Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
hrasno38
Posts: 31480
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1126 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

JoeyTribbiani wrote:
hrasno38 wrote:
Ne nikako nije ista krivica onoga sto je pucao i vas....bila bi da ste i vi imali oruzje. Tu nema nikakvih dilema u citavoj prici da je pucanje bilo nepotrebno i da se radi o cistom ubistvu sa predomisljajem.
U svakom slucaju nas dvojica se odlicno razumijemo i moj prvi post koji sam napisao o ovome na drugoj temi je samo rekao da u svemu tome postoji i krivica HZ-a kao sto postoji i krivica Manijaka u Zenici za smrt Anera Kasapovica ali to niko nece jasno da kaze nego uvijek su svi drugi krivi samo nisu navijacke skupine. Sve ostalo je prica o "okidacima" u smislu on me pozdravi ustaski....ja mu jebo majku...itd itd...
Posto vec par dana pises ovo boldirano, zamolio bih te da nam to malo pojasnis. Bio si tamo, cuo od nekoga da je bilo tako, ili pises samo da bi napisao nesto?
Buaz je isto tako kao i Vedran posljedica navijackih budalesanja......i tamo je kao doletio kamen iz nepoznate ruke i sve je pocelo od toga iako je postignut dogovor izmedju navijaca da ne bude problema. Sa tim kamenom je navodno sve pocelo tj poceo je fajt sa zenickom policijom. Oko mosta su drotovi htjeli izvuci Anera i tu su se Manijaci pobunili medjutim uprkos tome izvukli su ga i udarali i gurali iako im je govorio da ima srcanih problema. Ali drotovi kao drotovi kad je masa u pitanju mozes imati sta hoces udara se gdje stigne......uglavnom njemu je vec tu pozlilo posto su mu snazno pritisnuli grudni kos i vjerovatno je od svog tog stresa dozivio i manji srcani udar jer je bio natecen i crven u licu da bi ga kasnije u putu zdrmao smrtni infarkt i nije mu bilo spasa.
Poenta da je takav covjek bio mimo navijacke grupe ta mu se stvar ne bi desila. I samo ludjak moze krenuti u fajt sa zenickom policijom jer je to najbeskrupuloznija policija u BiH! Ako nisi shvatio sta da ti radim ali znam ja podosta stvari samo mi muka da pisem o njima.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6325
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#1127 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by agnostic_front »

Ovog animalsa sam zapamtio kao podržavaoca austrijskih nacionalista, čisto da se zna s kim se raspravljate.
enkoo83
Posts: 233
Joined: 20/12/2013 16:31

#1128 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by enkoo83 »

Hrasno neko te opasno slagao da je tada bio dogovor izmedju skupina da nebude belaja
User avatar
LSD
Posts: 27291
Joined: 24/07/2007 08:26

#1129 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by LSD »

Smarate danima oko vec ispricane price :facepalm:


Nema to veze sa navijacima i navijackom furkom, vec je u pitanju klasika sačekuša u dogovoru sa lokalnom policijom. Jer odakle pištolji i vatreno oružje u navijackim frkama ? Otkad to? Zašto ne nazivate stvari pravim imenom?

U Lištici je izvršeno ubistvo Puljića i još par pokušaja ubistva na pripadnike HZ (a pokušaj ubistva je takođe teško krivicno djelo), jedina sreca u citavom tom belaju jeste da nije palo još mrtvih glava, a moglo je itekako jer je bilo ranjenih koliko znam.

Policija Lištice ne samo da nije ništa poduzela po pitanju sprijecavanja belaja, što joj je osnovna dužnost po opisu posla - vec je učestvovala u njima na strani domicilnih urođenika i na kraju pustila Olivera Knezovića iz zatvora da ovaj pobjegne od suđenja. To samo pokazuje kakva je to sredina, a i kakva je naša država generalno. Tu nema ni D od države.

Za ta krivicna djela nikad niko odgovarao, ne vjerujem da ce ikad, jer vec je 2017. Ova odluka skoro (suda u Splitu) o oslobađanju i puštanju te bitange je najgnusniji čin citave price .Sve dok je ove smijurije od pravoduđa BiH, nažalost nikad niko nece odgovarati.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1130 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Citaj malo LSD nemoj da upadaš kao padobranac
User avatar
LSD
Posts: 27291
Joined: 24/07/2007 08:26

#1131 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by LSD »

nema me tamo wrote:Citaj malo LSD nemoj da upadaš kao padobranac
Ti ni je'ne, tišina tamo :P

Sa ovim mojim uzvišenim postom je zakljucena rasprava na tu temu. Sve sam vam objasnio.
User avatar
hrasno38
Posts: 31480
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1132 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

LSD wrote:
nema me tamo wrote:Citaj malo LSD nemoj da upadaš kao padobranac
Ti ni je'ne, tišina tamo :P

Sa ovim mojim uzvišenim postom je zakljucena rasprava na tu temu. Sve sam vam objasnio.
Mozda si samo pokusao da objasnis :D
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#1133 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by BlueBlood »

hrasno38 wrote:
Buaz je isto tako kao i Vedran posljedica navijackih budalesanja......i tamo je kao doletio kamen iz nepoznate ruke i sve je pocelo od toga iako je postignut dogovor izmedju navijaca da ne bude problema. Sa tim kamenom je navodno sve pocelo tj poceo je fajt sa zenickom policijom. Oko mosta su drotovi htjeli izvuci Anera i tu su se Manijaci pobunili.

