Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1076 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

hrasno38 wrote:
leškarenje wrote:Jel Bog poslao bombe onima tvojima sto ih bacise djeci na igraliste u Zenici,jel Bog poslao utoku na sjevernu tribinu pa se desi ono najgore....kakav glup rezon imas za svoje godine nevjerovatno,hocu reci debilski rezon.
Vidi, covjek koji vec ima sjedu bradu a ne izlazi iz dresa kluba za koji navija je jednostavno nedorastao tako da mi se nemoj javljati jer ovdje se vodi polemika izmedju odraslih ljudi a ne oni koji su u tome zaostali. Imas brat bratu blizu cetiri banke a ponasanje ti je na nivou pubertetlije koji vadi cunu i baca drkicu kada vidi rupu na tarabi. I ako mislis da ja branim slicne nastupe i Manijaka onda si jos vise zaluto.......sve jace navijacke grupe u BiH su u 5dkg i uvijek je pitanje trenutka na jacim utakmicama kada ce opet neko zijaniti glavu.
Ma tebe su maltretirali kad si bio mali,jes da je to bilo tamo nekad poslije drugog svjetskog rata ali posljedice su iste :run: zato odjebaus,sa tim retardiranim misljenjem o necemu o cemu nemas pojma.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1077 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by supercali »

leškarenje wrote:Ovaj momak kojeg vode je jedan od sedam ranjenih,drug mi....bio u mostaru 20 dana na lijecenju.....

Image

on je kriv samo zato sto je bio dole,ali deduka prica o USA....aferim jazavce
Covjece krivi su njegove kolege s tribine koje su htjele praviti red u sred sirokog i ganjati skripare ustase vanzemaljce ili koga vec svejedno
Ja ti peti deseti da smo sa cvijecem bili dole mogli smo biti ranjeni i sl jer je kreten prije toga imao furku kao sto rece sbhc da se pokaze ko je zajeban i sl

Pola momaka dole je najebalo bez ikakve krivice jer su se kasnije morali braniti

Kako to ne mozes shvatiti jbt
Nisi ogranicen
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1078 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

supercali wrote:
leškarenje wrote:
supercali wrote:Pa o cemu sam ja pisao jbt odgovorio palicom sakom necim trecim svejedno je
A onda meni neko govori niko ne nosi palice na gostovanja
Pa ne nosi al ce je naci pored ceste kao sto i sam to potvrdi
Haloooooo....ovo niko nije nosio iz Sarajeva....ovo je dole uzeo ko je gdje sta nasao da se brani,jer su raja bila goloruka.....alo si ikad isao na gostivanje znao bi da nema BOGA ALLAHA da proneses do listice palicei i sve ostalo sto ti i ovaj deda nabrajate.
Halo ba fulas pricu skroz
Kad je belaj nastao i kad je sve otislo u pm niko i ne govori sto su drzali palice
Govorimo za pocetak belaja probijanje kordona ganjanja skripara onih sto prijete itd
Nisu ih sigurno ganjali goloruki
U tome je sva prica a ti sto to ne mozes skontati ili namjerno skreces temu u svoju korist je sasvim nebitna prica za temu
https://www.youtube.com/watch?v=IjKx5eMnFEE

jest da ce biti kako su ustase napravile ovaj snimak :-)
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1079 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

