Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1051 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by supercali »

nema me tamo wrote:Znaš šta je najjace i kako odma znaš da je šaban, prvo govori kako su drugi pojedinci krivi ako u grupi naprave nešto pa drugi naplate to..
Pa onda drugo govori kako je bio navijac, a ne zna šta se dešava kad ti protivnicki navijaci upadnu u grad i piju pive u centru.. :lol:

slušaj respo nisu svi navijaci huligani, zato imaš 40, 50 ljudi koji ce napast protivnike i dogovorit se ovako preko telefona da se nađu..
To ti se zovu takozvane podgrupe, a podgrupe su ti grupe navijaca koji se znaju licno i operišu pod imenom Horde Zla..
Iako svaka od tih podgrupa ima svoje ime..
Dodacu ti da koliko god to ti ne mozes skontati navijaci paze na druge protivnicke navijace..
Tako da zapitaj se kad si zadnji put cuo da je neko podlegao u Bosni i Hercegovini nakon što su ga navijaci tenama izgazali...
Tebi izgleda zakljucci nisu jaca strana
Ti na ilidzi moja poenta price na bascarsiji
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1052 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by supercali »

nema me tamo wrote:Cekaj sekundu respo da li te je on dobro skontao?

Da li si upravo rekao da je ustašama bilo drugacije nakon što je Vedran podlegao?
Ne znam ja sta je on skontao
Kad je vedran podlegao sigurno ni njima nije bilo kao prije toga
Prvo kad padne glava nikome nije isto
Drugo ne znaju kako ce ostali u grupi djelovati
I sam kazes kasnije bih lincovao ko god bi mi pao saka
Trece iz straha oni su mogli samo bjezati ili biti gori pa rafalati po vama bukvalno kao u ratu jer u tom trenutku on brani sebe bio to navijac ili neki mjestanin svejedno
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1053 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Samo se jednom cuo rafal, eh ja ne znam sad da li je neko od tog rafala ranjen...
Uglavnom samo jednom i to je citav sanzer ispaljen sigurno..

U momentu kad je Vedran pogođen ja koji sam bio odma tu sam vidio da je podlegao i znao sam odma kao i nas jos 10tak 15 recimo..
Niko drugi od citave grupe u suštini nije ni znao, a pogotovo mještani širokog brijega nisu znali..
A bila je prica da smo im mi upadali u kuce...

Pa eto sam skontaj od sebe da li je to istina ili ne...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1054 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by supercali »

Ma ne govorim da se odmah saznalo da je mrtav
Dovoljno je za pocetak da 10 ljudi zna i onda belaj jos veci
Nisu oni znalo da li je ubijen al kad vidis da neko tamo pada ne znas sta ocekivati
Kao sto rekoh nakon sto je ubijen onda ne mozes prvo ti razmisljati razumno pa ni ostali oko tebe i srecom nije bilo vise mrtvih nakon toga jer je situacija mogla otici u skroz drugom smjeru pa da imas 10 mrtvih jer se neki prepao pa poceo rafalati direktno po vama
enkoo83
Posts: 233
Joined: 20/12/2013 16:31

#1055 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by enkoo83 »

Bosnjo je cudo.Bosnji su horde krive sto momak poginu jer su pucali na njega sto dolazi iz Sarajeva.Bosnji je kruv Alija za rat iako se Juga raspadala uveliko.Bosnjo je naviko da bude potlacen i tada mu sve pase
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1056 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

enkoo83 wrote:Bosnjo je cudo.Bosnji su horde krive sto momak poginu jer su pucali na njega sto dolazi iz Sarajeva.Bosnji je kruv Alija za rat iako se Juga raspadala uveliko.Bosnjo je naviko da bude potlacen i tada mu sve pase
Ovaj niti je bosnjo,niti je ikad bio na gostovanju :izet: ovaj je tu da pametuje i to je to.....ko i kolega mu murijak mu Hrasno :run: tu je da provocira ,da brani ustastvo i slicno.....zato ste vi meni vece budale od njega kad pokusavate da mu objasnite sta i kako....
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1057 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by supercali »

Jah eto branimo ustastvo
Vi ne mozete razlikovati 2 stvari ko je kriv za uzrok a ko za posljedicu
Kad to skontate znat cete da niko ne brani ustastvo niti da su hz krive za smrt vedrana kao sto pokusavate to podmetnuti nama i staviti u usta rijeci koje nismo rekli
User avatar
hrasno38
Posts: 31450
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1058 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

supercali wrote:
nema me tamo wrote:A smijesno kako je pokupio svu pricu od nas i slozio svoj post..

