Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#676 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

avetinja wrote:
nema me tamo wrote:Svuda vam je to isto što se tice navijanja, pa gledajte nas do 2011 u kopu nam bilo 1000-1300 ljudi u kopu..
I to ne kao kod vas što stoje na jugu sa strana, a samo sredina navija vec navijaju svi..

Dobro vam je reko bambino nema vam udarnih ekipa više sve se raspalo možda ih par ima koje su kompetentne da nose trans grupe..

@ Avetinja nije ni Delijama ni Grobarima nije nikad pao glavni trans ( koliko ja pratim ) samo im je palo bruku transova ekipa i kod jednih i drugih i to najjacih.

Ja koliko znam Manijaci i United Force tuca kad je bila lik koji je nosio trans u ruksaku spustio ga je s strane da bi uletio u tucu i neko ga pokupio..

EH sad koliko je to za vjerovati..
Image

Image

Image

Transparent "Grobari" je ukraden, koliko znam, ali opet se postavlja pitanje toga kodeksa, kako može dopustiti da ti ukradu udarni transparent.

Ovo je Delijama u to vrijeme bio udarni, čini mi se. Pao fer u tuči. Palo im je još jako bitnih transparenata u devedesetim, ali ukradeni su.

Ovo za Manijake, poslije se išlo da se vrati transparent, ali ništa od toga nije bilo.

Sve znam...

Sve tamo što je palo je 90 posto ukradeno..
Heroji su njima i dan danas najjaci..

Ne znam da li je pao u fer tuci nisam siguran prica je da je više daleko grobara bila..


Nama ovaj Gang Evil ostavljen na tribini jel tako?
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#677 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

nema me tamo wrote:Sve znam...

Sve tamo što je palo je 90 posto ukradeno..
Heroji su njima i dan danas najjaci..

Ne znam da li je pao u fer tuci nisam siguran prica je da je više daleko grobara bila..


Nama ovaj Gang Evil ostavljen na tribini jel tako?
Pa vidi sad, postavlja se pitanje kako to čuvaš najvažniju stvar grupe, nešto zbog čega postojiš. Mislim, taj kodeks je bezveze, niko ga ne poštuje, ali eto, može se raspravljati na tu temu.

Fer tuča je bila. Oko brojke ne bih ulazio, jer sam zaboravio omjer, ali mislim da nije bila velika razlika.

Jeste.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#678 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Trebalo bi biti kao CCB trans uzet i raspadne se ekipa..

Pa jebiga u to vrijeme kod njih se kljucalo u stadion sve tako ste i vi Robiji ukrali i po meni je skroz normala da se napravi novi ako je ukraden..
Tacnije da su vasi imali obraza vratili bi ga kasnije Lakaca prodao trans.. :D

Joj da je meni prodao trans tako neko tacno bi ga cekao iz grada iza zida i poslao bi ga u bolnicu na mjesec.
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#679 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

nema me tamo wrote:Trebalo bi biti kao CCB trans uzet i raspadne se ekipa..

Pa jebiga u to vrijeme kod njih se kljucalo u stadion sve tako ste i vi Robiji ukrali i po meni je skroz normala da se napravi novi ako je ukraden..
Tacnije da su vasi imali obraza vratili bi ga kasnije Lakaca prodao trans.. :D

Joj da je meni prodao trans tako neko tacno bi ga cekao iz grada iza zida i poslao bi ga u bolnicu na mjesec.
Koliko znam CCB su imali sačekušu i dosta više vaših je bilo, ali pao pao, idemo dalje.

Nemoj me podsjećati na to. :mrgreen:

Kada se Fossa dei Leoni ugasila, onda onda mogu i drugi. :(
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#680 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Ja bio prisutan kad je pao..

Uglavnom skoro svi na Bjelavama zive ti što su bili CCB tad naši se sakrili kod pijace i ovi htjeli da skrate put kod kaspera ( glupani )..

I nas kunem ti se kod kaspera bilo 20 u vrh glave, a 20 ih ganjalo kroz pijacu..
I taman izletili na ulicu, a mi vamo cekamo.. :D

Njih je sigurno bilo 20-30, samo što su bjezali glavom bez obzira..

Inace da ti prepricam kako sam bio tu hladno izasli s zapada tad 2 momka za koje sam znao da su viđeniji i 1 prica na telefon pratite ih?
Ovi potvrdili..

