nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10776 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Tomahawk11 »

supercali wrote:Zamisli sve pronalazace mislioce i sl da su se vodili tom izrekom
Da ne filozofiramo, evo konkretno na temu: misliš li da se treba nadjebavati ovako sa driblerima ili pustiti budalu nek ide?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10777 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

Tomahawk11 wrote:
supercali wrote:Zamisli sve pronalazace mislioce i sl da su se vodili tom izrekom
Da ne filozofiramo, evo konkretno na temu: misliš li da se treba nadjebavati ovako sa driblerima ili pustiti budalu nek ide?
Ja sam rekao nevezano za temu sto se tice izreke
Sto se tice teme pustis budalu ako zeli biti brzi ako je spor prestignes i svojim putem
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10778 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Tomahawk11 »

supercali wrote:
Tomahawk11 wrote:
supercali wrote:Zamisli sve pronalazace mislioce i sl da su se vodili tom izrekom
Da ne filozofiramo, evo konkretno na temu: misliš li da se treba nadjebavati ovako sa driblerima ili pustiti budalu nek ide?
Ja sam rekao nevezano za temu sto se tice izreke
Sto se tice teme pustis budalu ako zeli biti brzi ako je spor prestignes i svojim putem
Znači da je, u ovom slučaju, 100 ljudi u pravu.
Kako je onda izreka glupost, ako je primjenjujemo u pravim situacijama?
Neću je na nuklearnu fiziku primjenjivati.
zdruzdjo
Posts: 5223
Joined: 16/08/2009 00:27

#10779 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

supercali wrote:Zamisli sve pronalazace mislioce i sl da su se vodili tom izrekom
cini mi se da se prvi put apsolutno slazem sa tobom.
User avatar
basicm
Posts: 10527
Joined: 16/01/2012 21:38

#10780 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by basicm »

Sta 100, dvojica ako ti kazu lezi i valjaj se. I meni se cini da zdruzdjo malo kraceg fitilja za volanom, jer se dogodovstine kod njega desavaju haman svaki put kad vozi. Ali eto, on devera s njima nismo mi. Dobro je dok god pise ovdje nakon dogadjaja, nedo Bog belaja.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10781 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

zdruzdjo wrote:
supercali wrote:Zamisli sve pronalazace mislioce i sl da su se vodili tom izrekom
cini mi se da se prvi put apsolutno slazem sa tobom.
ma slozili smo se mi vise puta nebitno
ja o ovoj izreci govorim u smislu da je glupa generalno
ja i jos 99 debila mozemo ti reci idi preko splita u budimpestu i ti bi kao trebao prihvatiti to jer si ti kao glup jer je nas vise

al konkretno kod tebe bolje da si samo pustio debila ili ga presao i ostavio u retrovizoru jer si daljnjim zajebavanjem s njim samo dovodio sebe i njega u opasnost
Last edited by supercali on 24/07/2017 14:24, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10782 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Tomahawk11 »

Koje su šanse da je uzorak 100 debila?
zdruzdjo
Posts: 5223
Joined: 16/08/2009 00:27

#10783 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

da ne bih replicirao svakom po na osob.
Tim "skanjanjem sa puteva" se konstantno dovodimo u situaciju u kojoj jesmo. i tonemo jos dublje u mnogim segmentima u kojim se nalazimo.
parkirao se papak na trotoar, ti ga zaobidjes sa djetetom i kolicima sidjes na cestu i otrersas sebi u brk svjesno rizikujuci svoj i zivot djeteta.
drka ti debil i gasa pod prozorom u vrijeme kucnog reda, jok ti nervozas zeni i sjedis budan.
utrpa ti se debil u traku na semaforu i zakoci ispred tebe, ti skocis po kocinici i presjece te po stomaku i haj pusti ga nek ide.
vozis jednosmjernom a debil ide kroz zabranu i ti se sklonis da se izmimoilazis sa njim.
placas racun u posti a lik od cca 50ak godina ti se trpa preko reda, i ti ga pustis.
parkira ti se debil na ulaz na parking, ti odes na drugo mjesto da se parkiras.....
i tako se sklanjaj sklanjaj sklanjaj......i dobijes to seljacko/papanasko sirenje u svim segmentima drustva.

