Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#851 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by VPSA »

Zenicani su uvijek furali ovaj stil. Dok svi drugi navijaci se napadaju medjusobno, oni samo napadaju vozila, auta, autobuse, izloge, ali nikad ziva bica. :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#852 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Edin H. »

N.N. wrote:Ah, pa sta da se pise a glavne baje sa tribine bi autima da se vozaju iza tribine Robijasa :D
Da je proslo kako su zamislili, bilo bi havarija, heroji grada. Ovako ostali bez auta i tako to :-D

Jos jednom, sta cete iza tribine domacina i to na gostovanju u Zenici ?
Sta da se ponovio Vedran ?
Dosta se neki ljudi zajebavaju sa zivotima, ajde sto svojim, nego uvlace i druge momke koji ni krivi ni duzni mogu da nastradaju :)

Policija, svugdje ista. Isto je kada ides u Sa na gostovanje, skidanje, pucanje taceva, maltretiranje, pickaranje.
Jedno sam siguran. ti nikada neces postati sudija, a nece te ni nazvati gromadom u borbi za zastitu ljudkih prava.

Po kojem to zakonu je zabranjeno vozati se iza necije tribune?

Policija je valjda tu da sankcionise pocinioce vandalskog ponasanja koji su ostetili privatnu imovinu, a ne da biraju laksu opciju.
User avatar
SpiritCrusher
Posts: 309
Joined: 01/03/2011 16:33
Location: Stick a dick in it, it'll go away..

#853 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by SpiritCrusher »

hajd sve glupsti koje si napiso, al
N.N. wrote:Sta da se ponovio Vedran ?
fakat šta? bila bi kriva žrtva jel? hz? fks? fksinfo.com? moja nana taiba? svemirci? trump?

rani se, klocu.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#854 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Ma nije on na to mislio, nego između redova psuje Vedrana valjda mu smog udario u glavu..

A ja cu ti reci da je nemoguce da se ponovi Vedran jer se nikad nece desiti kiks kao u Sirokom da 500 ljudi osigurava 30 policajaca, dok su 15 od njih prašinari.
User avatar
perscitus
Posts: 678
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#855 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by perscitus »

Najace kad ovi sto zive ispod kamena pocnu braniti policiju. :skoljka:
Navijac koji je ubio navijaca = 0, policajac koji je ubio navijaca = 2.
Tuzno je sto drzava funkcionise ko jebeni kartel, a zadnja sirotinja dize palac cipelarenju i izivljavanju policije nad golobradom omladinom bez perspektive.
User avatar
SpiritCrusher
Posts: 309
Joined: 01/03/2011 16:33
Location: Stick a dick in it, it'll go away..

#856 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by SpiritCrusher »

nema me tamo wrote:Ma nije on na to mislio, nego između redova psuje Vedrana valjda mu smog udario u glavu..

A ja cu ti reci da je nemoguce da se ponovi Vedran jer se nikad nece desiti kiks kao u Sirokom da 500 ljudi osigurava 30 policajaca, dok su 15 od njih prašinari.
ma buraz dešavaju se i gore stvari svaki vikend po cjelom svjetu a ne kod nas. svako gostovanje je glava u torbi svima, zato mi i nisu jasni ovi "navijači" što dižu drotovske šalove čim nisu s 'krive' strane pendreka.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#857 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

SpiritCrusher wrote:
nema me tamo wrote:Ma nije on na to mislio, nego između redova psuje Vedrana valjda mu smog udario u glavu..

A ja cu ti reci da je nemoguce da se ponovi Vedran jer se nikad nece desiti kiks kao u Sirokom da 500 ljudi osigurava 30 policajaca, dok su 15 od njih prašinari.
ma buraz dešavaju se i gore stvari svaki vikend po cjelom svjetu a ne kod nas. svako gostovanje je glava u torbi svima, zato mi i nisu jasni ovi "navijači" što dižu drotovske šalove čim nisu s 'krive' strane pendreka.

Juce su drotovi poveli neke robijase s sobom i ovi su upirali prstom ko je bio tu ovi vadili i pendrecili..
Eto to su ti robijasi.
User avatar
N.N.
Posts: 2995
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#858 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by N.N. »

SpiritCrusher wrote:hajd sve glupsti koje si napiso, al
N.N. wrote:Sta da se ponovio Vedran ?
fakat šta? bila bi kriva žrtva jel? hz? fks? fksinfo.com? moja nana taiba? svemirci? trump?

rani se, klocu.
Ajde bolan MMA borci dobro je :D

Posutani ste i vozdrica...ahahahahah

A kakvi ste nakaradni, trebat ce opet davanja krvi i podrske za ovo i ono. :-)
User avatar
perscitus
Posts: 678
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#859 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by perscitus »

nema me tamo wrote:
SpiritCrusher wrote:
nema me tamo wrote:Ma nije on na to mislio, nego između redova psuje Vedrana valjda mu smog udario u glavu..

A ja cu ti reci da je nemoguce da se ponovi Vedran jer se nikad nece desiti kiks kao u Sirokom da 500 ljudi osigurava 30 policajaca, dok su 15 od njih prašinari.
ma buraz dešavaju se i gore stvari svaki vikend po cjelom svjetu a ne kod nas. svako gostovanje je glava u torbi svima, zato mi i nisu jasni ovi "navijači" što dižu drotovske šalove čim nisu s 'krive' strane pendreka.

