nepozeljni detalji na njemu :)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

njeka
Posts: 994
Joined: 28/04/2008 13:29

#376 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by njeka »

walkabout wrote:
d2 wrote:nista, ponovi im onda i ti da te ne izrabljuju ! :lol:
javam nako jaranski kazhem, ne izrabljivajte naske vishe a ni sexualno manje :oops:

btw, nepozheljan detalj na njemu - ONA !!! :run: :oops:
:?: :?: :?: :?: :?: Kome je taj detalj nepoželjan??! Njemu?! :? :lol: :lol: :lol:
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#377 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by d2 »

ako je peško :lol:
User avatar
black
Posts: 17166
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#378 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by black »

njeka wrote:
walkabout wrote:
d2 wrote:nista, ponovi im onda i ti da te ne izrabljuju ! :lol:
javam nako jaranski kazhem, ne izrabljivajte naske vishe a ni sexualno manje :oops:

btw, nepozheljan detalj na njemu - ONA !!! :run: :oops:
:?: :?: :?: :?: :?: Kome je taj detalj nepoželjan??! Njemu?! :? :lol: :lol: :lol:
pa mozda on voli njega :run: :mrgreen:
User avatar
jedna
Posts: 1033
Joined: 04/02/2004 00:00
Location: salt lake city

#379 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by jedna »

vinja wrote: pa, zato sam napisala torbica... deminutiv... mala torba... u malu ne stanu knjige za fax... ipak, sto se tice tih za knjige...pa, jebem mu misa ima kakav rukasak... to mi je skroz simpa, neki dan vidim lika u odjelu i sa ruksacicem, bas mi je bio sladak...
kako kome. meni bi ovo bilo extra lose - tip u odijelu i sa ruksacicem (zamisli ono jos isaran "metallica" "slayer" "hip- hop old school" isl)
User avatar
jedna
Posts: 1033
Joined: 04/02/2004 00:00
Location: salt lake city

#380 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by jedna »

black wrote:
njeka wrote:
d2 wrote:nista, ponovi im onda i ti da te ne izrabljuju ! :lol:
javam nako jaranski kazhem, ne izrabljivajte naske vishe a ni sexualno manje :oops:

btw, nepozheljan detalj na njemu - ONA !!! :run: :oops:
:?: :?: :?: :?: :?: Kome je taj detalj nepoželjan??! Njemu?! :? :lol: :lol: :lol:

ona moze biti nepozeljna u slucaju da to nisam ja. a rado bih bila! :D
pjega
Posts: 327
Joined: 11/05/2007 11:08

#381 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by pjega »

Obama wrote:
dlfo wrote:
jedna wrote:meni je najgadnije kad neki muskarci pustaju mali nokat. mislim CEMU??? evo ovde trazim i da mi neko odgovori u cemu je fol. moj bivsi kolega godinama gaji svoj noktic, sto mi je mnoga jutra ogadilo. povrac...povrac :run:
Mozda je co'ek neki narko boss, pa mu sluzi taj noktic da odmjeravanje doze kokaina prije usmrkavanja. :D
mozda cpovjek svira gitaru??
eh, vidis, sve ima svoj razlog pa i taj nokat. pored toga sto sluzi za usmrkavanje kokaina, ima on jednu drugu sociolosku pozadinu. naime, ljudima koji dolaze iz ruralnih sredina koji su vecinom obavljali teze poslove, to predstavlja statusni simbol. to znaci 'nisam vise kao vi i buduci da ne obavljam takve poslove, sada mogu pustiti mali nokat.' jer, oni koji ga i dalje rade, ne mogu ga pustiti, slomi se. to je i danas dosta prisutno kod ljudi iz azije i afrike. na poslu je nedavno jedan period sa nama proveo konsultant iz kameruna. obrazovan u njemackoj, dugo ovdje zivi, ali sam se zgrozila kad ugledah dug nokat na malom prstu na obje ruke. uzas!