Ne kazem da uvijek treba "battle mode" ukljucivati i ne mozemo svaku krivu drinu ispraviti. pustimo svi mnoge stvari. ali nekad ne mozes sve. mene kad po stomaku prosjece zbog debila tad ne razmisljam bas lucidno.
Sto jedan komsija kaze "papku samo treba dzigeru jesti koliko god mozes i kako god".
jebo te voznja ako cu ja nakon papka voziti sa gorcinom od zuci u ustima 20 kilometara jer mi je debil presjekao put i ugrozio me. vrati mu makar malo nek osjeti. jos jednom necemo tjerati makove na konac i bosti se ko dva jarca na cupriji. mogao sam ja njega meziti jos ihihi, dodao gas i razgulio.
nek se fura kako god ko hoce na pacifizam, peace bro', djeca cvjeca......i koje sve filozofije.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10784 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

Tomahawk11 wrote:Koje su šanse da je uzorak 100 debila?
u bih velike
zdruzdjo
Posts: 5223
Joined: 16/08/2009 00:27

#10785 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

supercali wrote:u bih velike
AAAnddd again.
:lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10786 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Tomahawk11 »

supercali wrote:
Tomahawk11 wrote:Koje su šanse da je uzorak 100 debila?
u bih velike
Aha.
Znači, 100 ljudi ovdje govori da prihvatanjem challenge-a od strane papka na putu dovodiš u opasnost i sebe i druge i to je bezveze priča, to pričaju debili?
Najbolje da svi nabavimo utoku, palicu i čim ti neko stane na živac, odmah u kost.
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#10787 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zforumas »

OK zdruzdjo, sve to stoji. Ali care, kome si ti izasao iz auta i "objasnio", kome si policiju zvao? Ti si buraz zajeban dok si u autu, sto ne izadjes i ne "objasnis" debilima?
zdruzdjo
Posts: 5223
Joined: 16/08/2009 00:27

#10788 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

basicm wrote:.............I meni se cini da zdruzdjo malo kraceg fitilja za volanom, jer se dogodovstine kod njega desavaju haman svaki put kad vozi. Ali eto, on devera s njima nismo mi. Dobro je dok god pise ovdje nakon dogadjaja, nedo Bog belaja.

Ma puno sam za volanom. generalno. i fakat sam uopsteno prilicno smirena osoba. ali fakat ne volim ljude koji za volanom ne kontaju da upravljaju potencijalnim oruzijem. i da nesmotrenoscu ili varijantom "ma ko te jebe" mogu ubiti nekoga.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10789 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

zforumas wrote:OK zdruzdjo, sve to stoji. Ali care, kome si ti izasao iz auta i "objasnio", kome si policiju zvao? Ti si buraz zajeban dok si u autu, sto ne izadjes i ne "objasnis" debilima?
:lol: :lol: , njih ne zovem odavno , smetljari ko i drzava , samo ces i ti kriv ispast pogotovo ako su pajdasi neki :izet: :thumbup: , ovo je BiH a koliko znam ti si negdje vani :D

smijete li vi priznat , ja sam recimo prebio lika jer se kurcio a isao kroz zabranu svjesno ,jos mu ja kriv sto vozim ispravno :-) :oops:

pitanje je , da li ste spremni nekog nogom u muda opalit i sl. :lol:
zdruzdjo
Posts: 5223
Joined: 16/08/2009 00:27

#10790 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

zforumas wrote:OK zdruzdjo, sve to stoji. Ali care, kome si ti izasao iz auta i "objasnio", kome si policiju zvao? Ti si buraz zajeban dok si u autu, sto ne izadjes i ne "objasnis" debilima?
Pa da je bilo naum za stajanja, ili potrebe objasnjavanja....... nije problem nista ok.
Ja ako sam kriv nesto izvinicu se kulturno uvijek.

meni pred zgradu se redovno parkiraju na ulaz na parking. hladovina. cim stane ako vidim , kazem halo pasa ne mozes tu na ulazu si. ako ne makne odmah zovem muriju i zagalamim kako treba da idem odmah a ne mogu od debila koji je na ulazu u parking.
neki dan sam stao iza papka koji je parkirao tako i zagradio ja njega. i usao u kucu. svirao on svirao svirao.....15 minuta.
ja izasao. kaze sto si me zagradio, reko buraz ja posao parkirati a ti na ulazu. pa kaze sta samo minutu. e pa ja sam samo 15 minuta a nisam ti mogao pokoniti onu jednu jer mi treba svih 15. vidim melje zubcanik bez kvacila u glavi.
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#10791 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zforumas »

zdruzdjo wrote:
zforumas wrote:OK zdruzdjo, sve to stoji. Ali care, kome si ti izasao iz auta i "objasnio", kome si policiju zvao? Ti si buraz zajeban dok si u autu, sto ne izadjes i ne "objasnis" debilima?
Pa da je bilo naum za stajanja, ili potrebe objasnjavanja....... nije problem nista ok.
Ja ako sam kriv nesto izvinicu se kulturno uvijek.