hrasno38 wrote:
nema me tamo wrote:Nije samo verbalno, kamenje isto..
Na slici sam..
Vidi u biti u ovom slucaju stvari je vrlo jednostavno postaviti. Recimo u USA je to rjeseno bez ikakvih dilema....kad udjes na moj posjed ja te imam pravo roknuti ako mi pocnes praviti sranja pa se ti pusi. HZ su otisle u SB da navijaju za svoj klub.....ali je jedan dio i trazio svaki moguci nacin da napravi sranje kao i u svakoj navijackoj grupi. Otici u SB a ne ocekivati da ce te neko provocirati na nacionalnoj osnovi i da ce biti ustaskog folklora moze samo neko ko nema blage veze o BiH. Dakle policija je zakazala definitivno fokusirajuci se na Mostar ali jos vise su zakazali navijaci koji su mislili da cA e ih neko posmatrati kao silu u SB. Halo ba to je 100% hrvatski grad u kojem 80% stanovnika kad ustane poljubi Pavelicevu sliku. I koji kurac ti tu imas ista da se kurcis??? Kad smo vec kod kamenja koliko su puta HZ-ovci zakamenjali navijace Celika sa nadvoznjaka prema Zenici :-) Kad je pocelo vec je bilo sve gotovo i nije se moglo zaustaviti ni sa jedne strane i jebaji ga ode mladi ljudski zivot radi jebene utakmice i jos jebenijeg Sarajeva kao sto je otisao i u Zenici radi jebenog Zelje......jednostavno nije vrijedno osim u upaljenim mozgovima bubuljicara koji jos nisu shvatili sve poente zivota. I nema se tu sta filozofirati HZ su uzrocnik jer su dosli u goste a ubica je jasam kao dan....tj dvojica po meni....onaj ko je pucao i onaj ko mu je dao pistolj!!
Koliko se sjecam i u Zenici su drugi divljali a Aner koji nije predpostavljam jer je bio srcani bolesnik je zaplatio glavom. Naravno iz danasnje perspektive se moze jasno vidjeti razmisljanje pojedinih forumasa koji su vremenom postali ozbiljni i odrasli ljudi i koji vjerovatno u takve budalastine sa ovakom glavom ne bi isli.
Al' ovo je ulica nije nikakav privatni posjed mada razumijem sta hoces da kazes...I garantujem ti hrasno da nema 1 covjeka koji je isao dole da sranje napravi a evo ti i dokaza..
Reci mi da li bi ja radio na koreografiji, parolama i novim zastavama i opcenito mi svi da smo krenuli napravit sranje?
Sve je ovdje jasno jednostavno nije bilo dovoljno policije nakon sto se probio kordon i to bez problema i to je to..

A miješaš definitivno neke stvari to ti mogu odma reci poput toga da su hz kamenjale..
Poznato je u navijackom svijetu da nema ništa gore od pički koje kamenjaju i razvaljuju stakla na busevima drugih navijaca..Bio sam dosta puta u sacekusi i zna se da smo djeca debilna to rade..
Mi smo hiljade i hiljade placali vlasnicima buseva zbog šteta jer smo garantovali svu štetu da cemo platiti iz naseg dzepa..

A što se tice toga da smo mi mislili da ce nas posmatrat kao silu, pa recu ti samo da smo imali dvije puške mogli smo okupirati citav grad..

A što kazes isto odraslo se ne ide se više na svako gostovanje kao nekad shvati covjek prioritet da je bolje izac u grad nego gledati ovo sranje..
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1080 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by supercali »

nema me tamo wrote:

Jesmo u pocetku smo goloruki probili kordon i to bez problema..
Hoces da kazes da nije bilo gadjanja ovih sto bjeze?
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1081 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

leškarenje wrote:
hrasno38 wrote:
leškarenje wrote:Jel Bog poslao bombe onima tvojima sto ih bacise djeci na igraliste u Zenici,jel Bog poslao utoku na sjevernu tribinu pa se desi ono najgore....kakav glup rezon imas za svoje godine nevjerovatno,hocu reci debilski rezon.
Vidi, covjek koji vec ima sjedu bradu a ne izlazi iz dresa kluba za koji navija je jednostavno nedorastao tako da mi se nemoj javljati jer ovdje se vodi polemika izmedju odraslih ljudi a ne oni koji su u tome zaostali. Imas brat bratu blizu cetiri banke a ponasanje ti je na nivou pubertetlije koji vadi cunu i baca drkicu kada vidi rupu na tarabi. I ako mislis da ja branim slicne nastupe i Manijaka onda si jos vise zaluto.......sve jace navijacke grupe u BiH su u 5dkg i uvijek je pitanje trenutka na jacim utakmicama kada ce opet neko zijaniti glavu.
Ma tebe su maltretirali kad si bio mali,jes da je to bilo tamo nekad poslije drugog svjetskog rata ali posljedice su iste :run: zato odjebaus,sa tim retardiranim misljenjem o necemu o cemu nemas pojma.
Ajde ti obuci dres pa hodaj po gradu po njemu....inace ti sto hodaju u dresovima po Sarajevu su uvijek bili simpaticni :lol: :lol: :lol: :lol: a nekako bas im licis!
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1082 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