:D
User avatar
jedna
Posts: 1033
Joined: 04/02/2004 00:00
Location: salt lake city

#382 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by jedna »

pjega wrote:
eh, vidis, sve ima svoj razlog pa i taj nokat. pored toga sto sluzi za usmrkavanje kokaina, ima on jednu drugu sociolosku pozadinu. naime, ljudima koji dolaze iz ruralnih sredina koji su vecinom obavljali teze poslove, to predstavlja statusni simbol. to znaci 'nisam vise kao vi i buduci da ne obavljam takve poslove, sada mogu pustiti mali nokat.' jer, oni koji ga i dalje rade, ne mogu ga pustiti, slomi se. to je i danas dosta prisutno kod ljudi iz azije i afrike. na poslu je nedavno jedan period sa nama proveo konsultant iz kameruna. obrazovan u njemackoj, dugo ovdje zivi, ali sam se zgrozila kad ugledah dug nokat na malom prstu na obje ruke. uzas!

:D
b-ljak. nedavno mi je na posao dolazio jedan talijan. takodjer je imao te nokte, kakva gadost jbt. a bio je cak sa suprugom. za ovu teoriju prvi put cujem. al svejedno, meni je to... povracpovrac :o
User avatar
Citizen-X
Posts: 1533
Joined: 27/04/2007 13:42
Location: Niodaklevci, BlackField - Nidjezemska

#383 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by Citizen-X »

Ja imam nokat na noznom prstu :mrgreen: i fino tarlaham sa njim :mrgreen:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#384 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by Zoya »

Pocela mi se gaditi ova tema :run:
User avatar
ventilator
Posts: 14
Joined: 09/08/2008 23:54

#385 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by ventilator »

tarlahavo salo uuuu
kEN0
Posts: 881
Joined: 01/07/2006 15:27
Location: Sarajevo

#386 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by kEN0 »

Eborg wrote:
arijan@ wrote:torbice il tzv pederuse su mi skroz ok...al naravno da se PAZI koje torbice :lol: :lol: :lol:
zgrozavam se na muskarce koji grizu nokte i zanoktice... :cry: :cry: :cry: fuj fujfuj...ne bih ga mogla uhvatiti za ruku koliko mi se to gadi.
zatim muskarci koji misle da ako su u 21 stoljecu treba da zaborave na osnove ophodjena prema zenama.e tu malo krivim i pojedine vrste djevojaka koje sebe ne tretiraju kao dame,pa shodno tome i muski se ponasaju prema njima onako kako one dozvole.ali frka je u tome sto oni globaliziraju,pa se prema svima curama odnose isto.
mrzim hvalisanje ...ccccccccccccc..... tipa....wow koliko smo cugali na moru..... wtf :shock: ...pa mozes i ovdje cugati.....zatim....prosao sam kroz pola grada kroz crvena svjetla :shock: ..pobio sam se ..napravio' sam mu frakturu vilice (oce' reci opasan sam :shock: )
idemo dalje :D trenerke i kozne jakne ...fljak
zlatni lanci il ti ga kajle oko vrata od kojih jedva disu...
bijesna auta,a nemaju za kifle.....
muskarci koji ne citaju knjige..dnevnu stampu ...bilo sta....ne elokventni decki.
razno razni fljak nacini upucavanja.
kategorisanje cura na one za kucu i one za jednu - dvije noci....pod ovim mislim javno kategorisanje cura ....smatram da ,ipak,svoje misljenje treba zadrzati za sebe.
kaljanje obraza djevojaka...pricanje o njima,laganje o njima,hvalisanje o njima...i za kraj (ako se ne sjetim jos necega :D ) prevelikoooooo vjerovanje svojim jaranima u vezi svega,a pogotovo u vezi casti djevojke....svi bi da j... a da finu zene...gnusno :x
A gdje povuci granicu?Meni je npr. uzhas bilo kada je jedna prijateljica rekla:"Ne valja ni da je previshe fin,necu da se sa pederom zabavljam,hocu pravo mushko!" :D
ma drugarica ne zna sta ce..
beka_mo
Posts: 241
Joined: 19/07/2008 00:18

#387 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by beka_mo »