meni pred zgradu se redovno parkiraju na ulaz na parking. hladovina. cim stane ako vidim , kazem halo pasa ne mozes tu na ulazu si. ako ne makne odmah zovem muriju i zagalamim kako treba da idem odmah a ne mogu od debila koji je na ulazu u parking.
neki dan sam stao iza papka koji je parkirao tako i zagradio ja njega. i usao u kucu. svirao on svirao svirao.....15 minuta.
ja izasao. kaze sto si me zagradio, reko buraz ja posao parkirati a ti na ulazu. pa kaze sta samo minutu. e pa ja sam samo 15 minuta a nisam ti mogao pokoniti onu jednu jer mi treba svih 15. vidim melje zubcanik bez kvacila u glavi.
Sretno tebi buraz. Ti si konfliktna licnost, pitanje je dana kad ces naici na nekog ko ti nece objasnjavati svoje postupke.
zdruzdjo
Posts: 5223
Joined: 16/08/2009 00:27

#10792 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

zforumas wrote: Sretno tebi buraz. Ti si konfliktna licnost, pitanje je dana kad ces naici na nekog ko ti nece objasnjavati svoje postupke.
Cak naprotiv, bas nisam.
Uvijek cu sve pokusati prvo fino. ako ne ide.....jebi ga.
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#10793 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zforumas »

zdruzdjo wrote:
zforumas wrote: Sretno tebi buraz. Ti si konfliktna licnost, pitanje je dana kad ces naici na nekog ko ti nece objasnjavati svoje postupke.
Cak naprotiv, bas nisam.
Uvijek cu sve pokusati prvo fino. ako ne ide.....jebi ga.
Tvoji postovi govore drugacije...neise. Over and out.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#10795 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Sodom1 »

Cuj over and out :lol: :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10796 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

Pa nece vise da nas pegla :-D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10797 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

Tomahawk11 wrote:
supercali wrote:
Tomahawk11 wrote:Koje su šanse da je uzorak 100 debila?
u bih velike
Aha.
Znači, 100 ljudi ovdje govori da prihvatanjem challenge-a od strane papka na putu dovodiš u opasnost i sebe i druge i to je bezveze priča, to pričaju debili?
Najbolje da svi nabavimo utoku, palicu i čim ti neko stane na živac, odmah u kost.
Znaci da ne citas ili neces da citas
Nevezano za ovaj slucaj je glacna recenica koju neces da procitas ili ignorises
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10798 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Daryl Dixon »

zforumas wrote:OK zdruzdjo, sve to stoji. Ali care, kome si ti izasao iz auta i "objasnio", kome si policiju zvao? Ti si buraz zajeban dok si u autu, sto ne izadjes i ne "objasnis" debilima?
ja sam u par mjeseci dvojici debila objasnio par stvari, doduse jedan je bio u pravu drugi nije.. ovaj prvi ulazi u raskrsnicu a ja kontam dolazim mu sa desne strane i imam prvenstvo prolaza a jaranika se zaletio i ispred mene.. kontam sta ti je debilu i zasviram mu tu.. izadjemo iz auta na sred grada.. reko kako ono ulijeces, pripazi malo, kaze imas brate tamo znak jedva uočljiv okrenut da ga ja nisam nikada vidio - ja pogledam kad lik u pravu, sa srećom - sa srećom, raziđemo se.. drugi hajvan prestiže kolonu auta i nakav autobus u sred grada, hoće da se uvali, zamalo da me udari, morao sam u drugu traku pobjeci i ja mu mahnem reko hajvanu kako to vozis.. on sta to ti.. izadje iz auta.. ma meni mrak pao dodji reko vamo, šta šta to ja.. saobracaj zaustavili ljudi gledaju, kad sam mu prisao zacepio labrnju momentalno.. kaze u pravu si i vrati se u auto.. sta debilu izazivas nesrecu.. kontam ja zdruzdju vigilante-a, vraća debilima istom mjerom ali trebas nekada biti pametan i samo produziti, makar zbog te hanume sto sjedi sa tobom u autu.. evo recimo hajvan sa passatom mi neki dan ulijece u metar pred semaforom na čvili bez žmigavca ni od kud se stvori, zamalo da ga udarim.. slovenačke tablice.. kontam da mu se majke najebem reko necu, odoh rahat kuci na rucak, svojim poslom, zalijepit ce se hajvan vec negdje.. i lagano svojim putem nastavim.. :thumbup: :bih:
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#10799 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bersK »

