Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#751 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by MensurM »

nema me tamo wrote:Eh onda neko laže ili mi je neko šuplju prosuo ili ti lazes..

Ide prica da su u skenderiji iza tribine tamo bila 3, 4 nasi ga uhvatili uzeli i eto..
Uglavnom ne sjecam se ni ko mi je pricao..
Lažu te. Mislim, 3000 ljudi u Skenderiji je vidjelo što se dogodilo pa je sigurno da ja ne lažem.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#752 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by MensurM »

nema me tamo wrote: Pa gdje ga okaci da ga neko skine i da niste ni primjetili?
Na malonogometnim turnirima se popune sektor ili dva, a on je bio zakačen na jednom od rubnih sektora gdje nije bilo žive duše. Lako je bilo to za primijetiti sa suprotne tribine.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#753 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



pa jebote sad sam se i sam sjetio svega mi dana i kako pade pa poceli vaši da trce pa su i krenuli sa strana da dodju vamo kod nas...
Ispravi me ako grijesim oko ovog, al' se baš sjeti evo k'o sad da je bilo.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#754 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

MensurM wrote:
avetinja wrote:Bila je i slika belaja ispred Varadera.
Ne vidjeh.
Ako nađem postavit ću.

Nema predaje je skinut. Prišuljala se dva lika i maznula kad niko nije gledao.
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#755 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Tromblon »

Raigor Stonehoof wrote:Image
:D
Sajt je vraćen u pogon isti dan. "Hacker" je udar napravio sa svog radnog mjesta u filijali jedne banke koja se nalazila u Lorisovoj zgradi. Banka je obaviještena da se sa njihovih kompjutera vrše hakerski napadi i počinilac je bio kažnjen zbog toga od strane svog poslodavca.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#756 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Raigor Stonehoof »

Tromblon wrote:
Raigor Stonehoof wrote:Image
:D
Sajt je vraćen u pogon isti dan. "Hacker" je udar napravio sa svog radnog mjesta u filijali jedne banke koja se nalazila u Lorisovoj zgradi. Banka je obaviještena da se sa njihovih kompjutera vrše hakerski napadi i počinilac je bio kažnjen zbog toga od strane svog poslodavca.
jah, i?
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#757 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

Da nije momak iz Zivinica to uradio :D pa mu išli tražili ga tamo i to....

Igrom slučaja sam sjedio poslije Slobode sa tim momkom svu noc,pa mi ispriča :thumbup:
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#758 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Tromblon »

avetinja wrote:Image

Pošto je aktuelna tema da dam svoj doprinos. Prvi dio priče o tome kako je pao imate na našoj temi "The Maniacs". Drugi dio priče, koji nadam se neće smetati na ovoj temi, je sljedeći. Nakon pada transparenta i povratka u Sarajevo, momak koji je bio zadužen za čuvanje transparenta biva poslan u Beograd da vrati transparent. Tu se, na svu sreću, sastaje sa mlađom ekipom Force-a i počinje razgovor o vraćanju transparenta. Momci nisu htjeli da čuju za to. Lijepo su mu govorili da ide, jer mu nema hljeba od toga posla. Ovaj naš je u toku razgovora popio par pića, ostao neka dva sata, i počeo se bahatiti. Nakon toga je dobio kaznu, a znamo kakva je ona u navijačkom svijetu.

Čovjek je rahmetli pa te sam ne može demantovati. A ti možeš pisati gluposti i dalje.[/quote][/quote]

Prvo za Avetinju. Ovo što si napisao je LAŽ!!!!!
Nikad niko nije bio poslan u BG da vraća transparent. Pogotovo momak koji ga je "izgubio". Ja sam bio tad u BG, a bio sam i u tadašnjoj ekipi Manijaka i znam sve što se tad dešavalo. Istina je da je jedan lik, manje-više nebitan, poslije rata bio u BG nekim svojim poslovima i imao kontakt sa jednim UF i pokušao samostalno da vrati transparent koji oni naravno nisu dali. Nit je dobio batina, niti se desilo ništa više od ovoga što sam naveo.

