Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post Reply

Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

POZITIVNA
310
56%
NEGATIVNA
245
44%
 
Total votes: 555

User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#951 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by arzuhal »

Ludzak wrote:Ja stvarno ne znam šta da mislim o njemu. Ja sam glasao za NEGATIVNA. Valjda me nećete popljuvati jer stvarno nemam pojma šta da mislim. :?
Vidiš da znaš šta misliš o njemu, da ne znaš ne bi ni glasao.


Ja koliko znam skoro listom (osim par drekavaca) su svi Srebreničani, Bratunčani i svi ostali koji su bili u tom području džehennema ZA Nasera i ne daju ništa protiv njega kazat, a sve ostalo što se dešavalo nakon rata, razni poslovi i ekipe, to je skroz baška.

A jedino znam da su PROTIV Nasera i smatraju ga negativnom ličnošću svi četnici, i iz Srbije i prečani, svih nivoa vlasti, svih vladinih i nevladinih organizacija.


Ende.
User avatar
alijagoro
Posts: 3333
Joined: 06/03/2008 18:02

#952 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by alijagoro »

arzuhal wrote:
Ludzak wrote:Ja stvarno ne znam šta da mislim o njemu. Ja sam glasao za NEGATIVNA. Valjda me nećete popljuvati jer stvarno nemam pojma šta da mislim. :?
Vidiš da znaš šta misliš o njemu, da ne znaš ne bi ni glasao.


Ja koliko znam skoro listom (osim par drekavaca) su svi Srebreničani, Bratunčani i svi ostali koji su bili u tom području džehennema ZA Nasera i ne daju ništa protiv njega kazat, a sve ostalo što se dešavalo nakon rata, razni poslovi i ekipe, to je skroz baška.

A jedino znam da su PROTIV Nasera i smatraju ga negativnom ličnošću svi četnici, i iz Srbije i prečani, svih nivoa vlasti, svih vladinih i nevladinih organizacija.


Ende.
Prva recenica bas u sridu :izet:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#953 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by KB9 »

arzuhal wrote:
Ludzak wrote:Ja stvarno ne znam šta da mislim o njemu. Ja sam glasao za NEGATIVNA. Valjda me nećete popljuvati jer stvarno nemam pojma šta da mislim. :?
Vidiš da znaš šta misliš o njemu, da ne znaš ne bi ni glasao.


Ja koliko znam skoro listom (osim par drekavaca) su svi Srebreničani, Bratunčani i svi ostali koji su bili u tom području džehennema ZA Nasera i ne daju ništa protiv njega kazat, a sve ostalo što se dešavalo nakon rata, razni poslovi i ekipe, to je skroz baška.

A jedino znam da su PROTIV Nasera i smatraju ga negativnom ličnošću svi četnici, i iz Srbije i prečani, svih nivoa vlasti, svih vladinih i nevladinih organizacija.


Ende.
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
undefined007
Posts: 1084
Joined: 13/05/2014 16:37

#954 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by undefined007 »

Ustanite kad ga spominjete i pišete na ovoj temi o njemu, balavci!
User avatar
Zokipfc
Posts: 1073
Joined: 24/04/2013 18:44

#955 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Zokipfc »

Lik koji je organizovao Bosnjake u Srebrenici i pomogao u odbrani, vjerovatno sprecio jos vise pokolja +

Uz to je odgovoran za zlocine -
Kriminalac, ubica -
Ostavio svoj narod na cjedilu 95'e -
Lumpovao dok je narod gladovao -

Nista nije crno-bijelo..
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#956 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by almir90 »

undefined007 wrote:Ustanite kad ga spominjete i pišete na ovoj temi o njemu, balavci!
Aj' ne seri! Je l' to nečija ratna uloga opravdava nekome da bude kriminalac, lopov, švercer humanitarne pomoći, reketaš i sve ostale kriminalne stvar?

Bio je i moj otac u rovu, pa nije ništa od navedenog, eno ga po stare dane jebe se i radi.

Ne daj Bože da se moramo diviti Naseru i onim koji su isti kao Naser.
User avatar
undefined007
Posts: 1084
Joined: 13/05/2014 16:37

#957 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by undefined007 »

almir90 wrote:
undefined007 wrote:Ustanite kad ga spominjete i pišete na ovoj temi o njemu, balavci!
Aj' ne seri! Je l' to nečija ratna uloga opravdava nekome da bude kriminalac, lopov, švercer humanitarne pomoći, reketaš i sve ostale kriminalne stvar?

Bio je i moj otac u rovu, pa nije ništa od navedenog, eno ga po stare dane jebe se i radi.

