Nekorumpirani na izborima 2018

User avatar
Dosadno mii
Posts: 2475
Joined: 16/06/2014 20:33

#1 Nekorumpirani na izborima 2018

Post by Dosadno mii »

Ima l’ ijedan posten kandidat bez kriminalne proslosti da se kandidovao pa da glasam ?

Uzas je kome sve dopustaju da moze da se kandiduje i koliko ima pokvarenih medju nama pa im osiguravamo pozicije godinama.

:bih:
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by cyprus »

Od nekoliko desetina hiljada mora bit bar jedan :)
User avatar
apsidejzi
Posts: 8077
Joined: 25/05/2013 23:49

#3 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by apsidejzi »

Dosadno mii wrote:Ima l’ ijedan posten kandidat bez kriminalne proslosti da se kandidovao pa da glasam ?

Uzas je kome sve dopustaju da moze da se kandiduje i koliko ima pokvarenih medju nama pa im osiguravamo pozicije godinama.

:bih:
Ko im dopusta da se kandiduju?

Ti drug!!! Ti im dopustas.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#4 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by Haman2 »

Cekam bus na jednoj autobuskoj stanici u Tuzli a onda primijetim jednog neuglednog momka prljavaih pantalona i patika. Najvjerovatnije se vraca sa posla. Puno me podsjeca na kandidata Nase stranke. Nisam siguran 100% da je ti bas on ali velika vjerovatnoce postoji.
Jednostavno ljudi vide svoju priliku. Prijave se u neku beznacajnu stranku a onda pocinju sa propagandnim pricama kako " njemu nije vazan ni narod ni nacija, kako on zeli pomoci svim narodima BiH itd.
Sve u svemu oni misli samo na sebe i mogucnost da se uhljebi kao politicari, da 4 godine sjedi u nekoj skupstinskoj klupi,da spavaju, cackaju nos, ili rade neki dorugi posao za vrijeme skupsitnskog zasijedanja ali svakog prvog plata legne na njihov racun bez obzira radili ili ne radili, dolazili ili ne dolazili u skupstinske klupe itd.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#5 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by HAVANA »

Taj prljavih pantalona koji se vraca sa posla mi djeluje pravo simpaticno u poredjenju sa ovim drugim.Prije bih njemu dao glas u svakom slucaju nego ovim ulickanim smradovima satro vjernim bogu i partiji.
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#6 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by KIseljak12 »

Dosadno mii wrote:Ima l’ ijedan posten kandidat bez kriminalne proslosti da se kandidovao pa da glasam ?

Uzas je kome sve dopustaju da moze da se kandiduje i koliko ima pokvarenih medju nama pa im osiguravamo pozicije godinama.

:bih:
Mirsad Hadzikadic
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#7 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by drunken tiger »

Lakse naći nevinu žensku u bordelu nego nekorumpiranog na izborima!!
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#8 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by Haman2 »

Taj prljavih pantalona koji se vraca sa posla mi djeluje pravo simpaticno u poredjenju sa ovim drugim.Prije bih njemu dao glas u svakom slucaju nego ovim ulickanim smradovima satro vjernim bogu i partiji.
Ovaj u prljavim pantalonama trebao imati nesto u glavi da bi mogao pomoci BiH i njenim gradjanima. Ovako on prljave pantalone nastoji zamijeniti cistim gurajuci se u skupstinske klupe ali ne radi nas nego radi sebe. Takvih vec imamo puno u skupstinskim klupama, pa se postavlja pitanje da li je mozda tu problem sto zivimo kako zivimo.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#9 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by HAVANA »

Znaci covjek u prljavim pantalonama,nema nista u glavi? Bosna je cudo. :zid: :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#10 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by HAVANA »

Daj mi jednog strucnog covjeka,u prljavim pantalonama,sa zuljevima na rukama i okacenim pdv-brojem iznad glave,pozitivnim bilansom stanja i uspjeha a sve to ostvareno bez politicke pozadine,odma cu glasati za njega.
pemanapemani
Posts: 5333
Joined: 09/09/2008 15:12

#12 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by pemanapemani »

Evo moj kolega, masinski inzinjer koji ima svoju firmu i cetiri radnika i uredno radi sa njima. Covjek vari, brusi, postavlja cijevi i sl. Danas otisao u pola posla po cigare tako prljav i da ga je neko vidio od ovih dusebriznika procijenio bi da je klosar.

Eto ja bih takve dusebriznike svakodnevno samarao povazdan i svugdje, jer mi ih je vise pun kurac.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#13 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by Haman2 »

Na zalost onaj nije inzenjer ali zeli da odlucuje o BiH i njenim gradjanima i da kao i ovi sadasnji prima dobru platu. Neko svako radi ono sto najbolje znao. Puno je neznalica i karijerista u skupstinskim klupama. Iz tog razloga i zivimo kako zivimo.
Nama ne trebaju podobni nego sposobi.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#14 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by HAVANA »

Ti si sve pobrko jarane.Sposobni rade,podobni drkaju kurac u odijelima i limuzinama,sa pratiocima i svitom.Cistih noktiju,njeznih ruku i prljavog obraza.Vrijedan,castan i sposoban covjek ne bjezi od posla.Nije sramota biti prljav od posla.Ko je naucio raditi taj radi imao milju,deset il par milona...
pemanapemani
Posts: 5333
Joined: 09/09/2008 15:12

#15 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by pemanapemani »

