Niže lige bh. fudbala

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#376 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

Grean wrote:
lakilaka wrote:lakrdija u bih fudbalu se nastavlja. posle lakrdije u premijer ligi, lakrdija sa capljinom i ostankom u prvoj ligi fbih. sudija ( on i pomocnici svi iz hrvatskog korpusa ) svira penal za capljinu i iskljuci igraca bosne seme i gorazde ispada. sta se sve ne radi. sramota. fuj.
Pa je li bio penal? Znamo li da je neregularno?
nije bio penal
User avatar
studeni76
Posts: 5380
Joined: 03/06/2009 14:12

#377 Re: Premijer liga BiH

Post by studeni76 »

lakilaka wrote:
Grean wrote:
lakilaka wrote:lakrdija u bih fudbalu se nastavlja. posle lakrdije u premijer ligi, lakrdija sa capljinom i ostankom u prvoj ligi fbih. sudija ( on i pomocnici svi iz hrvatskog korpusa ) svira penal za capljinu i iskljuci igraca bosne seme i gorazde ispada. sta se sve ne radi. sramota. fuj.
Pa je li bio penal? Znamo li da je neregularno?
nije bio penal
Capljina bi ostala i da je uzgubila, bolji medjusobni omjer u trokutu sa Velezom i Gorazdem. Znaci Gorazde je zavisilo samo od rezultata Jedinstva. Tako da ova utakmica i nije upitna, lakrdija je proslo kolo Rudar-Jedinstvo
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#378 Re: Premijer liga BiH

Post by Raigor Stonehoof »

:shock: tek sad vidim da se velez borio za opstanak i u prvoj, ja konto vratice se zacas :roll:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#379 Re: Premijer liga BiH

Post by Muhamed Đakmić »

lakilaka wrote:
Grean wrote:
lakilaka wrote:lakrdija u bih fudbalu se nastavlja. posle lakrdije u premijer ligi, lakrdija sa capljinom i ostankom u prvoj ligi fbih. sudija ( on i pomocnici svi iz hrvatskog korpusa ) svira penal za capljinu i iskljuci igraca bosne seme i gorazde ispada. sta se sve ne radi. sramota. fuj.
Pa je li bio penal? Znamo li da je neregularno?
nije bio penal
A nije štimaljka pobjeda Goražda u Visokom?
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#380 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Grean »

Ili Olompica na Kosevu prosle sezone :mrgreen:

Nisu to stimaljke, nego jednostavno sto bih gazio svog kad mi ne treba ni za sta.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8514
Joined: 11/02/2009 15:21

#381 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Ajatolah_ »

Raigor Stonehoof wrote::shock: tek sad vidim da se velez borio za opstanak i u prvoj, ja konto vratice se zacas :roll:
Krenuli su nekim putem stabilizacije dolaskom trenutnog predsjednika na čelo, mislim da bi se mogli sljedeće sezone boriti za ulazak u Premijer ligu sa Tuzlom City...
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#382 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Kinaski »

Ajatolah_ wrote:
Raigor Stonehoof wrote::shock: tek sad vidim da se velez borio za opstanak i u prvoj, ja konto vratice se zacas :roll:
Krenuli su nekim putem stabilizacije dolaskom trenutnog predsjednika na čelo, mislim da bi se mogli sljedeće sezone boriti za ulazak u Premijer ligu sa Tuzlom City...
taj i predsjenik ih koci, hoce samo posteno. A nemoguce je uci na posten nacin u premijer ligu
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8514
Joined: 11/02/2009 15:21

#383 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Ajatolah_ »

A bez njega bi sad bili u 2. ligi FBiH.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#384 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Muhamed Đakmić »

Pa sakupili su najviše bodova u drugom dijelu sezone, osim ako ih nije neko pretekao u zadnjem kolu.

Vratit će se Velež vjerovatno iduće sezone ako Azmir ne nastavi trgovati sa bodovima kako je radio otkad je došao u BiH.

Već je 7 ili 8 igrača obnovilo ugovore.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#385 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Kinaski »

Muhamed Đakmić wrote:Pa sakupili su najviše bodova u drugom dijelu sezone, osim ako ih nije neko pretekao u zadnjem kolu.

Vratit će se Velež vjerovatno iduće sezone ako Azmir ne nastavi trgovati sa bodovima kako je radio otkad je došao u BiH.

Već je 7 ili 8 igrača obnovilo ugovore.
Tesko bgm
El_comadante
Posts: 7880
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#386 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by El_comadante »

Kinaski wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Pa sakupili su najviše bodova u drugom dijelu sezone, osim ako ih nije neko pretekao u zadnjem kolu.

