Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55633
Joined: 15/12/2008 16:53

#701 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by ultima_palabra »

Pricaju zene po Kobiljoj...
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#702 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

avetinja wrote:
avetinja wrote:Image

Pošto je aktuelna tema da dam svoj doprinos. Prvi dio priče o tome kako je pao imate na našoj temi "The Maniacs". Drugi dio priče, koji nadam se neće smetati na ovoj temi, je sljedeći. Nakon pada transparenta i povratka u Sarajevo, momak koji je bio zadužen za čuvanje transparenta biva poslan u Beograd da vrati transparent. Tu se, na svu sreću, sastaje sa mlađom ekipom Force-a i počinje razgovor o vraćanju transparenta. Momci nisu htjeli da čuju za to. Lijepo su mu govorili da ide, jer mu nema hljeba od toga posla. Ovaj naš je u toku razgovora popio par pića, ostao neka dva sata, i počeo se bahatiti. Nakon toga je dobio kaznu, a znamo kakva je ona u navijačkom svijetu.
Neka i na ovoj stranici.

Ne znam kako je pao taj, a jeste zapaljen na stotom derbiju.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/demobil ... 0618035#10

Svaka čast za ovo. :thumbup:

Možemo i mi isto napraviti, ali poznavajući nas, radije će im predložiti prodaju majici. :lol:
Bio brate zakacen O sole Mio u nekom kaficu ili u bašti iza kafica neko je naš vidio i pokupio ga samo...
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#703 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Nadzorna_ploca »

Strumfovi neodgovorni. :mrgreen:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#704 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

A i zadnji na Grbavici derbi isto Standard pokupili dok je bio zakacen u kaficu samo je tad bilo manijaka u njemu.

Ma palo je i nama pao nam je dole u Međugorju od strane ultrasa jedan od vaznijih tad..
Nedavno su ga i zapalili oni zajedno s još par transova od REd Armija cini mi se pa i od onih iz lukavice..

Al' zadnjih 10 godina i nešto ništa nije palo dok je vama od strane nas palo 3 ili 4 ne znam baš.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#705 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by mali_milojica »

Onaj spustio torbu i zaboravio,onaj jedan nasli. Ima li gdje da je u tuci pao :oops:
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#706 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

Sad kada malo kontam, Lešinarima ništa nije palo. Možda koji šal, ali i to je rijetkost.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#707 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

mali_milojica wrote:Onaj spustio torbu i zaboravio,onaj jedan nasli. Ima li gdje da je u tuci pao :oops:

Pa pao ti je ovaj u tuci to sto je spustio ruksak je njegova greska.

CCB je pao u tuci capital city boys podgrupa Manijaka.


Ma lešinari avetinjo sami u gradu nema od koga da im padne zato im je guznoj braci Firmi popadalo sve trebaju se ugasit. :D
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#708 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

Pa dobro, ali su imali belaja sa nama, recimo. Skinuli nam šalove od podgrupa, dukserice, a mi se vratili kratkih rukava. Mislim da nam je davno pao transparent u Banja Luci. A imali su problema sa brojnosti, jer tamo većina navija za Partizan i manji dio za Zvezdu. Dobri su sa sekjuritijem, pa su i prekinuli utakmicu da nas napadnu radi dogovora sa njima, kao što su im dali da unose baklje.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#709 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

avetinja wrote:Pa dobro, ali su imali belaja sa nama, recimo. Skinuli nam šalove od podgrupa, dukserice, a mi se vratili kratkih rukava. Mislim da nam je davno pao transparent u Banja Luci. A imali su problema sa brojnosti, jer tamo većina navija za Partizan i manji dio za Zvezdu. Dobri su sa sekjuritijem, pa su i prekinuli utakmicu da nas napadnu radi dogovora sa njima, kao što su im dali da unose baklje.

Zar jesu od podgrupa?

Znam za sliku svih šalova cini mi se da su bar šalovi sve mada nebitno skinuti su 2 3 dukserice cini mi se par majica kratkih, a ide prica da ste se kamenjali samo? :-) :-)

A dobro Sekjuriti nije da ih je pustio tad je otkljucano dole ostavljeno i ovi izletili ne vjerujem da su namjerno to uradili ipak rade ljudi za klub nije to sad da su ovi iz sekjuritija navijaci kao u nekim državama..
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#710 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

nema me tamo wrote:Zar jesu od podgrupa?

