji je u posljednjih desetak godina imao ozbiljna gostovanja u svakom kutku Europe je Dinamo Zagreb.
jedini klub koji je spickao brdo para i nista nije napravio :-) :shock:[/quote]

Ne slažem se s tobom. Dinamo je cijenjen u Europi.Transferi su ipak mjerilo nečeg, a posljednjih godina ih se odradilo više nego što su svi ostali klubovi iz regije zajedno u 20 godina.

Podsjetio bih te i da smo dvaput uspješno igrali Ligu prvaka, a prošle sezone smo samo zahvaljujući onom majmunu Jurčiću popušili od RBS-a. Tukli smo Anderlecht i Temišvar u gostima, Hearts smo napunili do vrha. Ispod očekivanja, ali ipak daleko iznad bilo koga s ovih prostora.

Ne brini, sve će doć na svoje :wink:[/quote]
mislis da su to rezultati dostojni kluba koji je u zadnjih par godina obrnuo stotinu miliona eura? Ja koliko se sjecam dinamo nije bio u ligi prvaka odavno, bila nekad davno tudjmanova croatia.
_studio54
Posts: 65
Joined: 17/01/2008 00:56

#18 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by _studio54 »

amar007 wrote:
Tu sam prestao da citam :lol:
Partizan je daleko uspjesniji i cjenjeniji od dinama :wink:
Mamic na dinamu okrece grdne pare, vidio covjek u kom grmu lezi zec
Dodje mu kao Dinamo d.o.o.
Amare, Partizan na Maksimiru ne može proć ispod 5 komada.

Toliko je cijenjen da ne može uvaljat igrača već godinama.

Usput, Amare, znaš li koliko je taj smiješni Partizan primio petardi u Europi samo u ovih desetak godina? Znaš li od kojih klubova? Halo, petardi!

Znaš li koliko su bodova osvojili u LE prošle godine?

Bez uvrede, ali smiješno je trenutno poredit neki tamo Partizan, kojem ko god stigne u Europi utrpava 5 komada, sa Svetinjom :wink:
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2315
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#19 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by zecko_kupuz »

Pa samo ismijavajte vi. Mamić je lopinaš, ali je Dinamu donio brdo love. Gdje su ovi naši zgrnuli tolike pare? Nigdje! Nemamo pravo komentarisati ništa kada su naši klubovi puleni u najvećem ku*cu od svih ex-yu "velikana".
dario_džamoja
Posts: 58
Joined: 10/10/2009 01:12

#20 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by dario_džamoja »

Pa dobro ako ti tako kazes, znas kako je. A slazem se sa tobom u vezi ex-Yu liga, stvarno je dno. Jos kad u nasoj ligi dodas hebeni nacionalizam, gdje svako vuce na svoju stranu, onda tek dobijes buckuris. Ja se sjecam utakmice Dinamo Partizan 5:0, doduse tad je jos bila Croatia. Gledao sam je na moru, ja mislim da je to jedini put da su Dalmosi skakali na svaki go Dinama kao da Hajduk igra. :-D
_studio54
Posts: 65
Joined: 17/01/2008 00:56

#21 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by _studio54 »

motachjointa wrote: mislis da su to rezultati dostojni kluba koji je u zadnjih par godina obrnuo stotinu miliona eura? Ja koliko se sjecam dinamo nije bio u ligi prvaka odavno, bila nekad davno tudjmanova croatia.
Pa očekuje se više, naravno. Ali rezultat ne dolazi preko noći, imaš hrpu klubova koji ulažu pet puta veću lovu pa na uspjeh čekaju godinama. Da ne govorim koliko je važan i faktor sreće... Sve je to dugotrajan proces, ali stvari kad-tad moraju doć na svoje.
_studio54
Posts: 65
Joined: 17/01/2008 00:56

#22 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by _studio54 »

dario_džamoja wrote:Pa dobro ako ti tako kazes, znas kako je. A slazem se sa tobom u vezi ex-Yu liga, stvarno je dno. Jos kad u nasoj ligi dodas hebeni nacionalizam, gdje svako vuce na svoju stranu, onda tek dobijes buckuris. Ja se sjecam utakmice Dinamo Partizan 5:0, doduse tad je jos bila Croatia. Gledao sam je na moru, ja mislim da je to jedini put da su Dalmosi skakali na svaki go Dinama kao da Hajduk igra. :-D
Haveru, sve te priče o našim ligama su sranje. Radi se o minijaturnim tržištima i eventualni uspjeh (ili kiks) Dinama, Partizana ili Želje nije nikakav znak da je liga dobra (ili loša). Sve tri lige će uvijek bit kurac, regionalna liga nije realna, ostaje samo da klubovi sami za sebe nešto naprave.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#23 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by -LIBERO- »

Iz kojeg grada si ti?
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#24 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by Corola »

_studio54 wrote:
dario_džamoja wrote:Sto vas je veceras onako malo na stadionu? Jedva 500. Malo na okoliki Zg. Bojkot???
Mene, kao i sve navijače Dinama koje znam, zanima samo Europa (Liga Europe najmanje). Fakat ne znam nikoga tko prati te seoske tekme s Istrom, Dragovoljcem i ostalom buranijom :wink:
Najveca i najdvolicnija izjava ove hefte ili ti tjedna. :-)
Zanima vas evropa.Pa kako kontas da dodjes do Evrope pogotovo do Liga Sampiona.Basamakama,liftom ili tek onako samo od sebe.
Prvo mora da te dragovoljce i ostale pozandara i da bude prvi na tabeli,pa tek onda u Evropu da ide.
Kako rekoh samo od sebe nece.a vrlo je licemjerno da vam taj tim igra pred praznim tribinama.
Jer ebo navijace koji samo dodju na Ajaxa,Werdera i to ni tada nemogu cestito napuniti stadion. :-)
_studio54
Posts: 65
Joined: 17/01/2008 00:56

#25 Re: NK Dinamo Zagreb

Post by _studio54 »

Corola wrote: Najveca i najdvolicnija izjava ove hefte ili ti tjedna. :-)
Zanima vas evropa.Pa kako kontas da dodjes do Evrope pogotovo do Liga Sampiona.Basamakama,liftom ili tek onako samo od sebe.
Prvo mora da te dragovoljce i ostale pozandara i da bude prvi na tabeli,pa tek onda u Evropu da ide.
Kako rekoh samo od sebe nece.a vrlo je licemjerno da vam taj tim igra pred praznim tribinama.
Jer ebo navijace koji samo dodju na Ajaxa,Werdera i to ni tada nemogu cestito napuniti stadion. :-)
Pašukane, nisam ja glasnogovornik Dinama. Pišem u svoje ime (a naveo sam i primjer ljudi s kojma se družim) i otvoreno priznajem da me zanima samo Europa.

Vezano za Werder i punjenje stadiona:



Mogo bih bit džukac pa reć "Jebo navijače koji nikada u životu neće gledat Werder ili Ajax", ali neću, jer želim da ova tema ostane u nekim granicama dobrog ukusa.

Inače, lijepo od tebe što aktivno pratiš Dinamo!
Post Reply