Pa deda jadu,iz ove ulice je sve i pocelo o cemu ti pisu ljudi............sta se to vidi na snimku a da nije receno?
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1083 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

hrasno38 wrote: Ajde ti obuci dres pa hodaj po gradu po njemu....inace ti sto hodaju u dresovima po Sarajevu su uvijek bili simpaticni :lol: :lol: :lol: :lol: a nekako bas im licis!
Ja hodam gdje hocu i kad hocu po gradu,nikad nisam imao nijedan jedini problem.....znaci,sjedim,pijem setam....kuda hocu i kad hocu.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1084 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

supercali wrote:
nema me tamo wrote:

Jesmo u pocetku smo goloruki probili kordon i to bez problema..
Hoces da kazes da nije bilo gadjanja ovih sto bjeze?
Mislis tih što su nas provocirali i gađali kamenjem?

Ti su nestali u roku 10 sekundi kao duhovi..
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1085 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by supercali »

leškarenje wrote:
supercali wrote:
leškarenje wrote: Haloooooo....ovo niko nije nosio iz Sarajeva....ovo je dole uzeo ko je gdje sta nasao da se brani,jer su raja bila goloruka.....alo si ikad isao na gostivanje znao bi da nema BOGA ALLAHA da proneses do listice palicei i sve ostalo sto ti i ovaj deda nabrajate.
Halo ba fulas pricu skroz
Kad je belaj nastao i kad je sve otislo u pm niko i ne govori sto su drzali palice
Govorimo za pocetak belaja probijanje kordona ganjanja skripara onih sto prijete itd
Nisu ih sigurno ganjali goloruki
U tome je sva prica a ti sto to ne mozes skontati ili namjerno skreces temu u svoju korist je sasvim nebitna prica za temu
Ne mozes ti skontatii takvi slicni tebi,jer nisi nikad mako nigdje na gostovanje pa da vidis koliko ima trkeljanja....zato pricate nebuloze i drzite se onoga sto su usatski mediji objavili :run: :run: nastavi,ali negdje drugo....ides mi na kurac opasno.
Jah eto nikad nisam isao na gostovanja prosvjetli me
Fulas poentu skroz
Niko i ne govori da su nosili dole palice osim tebe jer ti ta prica odgovara jer nemas argumente druge tako da je suvisno vise i pricati s tobom
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1086 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

leškarenje wrote:
hrasno38 wrote: Ajde ti obuci dres pa hodaj po gradu po njemu....inace ti sto hodaju u dresovima po Sarajevu su uvijek bili simpaticni :lol: :lol: :lol: :lol: a nekako bas im licis!
Ja hodam gdje hocu i kad hocu po gradu,nikad nisam imao nijedan jedini problem.....znaci,sjedim,pijem setam....kuda hocu i kad hocu.
hahahahah jos kad bi ti skontao poentu napisanog ali za to nisu dovoljne samo godine..... :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1087 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

leškarenje wrote:Pa deda jadu,iz ove ulice je sve i pocelo o cemu ti pisu ljudi............sta se to vidi na snimku a da nije receno?
Deda mi kaze covjek koji izgleda starije od mene 10 godina....u stvari koji uopste ne izgleda....nema definicije.....prazno...
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1088 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

hrasno38 wrote:
leškarenje wrote:
hrasno38 wrote: Ajde ti obuci dres pa hodaj po gradu po njemu....inace ti sto hodaju u dresovima po Sarajevu su uvijek bili simpaticni :lol: :lol: :lol: :lol: a nekako bas im licis!
Ja hodam gdje hocu i kad hocu po gradu,nikad nisam imao nijedan jedini problem.....znaci,sjedim,pijem setam....kuda hocu i kad hocu.
hahahahah jos kad bi ti skontao poentu napisanog ali za to nisu dovoljne samo godine..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja nisam ovdje da ulazim u ove praistorijske mozgove i da kontam sta senilni ljudi hoce da kazu :thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1089 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

leškarenje wrote:Ja nisam ovdje da ulazim u ove praistorijske mozgove i da kontam sta senilni ljudi hoce da kazu :thumbup:
Ma ja......
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1090 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

hrasno38 wrote:
leškarenje wrote:Pa deda jadu,iz ove ulice je sve i pocelo o cemu ti pisu ljudi............sta se to vidi na snimku a da nije receno?
Deda mi kaze covjek koji izgleda starije od mene 10 godina....u stvari koji uopste ne izgleda....nema definicije.....prazno...
Posalji mi sliku da te vidim pa da ocjenjujem,ovako mi se kurcis u prazno....znaci ja sam jedini na ovom forumu koji sam rekao ko sam,ne stidim se niti svog izgleda,niti sjedih,niti kojeg kurca.....a vi mangupi iza tastature i nicka mozete se sageti lagano :izet:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1091 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Joj vas dvojicu sam vidio kako prijetite jedan drugom na 3 razlicite teme ne stvarno opustite se šta vam je..

