Neželjena trudnoća,pomoć ?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#51 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by vjesticanametli »

Ne moze. Dobro je da je bila gore.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#52 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by Connaisseur Karlin »

Srculence1107 wrote: 20/05/2020 11:59 Možete li mi pomoći,imao sam seksualni odnos sa curom bez zaštite. Svršio sam od uzbuđenja prije nego sam ušao u nju. Kasnije sam ga gurnuo par puta u vaginu,a predhodno penis nisam obrisao. Može li ostati trudna,bila je gore,ja ispod?
jesi lijen :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 32496
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#53 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by Bobi »

Moram zakljucat registraciju novih..definitivno :lol:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#54 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by Norm »

sacred000 wrote: 24/10/2015 00:00 Pozdrav forumaši,
! [roditeljska paznja ] !
Imam jedan problem. Naime, prije par dana imao sam rizičan odnos s djevojkom.Malo je vulgarno al se moram izrazit da bi vam bilo jasno o čemu se radi.
Imali smo odnos s kondomom u lezecem polozaju i odjednom pojavila je se bijela tekućina iz djevojke curi,pregledao sam svoj organ i kondom medjutim kad sam ga skinuo nije bilo znakova da je od mene izašlo.Par minuta poslije smo nastavili s odnosom bez kondoma (zadnji je bio :( ) pa je ona bila na meni kazu da tako ne moze ostat trudna, i iscurilo je iz nje opet ,ja nisam osjetio da je od mene izaslo nit sam erekciju osjetio,kasnije kad sam normalno vani svršio bilo je puno tekućine. Da li JE MOGUĆE da je ona svršila dva puta u pola sata pomalo bijele tekućine? Par dana nakon toga ima mučnine povratila je jedno jutro i stalno ide piškiti u Wc.
Jel moguće da je ostala trudna ,neplodni dani su bili u pitanju ,još 6 dana je do datuma ciklusa,da li je moguće da je svršila,ostala trudna i sl.? :?: MOLIM OZBILJNE ODGOVORE onih koji su iskusniji po pitanju tioga.

Hvala lp
:sad: ne haman ja samo :? danas zigu ne sve ko draga Braco
Post Reply