Juce su drotovi poveli neke robijase s sobom i ovi su upirali prstom ko je bio tu ovi vadili i pendrecili..
Eto to su ti robijasi.
Ma to nije ni bitno. Mogli su komotno biti simpatizeri, navijaci sa druge tribine, pa i sa juzne. Mali je broj onih pravih aktivnih sto postuju odredjena pravila unutar neke subkulture. Smekanje na takav nacin se moglo desiti bilo gdje, kod Hz, Manijaka, Ultrasa, Ra... jer kao sto rekoh, kad vidis kop od 1000 ljudi, 50-100 je onih ozbiljnih u tom nacinu zivota.
Poenta je ovdje sasvim druga, jer ovo nije slika murije kako hapsi lopove sto su opljackali drzavu i narod (jer takve ovdje necemo vidjeti :bih: :run: ) vec robocope sa futuristickom opremom kako cipelari zavezanu djecu. Meni je to tuga, pace mi se. Udari mene, ostavite djecu, dosta je sto ste im oduzeli svu perspektivu u zivotu nego se jos izivljavate. A ovi sto aplaudiraju na to...
User avatar
Logovan
Posts: 94166
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#860 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Logovan »

N.N. wrote: Posutani ste i vozdrica...ahahahahah
Đesi huligan, šta ima.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#861 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Normala je da budu prebijeni.. vidim da se razumijemo i sve..
Momenat kad su nasi udarili na gas bjezali od murije da traze akciju, izasli iz auta tog momenta su odma zasluzili batine..

Necemo se lagati oko toga naravno, u ovoj cijeloj situaciji znamo i ja i ti šta se podrazumjeva pod gostovanjem i na šta moras biti spreman ako se odlucis na 1 specifican potez.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#862 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

A na ovog smogaša nema potrebe ni obracati paznju to je neka sisica kojem je drago eto sto je neko primio pendrek.

Mislim na takve ne vrijedi slova napisati.
User avatar
N.N.
Posts: 2995
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#863 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by N.N. »

Sta si se ba uznemirio ? :D hahaahhaah

Panjeta MMA :-) :lol: Ko ce sada platiti kabriolet ? ahahhaahah
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#864 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Ma nisam se uznemirio sekunde boli me ona stvar, znam da su pala 2 šala od podgrupe robijaša..

Znam da se zgazilo par robijasa..
Nisam ja na tribini aktivno par godina idem na gostovanje tu i tamo na domacim nisam ni na sjeveru mozda par utakmica odem..
Promjenili se prioriteti, al' na belaj uvijek letim.
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#865 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by LSD »

nema me tamo wrote:Ma nisam se uznemirio sekunde boli me ona stvar, znam da su pala 2 šala od podgrupe robijaša..

Znam da se zgazilo par robijasa..
Nisam ja na tribini aktivno par godina idem na gostovanje tu i tamo na domacim nisam ni na sjeveru mozda par utakmica odem..
Promjenili se prioriteti, al' na belaj uvijek letim.
To brate, nema labavo :thumbup:
Uvijek si bio mangup, svaka ti cast najjaci si u raji :thumbup: ...udaraj okolo pickice, onda se fali po forumima, boli te q :per:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#866 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

To je to.
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#867 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by sumirprimus »

kakva drzava takvi i navijaci i policija...
na politickim temama se kuka o kriminalu,korupciji, represiji, i ostalim sranjima a kad taj isti represivni aprat pocne prebijat na utakmicama, onda tuci bagru...
ne branim ja nikog ovde, bilo je sranja i bice..
al brate kad se lik preda,kad ga obuzdas svezes oboris na zemlju nema ba cipelarenja seljoberu jedan neuki ...
oni su tu da obezbijede sigurnost na stadionima siguran dolazak i odlazak,a ne da gledas po 50ak 60 minuta utakmice...
i jos i fasujes...
ne kajem ja da nema i do navijaca..zna se ko trazi guzici cepa naci ce ga sigurno..
al ne moraju svi ispastat...i stalno...
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#868 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Mobile_Disco »

VPSA wrote:Zenicani su uvijek furali ovaj stil. Dok svi drugi navijaci se napadaju medjusobno, oni samo napadaju vozila, auta, autobuse, izloge, ali nikad ziva bica. :mrgreen:
Pa kad ne budete bjezali onda mozda nekog i prebijemo :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18508
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#869 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by SmokingMan »

Sve go 'uligan.
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#870 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by sumirprimus »

ma ovo je limunada kakvih ima..
drugi C i 48 kila s patikama i prijeti :roll: :lol:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#871 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by pirmin »

Image

Image

Cime se sve pucaju danasnji "navijaci"?
U moje vrijeme ( :D ) je to bio samo heroin.
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#872 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by BlueBlood »

Onaj osjecaj kad shvatis da si zastitar izmedju torcide i navijaca evertona :lol:
Image
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#873 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Nadzorna_ploca »

Kakva glavuse kod Dalmatinaca. :mrgreen:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#874 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by pirmin »

Onaj sa prve slike, ispod njihovog Zahiragica je dobro zagrizao u kristal. :roll:
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#875 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Point. »

BlueBlood wrote:Onaj osjecaj kad shvatis da si zastitar izmedju torcide i navijaca evertona :lol:
Image
Hahaha, kladim se da je ovaj garo zvao mamu u pomoc.
Post Reply