Ne znam koja je svrha ovih priča. Što se nas tiče ta priča je davno završena. Napravljen je bio drugi The Maniacs transparent. Jedino nam je žao bilo što se poslije tog našeg susreta nije desila prilika da Rad igra na Grbavici do aprila 92.

Za MensuraM:

Ko je po tebi čovjek koji je nosio transparent? Nemam pojma da je rahmetli. Možda se desilo u zadnjih par godina kako nisam u Sarajevu pa nisam upratio. Čovjek je dugo godina živio u inostranstvu. Tako da bih molio povratnu informaciju.
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#759 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Tromblon »

Nema ništa i nego samo podsjećanje.

Leško: Jel i ti o ovome?
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#760 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

Tromblon wrote:Nema ništa i nego samo podsjećanje.

Leško: Jel i ti o ovome?
O hakovanju stranice :D
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#761 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Tromblon »

leškarenje wrote:
Tromblon wrote:Nema ništa i nego samo podsjećanje.

Leško: Jel i ti o ovome?
O hakovanju stranice :D
Ok. Sto posto je IP adresa hakera pokazala odakle je udar napravljen.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#762 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

Tromblon wrote:
leškarenje wrote:
Tromblon wrote:Nema ništa i nego samo podsjećanje.

Leško: Jel i ti o ovome?
O hakovanju stranice :D
Ok. Sto posto je IP adresa hakera pokazala odakle je udar napravljen.
Može biti onda da ga nisam skonto,da je hakovo nešto drugo....ali 100 % ste ga tražili,našli i koji šamar udijelili :mrgreen:
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#763 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Tromblon »

Nismo ga tražili. Sam je sebi na poslu napravio dovoljno brige. Možda je i zijanio posao tu.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#764 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

Tromblon wrote:Nismo ga tražili. Sam je sebi na poslu napravio dovoljno brige. Možda je i zijanio posao tu.
Ne razumijemo se :thumbup: ovaj živi u Zivinicama,ne radi nigdje....iz imućne porodice,samo cuga i to je to :mrgreen:
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#765 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Tromblon »

leškarenje wrote:
Tromblon wrote:Nismo ga tražili. Sam je sebi na poslu napravio dovoljno brige. Možda je i zijanio posao tu.
Ne razumijemo se :thumbup: ovaj živi u Zivinicama,ne radi nigdje....iz imućne porodice,samo cuga i to je to :mrgreen:
Onda je to neki drugi slučaj bio. Ovaj je bio zaposlen u banci u Lorisovoj zgradi.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#766 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by mali_milojica »

Tromblon wrote:
leškarenje wrote:
Tromblon wrote:Nismo ga tražili. Sam je sebi na poslu napravio dovoljno brige. Možda je i zijanio posao tu.
Ne razumijemo se :thumbup: ovaj živi u Zivinicama,ne radi nigdje....iz imućne porodice,samo cuga i to je to :mrgreen:
Onda je to neki drugi slučaj bio. Ovaj je bio zaposlen u banci u Lorisovoj zgradi.
Koliko znam tamo je samo ProCredit banka
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#767 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

Tromblon wrote:Prvo za Avetinju. Ovo što si napisao je LAŽ!!!!!
Nikad niko nije bio poslan u BG da vraća transparent. Pogotovo momak koji ga je "izgubio". Ja sam bio tad u BG, a bio sam i u tadašnjoj ekipi Manijaka i znam sve što se tad dešavalo. Istina je da je jedan lik, manje-više nebitan, poslije rata bio u BG nekim svojim poslovima i imao kontakt sa jednim UF i pokušao samostalno da vrati transparent koji oni naravno nisu dali. Nit je dobio batina, niti se desilo ništa više od ovoga što sam naveo.

