nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#10726 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by condy »

Al me živcira kad izbaci ruku kroz prozor ili lakat, ono nasloni se sav na vrata, na njima sjedi a ne na sjedištu :-)
Uspori lola saobraćaj magistralom gusla 50 km/h, ljepo ga vjetrić rashlađuje, a iza njega kolona kilometar, kraj radnog vremena cesta puna, ljudi umorni a lola ga gusla li gusla, hebe se njemu, njemu dobro mozgova nema vidi mu se na faci da je krko neki, da gori čovjek pored ceste on ne bi ništa ukapiro :evil: :evil:
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#10727 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by drunken tiger »

condy wrote:Al me živcira kad izbaci ruku kroz prozor ili lakat, ono nasloni se sav na vrata, na njima sjedi a ne na sjedištu :-)
Uspori lola saobraćaj magistralom gusla 50 km/h, ljepo ga vjetrić rashlađuje, a iza njega kolona kilometar, kraj radnog vremena cesta puna, ljudi umorni a lola ga gusla li gusla, hebe se njemu, njemu dobro mozgova nema vidi mu se na faci da je krko neki, da gori čovjek pored ceste on ne bi ništa ukapiro :evil: :evil:
Pa prestigneš ga.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#10728 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by condy »

drunken tiger wrote:
condy wrote:Al me živcira kad izbaci ruku kroz prozor ili lakat, ono nasloni se sav na vrata, na njima sjedi a ne na sjedištu :-)
Uspori lola saobraćaj magistralom gusla 50 km/h, ljepo ga vjetrić rashlađuje, a iza njega kolona kilometar, kraj radnog vremena cesta puna, ljudi umorni a lola ga gusla li gusla, hebe se njemu, njemu dobro mozgova nema vidi mu se na faci da je krko neki, da gori čovjek pored ceste on ne bi ništa ukapiro :evil: :evil:
Pa prestigneš ga.
Problem je sto iza njega bilo jos oko sest vozila odnosno ispred mene od toga dva kamiona, a spica, tako dok sam ja njih obisao, proslo je poprilicno vremena i mrcvarenja
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10729 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Daryl Dixon »

condy wrote:Al me živcira kad izbaci ruku kroz prozor ili lakat, ono nasloni se sav na vrata, na njima sjedi a ne na sjedištu :-)
Uspori lola saobraćaj magistralom gusla 50 km/h, ljepo ga vjetrić rashlađuje, a iza njega kolona kilometar, kraj radnog vremena cesta puna, ljudi umorni a lola ga gusla li gusla, hebe se njemu, njemu dobro mozgova nema vidi mu se na faci da je krko neki, da gori čovjek pored ceste on ne bi ništa ukapiro :evil: :evil:
izbacena ruka, garaci u ruci, baci opušak kroz prozor u vožnji.. dodje mi da mu ruku slomim kada vidim takvo nešto :evil: :run:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10730 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

Daryl Dixon wrote:
condy wrote:Al me živcira kad izbaci ruku kroz prozor ili lakat, ono nasloni se sav na vrata, na njima sjedi a ne na sjedištu :-)
Uspori lola saobraćaj magistralom gusla 50 km/h, ljepo ga vjetrić rashlađuje, a iza njega kolona kilometar, kraj radnog vremena cesta puna, ljudi umorni a lola ga gusla li gusla, hebe se njemu, njemu dobro mozgova nema vidi mu se na faci da je krko neki, da gori čovjek pored ceste on ne bi ništa ukapiro :evil: :evil:
izbacena ruka, garaci u ruci, baci opušak kroz prozor u vožnji.. dodje mi da mu ruku slomim kada vidim takvo nešto :evil: :run:
:-)
i onda se pitaju odakle i kako se zapali suma :( :run:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10731 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Daryl Dixon »

amar1994 wrote:
Daryl Dixon wrote:
condy wrote:Al me živcira kad izbaci ruku kroz prozor ili lakat, ono nasloni se sav na vrata, na njima sjedi a ne na sjedištu :-)
Uspori lola saobraćaj magistralom gusla 50 km/h, ljepo ga vjetrić rashlađuje, a iza njega kolona kilometar, kraj radnog vremena cesta puna, ljudi umorni a lola ga gusla li gusla, hebe se njemu, njemu dobro mozgova nema vidi mu se na faci da je krko neki, da gori čovjek pored ceste on ne bi ništa ukapiro :evil: :evil:
izbacena ruka, garaci u ruci, baci opušak kroz prozor u vožnji.. dodje mi da mu ruku slomim kada vidim takvo nešto :evil: :run:
:-)
i onda se pitaju odakle i kako se zapali suma :( :run:
bravo :thumbup:
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#10732 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kloniran »