Znam za sliku svih šalova cini mi se da su bar šalovi sve mada nebitno skinuti su 2 3 dukserice cini mi se par majica kratkih, a ide prica da ste se kamenjali samo? :-) :-)

A dobro Sekjuriti nije da ih je pustio tad je otkljucano dole ostavljeno i ovi izletili ne vjerujem da su namjerno to uradili ipak rade ljudi za klub nije to sad da su ovi iz sekjuritija navijaci kao u nekim državama..
Jesu, šal.

Bilo je pravog belaja, a bilo je i potezanja šarafcigera prema priči.

Ostavljena otvorena vrata na tribini, niko od osiguranja nije bio na vratima. Dovoljno razloga za sumnju. Utakmica visokog rizika, ne igraju protiv Kozare ili Podrinja, ali hajde. Svugdje ima svega i svačega.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#711 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Ma oni imaju dogovor za baklje na tribini..

A vjeruj da je moguce da su eto zaboravili jer da je baš bio dogovor s policijom i to pustili bi ih skroz na skelu..
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#712 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by MensurM »

nema me tamo wrote:
mali_milojica wrote:Onaj spustio torbu i zaboravio,onaj jedan nasli. Ima li gdje da je u tuci pao :oops:

Pa pao ti je ovaj u tuci to sto je spustio ruksak je njegova greska.

CCB je pao u tuci capital city boys podgrupa Manijaka.


Ma lešinari avetinjo sami u gradu nema od koga da im padne zato im je guznoj braci Firmi popadalo sve trebaju se ugasit. :D
Fighters je predan u tuči...

CCB-a nije bilo ni blizu 20, toliko ih nije bilo da se svi skupe zajedno.

Hordama ne može ništa pasti kad godinama nisu ni nosili transparente da im ne bi pali. Bio je onaj pokušaj otimanja ispred Koševa kad je Manijak izboden nožem. Bio je i nedavno kad su Horde pobjegle s transparentima autom s Koševa.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#713 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by MensurM »

avetinja wrote:Image

Pošto je aktuelna tema da dam svoj doprinos. Prvi dio priče o tome kako je pao imate na našoj temi "The Maniacs". Drugi dio priče, koji nadam se neće smetati na ovoj temi, je sljedeći. Nakon pada transparenta i povratka u Sarajevo, momak koji je bio zadužen za čuvanje transparenta biva poslan u Beograd da vrati transparent. Tu se, na svu sreću, sastaje sa mlađom ekipom Force-a i počinje razgovor o vraćanju transparenta. Momci nisu htjeli da čuju za to. Lijepo su mu govorili da ide, jer mu nema hljeba od toga posla. Ovaj naš je u toku razgovora popio par pića, ostao neka dva sata, i počeo se bahatiti. Nakon toga je dobio kaznu, a znamo kakva je ona u navijačkom svijetu.
Ko je tebi to ispričao da mi je znati... Ne znaš ni ko je momak koji je nosio transparent.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#714 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by MensurM »

Anestezija wrote:kako je pao onaj o sole mio jel bi,zapaljen na derbiju stotom mescini?
O sole mio je Napolijev transparent. To samo budala može ukrasti.


Horde su za to kažnjene tako što im je otet momak kod kojeg je bio transparent pa ga je uredno predao. Mislim da se nakon toga i povukao iz navijačkog svijeta.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#715 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Istina.

Momak koji je u to vrijeme imao curu koja zivi na Grbavici..

A on jadan zbog nje godinu, dvije prije toga se batalio utakmica da ga se ne bi diralo jer je eto morao ici na grbavicu da je vodi kuci. :D

Tica ga s dvojicom drugara uz prijetnju pistoljem natjerao da ode do stana i preda transparent da me ubijete sad ne znam tacno koji uglavnom se nije kacio dugo bio..
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#716 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