Vratit će se Velež vjerovatno iduće sezone ako Azmir ne nastavi trgovati sa bodovima kako je radio otkad je došao u BiH.

Već je 7 ili 8 igrača obnovilo ugovore.
Tesko bgm
i ja mislim teško če velež uzeti. tu je Tuzla city, pa ovaj metalege kako če se znaći, ima tu "dobrih" ekipa
megaman4
Posts: 4924
Joined: 08/08/2011 23:59

#387 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by megaman4 »

El_comadante wrote:
Kinaski wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Pa sakupili su najviše bodova u drugom dijelu sezone, osim ako ih nije neko pretekao u zadnjem kolu.

Vratit će se Velež vjerovatno iduće sezone ako Azmir ne nastavi trgovati sa bodovima kako je radio otkad je došao u BiH.

Već je 7 ili 8 igrača obnovilo ugovore.
Tesko bgm
i ja mislim teško če velež uzeti. tu je Tuzla city, pa ovaj metalege kako če se znaći, ima tu "dobrih" ekipa
Predsjednik Veleza je tezak oko 400 miliona KM godisnje. Pored njega ima jos 6 ljudi koji su finansijski jaki. Primjer je Stadion u koji je vec ulozeno s pomocnim terenom oko 1.250.000 KM.

Naruceni su reflektori i led semafor.

Azmir nije ni blizu jak kao ovi ljudi, zato sto on sam finansira klub. Teret je to.

Kako god bit ce svega. Izgleda da bi bas infrastruktura mogla presuditi novog prvaka prve lige, zato sto od naredne sezone klubovi moraju imati skoro sve, plus reflektori. Trenutno jedino Velez u ovoj ligi ozbiljno ulaze.

Sto se borbe za vrh tice, glavni favoriti ce biti Velez, Sloga, Olimpik i standardno Rudar. Mozda jos Jedinstvo.

Metallege se izgleda raspada, jer su Talijani zavrnuli pipu. Nema vise love a prvi je sidro digao Neretljak. Kod Olimpica otisla vec 4 glavna igraca, plus trener Radovic, sto ce reci da ce liga biti jos losija. Sve manje para ima.

Azmir se uzda u Stadion Tusnja gdje bi Sloga igrala, ali nista od toga, zato sto Imamovic nece ni da cuje za to, jer se Azmir zamjerio njima. Politika mu ne da.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#388 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by aratet »

megaman4 wrote:
Predsjednik Veleza je tezak oko 400 miliona KM godisnje. Pored njega ima jos 6 ljudi koji su finansijski jaki. Primjer je Stadion u koji je vec ulozeno s pomocnim terenom oko 1.250.000 KM.

Naruceni su reflektori i led semafor.

Azmir nije ni blizu jak kao ovi ljudi
, zato sto on sam finansira klub. Teret je to.

Kako god bit ce svega. Izgleda da bi bas infrastruktura mogla presuditi novog prvaka prve lige, zato sto od naredne sezone klubovi moraju imati skoro sve, plus reflektori. Trenutno jedino Velez u ovoj ligi ozbiljno ulaze.

Sto se borbe za vrh tice, glavni favoriti ce biti Velez, Sloga, Olimpik i standardno Rudar. Mozda jos Jedinstvo.

Metallege se izgleda raspada, jer su Talijani zavrnuli pipu. Nema vise love a prvi je sidro digao Neretljak. Kod Olimpica otisla vec 4 glavna igraca, plus trener Radovic, sto ce reci da ce liga biti jos losija. Sve manje para ima.

Azmir se uzda u Stadion Tusnja gdje bi Sloga igrala, ali nista od toga, zato sto Imamovic nece ni da cuje za to, jer se Azmir zamjerio njima. Politika mu ne da.
Cisto sumnjam u to, vadi pare na sve strane, u zadnjih par sezona je sigurno ulozio bar 3 miliona.

Ne znam koliko je ulozio u Slogu, ali nije malo sigurno.
megaman4
Posts: 4924
Joined: 08/08/2011 23:59

#389 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by megaman4 »

aratet wrote:
megaman4 wrote:
Predsjednik Veleza je tezak oko 400 miliona KM godisnje. Pored njega ima jos 6 ljudi koji su finansijski jaki. Primjer je Stadion u koji je vec ulozeno s pomocnim terenom oko 1.250.000 KM.

Naruceni su reflektori i led semafor.

Azmir nije ni blizu jak kao ovi ljudi
, zato sto on sam finansira klub. Teret je to.