pa prijavljujte gospodo policiji kad to vidite, kazna je cini mi se do 5 godina zatvora ako izazove pozar, a novcane su zestoke
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#10733 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

kloniran wrote:pa prijavljujte gospodo policiji kad to vidite, kazna je cini mi se do 5 godina zatvora ako izazove pozar, a novcane su zestoke
A policija ce odmah ukljuciti interventnu ekipu da ide na lice mjest da hapsi prekrsioca, dok ce u ctu centru preusmjeriti dva satelita sa svoje ose da prate osumnjicenog.
Definitivno ce minute odlucivati. Za to vrijeme dva kanadera su vec u zraku puni vode.


Daj ba.....
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#10734 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kloniran »

onda ne serite i ne placite ko pizde po forumu
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10735 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

najbolje bi bilo pucat u iste , po meni iako radikalno je najjednostavnije rjesenje , metak u celo i kraj price :fazlija:

ti ljudi su karine prema prirodi a samim tim i udrustvu i prema vecini ostalih(isto vazi i za trkace i kamikaze)

politika vecine kod nas je , JA I SAMO JA !!! , cao :run:
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#10736 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kloniran »

pa to je problem, znaci gleda ga kako izbacuje opusak iz auta i ne reaguje, a kod nas je to zestoko kaznjivo zakonom
i da se izazove pozar ko u jablanici ili hrvatskoj i crnoj gori sutilo bi se
da neko nedaj boze strada sutilo bi se

đeš ba prijaviti sramota je to, šta će komšije reći :-)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10737 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

kloniran wrote:pa to je problem, znaci gleda ga kako izbacuje opusak iz auta i ne reaguje, a kod nas je to zestoko kaznjivo zakonom
i da se izazove pozar ko u jablanici ili hrvatskoj i crnoj gori sutilo bi se
da neko nedaj boze strada sutilo bi se

đeš ba prijaviti sramota je to, šta će komšije reći :-)
:D :izet:

nemoj da se kome zamjeris :evil:
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#10738 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kloniran »

amar1994 wrote:
kloniran wrote:pa to je problem, znaci gleda ga kako izbacuje opusak iz auta i ne reaguje, a kod nas je to zestoko kaznjivo zakonom
i da se izazove pozar ko u jablanici ili hrvatskoj i crnoj gori sutilo bi se
da neko nedaj boze strada sutilo bi se

đeš ba prijaviti sramota je to, šta će komšije reći :-)
:D :izet:

nemoj da se kome zamjeris :evil:
ih pa kad uđeš u sistem (kriminalni) postaneš povlaštena osoba, nije ni to loše :lol:
User avatar
sparky
Posts: 1909
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#10739 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by sparky »

bitanga_sa_otesa wrote:
Daryl Dixon wrote: idemo u bihOć :lol:
kaze se bioooć.ja cu heftu poslije ovog ...dok se slegnu utisci...
Odoh na danas ili sutra da ti utabam stazu :)
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#10740 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

sparky wrote: Odoh na danas ili sutra da ti utabam stazu :)
rano je jos ba...
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#10741 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

Do sada sam mislio da je dionica sarajevo-mostar najgora sto se tice bilmeza na cesti. Medjutim, prodjoh dionicu trebinje-buna.
Sta je ono sunce ti jexxm?????
U odlasku kamion-sleper sa prikolicom na jednoj dionici u koji je neko necim velikim spucao odozada. trokut okacen, sav usinut. vozi 35-40 jer ne moze brze. kolona pola kilometra. lokalni bilmezi sa kojekakvim harabatijama preticu raspadajuci se pri tome. zadnji put registrovani u proslom vijeku.
Nakon toga cesta izrovana i isto po dobro krupnom smirgl papiru da vozis. ali to lokalcima uopste ne smeta da preticu na punim trpajuci se u makazice. kamioni isto. autobusi nekakvi lokalni koji samo skoci po kocinici da nekog ispusti ili upusti. ma uzaaaaas.
Pri povratku kolona nepregledna. imas dvoje troje bilmezcica koji voze 40-ak na sat. i onda naprave kolonu. naravno svi se onda iznerviraju i krenu u riskantna preticanja. iz kojekakvih sporednih ulicica samo isfuraju lokalne baje bez sekunde razmisljanja.....
sarajevo mostar je kolijevka saobracajne kulture i uredne voznje kako je ovo.

