Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post Reply

Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

POZITIVNA
310
56%
NEGATIVNA
245
44%
 
Total votes: 555

stranacc
Posts: 941
Joined: 30/04/2006 06:11
Location: Amerika to je rad i znoj

#901 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by stranacc »

Yes yes
Naser je vozio Konja po srebrenici, secerom ga je hranio.
Dzak secera pred konja pa da vidis :)
Cak je i u bitke isao na konju :) ko pravi turcin

Al sto kazu da je bio yeben ...nije ko vasi sarajevski hasisari.
Nije on 84 noso da se slika , cojk je roko ba
Nije istina da je zaboravio raju oko sebe.
Ta njegova raja i dan danas bi ginula za njega.

Nikad vi to ne mozete razumjeti.
Naser je nama zivi Sava kovacevic.
Mi ga i dan danas volimo , a vas ostale ko yebe :)
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#902 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by hamza_sa »

Better Man wrote:Čovjek koji je nakon rata se spetljao sa krim miljeom ne može biti pozitivna ličnost. A i u ratu je gledao da svoju guzicu izvuće.
Hahahhahha.

Nisam do sada imao obicaj komentarisati tvoje pisanje na ovom forumu, iako sam cesto pomno citao sta si pisao, ali cu ovaj put to uciniti.

Na tvom mjestu, ja bih se obratio za pomoc nekom strucnom licu iz oblasti psihologije ili psihijatrije. Nazalost, jer nema doktora koji lijeci frustriranost.

Ti si bolesno opsjednut da pises i pljujes protiv svega sto ima veze sa Bosnom i Hercegovinom, kao i sa Bosnjacima.

U svakom tvom postu se osjeti ta patoloska mrznja prema svemu sto ima dodira sa ovom zemljom i jednom od njenih naroda. Ali, kao sto napisah, ja ostajem pri tome da trebas potraziti u tom pogledu strucnu pomoc, bice tebi lakse.

A, sada na zadatu temu. Molim te da napises samo jedan jedini primjer gdje mozes dokazati navedene cinjenice u svom postu, a ticu se Nasera.

Kriminalac????? Kad, gdje, s kim, u koje vrijeme itd?? Samo, molim te, nemoj da pises proizvoljno rekao ovaj ovo, napisao ovaj ono, ja cuo od ovoga.

U vrijeme agresije (ne rata) gledao da izvuce svoju zadnjicu iliti bio kukavica?????? Kad, gdje i u koje vrijeme?? Samo te opet molim da i to ne bude proizvoljno. Ja citao sto je ovaj napisao, rekao mi ovaj, a on cuo od ovoga, procitao u ovim ili onim novinama itd?

Hvala!
Last edited by hamza_sa on 10/02/2015 00:25, edited 1 time in total.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#903 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Paul F. »

Upadam ko padobranac na ovu temu. :D Koliko sam shvatio, postoji veličanstven i nevjerovatan ratni put. Nakon toga "sumnjiv" postratni put. Taj "sumnjivi" put se svodi na nekakva "druženja" sa sumnjivim tipovima. Ja lično sam se družio sa svakakvim ljudima i ne vidim u tome ništa loše. Mene zanima da li je Naser nekome načinio nepravdu. Da li štiti ili ugnjetava slabije ? To su prava pitanja a ne da li je eventualno prošvercovao nešto.
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#904 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by _mufljuz_ »

Naser se bacao pred rafal da izvuce guzicu.... nema sta logika....

A vidim ima na temi dosta onih koje Naser reketira - samo naprijed Nasere - povecaj im PDV :lol:
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#905 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by emko1234 »

stranacc wrote:Yes yes
Naser je vozio Konja po srebrenici, secerom ga je hranio.
Dzak secera pred konja pa da vidis :)
Cak je i u bitke isao na konju :) ko pravi turcin

Al sto kazu da je bio yeben ...nije ko vasi sarajevski hasisari.
Nije on 84 noso da se slika , cojk je roko ba
Nije istina da je zaboravio raju oko sebe.
Ta njegova raja i dan danas bi ginula za njega.