A i da znas o bilo cemu znao bi da se skoro nikad ne nose palice na gostovanje jer ih nemas gdje sakriti..
Gdje sam ja rekao da je nosio palicu dole?
Palicu mozes nabaviti na licu mjesta ili zamjenu za palicu
Ne nosis ni kamenje na gostovanja pa kamenujes

Jbt koju logiku imate u pm
Sad mi je jasnija prica starijih kad kazu mladje generacije haman sve debil do debila sa razmisljanjem
Image

bog im poslao palice......
User avatar
hrasno38
Posts: 31450
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1059 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

shbc wrote:Uzrok su njihove provokacije i prijetnje. Probijanje kordona je reakcija. Nauci pojmove.

Nije stalo ubistvom Vedrana i paljenjem auta. Potrajalo je jos dugo. To ti samo pokazuje koliko znas sta se desavalo dole.
A gdje si ti vidio da se na verbalni delikt treba odgovoriti fizickom silom.
User avatar
hrasno38
Posts: 31450
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1060 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

shbc wrote:Sta sam napisao? Da smo krivi za belaj sa Armadom. No shit Sherlock. Ti ili si lud ili se pravis lud. Ja od sinoc ponavljam da se moraju te stvari posmatrati odvojeno. To sta smo mi radili prije i sta su oni koji su ostali radili poslije, to nista ne znaci. Ti ako pridjes liku koji ima 15 krivicnih prijava i psujes mu i prijetis, pa te namlati... Kriv si, makar on poslije toga jos 30 krivicnih navukao na sebe.
Nije tacno!!!! Nemas ti pojma! Znas li uopste sta znaci verbalni delikt. Po tvom rezonovanju u gradu Sarajevu bi dnevno trebalo biti jedno 5000 tuca jer svakodnevno neko nekome verbalno jebe mater. Ali popusi u 99% slucajeva on ko upotrijebi fizicku silu.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1061 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Nije samo verbalno, kamenje isto..
Last edited by nema me tamo on 18/09/2017 17:16, edited 2 times in total.
User avatar
hrasno38
Posts: 31450
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1062 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

nema me tamo wrote:Znaš šta je najjace i kako odma znaš da je šaban, prvo govori kako su drugi pojedinci krivi ako u grupi naprave nešto pa drugi naplate to..
Pa onda drugo govori kako je bio navijac, a ne zna šta se dešava kad ti protivnicki navijaci upadnu u grad i piju pive u centru.. :lol:

slušaj respo nisu svi navijaci huligani, zato imaš 40, 50 ljudi koji ce napast protivnike i dogovorit se ovako preko telefona da se nađu..
To ti se zovu takozvane podgrupe, a podgrupe su ti grupe navijaca koji se znaju licno i operišu pod imenom Horde Zla..
Iako svaka od tih podgrupa ima svoje ime..
Dodacu ti da koliko god to ti ne mozes skontati navijaci paze na druge protivnicke navijace..
Tako da zapitaj se kad si zadnji put cuo da je neko podlegao u Bosni i Hercegovini nakon što su ga navijaci tenama izgazali...
Upravo tako....neki idu da gledaju iskljucivo utakmicu, izgalame se i navijaju za svoj klub i ocekuju da ce u Sirokom i BL biti verbalno vrijedjani na svaki moguci nacin!
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1063 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

hrasno38 wrote:
supercali wrote:
nema me tamo wrote:A smijesno kako je pokupio svu pricu od nas i slozio svoj post..

A i da znas o bilo cemu znao bi da se skoro nikad ne nose palice na gostovanje jer ih nemas gdje sakriti..
Gdje sam ja rekao da je nosio palicu dole?
Palicu mozes nabaviti na licu mjesta ili zamjenu za palicu
Ne nosis ni kamenje na gostovanja pa kamenujes

Jbt koju logiku imate u pm
Sad mi je jasnija prica starijih kad kazu mladje generacije haman sve debil do debila sa razmisljanjem
Image

bog im poslao palice......
Kakav si ti jad od covjeka pa to je nevjerovatno....ove pritke mozes naci gdje god maknes sa ulice,znaci u svakom gradu su na dohvat ruke....