HAVANA wrote:Ti si sve pobrko jarane.Sposobni rade,podobni drkaju kurac u odijelima i limuzinama,sa pratiocima i svitom.Cistih noktiju,njeznih ruku i prljavog obraza.Vrijedan,castan i sposoban covjek ne bjezi od posla.Nije sramota biti prljav od posla.Ko je naucio raditi taj radi imao milju,deset il par milona...
:thumbup:
Svaka cast.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#16 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by Heller »

Begić, Zekan u TK rekao bih.
Naslovnica
Posts: 27531
Joined: 20/03/2013 15:38

#17 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by Naslovnica »

Haman2 wrote:Na zalost onaj nije inzenjer ali zeli da odlucuje o BiH i njenim gradjanima i da kao i ovi sadasnji prima dobru platu. Neko svako radi ono sto najbolje znao. Puno je neznalica i karijerista u skupstinskim klupama. Iz tog razloga i zivimo kako zivimo.
Nama ne trebaju podobni nego sposobi.
Priča se da je jednom jedan bravar bio više nego uspješan predsjednik, daleko dogur'o, a i narod ga volio...
I dan danas mnogi govore da je taj bravar bio najbolji sin kojeg je ta zemlja rodila.
Ako su slagali mene, i ja lažem vas...
Novak20
Posts: 13910
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#18 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by Novak20 »

Naslovnica wrote: Priča se da je jednom jedan bravar bio više nego uspješan predsjednik, daleko dogur'o, a i narod ga volio...
I dan danas mnogi govore da je taj bravar bio najbolji sin kojeg je ta zemlja rodila.
Ako su slagali mene, i ja lažem vas...
Neće se takav roditi na ovim prostorima za 1.000 godina. U njegovo vrijeme su velike ljude pokretali ideali. Danas ih pokreću pare, nažalost.
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#19 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by Pasiflora »

Uz sav respekt za bravara, prežalosno je što nismo u stanju krenuti dalje - život nam se svodi na plakanje za bravarom i tim vremenima i čini mi se da je tako na teritoriji cijele bivše YU.

A vezano za poštenog kandidata na izborima - jednom davno pita dijete starijeg člana porodice: "Šta je to politika?", a ovaj mu odgovara: "Politika je sr*nje, a onaj ko se njome bavi još i veće"
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2475
Joined: 16/06/2014 20:33

#20 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by Dosadno mii »

KIseljak12 wrote:
Dosadno mii wrote:Ima l’ ijedan posten kandidat bez kriminalne proslosti da se kandidovao pa da glasam ?

Uzas je kome sve dopustaju da moze da se kandiduje i koliko ima pokvarenih medju nama pa im osiguravamo pozicije godinama.

:bih:
Mirsad Hadzikadic
Djeluje kao jedini normalan izbor.
Naslovnica
Posts: 27531
Joined: 20/03/2013 15:38

#21 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by Naslovnica »

Pasiflora wrote:Uz sav respekt za bravara, prežalosno je što nismo u stanju krenuti dalje - život nam se svodi na plakanje za bravarom i tim vremenima i čini mi se da je tako na teritoriji cijele bivše YU.

A vezano za poštenog kandidata na izborima - jednom davno pita dijete starijeg člana porodice: "Šta je to politika?", a ovaj mu odgovara: "Politika je sr*nje, a onaj ko se njome bavi još i veće"
Samo da napomenem...moja primjedba za bravara odnosila se na zapažanje forumaša da neko ko nema fakultetsku diplomu ili ima prljavo radno odijelo i žuljeve na rukama - nemože biti predsjednik.
:-)
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#22 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by Henry Chinaski »

Moralnost i integritet ne mogu ići u istu rečenicu sa politikom.
Patetično kenjanje o brizi za birače je za mase ali ideologija, moral i integritet ne postoje u uspješnoj politici.

Rangiranje mora biti prema odnosu obećano - urađeno, a za moral i poštenje političara treba da budu zaduženi sud i tužilaštvo.

E, kod nas ništa od ovoga nije tako. Ovdje ljudi još vjeruju u poštenje političara...
kiligonzales
Posts: 5435
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#23 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by kiligonzales »

Trazenje nekorumpiranih postace nam ideal...

Bojim se da se mi na ovim izborima trebamo cuvati ovoga...

https://www.facebook.com/PonosnoUzBiH/v ... 510138600/
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2475
Joined: 16/06/2014 20:33

#24 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by Dosadno mii »

apsidejzi wrote:
Dosadno mii wrote:Ima l’ ijedan posten kandidat bez kriminalne proslosti da se kandidovao pa da glasam ?

Uzas je kome sve dopustaju da moze da se kandiduje i koliko ima pokvarenih medju nama pa im osiguravamo pozicije godinama.

:bih:
Ko im dopusta da se kandiduju?

Ti drug!!! Ti im dopustas.
Pa napisala sam i to u dijelu rečenice koji nisi boldirao.

:-)
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2475
Joined: 16/06/2014 20:33

#25 Re: Nekorumpirani na izborima 2018

Post by Dosadno mii »

kiligonzales wrote:Trazenje nekorumpiranih postace nam ideal...

Bojim se da se mi na ovim izborima trebamo cuvati ovoga...

https://www.facebook.com/PonosnoUzBiH/v ... 510138600/

Pa to svakako da rade godinama
Mafiija nas vodi,a mi ih podržavamo jer ne mogu ni sve glasove da pokradu koliko mi možemo da glasamo za njih


:bih:
Post Reply