Kako god bit ce svega. Izgleda da bi bas infrastruktura mogla presuditi novog prvaka prve lige, zato sto od naredne sezone klubovi moraju imati skoro sve, plus reflektori. Trenutno jedino Velez u ovoj ligi ozbiljno ulaze.

Sto se borbe za vrh tice, glavni favoriti ce biti Velez, Sloga, Olimpik i standardno Rudar. Mozda jos Jedinstvo.

Metallege se izgleda raspada, jer su Talijani zavrnuli pipu. Nema vise love a prvi je sidro digao Neretljak. Kod Olimpica otisla vec 4 glavna igraca, plus trener Radovic, sto ce reci da ce liga biti jos losija. Sve manje para ima.

Azmir se uzda u Stadion Tusnja gdje bi Sloga igrala, ali nista od toga, zato sto Imamovic nece ni da cuje za to, jer se Azmir zamjerio njima. Politika mu ne da.
Cisto sumnjam u to, vadi pare na sve strane.
To je uredu, ali ne moze on sam davati pare. Zasto je napustio Tusanj nego zbog toga. On jedini davao, a drugi gledali okolo. Tu je pukla tikva jer mu je grad dao obecanje da ce pogurati Slobodu, ali na kraju nista.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#390 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Muhamed Đakmić »

Azmir je klasična seljačina koja gleda da zavrne gdje i koliko može.

Kad Slobodi uđe porezna, mogu komotno ključ u bravu, koliko je dodatnog duga napravio zbog neuplaćenih poreza i doprinosa.

Kad je otišao iz kluba, ovi novi su objavili slike ugovora, gdje postoji klupski pečat na ugovorima koji su zakonski nelegalni.

Sa Mahirom Karićem je potpisao ugovor gdje će on dobijati mjesečno po 4000 KM, ali na način da 3600 bude isplaćivano na ruke, a 400 KM na žiroračun i da se na tih 400 KM uplaćuju doprinosi.

Kupovao je utakmice sa Slobodom u Prvoj ligi Federacije BiH, a sada je isto radio i sa Slogom. Gdje taj frajer dođe, trava ne raste, jer gura seljački dokle može, a kad više ne može seljački, onda je kriv svako osim njega.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#391 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Nadzorna_ploca »

Pa hajde, mogao mu je dati placu 400 ali gdje ce to sve u ugovor navesti. :lol:
Bas moras biti klocko da to uradis.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#392 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by avetinja »

On gori od onih iz Širokog. :lol: Tamo su navodno 800 KM isplaćivali na žiro račun.
megaman4
Posts: 4924
Joined: 08/08/2011 23:59

#393 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by megaman4 »

Muhamed Đakmić wrote:Azmir je klasična seljačina koja gleda da zavrne gdje i koliko može.

Kad Slobodi uđe porezna, mogu komotno ključ u bravu, koliko je dodatnog duga napravio zbog neuplaćenih poreza i doprinosa.

Kad je otišao iz kluba, ovi novi su objavili slike ugovora, gdje postoji klupski pečat na ugovorima koji su zakonski nelegalni.

Sa Mahirom Karićem je potpisao ugovor gdje će on dobijati mjesečno po 4000 KM, ali na način da 3600 bude isplaćivano na ruke, a 400 KM na žiroračun i da se na tih 400 KM uplaćuju doprinosi.

Kupovao je utakmice sa Slobodom u Prvoj ligi Federacije BiH, a sada je isto radio i sa Slogom. Gdje taj frajer dođe, trava ne raste, jer gura seljački dokle može, a kad više ne može seljački, onda je kriv svako osim njega.
Sloga je njega izmuzla. Na kraju ce dici sidro jer hoce silom PL. Negdje mora kolati njegov novac.

Zamjerio se mnogima. Savez ga ne mirise previse. Mnogi klubovi prve lige su protiv njega.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#394 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Kinaski »

megaman4 wrote:
Predsjednik Veleza je tezak oko 400 miliona KM godisnje. Pored njega ima jos 6 ljudi koji su finansijski jaki. Primjer je Stadion u koji je vec ulozeno s pomocnim terenom oko 1.250.000 KM.

Naruceni su reflektori i led semafor.

Azmir nije ni blizu jak kao ovi ljudi, zato sto on sam finansira klub. Teret je to.

Kako god bit ce svega. Izgleda da bi bas infrastruktura mogla presuditi novog prvaka prve lige, zato sto od naredne sezone klubovi moraju imati skoro sve, plus reflektori. Trenutno jedino Velez u ovoj ligi ozbiljno ulaze.

Sto se borbe za vrh tice, glavni favoriti ce biti Velez, Sloga, Olimpik i standardno Rudar. Mozda jos Jedinstvo.