Nikad vi to ne mozete razumjeti.
Naser je nama zivi Sava kovacevic.
Mi ga i dan danas volimo , a vas ostale ko yebe :)
Yel tebe yebo kad ye coyk sasao s konya?
zemmo
Posts: 2
Joined: 09/02/2015 12:54

#906 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by zemmo »

U vrijeme kad je Bosna krvarila,a Alija sjedio sa Slobom i Franjom,trebao je neko ko će braniti zemlju.
Nemožeš se protiv šejtana ružom, nego mačem.
Šta je poslije bilo,jeb..., neznam. Neko je bijo ratni profiter a neko nije.
User avatar
Better Man
Posts: 16772
Joined: 01/10/2006 20:10

#907 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Better Man »

hamza_sa wrote:
Better Man wrote:Čovjek koji je nakon rata se spetljao sa krim miljeom ne može biti pozitivna ličnost. A i u ratu je gledao da svoju guzicu izvuće.
Hahahhahha.

Nisam do sada imao obicaj komentarisati tvoje pisanje na ovom forumu, iako sam cesto pomno citao sta si pisao, ali cu ovaj put to uciniti.

Na tvom mjestu, ja bih se obratio za pomoc nekom strucnom licu iz oblasti psihologije ili psihijatrije. Nazalost, jer nema doktora koji lijeci frustriranost.

Ti si bolesno opsjednut da pises i pljujes protiv svega sto ima veze sa Bosnom i Hercegovinom, kao i sa Bosnjacima.

U svakom tvom postu se osjeti ta patoloska mrznja prema svemu sto ima dodira sa ovom zemljom i jednom od njenih naroda. Ali, kao sto napisah, ja ostajem pri tome da trebas potraziti u tom pogledu strucnu pomoc, bice tebi lakse.

A, sada na zadatu temu. Molim te da napises samo jedan jedini primjer gdje mozes dokazati navedene cinjenice u svom postu, a ticu se Nasera.

Kriminalac????? Kad, gdje, s kim, u koje vrijeme itd?? Samo, molim te, nemoj da pises proizvoljno rekao ovaj ovo, napisao ovaj ono, ja cuo od ovoga.

U vrijeme agresije (ne rata) gledao da izvuce svoju zadnjicu iliti bio kukavica?????? Kad, gdje i u koje vrijeme?? Samo te opet molim da i to ne bude proizvoljno. Ja citao sto je ovaj napisao, rekao mi ovaj, a on cuo od ovoga, procitao u ovim ili onim novinama itd?

Hvala!
Da pljujem po ljudima koji su povezani sa krim miljeom i koji su sramota ove države i oni nemaju nikakve veze sa istinskim patriotama Bosancima i Hercegovcima koji su ginuli za ovu zemlju i ostali čista obraza i ostali časni i pošteni ljudi.
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#908 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by wolf07 »

Zanimljivo je izmedju ostalog i to da necete naci ni jednog srebrenicanina koji ce pljunuti na Nasera dok se moralne gromade koje su 95. izasle iz sarajevskih, tuzlanskih i drugih podruma sad promptno oglasavaju o toj problematici. Kad se srebrenicani jave i kazu da je Naser gnjida onda se javite, do tad zacepite!
stranacc
Posts: 941
Joined: 30/04/2006 06:11
Location: Amerika to je rad i znoj

#909 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by stranacc »

emko1234 wrote:
stranacc wrote:Yes yes
Naser je vozio Konja po srebrenici, secerom ga je hranio.
Dzak secera pred konja pa da vidis :)
Cak je i u bitke isao na konju :) ko pravi turcin

Al sto kazu da je bio yeben ...nije ko vasi sarajevski hasisari.
Nije on 84 noso da se slika , cojk je roko ba
Nije istina da je zaboravio raju oko sebe.
Ta njegova raja i dan danas bi ginula za njega.

Nikad vi to ne mozete razumjeti.
Naser je nama zivi Sava kovacevic.
Mi ga i dan danas volimo , a vas ostale ko yebe :)
Yel tebe yebo kad ye coyk sasao s konya?
Vama (cetnicima)se najebao mamice.
Dero vam je guzove i tamo gdje ni tito nije mogo provaliti.