Ili imate privatne poruke pa posaljite jedan drugom pošibajte se i laganica..
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1092 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

Ko prijeti?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1093 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Tomahawk11 »

Spustili ste raspravu na lični nivo!
Tema je - Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine!
Prestanite sa pričom na ličnom nivou i uvredama!
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1094 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by supercali »

nema me tamo wrote:
supercali wrote:
nema me tamo wrote:

Jesmo u pocetku smo goloruki probili kordon i to bez problema..
Hoces da kazes da nije bilo gadjanja ovih sto bjeze?
Mislis tih što su nas provocirali i gađali kamenjem?

Ti su nestali u roku 10 sekundi kao duhovi..
Pa upravo o tome i pricam nasjeli kreteni na provokacije i poceo belaj koji se zaustavio tek nakon pada mrtve glave

Uzmimo i perspektivu njihovu
Ja dodjem gadjam tebe prozivam prijetim i pobjegnem a nastrada sbhc koji ima kafanu tu i koji uopste nije trazio belaj
Ti mu napravio par hiljada stete mozda dobio kamen u glavu sasvim svejedno
To je citava prica zbog pojedinaca nastradalo bruku ljudi i najgore pogine navijac
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1095 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

Edit:@leško, nema potrebe da dokazuješ ;-)
A nije ni tema
:)
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1096 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Ma široki je bio klasicni primjer kako bi se stvari dešavale da nema policije koja osigurava uvijek..
Da smo bili bilo gdje drugo taj dan dobili bi pendrek u bubreg i zaustavilo bi se, međutim nije ih bilo dovoljno i eto..

A i da su nas pustili na stadion odma kad smo dosli isto se ništa ne bi desilo..
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1097 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

leškarenje wrote:Edit:@leško, nema potrebe da dokazuješ ;-)
A nije ni tema
:)
Ma bitno je jarane,da imam ikakvih aferima ne bi ni objavljivo ko sam....ovako me nerviraju ovi iza nickova koji sve znaju,a sakrivei ko misevi u zitu :bih:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1098 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by supercali »

Pa to je bio splet okolnosti tada
Naravno da tu snosi odgovornost i onaj ko je bio zaduzen za odredjivanje broja specijalaca i policajaca uopste
Nakon toga i reakciju policije da uopste pusti horde ako je doslo vise nego sto je trebalo pa onda to da se puste svi u stadion ili vrate kuci sasvim nebitno

Poenta je kako se ponasaju navijaci kad ih se pusti
Mozda ovdje 90% bi sjelo u ove kafice popili pice o na tribinu bez ikakvog incidenta al jebe onih 10% koji hoce da se dokazu jer im je furka i sl
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1099 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Tomahawk11 »

leškarenje wrote:
leškarenje wrote:Edit:@leško, nema potrebe da dokazuješ ;-)
A nije ni tema
:)
Ma bitno je jarane,da imam ikakvih aferima ne bi ni objavljivo ko sam....ovako me nerviraju ovi iza nickova koji sve znaju,a sakrivei ko misevi u zitu :bih:
Vidi, tema je navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine.
Nije tema leško, Toma, hrasno, nema me tamo ili neko drugi.
Pisati iz ličnog iskustva, slažem se.
Ja vjerujem da ti nemaš problem s tim da podijeliš svoju privatnost s drugima, ali nema potrebe.
Forum je takav, s nickovima, a za neku priču s osobom po imenu i prezimenu, to bi valjda uživo se trebalo naći.
Dogovorite se, pa u 4, 6, 8 ili koliko već očiju i opletite :)
Ovako samo bezveze zakuhavate i onda počnete vrijeđati jedni druge.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1100 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Gdje ti bolan živiš kad kazes da sjednemo u kafic pa onda na stadion?

Nije ti bolan ovo Njemacka..
Post Reply