Ne volim kućne ljubimce

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

L u c i f e r
Posts: 12319
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#51 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by L u c i f e r »

cule64 wrote:Image

Zato će sutra biti bakalar
a ovo će kinez iz briješća prekosutra za ručak :D

http://s3.hubimg.com/u/3379874_f520.jpg

ps: šmizli, ti ne gledaj! :skoljka:
L u c i f e r
Posts: 12319
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#52 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by L u c i f e r »

shmizlica wrote:sorry luci, jesmol ti to malo zatrolali :mrgreen: ne znam jesil kad imao mačku, al da znaš.....te ti se male zvijeri pravo znaju uvući pod kožu :wink:
za njih imam samo jednu riječ: pis! :evil:
User avatar
alucarda
Posts: 165
Joined: 30/04/2009 12:10

#54 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by alucarda »

Ova me tema samo na ovo vuce

L u c i f e r
Posts: 12319
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#55 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by L u c i f e r »

Al Đoleta volem... :serbo:
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#56 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by shmizlica »

'jutro mačkoljubac :mrgreen: jesil se napajkio, luci? :zoka:
L u c i f e r
Posts: 12319
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#57 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by L u c i f e r »

jesam vala, fala na pitanju, a ti? :nasolji1:
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#58 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by shmizlica »

nije loše....evo se ikafa oćeifila....sad bih trebala biti malo konstruktivna, al mi nešto mrsko :mrgreen:
sickle_and_hammer
Posts: 389
Joined: 05/09/2012 20:27

#59 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by sickle_and_hammer »

Ne volim kućne ljubimce

prodaj kucu kupi stan. mozda zavolis! :D
cule64
Posts: 187
Joined: 16/02/2004 00:00

#60 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by cule64 »

Image

Evo jednog od mojih štićenika iz ulice, ima divne zelene oči, namćor
L u c i f e r
Posts: 12319
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#61 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by L u c i f e r »

ogavna mačketina :shock:
cule64
Posts: 187
Joined: 16/02/2004 00:00

#62 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by cule64 »

Muško je, on i ovaj gore, moj Žućo, su polubraća, samo što je Sivi mlađi 3-4 godine, a sladak je jel' da?
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#63 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by shmizlica »

cule, ba, ostavi lucija na miru....fino si otvoriš temu ''moji macani'' i opleti....onaj prvi je najljepši, bajdvej :zoka:
L u c i f e r
Posts: 12319
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#64 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by L u c i f e r »

jes vala, neg et nešta se ko belećem inati :D

i btw, kad se hoće postavit slika jal gif slatke životinje, to se radi vako: :roll:

Image
cule64
Posts: 187
Joined: 16/02/2004 00:00

#65 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by cule64 »

Simpatična paščurina :thumbup:
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#66 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by graue_maus »

:-D
cule64
Posts: 187
Joined: 16/02/2004 00:00

#67 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by cule64 »

Uljepšali su mi dan ovo dvoje zlikovaca
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#68 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by pakica_ »

meni se bas zivo hebe sto neko nece da mi dodje jer imam cuke :lol: i to sto neko misli da nemam drustvenog i/ili seksualnog zivota, porodicu, prijatelje i sl. jer imam cuke :lol:
imam ih i imat cu ih, to ako kome smeta, i za to mi se zivo hebe..
i da, ne volim ni ja cveklu!
L u c i f e r
Posts: 12319
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#69 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by L u c i f e r »

pa to što se tebi hebe ne znači da nisi hoarder :roll:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#70 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by P308 »

Ja iskreno nisam bas veliki fan macaka, a pse volim :)
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#71 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by pakica_ »

L u c i f e r wrote:pa to što se tebi hebe ne znači da nisi hoarder :roll:
eno sad sam i hoarder :D hordaš jesam, al' onaj sa sjeverne tribine, a skupljanje zivotinja.. no! kod mene sigurno neces nac leseve :lol:
P308 wrote:Ja iskreno nisam bas veliki fan macaka, a pse volim :)
i sama sam ti tak'a :D
User avatar
una_bo
Posts: 628
Joined: 14/04/2010 15:50

#72 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by una_bo »

L u c i f e r wrote:Bilo je vrijeme da to neko pošteno prizna. Pa evo ja ću. Ako je tema politički nekorektna, brišite je. Po mom mišljenju je to sasvim legitiman stav, kao i nečiji stav da ih voli.