[duga masna kosa
kockasti nokti
malje all over the body
smrad koji se siri cim digne ruku pa se ukaze jos crna suma dlaka ispod pazuha
bijele carape sa crnim cipelama
suplja prica o raznim lovovima na divlje svinje kojih nije bilo
veliki stomak
crno ispod noktiju
neukusno odijevanje
manjak prednjih zuba
drapanje po "organu" dok s nama pricate
dobacivanje na ulici sa upotrebom pogrdnih rijeci o nasim straznjicama i nogama ( nimalo seksi cak sta vise odbijajuce djeluju)

vjerujem da ce dame jos da se sjete kojecega... :-)[/quote]
Ispunjavam sve uslove :D :D :D :D :lol:[/quote]

Ma ne brini, nisi jedini...[/quote]

**************************************
da se i ja stuspasim
VOLIM STO ISPUNJAVAM GORE NAVEDENE USLOVE I STO SAM MUSKARCINA a ne peder[/quote]
Tako vi muškarci i razmišljate:ako se malo dotjerate ličite sami sebi na pedera. Šta ima loše u tome što muškarac miriše,što je uredan,i normalno obučen za priliku u kojoj se nalazi. Odvratno mi je kao se čuje ustajali znoj(nije se kupao 5dana),šareni šorc za kupanje u restoranu u sred grada. Znam ih par koji će više para dati za pive u kafani nego li nedajbože taj novac u butiku ostaviti i pristojno se obući. A ove dlake što cure spominju po tijelu da im je to odvratno vidjeti kod dečka. Ne mislim tako, to je majka priroda,odvratno može biti samo prljavština i smrad,prostakluk i takvo ponašanje. :run:
User avatar
arijan@
Posts: 478
Joined: 05/05/2008 16:11

#388 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by arijan@ »

Slazem se s tobom da je to Bog dao il majka priroda il kako vec....i da je to nesto na sto se ne moze bash pretjerano utjecati.Al' jbg nekome se gadi...o ukusima se ne raspravlja....
Imas muskaraca kojima su zene sa malim grudima gnusne i ne lice na zensko,pa jbg....
Ja necu nikoga degradirati na ovaj ili onaj nacin zbog njegovih fizickih nedostataka,da se razumijemo niko nije savrsen svi imamo tovar mahana. Samo smo ponekad svi previshe narcisoidni da sami sebi priznamo da na nama ima neki detalj koji nije bash lijep i kojeg se mozda potajno i sidimo.
Ali bez obzira koliko neko fizickih mahan imao,ako je fino odgojen,uljudan,pedantan i po vrh svega fin prema meni i pun postovanja i zelje da mi se priblizi.Ako me gleda onako kako ja zelim i ako se ophodi prema meni kao prema dami,onako kako i trazim ...onda sve te mahanice nekako idu u drugi cosak....nekako odjednom postanu nesto sto nije bash toliko bitno.... :)
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#389 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by sodom »

jedna wrote:meni je najgadnije kad neki muskarci pustaju mali nokat. mislim CEMU??? evo ovde trazim i da mi neko odgovori u cemu je fol. moj bivsi kolega godinama gaji svoj noktic, sto mi je mnoga jutra ogadilo. povrac...povrac :run:
kinezi to furaju kao da ako imaju duze nokte da nemoraju da rade, taj ti je kolega se nafurao da je plemic pa da nemora da radi, u tome je fazon ;) :run:
User avatar
Citizen-X
Posts: 1533
Joined: 27/04/2007 13:42
Location: Niodaklevci, BlackField - Nidjezemska

#390 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by Citizen-X »

Ja znam da je najnepozeljniji detalj na njemu qrton :mrgreen:

Al' sta se moze kad se mora :mrgreen:
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#391 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by sodom »

nemogu da vjerujem da niko nije pomenuo celuluit na zenskom tijelu...
strije... (poslijedice naglog rasta u teen dobu, meni ne smeta)
dlake po grudima...
brkovi...(ovo je vise postao trend)

zar nisam najgadniji od svih?