Jel Bog poslao bombe onima tvojima sto ih bacise djeci na igraliste u Zenici,jel Bog poslao utoku na sjevernu tribinu pa se desi ono najgore....kakav glup rezon imas za svoje godine nevjerovatno,hocu reci debilski rezon.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1064 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Ma ima rezon starijeg covjeka kojem moras malo bolje objasniti

A ovdje nema niti jedne palice niti ces je naci na bilo kojoj slici iz sirokog, onaj dzi cjepanicu ovo ostalo pritke šta su vec..
Ova pritka i kad te udari ništa posebno :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1065 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by supercali »

Pa o cemu sam ja pisao jbt odgovorio palicom sakom necim trecim svejedno je
A onda meni neko govori niko ne nosi palice na gostovanja
Pa ne nosi al ce je naci pored ceste kao sto i sam to potvrdi
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1066 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by supercali »

nema me tamo wrote:Ma ima rezon starijeg covjeka kojem moras malo bolje objasniti

A ovdje nema niti jedne palice niti ces je naci na bilo kojoj slici iz sirokog, onaj dzi cjepanicu ovo ostalo pritke šta su vec..
Ova pritka i kad te udari ništa posebno :D
Nebitno je li to pritka kolac ili nesto trece sad se ugvatilo sitnice koja je sasvim nevazna
Palicu ili nazovi kako hoces mozes nabaviti na licu mjesta
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1067 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

supercali wrote:Pa o cemu sam ja pisao jbt odgovorio palicom sakom necim trecim svejedno je
A onda meni neko govori niko ne nosi palice na gostovanja
Pa ne nosi al ce je naci pored ceste kao sto i sam to potvrdi
Haloooooo....ovo niko nije nosio iz Sarajeva....ovo je dole uzeo ko je gdje sta nasao da se brani,jer su raja bila goloruka.....alo si ikad isao na gostivanje znao bi da nema BOGA ALLAHA da proneses do listice palicei i sve ostalo sto ti i ovaj deda nabrajate.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1068 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

nema me tamo wrote:Ma ima rezon starijeg covjeka kojem moras malo bolje objasniti

A ovdje nema niti jedne palice niti ces je naci na bilo kojoj slici iz sirokog, onaj dzi cjepanicu ovo ostalo pritke šta su vec..
Ova pritka i kad te udari ništa posebno :D
Ma ima kurcev rezon.
User avatar
hrasno38
Posts: 31450
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1069 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

nema me tamo wrote:Nije samo verbalno, kamenje isto..
Na slici sam..
Vidi u biti u ovom slucaju stvari je vrlo jednostavno postaviti. Recimo u USA je to rjeseno bez ikakvih dilema....kad udjes na moj posjed ja te imam pravo roknuti ako mi pocnes praviti sranja pa se ti pusi. HZ su otisle u SB da navijaju za svoj klub.....ali je jedan dio i trazio svaki moguci nacin da napravi sranje kao i u svakoj navijackoj grupi. Otici u SB a ne ocekivati da ce te neko provocirati na nacionalnoj osnovi i da ce biti ustaskog folklora moze samo neko ko nema blage veze o BiH. Dakle policija je zakazala definitivno fokusirajuci se na Mostar ali jos vise su zakazali navijaci koji su mislili da ce ih neko posmatrati kao silu u SB. Halo ba to je 100% hrvatski grad u kojem 80% stanovnika kad ustane poljubi Pavelicevu sliku. I koji kurac ti tu imas ista da se kurcis??? Kad smo vec kod kamenja koliko su puta HZ-ovci zakamenjali navijace Celika sa nadvoznjaka prema Zenici :-) Kad je pocelo vec je bilo sve gotovo i nije se moglo zaustaviti ni sa jedne strane i jebaji ga ode mladi ljudski zivot radi jebene utakmice i jos jebenijeg Sarajeva kao sto je otisao i u Zenici radi jebenog Zelje......jednostavno nije vrijedno osim u upaljenim mozgovima bubuljicara koji jos nisu shvatili sve poente zivota. I nema se tu sta filozofirati HZ su uzrocnik jer su dosli u goste a ubica je jasam kao dan....tj dvojica po meni....onaj ko je pucao i onaj ko mu je dao pistolj!!
Koliko se sjecam i u Zenici su drugi divljali a Aner koji nije predpostavljam jer je bio srcani bolesnik je zaplatio glavom. Naravno iz danasnje perspektive se moze jasno vidjeti razmisljanje pojedinih forumasa koji su vremenom postali ozbiljni i odrasli ljudi i koji vjerovatno u takve budalastine sa ovakom glavom ne bi isli.
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#1070 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