Ne daj Bože da se moramo diviti Naseru i onim koji su isti kao Naser.
Malo kulture nije na odmet! ;)
Bio je i moj pa šta ? Heroji obojica naravno!
Lahko je mlatiti po tastaturi i glumiti mangupa, pokušaj se zamisliti u Naserovoj koži tih godina rata, tako mlad a velika odgovornost. ;)
Dvije - tri godine u "egalu" sa četnicima, golo preživljavanje, trn u oku mnogima i u ratu a i poslije rata!

HEROJ :bih:

Džabe ga pljujete, dovoljno je ono što narod njegov za njega kaže, a dobro se zna šta o njemu misle "njegovi" Podrinjci i Srebreničani.
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#958 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by almir90 »

Heroji su oni koji su ostali bez dijelova tijela braneći svoj narod. Isti oni koji danas teško žive sa smiješnim primanjima, a nisu sposobni i zdravi da sebi zarade. To su HEROJI! A ne Naser! HEROJI su i oni koji leže dva metra po zemljom, što izgidoše radi kriminalaca koji su ih vodili.
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#959 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by PM72 »

almir90 wrote:
undefined007 wrote:Ustanite kad ga spominjete i pišete na ovoj temi o njemu, balavci!
Aj' ne seri! Je l' to nečija ratna uloga opravdava nekome da bude kriminalac, lopov, švercer humanitarne pomoći, reketaš i sve ostale kriminalne stvar?

Bio je i moj otac u rovu, pa nije ništa od navedenog, eno ga po stare dane jebe se i radi.

Ne daj Bože da se moramo diviti Naseru i onim koji su isti kao Naser.

:thumbup:

Bravo za komentar.Moj dobar drug je teško ranjen u ratu,oboje djece mu poginulo od granate a prije svega protjeran sa Dobrinje IV.Pa nije član nijedne parazitske organizacije niti ide kod "pantljičara" po savjet i vitre.Od njega nećeš čuti jadikovanje a veća je žrtva i više je stradao nego 90% srebreničana i podrinjaca.
Od države nije dobio ni kuću ni stan,ni auto ni donaciju.Čak su ga naguzili i za prozore i vrata u stanu kad se vratio na Dobrinju.Niti šta "išće" niti mu šta treba.Sam se bori kao lav.
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#960 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by almir90 »

PM72 wrote:
:thumbup:

Bravo za komentar.Moj dobar drug je teško ranjen u ratu,oboje djece mu poginulo od granate a prije svega protjeran sa Dobrinje IV.Pa nije član nijedne parazitske organizacije niti ide kod "pantljičara" po savjet i vitre.Od njega nećeš čuti jadikovanje a veća je žrtva i više je stradao nego 90% srebreničana i podrinjaca.
Od države nije dobio ni kuću ni stan,ni auto ni donaciju.Čak su ga naguzili i za prozore i vrata u stanu kad se vratio na Dobrinju.Niti šta "išće" niti mu šta treba.Sam se bori kao lav.
Pun mi k**** više da redovno slušam kako se svačiji kriminal opravdava s nečijom ratnom ulogom, sramota i moralno dno. Treba se diviti svima koji su bacili puške i uniforme poslije rata i nastavili da se bore u životu i nešto uspjeli stvoriti, a ne kriminalcima.

Znam čovjeka koji je ostao bez bubrega, izranjavan sav, pa ide pomalo radi, ne može puno da radi jer nema snage, a penzije ima oko 250 KM, al' bori se. Imam od moje kuće nekih kilometar komšiju koji nema ni ruke ni oka, pa ide po pijacama i radi, snalazi se i bori. To su ljudi kojima se treba diviti. Al' šta ja i ovakvi kao mi znamo, ne busimo se u prsa s nacionalizmom i Naserom "herojem", jebote život, nekad pomislim da je bolje da neko cijeli Balkan digne u zrak i posadi travu ovdje.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#961 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by KB9 »

mnogi pokusavaju pljuvat ratnog nasera zbog ovog poslije rata sto je veca il bar ista greska od pravdanja nasera nakon rata zbog onog u ratu al hajd ti to dokazi narodu :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#963 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Tomahawk11 »

almir90 wrote:
undefined007 wrote:Ustanite kad ga spominjete i pišete na ovoj temi o njemu, balavci!
Aj' ne seri! Je l' to nečija ratna uloga opravdava nekome da bude kriminalac, lopov, švercer humanitarne pomoći, reketaš i sve ostale kriminalne stvar?

Bio je i moj otac u rovu, pa nije ništa od navedenog, eno ga po stare dane jebe se i radi.