Naročito ne volim pse koji puno laju. Smrde. Ostavljaju izmet kojekuda. Ližu se po intimnim dijelovima pa onda ližu vlasnike po licu, one koji im to dopuštaju, a danas je mnogo takvih. Linjaju se. Ostavljaju dlake za sobom. Pišaju po kući, ne svi, ali često.

Iritantni su mi i vlasnici pasa koji ih tretiraju kao djecu i puštaju im da rade šta žele te udovoljavaju svakom njihovom hiru. Ne volim da im idem u goste niti da mi dolaze u goste sa svojim beštijama.

Vrh piramide iritantnosti su mi odmetnuti kućni ljubimci, tzv lutalice i njihovi ljubitelji.

Volim ljude i one koje daju primat životinjama nad ljudima smatram budalama.

Od životinja najviše volim janjad. Na ražnju.

Eto. :kakoste:
moji psi puno laju. ono dvoje velikih čak i smrde. pogotovo kad pokisnu. Linjaju se ko ludi. Ostavljaju dlake za sobom. Kake. Piške. Ne po stanu, ali i ako to urade, nema veze. Ne volimo i ne družimo se sa ljudima koji ne vole pse i kojima ne možemo s njima otići. Također nam isti ne dolaze kući. Nije mi žao platiti 60 KM kaputić za najmanjeg psa (puta 2) ili 150 za najvećeg (puta 2) Nije mi žao da im kupujem najskuplju hranu (puta 4) i slatkiše a svaki pas ima svoje najdraže (i nije mi žao!) puta 4. Nije mi žao papagaju kupiti egzotičnu hranu jer ne jede običnu, nije mi žao platiti svaki mjesec preko 100 km samo za buhe i krpelje frontline, nije mi žao što svaki pas ima svoj jastuk, dekicu, igračke i što je to kupljeno i debelo plaćeno.
Razmaženi su i može im se.
Žive kao prinčevi i princeze. Za mene to i jesu. Moj je život podređen njima. Za njih ću sve uraditi. I nije mi žao. Ne prođem pored lutalice da mu ne kupim da jede. I na to puno para dajem svaki mjesec. I NIJE MI ŽAO! meni se to stostruko vratilo!

I kako je to tvoj problem?

Kako je tebe briga što je moj pas/psi/papagaj tretiran kao kralj/ica? Kako je tvoj problem što ja bruku para (a mogu i hoću i nastaviću) trošim na njih?! Jel možda vidiš mene da kopam po tvom novčaniku, ili zagledam šta se u tvojoj kući dešava i kako živiš ti i na šta ti pare trošiš, imaš li najskuplji namještaj, pušiš li cigare i šta jedeš svaki dan, koliko novca potrošiš na odjeću i obuću (jer i meni može smetati ako neko kupuje na pijaci a ne kupuje po radnjama, mislim evo neko ne voli cveklu!)

Ako je sve gore navedeno znak da sam ja budala, znaš koliko je meni i ostalim stalo šta ti kao pojedinac misliš? ti da uopće MISLIŠ ne bi ni otvorio ovu temu, nije valjda da su frustracije ogromne u tvom životu da se rađe baviš time čiji je pas razmažen i šta jede i koliko se linja, nego da se pozabaviš malo svojim životom?

Radiš li ti?
U kojem dijelu grada živiš?
Odakle su ti roditelji?
Jesi završio fakultet, jesu li ti roditelji završili fakultete?
Koji parfem koristiš? ja ne volim jeftine parfeme.
A ne volim ni ljude koji ne vole životinje.

I još jedno pitanje, koliko često jedeš janjetinu sa ražnja? Jel samo kad ideš na more pa svratiš na janjetinu? Mislim da tvoj izbor najdražeg jela puno govori o tebi, ja nisam mesojed, ali pošto ti jesi, probaj otići po restoranima i naručiti svaki dan nešto novo, da vidiš kako je život lijep kad ti nije ograničen na janjetinu jednom godišnje u jablanici.