I hladno sam od sjevera pratio njih do kaspera nisam pojma imao šta se dešava osim da ce belaj biti i igrom prilika među prvim sam bukvalno uhvatio ruksak u kojem je trans bio.. :D
Rob_Atl
Posts: 5329
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#681 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Rob_Atl »

Trans ako padne u tuci nebitno bilo 100 na 1 ili fer grupa bi se trebala ugasiti, ili ako se skine sa ograde. Ovo prodavanje ili obijanje skladista u po noci je nigdje veze.
splinter
Posts: 7427
Joined: 08/10/2011 12:28

#682 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by splinter »

Nijedan od ovih transova nije pao u tuči a pogotovu u fer tuči. Sačekuše i ostala sranja nisu tuča. Transovi u "ferkama" padaju i vraćaju se samo kod Rusa i Poljaka.
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#683 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

nema me tamo wrote:Ja bio prisutan kad je pao..

Uglavnom skoro svi na Bjelavama zive ti što su bili CCB tad naši se sakrili kod pijace i ovi htjeli da skrate put kod kaspera ( glupani )..

I nas kunem ti se kod kaspera bilo 20 u vrh glave, a 20 ih ganjalo kroz pijacu..
I taman izletili na ulicu, a mi vamo cekamo.. :D

Njih je sigurno bilo 20-30, samo što su bjezali glavom bez obzira..

Inace da ti prepricam kako sam bio tu hladno izasli s zapada tad 2 momka za koje sam znao da su viđeniji i 1 prica na telefon pratite ih?
Ovi potvrdili..

I hladno sam od sjevera pratio njih do kaspera nisam pojma imao šta se dešava osim da ce belaj biti i igrom prilika među prvim sam bukvalno uhvatio ruksak u kojem je trans bio.. :D
Ko bi rekao da su takvi, a iz Centra. :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#685 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

Opštine Centar, pošto se natežemo na forumu oko opština. :mrgreen:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#686 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Nadzorna_ploca »

Nabijem i poljake i ruse. Oni se dogovore na njivi i ponesu transove. Eto jest mi to tuca i uredno padanje transa.
Ovo sto je palo CCBu je cisto kao suza.
splinter
Posts: 7427
Joined: 08/10/2011 12:28

#687 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by splinter »

Nadzorna_ploca wrote:Nabijem i poljake i ruse. Oni se dogovore na njivi i ponesu transove. Eto jest mi to tuca i uredno padanje transa.
Ovo sto je palo CCBu je cisto kao suza.
Za nas su gospoda i milion kilometara ispred u svim segmentima. Uostalom demonstrirali su već svoje umijeće prije par godina i ovdje. Može ih čovjek ne voliti al su druga dimenzija za nas.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#688 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Nadzorna_ploca »

splinter wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Nabijem i poljake i ruse. Oni se dogovore na njivi i ponesu transove. Eto jest mi to tuca i uredno padanje transa.
Ovo sto je palo CCBu je cisto kao suza.
Za nas su gospoda i milion kilometara ispred u svim segmentima. Uostalom demonstrirali su već svoje umijeće prije par godina i ovdje. Može ih čovjek ne voliti al su druga dimenzija za nas.
Naravno da su druga dimenzija, likovi imaju svoj stil mi svoj. Neuporedivo prilicno, pogotovo sto su oni mala masa takvih, taj istocni blok.
splinter
Posts: 7427
Joined: 08/10/2011 12:28

#689 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by splinter »

Nadzorna_ploca wrote:
splinter wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Nabijem i poljake i ruse. Oni se dogovore na njivi i ponesu transove. Eto jest mi to tuca i uredno padanje transa.
Ovo sto je palo CCBu je cisto kao suza.
Za nas su gospoda i milion kilometara ispred u svim segmentima. Uostalom demonstrirali su već svoje umijeće prije par godina i ovdje. Može ih čovjek ne voliti al su druga dimenzija za nas.
Naravno da su druga dimenzija, likovi imaju svoj stil mi svoj. Neuporedivo prilicno, pogotovo sto su oni mala masa takvih, taj istocni blok.
Dobri su to momci. Malo preozbiljno shvataju navijačku furku pa ih prenese.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#690 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Sto se tice koreografija, transova, navijanja..

Daleko su ispod koreo i dalje šabanski rade, cast izuzecima..
Transovi i dalje isti ruzni..

Navijanje na momente jako samo ovo ostalo mumljanje i kod nas je mumljanje, al' daleko veci nivo..