Od mostara do sarajeva samo jedna riskantna situacija je bila (sto je odlicno kako inace zna biti). na penjanju uz bradinu. ali sam naplatio.
baja sa audi a6 2,5tdi prve generacije, austrijske tablice. vozimo uz bradinu. u jednom momentu kad je vidio da ga sustizem lijevom trakom za obilazenje, bacio je u trecu i pritisnuo gas da je tako zadimio iza da sam se fakat prepao misleci da je nesto explodiralo iz njega i oduzeo sam gas. hajde kontam idi umastiti ces mi auto. nevjerovatno. nikad nisam vidio da je iz auta nesto tako izaslo.
poslije toga pocinjemo se penjati gdje je ona duga okuka od bradine prema tunelu. i ja oga opet obilazim jer cadi nevidjeno i spor je. kako ga obilazim lijevom trakom, na pola auta njemu se pojavljuje kamion u njegovoj traci i lola hladno krenu u moju traku da obidje isti jos uredno bez zmigavca.
pobjegao sam u traku iz suprotnog smjera da me ne fisne i poceo kociti. da je neko naisao iz suprotnog bilo bi veselo. sjednem na sirenu blicam... nista opetem po gasu i obidjem ga. nazad sitna djeca, on mid-50 godine, pogled zakovan za cestu naprijed, kao ne cuje on da ja sviram i ne vidi me da blicam.
ahaaa, e pa fino. prodjem ispred njega oduzmem gas dobrano i habaj. drzim obrtaje taman toliko da tubina moze ispaliti svoje. prolaze raja lijevom. podje preticati, ja po gasu i u njegovu traku. blica, svira, hoce da pretekne......karine baja. middle finger.
udjem u tunel prije njega sve habajuci ga i prebacim u drugu i jeeeeedva 20-ak. mozda bi i pokusao da me pretekne u tunelu ali neka guzvara iz suprotnog, vidim jos jedno auto iza njega. izvini buraz ucim malo bilmeza saobracajnoj ne/kuturi.
izlazimo iz tunela ovaj iza nas obidje pa podje i on u dva tri navrata da pretekne na punoj ali auta iz suprotnog, voze lijevom za obilazenje uz brdo pa ne moze. habao sam ga jos malo niz brdo pa sam onda mu odjezdio.
Da ti ja malo jebem matere dijasporske. Mozda sam mu bio u mrtvom uglu, ali da je mahnuo u ono znak "izvini pasa ne vidjeh te" ne bih nista, prosao bih i nastavio. Ali vidio je sigurno pa mu proradila midlife crysis i cuna pokusala da se dize ali sjebana masina pa "ne mere" bas tako konjice isporuciti
Ovako, eeeee malkice cu ti jebat majku pod plecku.
User avatar
l33t
Posts: 4326
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#10742 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by l33t »

hahah kralju nisi ni ti nista bolji :D
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#10743 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

l33t wrote:hahah kralju nisi ni ti nista bolji :D
nek nisam bar ga nisam tjerao u suprotnu traku. i mahnuo sam mu za izvinjenje, srednjim prstom. i ipak dao do znanja da sam ga vidio i cuo.
User avatar
drug_profi
Posts: 50612
Joined: 16/07/2012 16:00

#10744 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by drug_profi »

Danas M17, od Mostara prema Drežnici jbomater svoju.... :evil:
PUG onaj 407 vozi 60 naredo nas iza sebe bezbroj, u retrovizoru ne vidiš kraj kolone, i šleper jedan čak iza nas.
Ubacim u četvrtu i pustim gas, stižem ga, ne more - daj treću...

Konačno nekad kad smo već odmakli dosta, mislim čak da je već bila i Bijela rasčisti se iz suprotnog pravca da ga prođem. Nije frajer ništa stariji od mene, oko 5 banki. Razumio bih da je neko stariji, ili da je krš od auta, ali ovo ne razumijem. Znači vozi trećom i njemu je to sve sjajno. Uživa lik na +37
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#10745 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kloniran »

upalio klimu i uziva :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10746 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Tomahawk11 »

Čuj školovo papka....ma nisi ti njega školovo.
A naletićeš tako na budalu, pa belaj.
Pustiš debila, nek ide.
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#10747 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by rumenige_brajtner »