Sad kmecite picke.. Znate vi da se njegove slike jos uvjek bojite

Usput sigapu malo :thumbup:
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#910 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by hamza_sa »

Better Man wrote:
hamza_sa wrote:
Better Man wrote:Čovjek koji je nakon rata se spetljao sa krim miljeom ne može biti pozitivna ličnost. A i u ratu je gledao da svoju guzicu izvuće.
Hahahhahha.

Nisam do sada imao obicaj komentarisati tvoje pisanje na ovom forumu, iako sam cesto pomno citao sta si pisao, ali cu ovaj put to uciniti.

Na tvom mjestu, ja bih se obratio za pomoc nekom strucnom licu iz oblasti psihologije ili psihijatrije. Nazalost, jer nema doktora koji lijeci frustriranost.

Ti si bolesno opsjednut da pises i pljujes protiv svega sto ima veze sa Bosnom i Hercegovinom, kao i sa Bosnjacima.

U svakom tvom postu se osjeti ta patoloska mrznja prema svemu sto ima dodira sa ovom zemljom i jednom od njenih naroda. Ali, kao sto napisah, ja ostajem pri tome da trebas potraziti u tom pogledu strucnu pomoc, bice tebi lakse.

A, sada na zadatu temu. Molim te da napises samo jedan jedini primjer gdje mozes dokazati navedene cinjenice u svom postu, a ticu se Nasera.

Kriminalac????? Kad, gdje, s kim, u koje vrijeme itd?? Samo, molim te, nemoj da pises proizvoljno rekao ovaj ovo, napisao ovaj ono, ja cuo od ovoga.

U vrijeme agresije (ne rata) gledao da izvuce svoju zadnjicu iliti bio kukavica?????? Kad, gdje i u koje vrijeme?? Samo te opet molim da i to ne bude proizvoljno. Ja citao sto je ovaj napisao, rekao mi ovaj, a on cuo od ovoga, procitao u ovim ili onim novinama itd?

Hvala!
Da pljujem po ljudima koji su povezani sa krim miljeom i koji su sramota ove države i oni nemaju nikakve veze sa istinskim patriotama Bosancima i Hercegovcima koji su ginuli za ovu zemlju i ostali čista obraza i ostali časni i pošteni ljudi.

Ako je ovo sve sto si imao napisati kao odgovor na moja pitanja, onda mi je iznimno drago, jer sa ovim odgovorom diskreditujes sva svoja pisanja i proizvoljne navode o Naseru.

Nemam dokaza, ali cu iz licnih emocija napisati o Naseru sve najgore i pljuvati po njemu. To je tvoj potpis na ovoj, ali i na jos mnogo tema ovog foruma.
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#911 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by emko1234 »

stranacc wrote:
emko1234 wrote:
stranacc wrote:Yes yes
Naser je vozio Konja po srebrenici, secerom ga je hranio.
Dzak secera pred konja pa da vidis :)
Cak je i u bitke isao na konju :) ko pravi turcin

Al sto kazu da je bio yeben ...nije ko vasi sarajevski hasisari.
Nije on 84 noso da se slika , cojk je roko ba
Nije istina da je zaboravio raju oko sebe.
Ta njegova raja i dan danas bi ginula za njega.

Nikad vi to ne mozete razumjeti.
Naser je nama zivi Sava kovacevic.
Mi ga i dan danas volimo , a vas ostale ko yebe :)
Yel tebe yebo kad ye coyk sasao s konya?
Vama (cetnicima)se najebao mamice.
Dero vam je guzove i tamo gdje ni tito nije mogo provaliti.

Sad kmecite picke.. Znate vi da se njegove slike jos uvjek bojite

Usput sigapu malo :thumbup:
Meni se niko nije najebo mamice osim mog oca, a tebi maloumniku i balavcu koji nije u stanju ni na šatrovačkom napisati nešto ispravno, vidim ko se je tebi najebo mamice. :lol: :lol: :lol:
ofo-ono
Posts: 86
Joined: 21/04/2013 15:39

#912 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by ofo-ono »

Prva stvar: Pitaj nekog iz Srebrenice šta misli o Naseru Oriću i sve će ti se samo reći. Pametnom dosta.