Ne daj Bože da se moramo diviti Naseru i onim koji su isti kao Naser.
:thumbup:
Ista stvar sa mojim ocem. U ratu uvijek na liniji, cak je isao i u u akcije, umalo glavu nije izgubio jer je jedna ekipa izdala (nije se dalo ljudima ispostovati dogovor), poslije rata se zahvalio, a mogao je u par godina dobiti vojnu penziju. Neka, nece on, hoce u svoju firmu u kojoj je radio cijeli zivot....i na kraju popusi foru, morao dvije godine uplatiti staza da se penzionise.
I hajd u bijeli svijet, jer je penzija za 40 godina radnog staza smijesna :roll:
I onda trebam velicati kojekakve Orice sto su iskorisili svoj vojni polozaj na necasne radnje, na kriminal, sverc....necu!
Sram i stid da ga bude svih zrtava! Klosar!
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#964 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by almir90 »

Tomahawk11 wrote:
:thumbup:
Ista stvar sa mojim ocem. U ratu uvijek na liniji, cak je isao i u u akcije, umalo glavu nije izgubio jer je jedna ekipa izdala (nije se dalo ljudima ispostovati dogovor), poslije rata se zahvalio, a mogao je u par godina dobiti vojnu penziju. Neka, nece on, hoce u svoju firmu u kojoj je radio cijeli zivot....i na kraju popusi foru, morao dvije godine uplatiti staza da se penzionise.
I hajd u bijeli svijet, jer je penzija za 40 godina radnog staza smijesna :roll:
I onda trebam velicati kojekakve Orice sto su iskorisili svoj vojni polozaj na necasne radnje, na kriminal, sverc....necu!
Sram i stid da ga bude svih zrtava! Klosar!
Slična situacija, samo što je moj još tu. Nikad ništa nismo dobili poslije rata, to što je uspio uganjati u ratu hrane, to je sve. Al' dobro, on je prvo radi nas i uzeo pušku, nije ni radi bilo koga drugog.

Već sam pisao i ovdje i na mnogim temama, jadno je i žalosno kakvi se ljudi predstavljaju za patriote i heroje u ovoj državi. Jadno je i žalosno da nam ratni profiteri vladaju gradovima, i da sjedneš negdje u kafić i čuješ omladinu kako im se divi na svemu što imaju i što su stekli kriminalno i nemoralno.

Kako starim, sve više mrzim ovo što se dešava. Sve više počinjem da mrzim i gadi mi se tu gdje sam rođen i odrastao. Može se čovjek pokušati izolirati od svijeta, al' čaba sve, tu si prisutan, od stvarnosti ne možeš pobjeći.
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#965 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Novak20 »

Pravo čudo da se 21 godinu nakon rata još priča o N.O. u bilo kojem kontekstu.
User avatar
argyle
Posts: 1853
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#966 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by argyle »

Tomahawk11 wrote:I onda trebam velicati kojekakve Orice sto su iskorisili svoj vojni polozaj na necasne radnje, na kriminal, sverc....necu!
ako imas kakve relevantne podatke, javi se Tuzilastvu.
ADRESA TUŽILAŠTVA BIH
Kraljice Jelene 88
71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

Tel: +387 (0)33 707 200
Fax: +387 (0) 33 707 463
[email protected]
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#967 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Tomahawk11 »

almir90 wrote:
Tomahawk11 wrote:
:thumbup:
Ista stvar sa mojim ocem. U ratu uvijek na liniji, cak je isao i u u akcije, umalo glavu nije izgubio jer je jedna ekipa izdala (nije se dalo ljudima ispostovati dogovor), poslije rata se zahvalio, a mogao je u par godina dobiti vojnu penziju. Neka, nece on, hoce u svoju firmu u kojoj je radio cijeli zivot....i na kraju popusi foru, morao dvije godine uplatiti staza da se penzionise.
I hajd u bijeli svijet, jer je penzija za 40 godina radnog staza smijesna :roll:
I onda trebam velicati kojekakve Orice sto su iskorisili svoj vojni polozaj na necasne radnje, na kriminal, sverc....necu!
Sram i stid da ga bude svih zrtava! Klosar!
Slična situacija, samo što je moj još tu. Nikad ništa nismo dobili poslije rata, to što je uspio uganjati u ratu hrane, to je sve. Al' dobro, on je prvo radi nas i uzeo pušku, nije ni radi bilo koga drugog.

Već sam pisao i ovdje i na mnogim temama, jadno je i žalosno kakvi se ljudi predstavljaju za patriote i heroje u ovoj državi. Jadno je i žalosno da nam ratni profiteri vladaju gradovima, i da sjedneš negdje u kafić i čuješ omladinu kako im se divi na svemu što imaju i što su stekli kriminalno i nemoralno.

Kako starim, sve više mrzim ovo što se dešava. Sve više počinjem da mrzim i gadi mi se tu gdje sam rođen i odrastao. Može se čovjek pokušati izolirati od svijeta, al' čaba sve, tu si prisutan, od stvarnosti ne možeš pobjeći.
Upravo tako...da odbranis svoje. Ostalo je lancana reakcija.