:shock: :facepalm: veze ti nemas! Zamolio bih te da ne izmisljas i ne pises lazi
User avatar
hrasno38
Posts: 31480
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1134 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

BlueBlood wrote:
hrasno38 wrote:
Buaz je isto tako kao i Vedran posljedica navijackih budalesanja......i tamo je kao doletio kamen iz nepoznate ruke i sve je pocelo od toga iako je postignut dogovor izmedju navijaca da ne bude problema. Sa tim kamenom je navodno sve pocelo tj poceo je fajt sa zenickom policijom. Oko mosta su drotovi htjeli izvuci Anera i tu su se Manijaci pobunili.
:shock: :facepalm: veze ti nemas! Zamolio bih te da ne izmisljas i ne pises lazi
aha ti ces mi reci.......
User avatar
hrasno38
Posts: 31480
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1135 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

upravo ako neko slucajno gleda preko YT KK Bosna moze cuti nasu navijacku scenu pored same kamere!!!!
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#1136 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by BlueBlood »

fino sam te zamolio da ne lazes i ne pises gluposti, sta je problem ?!
User avatar
hrasno38
Posts: 31480
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1137 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

BlueBlood wrote:fino sam te zamolio da ne lazes i ne pises gluposti, sta je problem ?!
problem je sto nas dvojica nismo skupa ovce cuvali da mi gocoris da lazem jer ne lazem i tako je bilo!!! E sad sto vi generalno navijaci imate svoje bajke u kojima ste uvijek kao KUD-ovi i nikada niste krivi to je poseban prica koju mozes pricati maloj djeci meni nemoj.
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1138 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Edin H. »

hrasno38 wrote:upravo ako neko slucajno gleda preko YT KK Bosna moze cuti nasu navijacku scenu pored same kamere!!!!

Mozes li postaviti link?
User avatar
hrasno38
Posts: 31480
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1139 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

Edin H. wrote:
hrasno38 wrote:upravo ako neko slucajno gleda preko YT KK Bosna moze cuti nasu navijacku scenu pored same kamere!!!!

Mozes li postaviti link?
k-k-bosna-05-04-1979-p13921037.html#p13920992
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#1140 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by BlueBlood »

hrasno38 wrote:
BlueBlood wrote:fino sam te zamolio da ne lazes i ne pises gluposti, sta je problem ?!
problem je sto nas dvojica nismo skupa ovce cuvali da mi gocoris da lazem jer ne lazem i tako je bilo!!! E sad sto vi generalno navijaci imate svoje bajke u kojima ste uvijek kao KUD-ovi i nikada niste krivi to je poseban prica koju mozes pricati maloj djeci meni nemoj.
nadji mi gdje sam bajke pisao i poredio nas sa KUD-om? Samo sam ti rekao da lazes i ponovit cu to svaki put kad slazes, cuvao ili ne cuvao s tobom ovce!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1141 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Tomahawk11 »

Image
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1142 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Delije--GrobariTorcida-BBB dijele trece-Hz 4
User avatar
Slo Burner
Posts: 5359
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#1143 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Slo Burner »

Kad kazes HZ , prva asocijacija mi je bjezanija po Vogosci
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1144 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

od najjace ekipe u evropi kad smo vec kod toga nijedna ekipa u Bosni ne bi ni skupila ekipu za napad.
User avatar
Logovan
Posts: 94405
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1145 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Logovan »

Slo Burner wrote:Kad kazes HZ , prva asocijacija mi je bjezanija po Vogosci
Inače je to bila bježanija od navijača iz Albanije.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5359
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#1146 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Slo Burner »

nema me tamo wrote:od najjace ekipe u evropi kad smo vec kod toga nijedna ekipa u Bosni ne bi ni skupila ekipu za napad.
Eto vas ko Srbi za Kosovsku bitku :D
Rob_Atl
Posts: 5332
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#1147 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Rob_Atl »

Upravo, a razlog je sto kod nas sa 23-24 godine vec postajes penzioner i selis se na istok ili zapad. Dok kod ostalih neces vidjeti prvu ekipu ispod 30 godina, to je ta razlika. Vidjeli smo slike poljaka, jedan njihov ko nasa trojica kila imaju :mrgreen: .
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1148 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Tomahawk11 »

De ba šta vam je, oni Lechovi, ono nisu navijači....ono trenirane serijske ubice :-)
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1149 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Rob_Atl wrote:Upravo, a razlog je sto kod nas sa 23-24 godine vec postajes penzioner i selis se na istok ili zapad. Dok kod ostalih neces vidjeti prvu ekipu ispod 30 godina, to je ta razlika. Vidjeli smo slike poljaka, jedan njihov ko nasa trojica kila imaju :mrgreen: .

da ima 40 svaki isti bi rezultat bio drugi je to svijet za nas, npr ja koji imam 127 trenutno mogu se nositi s bilo kim s njihove strane dok ovaj pored mene ima 70
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24273
Joined: 26/08/2007 17:10

#1150 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Charuga »

Tomahawk11 wrote:De ba šta vam je, oni Lechovi, ono nisu navijači....ono trenirane serijske ubice :-)
:lol: :lol:

Upravo tako ... :thumbup:
Post Reply