Tomahawk11 wrote:Čuj školovo papka....ma nisi ti njega školovo.
A naletićeš tako na budalu, pa belaj.
Pustiš debila, nek ide.
ne, ne, ne... njegov papanluk je papanski, moj papanluk je pravi. taaaće on meni, saće on vidjet kako se papaniše :D
User avatar
Truba
Posts: 81796
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#10748 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Truba »

vozim po propisima i uvijek neke kolone iza mene
dakle ljudi ne voze po propisima :mrgreen:
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#10749 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zforumas »

zdruzdjo wrote:Do sada sam mislio da je dionica sarajevo-mostar najgora sto se tice bilmeza na cesti. Medjutim, prodjoh dionicu trebinje-buna.
Sta je ono sunce ti jexxm?????
U odlasku kamion-sleper sa prikolicom na jednoj dionici u koji je neko necim velikim spucao odozada. trokut okacen, sav usinut. vozi 35-40 jer ne moze brze. kolona pola kilometra. lokalni bilmezi sa kojekakvim harabatijama preticu raspadajuci se pri tome. zadnji put registrovani u proslom vijeku.
Nakon toga cesta izrovana i isto po dobro krupnom smirgl papiru da vozis. ali to lokalcima uopste ne smeta da preticu na punim trpajuci se u makazice. kamioni isto. autobusi nekakvi lokalni koji samo skoci po kocinici da nekog ispusti ili upusti. ma uzaaaaas.
Pri povratku kolona nepregledna. imas dvoje troje bilmezcica koji voze 40-ak na sat. i onda naprave kolonu. naravno svi se onda iznerviraju i krenu u riskantna preticanja. iz kojekakvih sporednih ulicica samo isfuraju lokalne baje bez sekunde razmisljanja.....
sarajevo mostar je kolijevka saobracajne kulture i uredne voznje kako je ovo.

Od mostara do sarajeva samo jedna riskantna situacija je bila (sto je odlicno kako inace zna biti). na penjanju uz bradinu. ali sam naplatio.
baja sa audi a6 2,5tdi prve generacije, austrijske tablice. vozimo uz bradinu. u jednom momentu kad je vidio da ga sustizem lijevom trakom za obilazenje, bacio je u trecu i pritisnuo gas da je tako zadimio iza da sam se fakat prepao misleci da je nesto explodiralo iz njega i oduzeo sam gas. hajde kontam idi umastiti ces mi auto. nevjerovatno. nikad nisam vidio da je iz auta nesto tako izaslo.
poslije toga pocinjemo se penjati gdje je ona duga okuka od bradine prema tunelu. i ja oga opet obilazim jer cadi nevidjeno i spor je. kako ga obilazim lijevom trakom, na pola auta njemu se pojavljuje kamion u njegovoj traci i lola hladno krenu u moju traku da obidje isti jos uredno bez zmigavca.
pobjegao sam u traku iz suprotnog smjera da me ne fisne i poceo kociti. da je neko naisao iz suprotnog bilo bi veselo. sjednem na sirenu blicam... nista opetem po gasu i obidjem ga. nazad sitna djeca, on mid-50 godine, pogled zakovan za cestu naprijed, kao ne cuje on da ja sviram i ne vidi me da blicam.
ahaaa, e pa fino. prodjem ispred njega oduzmem gas dobrano i habaj. drzim obrtaje taman toliko da tubina moze ispaliti svoje. prolaze raja lijevom. podje preticati, ja po gasu i u njegovu traku. blica, svira, hoce da pretekne......karine baja. middle finger.
udjem u tunel prije njega sve habajuci ga i prebacim u drugu i jeeeeedva 20-ak. mozda bi i pokusao da me pretekne u tunelu ali neka guzvara iz suprotnog, vidim jos jedno auto iza njega. izvini buraz ucim malo bilmeza saobracajnoj ne/kuturi.
izlazimo iz tunela ovaj iza nas obidje pa podje i on u dva tri navrata da pretekne na punoj ali auta iz suprotnog, voze lijevom za obilazenje uz brdo pa ne moze. habao sam ga jos malo niz brdo pa sam onda mu odjezdio.
Da ti ja malo jebem matere dijasporske. Mozda sam mu bio u mrtvom uglu, ali da je mahnuo u ono znak "izvini pasa ne vidjeh te" ne bih nista, prosao bih i nastavio. Ali vidio je sigurno pa mu proradila midlife crysis i cuna pokusala da se dize ali sjebana masina pa "ne mere" bas tako konjice isporuciti
Ovako, eeeee malkice cu ti jebat majku pod plecku.
Da mi je tebe sresti na cesti pa da obojica u rijeci kakvoj zavrsimo, Dzone Vejnu :izet:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10750 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

Za te je najjednostavnije da im ubijes volju , tako sam ja juce kompleksasu sa 190kom :lol: , fol on bi nesto preko 110 :lol: :lol: :lol: , a ja ga pretekao jer koci prije svake krivine , on bi ko nesto na pravcu(niz brdo) , samo poklopim gas u sestoj , ostade :lol: :mrgreen:
Post Reply