Kakvi nas predstavljaju....pa eto kad spomenuh firmu oca, koja je prija rata zaposljavala veliki broj radnika, poslije rata su se mijenjali direktor po direktor i svaki je krao koliko je mogao i upropastavao, a kao ''kaznu'' su dobijali ministarska mjesta i fotelje po drzavnim institucijama :-)
Jasno je da nas vodi najveci sljam, da se busaju u prsa oni koji su i tokom rata gledali kako ce profitirati, a rova uglavnom ocima nisu vidjeli.
A i oni koji jesu, a pokusavaju danas preko toga steci korist raznoraznim malverzacijama - to je direktno pisanje po svim zrtvama i suborcima iz rova!
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#968 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by almir90 »

argyle wrote:
Tomahawk11 wrote:I onda trebam velicati kojekakve Orice sto su iskorisili svoj vojni polozaj na necasne radnje, na kriminal, sverc....necu!
ako imas kakve relevantne podatke, javi se Tuzilastvu.
ADRESA TUŽILAŠTVA BIH
Kraljice Jelene 88
71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

Tel: +387 (0)33 707 200
Fax: +387 (0) 33 707 463
[email protected]
Čuj ovog jade, pa koliko je do sada ljudi uhapšeno za bilo kakav kriminal u ovoj državi, a koliko ih je osuđeno???

Normalno da će Naser kao i sva bagra prije njega, biti oslobođen, nema se tu šta raspravljati. Ali, eto kao relevantan dokaz će se uzeti da je neko oslobođen, jer je nevin. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#969 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Tomahawk11 »

Ma pusti, bio sam napisao komentar, ali nema svrhe.
User avatar
argyle
Posts: 1853
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#970 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by argyle »

almir90 wrote:
argyle wrote:
Tomahawk11 wrote:I onda trebam velicati kojekakve Orice sto su iskorisili svoj vojni polozaj na necasne radnje, na kriminal, sverc....necu!
ako imas kakve relevantne podatke, javi se Tuzilastvu.
ADRESA TUŽILAŠTVA BIH
Kraljice Jelene 88
71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

Tel: +387 (0)33 707 200
Fax: +387 (0) 33 707 463
[email protected]
Čuj ovog jade, pa koliko je do sada ljudi uhapšeno za bilo kakav kriminal u ovoj državi, a koliko ih je osuđeno???

Normalno da će Naser kao i sva bagra šrije njega biti oslobođena, nema se tu šta raspravljati. Ali, eto kao relevantan dokaz će se uzeti da je neko oslobođen, jer je nevin. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
samo jedno pitanje?

Sta mislis o rahmetli Generalu Mehmedu Alagicu? jel za tebe pozitivna ili negativna licnost?
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#971 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by almir90 »

argyle wrote: samo jedno pitanje?

Sta mislis o rahmetli Generalu Mehmedu Alagicu? jel za tebe pozitivna ili negativna licnost?
I po čemu je sad to bitno, ako raspravljamo o Naseru?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40812
Joined: 29/06/2011 23:39

#972 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by dječak sa šibicama »

U mojoj staroj mahali, u cikmi eto, ima nekih 30-ak kuca svako svakoga zna, jedini covjek koji je zaista ratovao i bio tesko ranjen na Curinim njivama, dva mjeseca u bolnici, zivot mu jedva spasili... nakon rata ostao bez posla (propala firma) ima najmanju kucu u ulici (ostala kakva je bila i prije rata) zivotari covjek radeci honorarno neke poslice, nista dobio nije na lijepe oci.

U isto vrijeme bar 10 njih koji su pljackali cijeli rat, liniju vidjeli jednom mjesecno ako i toliko, svi poduplali kuce borackim kreditima i donacijama, kupili automobile na povlasticu, pouvaljivali se u raznorazne firme i na raznorazne polozaje, svi stranacki aktivni u naravno Narod zna koja stranka... istina, vremenom su neki presli kod Fahre, kod nacelnika.

To je tako bilo i bice.
User avatar
argyle
Posts: 1853
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#973 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by argyle »

almir90 wrote:
argyle wrote: samo jedno pitanje?

Sta mislis o rahmetli Generalu Mehmedu Alagicu? jel za tebe pozitivna ili negativna licnost?
I po čemu je sad to bitno, ako raspravljamo o Naseru?
Jest bitno. Zamolio bih te za odgovor.
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#974 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by almir90 »

argyle wrote:
Jest bitno. Zamolio bih te za odgovor.
Pa zbog čega je bitno?
User avatar
argyle
Posts: 1853
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#975 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by argyle »

almir90 wrote:
argyle wrote:
Jest bitno. Zamolio bih te za odgovor.
Pa zbog čega je bitno?
dobices odgovor ali moram znati je li pozitivna ili negativna licnost po tebi.
Post Reply