Kontaš?!
User avatar
kingofsnake
Posts: 751
Joined: 23/02/2009 15:03
Location: Manila & Cancun

#73 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by kingofsnake »

una_bo wrote:moji psi puno laju. ono dvoje velikih čak i smrde. pogotovo kad pokisnu. Linjaju se ko ludi. Ostavljaju dlake za sobom. Kake. Piške. Ne po stanu, ali i ako to urade, nema veze. Ne volimo i ne družimo se sa ljudima koji ne vole pse i kojima ne možemo s njima otići. Također nam isti ne dolaze kući. Nije mi žao platiti 60 KM kaputić za najmanjeg psa (puta 2) ili 150 za najvećeg (puta 2) Nije mi žao da im kupujem najskuplju hranu (puta 4) i slatkiše a svaki pas ima svoje najdraže (i nije mi žao!) puta 4. Nije mi žao papagaju kupiti egzotičnu hranu jer ne jede običnu, nije mi žao platiti svaki mjesec preko 100 km samo za buhe i krpelje frontline, nije mi žao što svaki pas ima svoj jastuk, dekicu, igračke i što je to kupljeno i debelo plaćeno.
Razmaženi su i može im se.
Žive kao prinčevi i princeze. Za mene to i jesu. Moj je život podređen njima. Za njih ću sve uraditi. I nije mi žao. Ne prođem pored lutalice da mu ne kupim da jede. I na to puno para dajem svaki mjesec. I NIJE MI ŽAO! meni se to stostruko vratilo!

I kako je to tvoj problem?

Kako je tebe briga što je moj pas/psi/papagaj tretiran kao kralj/ica? Kako je tvoj problem što ja bruku para (a mogu i hoću i nastaviću) trošim na njih?! Jel možda vidiš mene da kopam po tvom novčaniku, ili zagledam šta se u tvojoj kući dešava i kako živiš ti i na šta ti pare trošiš, imaš li najskuplji namještaj, pušiš li cigare i šta jedeš svaki dan, koliko novca potrošiš na odjeću i obuću (jer i meni može smetati ako neko kupuje na pijaci a ne kupuje po radnjama, mislim evo neko ne voli cveklu!)

Ako je sve gore navedeno znak da sam ja budala, znaš koliko je meni i ostalim stalo šta ti kao pojedinac misliš? ti da uopće MISLIŠ ne bi ni otvorio ovu temu, nije valjda da su frustracije ogromne u tvom životu da se rađe baviš time čiji je pas razmažen i šta jede i koliko se linja, nego da se pozabaviš malo svojim životom?

Radiš li ti?
U kojem dijelu grada živiš?
Odakle su ti roditelji?
Jesi završio fakultet, jesu li ti roditelji završili fakultete?
Koji parfem koristiš? ja ne volim jeftine parfeme.
A ne volim ni ljude koji ne vole životinje.

I još jedno pitanje, koliko često jedeš janjetinu sa ražnja? Jel samo kad ideš na more pa svratiš na janjetinu? Mislim da tvoj izbor najdražeg jela puno govori o tebi, ja nisam mesojed, ali pošto ti jesi, probaj otići po restoranima i naručiti svaki dan nešto novo, da vidiš kako je život lijep kad ti nije ograničen na janjetinu jednom godišnje u jablanici.

Kontaš?!
Drago nam je zbog tebe i tvojih ljubimaca, al nas to apsolutno ne interesuje. Sebi ih držiš i svoje pare na njih trošiš, nema potrebe da nam na ovoj temi to elaboriraš. Čovjek otvorio temu o tome da ne voli kućne ljubimce, a nije tebi rekao da i ti treba da ne voliš i ne držiš ljubimce. Ako ima 10 tema o ljudima koji vole i drže kućne ljubimice, zašto ne bi mogla biti jedna o ljudima koji ih ne vole? Kakve veze ima ova tema sa podacima koje tražiš od čovjeka? Otvori posebnu temu pa ga ispituj. Stavrno ste vi ljubitelji životina previše agresivni.
L u c i f e r
Posts: 12319
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#74 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by L u c i f e r »

una_bo wrote:
L u c i f e r wrote:Bilo je vrijeme da to neko pošteno prizna. Pa evo ja ću. Ako je tema politički nekorektna, brišite je. Po mom mišljenju je to sasvim legitiman stav, kao i nečiji stav da ih voli.