Ne znam koja je svrha ovih priča. Što se nas tiče ta priča je davno završena. Napravljen je bio drugi The Maniacs transparent. Jedino nam je žao bilo što se poslije tog našeg susreta nije desila prilika da Rad igra na Grbavici do aprila 92.
Momak je išao da vrati transparent i bilo je sve onako kako sam napisao. Ova priča se manje više zna.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#768 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Išao je da vrati previše se ova prica vrti i cuo sam, a i procitao na srpskoj tribini staroj da je tako bilo..
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#769 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Edin H. »

nema me tamo wrote:Išao je da vrati previše se ova prica vrti i cuo sam, a i procitao na srpskoj tribini staroj da je tako bilo..

Pa nije Rambo?
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#770 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Tromblon »

avetinja wrote:
Tromblon wrote:Prvo za Avetinju. Ovo što si napisao je LAŽ!!!!!
Nikad niko nije bio poslan u BG da vraća transparent. Pogotovo momak koji ga je "izgubio". Ja sam bio tad u BG, a bio sam i u tadašnjoj ekipi Manijaka i znam sve što se tad dešavalo. Istina je da je jedan lik, manje-više nebitan, poslije rata bio u BG nekim svojim poslovima i imao kontakt sa jednim UF i pokušao samostalno da vrati transparent koji oni naravno nisu dali. Nit je dobio batina, niti se desilo ništa više od ovoga što sam naveo.

Ne znam koja je svrha ovih priča. Što se nas tiče ta priča je davno završena. Napravljen je bio drugi The Maniacs transparent. Jedino nam je žao bilo što se poslije tog našeg susreta nije desila prilika da Rad igra na Grbavici do aprila 92.
Momak je išao da vrati transparent i bilo je sve onako kako sam napisao. Ova priča se manje više zna.
Ko je išao???? Napiši na pm ako znaš? Ja ti kažem da niko nikog nije slao da vraća transparent i tačka.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#771 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

Tromblon wrote:Ko je išao???? Napiši na pm ako znaš? Ja ti kažem da niko nikog nije slao da vraća transparent i tačka.
AR_ _ _

Vjerujem da znaš ime.
Edin H. wrote:Pa nije Rambo?
Pa neće se tući sa njima nego sjesti, popričati, nagovarati.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#772 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Edin H. wrote:
nema me tamo wrote:Išao je da vrati previše se ova prica vrti i cuo sam, a i procitao na srpskoj tribini staroj da je tako bilo..

Pa nije Rambo?

Eto napisao ti je vec, a i da dodam da su druga vremena bila..
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#773 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Tromblon »

avetinja wrote:
Tromblon wrote:Ko je išao???? Napiši na pm ako znaš? Ja ti kažem da niko nikog nije slao da vraća transparent i tačka.
AR_ _ _

Vjerujem da znaš ime.
Edin H. wrote:Pa nije Rambo?
Pa neće se tući sa njima nego sjesti, popričati, nagovarati.
Dotični nije išao da vraća transparent, niti ga je on izgubio. Znam to iz PRVE ruke ne iz priča i kafana, foruma... Tako da završimo više ovu priču jer je razotkrivena kao LAŽ.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#774 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

Tromblon wrote:Dotični nije išao da vraća transparent, niti ga je on izgubio. Znam to iz PRVE ruke ne iz priča i kafana, foruma... Tako da završimo više ovu priču jer je razotkrivena kao LAŽ.
Ko ga onda zijani i ko je išao?

NIJE LAŽ!
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#775 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Nadzorna_ploca »

leškarenje wrote:
Tromblon wrote:Nismo ga tražili. Sam je sebi na poslu napravio dovoljno brige. Možda je i zijanio posao tu.
Ne razumijemo se :thumbup: ovaj živi u Zivinicama,ne radi nigdje....iz imućne porodice,samo cuga i to je to :mrgreen:
Ne vjerujem da je iko odavde, jer nas tad nije bilo kao danas. Ali eto sarnj mi ime da vidimo jeli moguce..Na privat dabome.
Last edited by Nadzorna_ploca on 24/06/2017 16:21, edited 1 time in total.
Post Reply