MensurM wrote:
avetinja wrote:Image

Pošto je aktuelna tema da dam svoj doprinos. Prvi dio priče o tome kako je pao imate na našoj temi "The Maniacs". Drugi dio priče, koji nadam se neće smetati na ovoj temi, je sljedeći. Nakon pada transparenta i povratka u Sarajevo, momak koji je bio zadužen za čuvanje transparenta biva poslan u Beograd da vrati transparent. Tu se, na svu sreću, sastaje sa mlađom ekipom Force-a i počinje razgovor o vraćanju transparenta. Momci nisu htjeli da čuju za to. Lijepo su mu govorili da ide, jer mu nema hljeba od toga posla. Ovaj naš je u toku razgovora popio par pića, ostao neka dva sata, i počeo se bahatiti. Nakon toga je dobio kaznu, a znamo kakva je ona u navijačkom svijetu.
Ko je tebi to ispričao da mi je znati... Ne znaš ni ko je momak koji je nosio transparent.
Ovako je bilo.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#717 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Ma jašta je ja sam ovu verziju od avetinje cuo jos prije skoro 10 godina.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#719 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by MensurM »

avetinja wrote:
MensurM wrote:
avetinja wrote:Image

Pošto je aktuelna tema da dam svoj doprinos. Prvi dio priče o tome kako je pao imate na našoj temi "The Maniacs". Drugi dio priče, koji nadam se neće smetati na ovoj temi, je sljedeći. Nakon pada transparenta i povratka u Sarajevo, momak koji je bio zadužen za čuvanje transparenta biva poslan u Beograd da vrati transparent. Tu se, na svu sreću, sastaje sa mlađom ekipom Force-a i počinje razgovor o vraćanju transparenta. Momci nisu htjeli da čuju za to. Lijepo su mu govorili da ide, jer mu nema hljeba od toga posla. Ovaj naš je u toku razgovora popio par pića, ostao neka dva sata, i počeo se bahatiti. Nakon toga je dobio kaznu, a znamo kakva je ona u navijačkom svijetu.
Ko je tebi to ispričao da mi je znati... Ne znaš ni ko je momak koji je nosio transparent.
Ovako je bilo.
Čovjek je rahmetli pa te sam ne može demantovati. A ti možeš pisati gluposti i dalje.
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#720 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

MensurM wrote:Čovjek je rahmetli pa te sam ne može demantovati. A ti možeš pisati gluposti i dalje.
Pričaj ti šta hoćeš, ali ovo stoji kao željezna šipka u istočnoj tribini.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#721 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

I kakve veze ima sto je covjek rahmetlija s cinjenicom?

Zar ces promjeniti nešto sto se desilo prije nekoliko decenija?
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#722 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by MensurM »

nema me tamo wrote:I kakve veze ima sto je covjek rahmetlija s cinjenicom?

Zar ces promjeniti nešto sto se desilo prije nekoliko decenija?
Pa ne može demantovati ovo što piše momak koji ne zna ni o kome je riječ. Nego, eto on čuo negdje neku priču.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#723 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Nije negdje vec se ova prica kao sto rekoh vrti pun kurac godina i ispricana je od strane likova koji su išli tad u Beograd dakle od old skul manijaka dakle cinjenice.


A šta ti hoces s ovom pricom da postigneš ne kontam te?
Da je UF sam napravio trans šta ne kontam?
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#724 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

:lol:

Ma drugačije je bilo, nije uopšte tako. Joj, što ne mogu na rende kora.
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#725 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by VPSA »

MensurM wrote:
nema me tamo wrote:
mali_milojica wrote:Onaj spustio torbu i zaboravio,onaj jedan nasli. Ima li gdje da je u tuci pao :oops:

Pa pao ti je ovaj u tuci to sto je spustio ruksak je njegova greska.

CCB je pao u tuci capital city boys podgrupa Manijaka.


Ma lešinari avetinjo sami u gradu nema od koga da im padne zato im je guznoj braci Firmi popadalo sve trebaju se ugasit. :D
Fighters je predan u tuči...

CCB-a nije bilo ni blizu 20, toliko ih nije bilo da se svi skupe zajedno.

Hordama ne može ništa pasti kad godinama nisu ni nosili transparente da im ne bi pali. Bio je onaj pokušaj otimanja ispred Koševa kad je Manijak izboden nožem. Bio je i nedavno kad su Horde pobjegle s transparentima autom s Koševa.
Fighters su koliko se sjecam tada nosila djeca od 15ak godina.

Tacno za CCB, mislim da ih nije bilo ni 10, a naletili su bukvalno na punu ulicu hordi dok su bjezali kroz pijacu od ovih sto su ih pratili.

Za taj pokusaj otimanja na Kosevu, dvojica manijaka su napali isto tada jednog mladjeg momka koji je kasnio na tekmu i nosio manji transparent jednog naselja, i zavrsilo je kako je zavrsilo.
Post Reply