sto se tice ponasanja, pa

-neiskrenost
-neukost
-prepotentnost
-slusanje turbofolka
-ponasanje turbofolk

-hoce nesto a nezna da objasni
-umisljenost

ps
arogantnost volim, gr r r r :D
toliko od mene
edit: -neukusno i nepropisno odjevanje, utezanje i svjetlucavo i odvratni parfemi, svaki covjek ima svoj miris...prirodni naravno.
User avatar
arijan@
Posts: 478
Joined: 05/05/2008 16:11

#392 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by arijan@ »

tema se zove nepozeljni detalji na njemu :)...
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#393 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by sodom »

arijan@ wrote:tema se zove nepozeljni detalji na njemu :)...
a izvini, evo onda ovako...
nisam homoseksualno orijentisan ali mislim da se ovo ni zenama ne svidja,one frizura kod likova -sa strane kratko, a gore neka kao krijesta, dijamant nausnica i tanki solufi, neka istanjena kvazi bradica i brkovi... i naravno quake4 naocale koje pokrivaju pola lica...
pink majce, ups sry, sada su to narandzaste!
User avatar
idia
Posts: 764
Joined: 16/10/2006 13:33
Location: Bec

#394 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by idia »

.
Last edited by idia on 05/03/2011 09:38, edited 1 time in total.
User avatar
arijan@
Posts: 478
Joined: 05/05/2008 16:11

#395 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by arijan@ »

ma joj moglo bi se o nepozeljnim detaljima pisati danimaaaa..
i koliko god gnusnih muskaraca ima brate ima i zena svakavih.... :cry:
User avatar
jedna
Posts: 1033
Joined: 04/02/2004 00:00
Location: salt lake city

#396 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by jedna »

sodom wrote:
arijan@ wrote:tema se zove nepozeljni detalji na njemu :)...
a izvini, evo onda ovako...
nisam homoseksualno orijentisan ali mislim da se ovo ni zenama ne svidja,one frizura kod likova -sa strane kratko, a gore neka kao krijesta, dijamant nausnica i tanki solufi, neka istanjena kvazi bradica i brkovi... i naravno quake4 naocale koje pokrivaju pola lica...
pink majce, ups sry, sada su to narandzaste!
dijamant u uhu: povrac
User avatar
jedna
Posts: 1033
Joined: 04/02/2004 00:00
Location: salt lake city

#397 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by jedna »

volim uredne muskarce, ali su mi odvratni nakvarcani likovi. i jos ako imaju namanikirane nokte, premazane bezbojnim lakom... to mi je odron. ne volim ni one glupave frizurice sto fudbaleri furaju (opisana sa kao krijestom i one do uha-po mogucnosti sa plavim pramenovima, ili trakom u kosi) :run:
User avatar
arijan@
Posts: 478
Joined: 05/05/2008 16:11

#398 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by arijan@ »

sjo...ajmo mjenjat tok ove teme..jadni muski sto HI napadosmo. :)
ajde da cujemo cure ....sta volite i kakve muskarce volite...
ja ev' padam sa nogu kad vidim musko u odjelu (naravno da mu dobro stoji :D )
Volim da je musko ono grrr bash muzijak,strastven dovoljno jak da mi bude oslonac i vodilja,da je pun razumijevanja i postovanja,a sa druge strane da ipak ima toliko jak stav da mi kaze...e sad je dosta :D ...jer cesto i to neko treba :lol: :lol:
walkabout
Posts: 7869
Joined: 19/05/2007 00:46

#399 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by walkabout »

nepozeljni detalji na njemu = 17 stranica
nepozeljni detalji na njojzi = 8 stranica

:oops:
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#400 Re: nepozeljni detalji na njemu :)

Post by sodom »

mislim da nije to problem...

muskarci pobjegnu od losih zena, dok zene privlace losi muskarci, tako nekako, jer misle da ce se popraviti ili...
(losi kao nidje veze)

najjace mi je bilo ono o kockastim noktima-lakiranju i carapama u sandalama hahahah, sa kakvim ste vi gorstacima izlazili?
skim si taki si! :zoka:
Post Reply