Naročito ne volim pse koji puno laju. Smrde. Ostavljaju izmet kojekuda. Ližu se po intimnim dijelovima pa onda ližu vlasnike po licu, one koji im to dopuštaju, a danas je mnogo takvih. Linjaju se. Ostavljaju dlake za sobom. Pišaju po kući, ne svi, ali često.

Iritantni su mi i vlasnici pasa koji ih tretiraju kao djecu i puštaju im da rade šta žele te udovoljavaju svakom njihovom hiru. Ne volim da im idem u goste niti da mi dolaze u goste sa svojim beštijama.

Vrh piramide iritantnosti su mi odmetnuti kućni ljubimci, tzv lutalice i njihovi ljubitelji.

Volim ljude i one koje daju primat životinjama nad ljudima smatram budalama.

Od životinja najviše volim janjad. Na ražnju.

Eto. :kakoste:
moji psi puno laju. ono dvoje velikih čak i smrde. pogotovo kad pokisnu. Linjaju se ko ludi. Ostavljaju dlake za sobom. Kake. Piške. Ne po stanu, ali i ako to urade, nema veze. Ne volimo i ne družimo se sa ljudima koji ne vole pse i kojima ne možemo s njima otići. Također nam isti ne dolaze kući. Nije mi žao platiti 60 KM kaputić za najmanjeg psa (puta 2) ili 150 za najvećeg (puta 2) Nije mi žao da im kupujem najskuplju hranu (puta 4) i slatkiše a svaki pas ima svoje najdraže (i nije mi žao!) puta 4. Nije mi žao papagaju kupiti egzotičnu hranu jer ne jede običnu, nije mi žao platiti svaki mjesec preko 100 km samo za buhe i krpelje frontline, nije mi žao što svaki pas ima svoj jastuk, dekicu, igračke i što je to kupljeno i debelo plaćeno.
Razmaženi su i može im se.
Žive kao prinčevi i princeze. Za mene to i jesu. Moj je život podređen njima. Za njih ću sve uraditi. I nije mi žao. Ne prođem pored lutalice da mu ne kupim da jede. I na to puno para dajem svaki mjesec. I NIJE MI ŽAO! meni se to stostruko vratilo!

I kako je to tvoj problem?

Kako je tebe briga što je moj pas/psi/papagaj tretiran kao kralj/ica? Kako je tvoj problem što ja bruku para (a mogu i hoću i nastaviću) trošim na njih?! Jel možda vidiš mene da kopam po tvom novčaniku, ili zagledam šta se u tvojoj kući dešava i kako živiš ti i na šta ti pare trošiš, imaš li najskuplji namještaj, pušiš li cigare i šta jedeš svaki dan, koliko novca potrošiš na odjeću i obuću (jer i meni može smetati ako neko kupuje na pijaci a ne kupuje po radnjama, mislim evo neko ne voli cveklu!)

Ako je sve gore navedeno znak da sam ja budala, znaš koliko je meni i ostalim stalo šta ti kao pojedinac misliš? ti da uopće MISLIŠ ne bi ni otvorio ovu temu, nije valjda da su frustracije ogromne u tvom životu da se rađe baviš time čiji je pas razmažen i šta jede i koliko se linja, nego da se pozabaviš malo svojim životom?

Radiš li ti?
U kojem dijelu grada živiš?
Odakle su ti roditelji?
Jesi završio fakultet, jesu li ti roditelji završili fakultete?
Koji parfem koristiš? ja ne volim jeftine parfeme.
A ne volim ni ljude koji ne vole životinje.

I još jedno pitanje, koliko često jedeš janjetinu sa ražnja? Jel samo kad ideš na more pa svratiš na janjetinu? Mislim da tvoj izbor najdražeg jela puno govori o tebi, ja nisam mesojed, ali pošto ti jesi, probaj otići po restoranima i naručiti svaki dan nešto novo, da vidiš kako je život lijep kad ti nije ograničen na janjetinu jednom godišnje u jablanici.