Hajde prekinite priču. Nije pogodna tema, momak je zaplatio glavom. Ono što je bitno je to da ubica bude kažnjen za svoja djela. Ima dovoljno tema o navijačima i belajima, pa raspalite po tome.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1071 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by supercali »

leškarenje wrote:
supercali wrote:Pa o cemu sam ja pisao jbt odgovorio palicom sakom necim trecim svejedno je
A onda meni neko govori niko ne nosi palice na gostovanja
Pa ne nosi al ce je naci pored ceste kao sto i sam to potvrdi
Haloooooo....ovo niko nije nosio iz Sarajeva....ovo je dole uzeo ko je gdje sta nasao da se brani,jer su raja bila goloruka.....alo si ikad isao na gostivanje znao bi da nema BOGA ALLAHA da proneses do listice palicei i sve ostalo sto ti i ovaj deda nabrajate.
Halo ba fulas pricu skroz
Kad je belaj nastao i kad je sve otislo u pm niko i ne govori sto su drzali palice
Govorimo za pocetak belaja probijanje kordona ganjanja skripara onih sto prijete itd
Nisu ih sigurno ganjali goloruki
U tome je sva prica a ti sto to ne mozes skontati ili namjerno skreces temu u svoju korist je sasvim nebitna prica za temu
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1072 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

Ovaj momak kojeg vode je jedan od sedam ranjenih,drug mi....bio u mostaru 20 dana na lijecenju.....

Image

on je kriv samo zato sto je bio dole,ali deduka prica o USA....aferim jazavce
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1073 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

supercali wrote:
leškarenje wrote:
supercali wrote:Pa o cemu sam ja pisao jbt odgovorio palicom sakom necim trecim svejedno je
A onda meni neko govori niko ne nosi palice na gostovanja
Pa ne nosi al ce je naci pored ceste kao sto i sam to potvrdi
Haloooooo....ovo niko nije nosio iz Sarajeva....ovo je dole uzeo ko je gdje sta nasao da se brani,jer su raja bila goloruka.....alo si ikad isao na gostivanje znao bi da nema BOGA ALLAHA da proneses do listice palicei i sve ostalo sto ti i ovaj deda nabrajate.
Halo ba fulas pricu skroz
Kad je belaj nastao i kad je sve otislo u pm niko i ne govori sto su drzali palice
Govorimo za pocetak belaja probijanje kordona ganjanja skripara onih sto prijete itd
Nisu ih sigurno ganjali goloruki
U tome je sva prica a ti sto to ne mozes skontati ili namjerno skreces temu u svoju korist je sasvim nebitna prica za temu

Jesmo u pocetku smo goloruki probili kordon i to bez problema..
User avatar
hrasno38
Posts: 31450
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1074 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by hrasno38 »

leškarenje wrote:Jel Bog poslao bombe onima tvojima sto ih bacise djeci na igraliste u Zenici,jel Bog poslao utoku na sjevernu tribinu pa se desi ono najgore....kakav glup rezon imas za svoje godine nevjerovatno,hocu reci debilski rezon.
Vidi, covjek koji vec ima sjedu bradu a ne izlazi iz dresa kluba za koji navija je jednostavno nedorastao tako da mi se nemoj javljati jer ovdje se vodi polemika izmedju odraslih ljudi a ne oni koji su u tome zaostali. Imas brat bratu blizu cetiri banke a ponasanje ti je na nivou pubertetlije koji vadi cunu i baca drkicu kada vidi rupu na tarabi. I ako mislis da ja branim slicne nastupe i Manijaka onda si jos vise zaluto.......sve jace navijacke grupe u BiH su u 5dkg i uvijek je pitanje trenutka na jacim utakmicama kada ce opet neko zijaniti glavu.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1075 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

supercali wrote:
leškarenje wrote:
supercali wrote:Pa o cemu sam ja pisao jbt odgovorio palicom sakom necim trecim svejedno je
A onda meni neko govori niko ne nosi palice na gostovanja
Pa ne nosi al ce je naci pored ceste kao sto i sam to potvrdi
Haloooooo....ovo niko nije nosio iz Sarajeva....ovo je dole uzeo ko je gdje sta nasao da se brani,jer su raja bila goloruka.....alo si ikad isao na gostivanje znao bi da nema BOGA ALLAHA da proneses do listice palicei i sve ostalo sto ti i ovaj deda nabrajate.
Halo ba fulas pricu skroz
Kad je belaj nastao i kad je sve otislo u pm niko i ne govori sto su drzali palice
Govorimo za pocetak belaja probijanje kordona ganjanja skripara onih sto prijete itd
Nisu ih sigurno ganjali goloruki
U tome je sva prica a ti sto to ne mozes skontati ili namjerno skreces temu u svoju korist je sasvim nebitna prica za temu
Ne mozes ti skontatii takvi slicni tebi,jer nisi nikad mako nigdje na gostovanje pa da vidis koliko ima trkeljanja....zato pricate nebuloze i drzite se onoga sto su usatski mediji objavili :run: :run: nastavi,ali negdje drugo....ides mi na kurac opasno.
Post Reply