Sto se tice tuce smijesno je i pricat moram priznat koliko su ispred kod nas je to sve spontano puno ovih od 70 80 kila..
Bukvalno likovi smatraju taj dio ozbiljno nenormalno, toliko ozb da prave taktike kako i šta...
splinter
Posts: 7427
Joined: 08/10/2011 12:28

#691 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by splinter »

nema me tamo wrote:Sto se tice koreografija, transova, navijanja..

Daleko su ispod koreo i dalje šabanski rade, cast izuzecima..
Transovi i dalje isti ruzni..

Navijanje na momente jako samo ovo ostalo mumljanje i kod nas je mumljanje, al' daleko veci nivo..

Sto se tice tuce smijesno je i pricat moram priznat koliko su ispred kod nas je to sve spontano puno ovih od 70 80 kila..
Bukvalno likovi smatraju taj dio ozbiljno nenormalno, toliko ozb da prave taktike kako i šta...
Ma napredovali su oni i u koreografiji strašno , pogotovu Poljaci, jedino što im je navijanje krajnje upitno, nešto između urlikanja i mumljanja. Moguće da i to usavrše jednog dana.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#692 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Pa to i pricam o Poljacima.

Fazon je ba sto kad su krenuli znali su ko im ide bukvalno po imenu, i kod njih tacno vidis likove kakvi su i da su se sutali..
Kod nas ba 70 posto likova nije udarilo nikog znaju samo lajat a kad sklonis kavez prpa..

Znaci Poljaci ne znam jel samo Lechovi, Legijini ili su im svi ovakvi a ako su svi pa mi smo karne obicne onda naspram njih..
Bukvalno mozemo balkan ovo balkan ono samo prosipat gore onim iz Skandinavije i ovim dole ispod..
Al' vjeruj da ovi steroidni nisu culi za rijec Ultra to zivi u nekom svom svijetu.

Nema kod njih nalozene balavurdije i narkomancica mislim ovi sto su dosli u Sarajevo da su to iskljucivo neki kriminalci koji su nalozeni na navijanje sta drugo reci.

Jer kad uporedis sve ostale s njima vidis da su to ustvari neke zivotinje.
sumirprimus
Posts: 81451
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#693 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by sumirprimus »

ma englezi su zakon..
jebes istocne amfetaminske kiborge..
splinter
Posts: 7427
Joined: 08/10/2011 12:28

#694 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by splinter »

sumirprimus wrote:ma englezi su zakon..
jebes istocne amfetaminske kiborge..
Ma kakvi crni englezi sumire, al Škoti pa i Irci su već gotiva. A tek Tartan army.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9221
Joined: 31/03/2007 00:07

#695 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Bosanski_kralj »

Irci su primjer kako se treba navijati. Ono što su oni radili na Euru 2016. je vrijedno divljenja
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#696 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

Ne možete porediti navijanje za repku i klub,ali nikako :thumbup:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#697 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

sumirprimus wrote:ma englezi su zakon..
jebes istocne amfetaminske kiborge..

Davno nekad i danas su tu, al' izvan stadiona najviše..

Recimo po pubovima prije utakmica i na gostovanju..
Sto se tice atmosfere to kod Englesa ne postoji osim pjesme na momente svakih ne znam ni ja 5 minuta pa zagrmi..

Sto se tice ulice Rusi su pokazali koliko su smijesni.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#698 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Raigor Stonehoof »

Bosanski_kralj wrote:Irci su primjer kako se treba navijati. Ono što su oni radili na Euru 2016. je vrijedno divljenja
2012 :)

User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#699 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

Image

Pošto je aktuelna tema da dam svoj doprinos. Prvi dio priče o tome kako je pao imate na našoj temi "The Maniacs". Drugi dio priče, koji nadam se neće smetati na ovoj temi, je sljedeći. Nakon pada transparenta i povratka u Sarajevo, momak koji je bio zadužen za čuvanje transparenta biva poslan u Beograd da vrati transparent. Tu se, na svu sreću, sastaje sa mlađom ekipom Force-a i počinje razgovor o vraćanju transparenta. Momci nisu htjeli da čuju za to. Lijepo su mu govorili da ide, jer mu nema hljeba od toga posla. Ovaj naš je u toku razgovora popio par pića, ostao neka dva sata, i počeo se bahatiti. Nakon toga je dobio kaznu, a znamo kakva je ona u navijačkom svijetu.
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#700 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Anestezija »

kako je pao onaj o sole mio jel bi,zapaljen na derbiju stotom mescini?
Post Reply