Kontaš?!

Smiri se ba, udahni duboko, šta ti je? :)
L u c i f e r
Posts: 12319
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#75 Re: Ne volim kućne ljubimce

Post by L u c i f e r »

kingofsnake wrote:
una_bo wrote:moji psi puno laju. ono dvoje velikih čak i smrde. pogotovo kad pokisnu. Linjaju se ko ludi. Ostavljaju dlake za sobom. Kake. Piške. Ne po stanu, ali i ako to urade, nema veze. Ne volimo i ne družimo se sa ljudima koji ne vole pse i kojima ne možemo s njima otići. Također nam isti ne dolaze kući. Nije mi žao platiti 60 KM kaputić za najmanjeg psa (puta 2) ili 150 za najvećeg (puta 2) Nije mi žao da im kupujem najskuplju hranu (puta 4) i slatkiše a svaki pas ima svoje najdraže (i nije mi žao!) puta 4. Nije mi žao papagaju kupiti egzotičnu hranu jer ne jede običnu, nije mi žao platiti svaki mjesec preko 100 km samo za buhe i krpelje frontline, nije mi žao što svaki pas ima svoj jastuk, dekicu, igračke i što je to kupljeno i debelo plaćeno.
Razmaženi su i može im se.
Žive kao prinčevi i princeze. Za mene to i jesu. Moj je život podređen njima. Za njih ću sve uraditi. I nije mi žao. Ne prođem pored lutalice da mu ne kupim da jede. I na to puno para dajem svaki mjesec. I NIJE MI ŽAO! meni se to stostruko vratilo!

I kako je to tvoj problem?

Kako je tebe briga što je moj pas/psi/papagaj tretiran kao kralj/ica? Kako je tvoj problem što ja bruku para (a mogu i hoću i nastaviću) trošim na njih?! Jel možda vidiš mene da kopam po tvom novčaniku, ili zagledam šta se u tvojoj kući dešava i kako živiš ti i na šta ti pare trošiš, imaš li najskuplji namještaj, pušiš li cigare i šta jedeš svaki dan, koliko novca potrošiš na odjeću i obuću (jer i meni može smetati ako neko kupuje na pijaci a ne kupuje po radnjama, mislim evo neko ne voli cveklu!)

Ako je sve gore navedeno znak da sam ja budala, znaš koliko je meni i ostalim stalo šta ti kao pojedinac misliš? ti da uopće MISLIŠ ne bi ni otvorio ovu temu, nije valjda da su frustracije ogromne u tvom životu da se rađe baviš time čiji je pas razmažen i šta jede i koliko se linja, nego da se pozabaviš malo svojim životom?

Radiš li ti?
U kojem dijelu grada živiš?
Odakle su ti roditelji?
Jesi završio fakultet, jesu li ti roditelji završili fakultete?
Koji parfem koristiš? ja ne volim jeftine parfeme.
A ne volim ni ljude koji ne vole životinje.

I još jedno pitanje, koliko često jedeš janjetinu sa ražnja? Jel samo kad ideš na more pa svratiš na janjetinu? Mislim da tvoj izbor najdražeg jela puno govori o tebi, ja nisam mesojed, ali pošto ti jesi, probaj otići po restoranima i naručiti svaki dan nešto novo, da vidiš kako je život lijep kad ti nije ograničen na janjetinu jednom godišnje u jablanici.

Kontaš?!
Drago nam je zbog tebe i tvojih ljubimaca, al nas to apsolutno ne interesuje. Sebi ih držiš i svoje pare na njih trošiš, nema potrebe da nam na ovoj temi to elaboriraš. Čovjek otvorio temu o tome da ne voli kućne ljubimce, a nije tebi rekao da i ti treba da ne voliš i ne držiš ljubimce. Ako ima 10 tema o ljudima koji vole i drže kućne ljubimice, zašto ne bi mogla biti jedna o ljudima koji ih ne vole? Kakve veze ima ova tema sa podacima koje tražiš od čovjeka? Otvori posebnu temu pa ga ispituj. Stavrno ste vi ljubitelji životina previše agresivni.
:thumbup:
Locked