Daryl Dixon wrote:
zforumas wrote:OK zdruzdjo, sve to stoji. Ali care, kome si ti izasao iz auta i "objasnio", kome si policiju zvao? Ti si buraz zajeban dok si u autu, sto ne izadjes i ne "objasnis" debilima?
ja sam u par mjeseci dvojici debila objasnio par stvari, doduse jedan je bio u pravu drugi nije.. ovaj prvi ulazi u raskrsnicu a ja kontam dolazim mu sa desne strane i imam prvenstvo prolaza a jaranika se zaletio i ispred mene.. kontam sta ti je debilu i zasviram mu tu.. izadjemo iz auta na sred grada.. reko kako ono ulijeces, pripazi malo, kaze imas brate tamo znak jedva uočljiv okrenut da ga ja nisam nikada vidio - ja pogledam kad lik u pravu, sa srećom - sa srećom, raziđemo se.. drugi hajvan prestiže kolonu auta i nakav autobus u sred grada, hoće da se uvali, zamalo da me udari, morao sam u drugu traku pobjeci i ja mu mahnem reko hajvanu kako to vozis.. on sta to ti.. izadje iz auta.. ma meni mrak pao dodji reko vamo, šta šta to ja.. saobracaj zaustavili ljudi gledaju, kad sam mu prisao zacepio labrnju momentalno.. kaze u pravu si i vrati se u auto.. sta debilu izazivas nesrecu.. kontam ja zdruzdju vigilante-a, vraća debilima istom mjerom ali trebas nekada biti pametan i samo produziti, makar zbog te hanume sto sjedi sa tobom u autu.. evo recimo hajvan sa passatom mi neki dan ulijece u metar pred semaforom na čvili bez žmigavca ni od kud se stvori, zamalo da ga udarim.. slovenačke tablice.. kontam da mu se majke najebem reko necu, odoh rahat kuci na rucak, svojim poslom, zalijepit ce se hajvan vec negdje.. i lagano svojim putem nastavim.. :thumbup: :bih:

Ko je pametan, vazda torex nosati u latici od vrata. Šta šta to ja... Pun šeher napaljenih sandžaktarevića sa kajlama, stomačinama i airmaxicama u njemačkim autima.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10800 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

Daryl Dixon wrote:
zforumas wrote:OK zdruzdjo, sve to stoji. Ali care, kome si ti izasao iz auta i "objasnio", kome si policiju zvao? Ti si buraz zajeban dok si u autu, sto ne izadjes i ne "objasnis" debilima?
ja sam u par mjeseci dvojici debila objasnio par stvari, doduse jedan je bio u pravu drugi nije.. ovaj prvi ulazi u raskrsnicu a ja kontam dolazim mu sa desne strane i imam prvenstvo prolaza a jaranika se zaletio i ispred mene.. kontam sta ti je debilu i zasviram mu tu.. izadjemo iz auta na sred grada.. reko kako ono ulijeces, pripazi malo, kaze imas brate tamo znak jedva uočljiv okrenut da ga ja nisam nikada vidio - ja pogledam kad lik u pravu, sa srećom - sa srećom, raziđemo se.. drugi hajvan prestiže kolonu auta i nakav autobus u sred grada, hoće da se uvali, zamalo da me udari, morao sam u drugu traku pobjeci i ja mu mahnem reko hajvanu kako to vozis.. on sta to ti.. izadje iz auta.. ma meni mrak pao dodji reko vamo, šta šta to ja.. saobracaj zaustavili ljudi gledaju, kad sam mu prisao zacepio labrnju momentalno.. kaze u pravu si i vrati se u auto.. sta debilu izazivas nesrecu.. kontam ja zdruzdju vigilante-a, vraća debilima istom mjerom ali trebas nekada biti pametan i samo produziti, makar zbog te hanume sto sjedi sa tobom u autu.. evo recimo hajvan sa passatom mi neki dan ulijece u metar pred semaforom na čvili bez žmigavca ni od kud se stvori, zamalo da ga udarim.. slovenačke tablice.. kontam da mu se majke najebem reko necu, odoh rahat kuci na rucak, svojim poslom, zalijepit ce se hajvan vec negdje.. i lagano svojim putem nastavim.. :thumbup: :bih:
sto nisi rijesio demokratskim putem i nazvao "postenu" policiju :P 8-)

neka si sam rjesio :oops: :mrgreen:
Post Reply