Metallege se izgleda raspada, jer su Talijani zavrnuli pipu. Nema vise love a prvi je sidro digao Neretljak. Kod Olimpica otisla vec 4 glavna igraca, plus trener Radovic, sto ce reci da ce liga biti jos losija. Sve manje para ima.

Azmir se uzda u Stadion Tusnja gdje bi Sloga igrala, ali nista od toga, zato sto Imamovic nece ni da cuje za to, jer se Azmir zamjerio njima. Politika mu ne da.
Ako ne podmazes neces uci, djaba sve. A ovaj nece da daje pare na to, mozes imati reflektore i Camp Nou, ali neces se pomaci odatle dok se ne utalis sa njima, pokrast cete ljudi iz cista mira

Ko bude imao vise para za mutnih radnji, taj ce i uci. Ne postoji klub da je usao u premijer ligu na posten nacin bez da nije zavrsavao utakmice
megaman4
Posts: 4924
Joined: 08/08/2011 23:59

#395 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by megaman4 »

Kinaski wrote:
megaman4 wrote:
Predsjednik Veleza je tezak oko 400 miliona KM godisnje. Pored njega ima jos 6 ljudi koji su finansijski jaki. Primjer je Stadion u koji je vec ulozeno s pomocnim terenom oko 1.250.000 KM.

Naruceni su reflektori i led semafor.

Azmir nije ni blizu jak kao ovi ljudi, zato sto on sam finansira klub. Teret je to.

Kako god bit ce svega. Izgleda da bi bas infrastruktura mogla presuditi novog prvaka prve lige, zato sto od naredne sezone klubovi moraju imati skoro sve, plus reflektori. Trenutno jedino Velez u ovoj ligi ozbiljno ulaze.

Sto se borbe za vrh tice, glavni favoriti ce biti Velez, Sloga, Olimpik i standardno Rudar. Mozda jos Jedinstvo.

Metallege se izgleda raspada, jer su Talijani zavrnuli pipu. Nema vise love a prvi je sidro digao Neretljak. Kod Olimpica otisla vec 4 glavna igraca, plus trener Radovic, sto ce reci da ce liga biti jos losija. Sve manje para ima.

Azmir se uzda u Stadion Tusnja gdje bi Sloga igrala, ali nista od toga, zato sto Imamovic nece ni da cuje za to, jer se Azmir zamjerio njima. Politika mu ne da.
Ako ne podmazes neces uci, djaba sve. A ovaj nece da daje pare na to, mozes imati reflektore i Camp Nou, ali neces se pomaci odatle dok se ne utalis sa njima, pokrast cete ljudi iz cista mira

Ko bude imao vise para za mutnih radnji, taj ce i uci. Ne postoji klub da je usao u premijer ligu na posten nacin bez da nije zavrsavao utakmice
U ovoj skupoj ligi imas 4 kluba koja imaju pare, ostali jedva krpe kraj s krajem.

Husic se istrosio na Slogi. Ne znam je li spreman dalje trositi kao sto je to radio ove protekle sezone?

Plus nema normalan stadion, sto mu otezava komplet sliku.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#396 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Charuga »

megaman4 wrote:Predsjednik Veleza je tezak oko 400 miliona KM godisnje. Pored njega ima jos 6 ljudi koji su finansijski jaki.
Ko je predsjednik Veleža?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#397 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by supercali »

Charuga wrote:
megaman4 wrote:Predsjednik Veleza je tezak oko 400 miliona KM godisnje. Pored njega ima jos 6 ljudi koji su finansijski jaki.
Ko je predsjednik Veleža?
Neki tezak coek :lol:
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#398 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Kinaski »

Charuga wrote:
megaman4 wrote:Predsjednik Veleza je tezak oko 400 miliona KM godisnje. Pored njega ima jos 6 ljudi koji su finansijski jaki.
Ko je predsjednik Veleža?
Vlasnik Hercegovinalijeka. Semso Hasic
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#399 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by nema me tamo »

Šemso novi, gledam ja i kontam otkud im pare za ono iza..

Da li ovo ide nova istocna tribina?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#400 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Charuga »

Kinaski wrote:
Charuga wrote:
megaman4 wrote:Predsjednik Veleza je tezak oko 400 miliona KM godisnje. Pored njega ima jos 6 ljudi koji su finansijski jaki.
Ko je predsjednik Veleža?
Vlasnik Hercegovinalijeka. Semso Hasic
Aha. Ne znam odakle mu cifra od 400 mil. godišnje, nešto mi to puno. Desetak mil možda, ali 400 godišnje nikako.
Post Reply