Druga stvar: Sve dok ima ljudi koji pljuju po po našim komadantima, oficirima, činovnicima, borcima i ostalim, koji pljuju na ljude koji su branili ovu zemlju, bili tu kad je bilo najteže, mi, bosanci, nismo nigdje prispjeli. Mi smo ti takav narod, bagra... Otiđi u BL pa pitaj "srbina" šta misli o Ratku. Sigurno neće reći da je bagra, da je čoban, lopov, već će reći da je heroj, da je stvorio ima "babovinu" RS. Bar većina tako razmišlja. Čast izuzetcima.

Zato se bošnjo prokleti nađe da pljuje po svom narodu. A jebo me sav svijet, da su ti isti što pljuju po navedenim na poziciji da mogu utajiti bar porez, utajili bi ga bez trunke savjesti. Al bitno je po kojekakvim forumima prosipati pamet.
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#913 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by emko1234 »

ofo-ono wrote:Prva stvar: Pitaj nekog iz Srebrenice šta misli o Naseru Oriću i sve će ti se samo reći. Pametnom dosta.

Druga stvar: Sve dok ima ljudi koji pljuju po po našim komadantima, oficirima, činovnicima, borcima i ostalim, koji pljuju na ljude koji su branili ovu zemlju, bili tu kad je bilo najteže, mi, bosanci, nismo nigdje prispjeli. Mi smo ti takav narod, bagra... Otiđi u BL pa pitaj "srbina" šta misli o Ratku. Sigurno neće reći da je bagra, da je čoban, lopov, već će reći da je heroj, da je stvorio ima "babovinu" RS. Bar većina tako razmišlja. Čast izuzetcima.

Zato se bošnjo prokleti nađe da pljuje po svom narodu. A jebo me sav svijet, da su ti isti što pljuju po navedenim na poziciji da mogu utajiti bar porez, utajili bi ga bez trunke savjesti. Al bitno je po kojekakvim forumima prosipati pamet.
Ne znam po čemu je ovo relevantno za ovu priču. Kretena ima svugdje. Nekim je Mirza Hatić junak zato što je otišao i srušio krst na Zlatištu, što je mahao pištoljem pred kamerama, što je rekao da ima 39 krivičnih prijava pa se poslije toga hvalio da je pravi musliman.
Jel pojedinac vrijedan primjera, jesu li ti što im je Mirza heroj relevantni? Jesu li oni po tebi postotak koji je upravu? Glupa ti je priča kralju.
Otiđi u Austriju, u Braunau i pitaj ljude šta misle o Hitleru? Sigurno ti niko neće reći da ga smatra herojem. A po tvojoj logici bi trebali.

I nemoj pričat uopšteno, ja sam ti napisao šta ja lično znam o Naseru. Ako imaš kontra argument, iznesi ga.
ofo-ono
Posts: 86
Joined: 21/04/2013 15:39

#914 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by ofo-ono »

emko1234 wrote:
ofo-ono wrote:Prva stvar: Pitaj nekog iz Srebrenice šta misli o Naseru Oriću i sve će ti se samo reći. Pametnom dosta.

Druga stvar: Sve dok ima ljudi koji pljuju po po našim komadantima, oficirima, činovnicima, borcima i ostalim, koji pljuju na ljude koji su branili ovu zemlju, bili tu kad je bilo najteže, mi, bosanci, nismo nigdje prispjeli. Mi smo ti takav narod, bagra... Otiđi u BL pa pitaj "srbina" šta misli o Ratku. Sigurno neće reći da je bagra, da je čoban, lopov, već će reći da je heroj, da je stvorio ima "babovinu" RS. Bar većina tako razmišlja. Čast izuzetcima.

Zato se bošnjo prokleti nađe da pljuje po svom narodu. A jebo me sav svijet, da su ti isti što pljuju po navedenim na poziciji da mogu utajiti bar porez, utajili bi ga bez trunke savjesti. Al bitno je po kojekakvim forumima prosipati pamet.
Ne znam po čemu je ovo relevantno za ovu priču. Kretena ima svugdje. Nekim je Mirza Hatić junak zato što je otišao i srušio krst na Zlatištu, što je mahao pištoljem pred kamerama, što je rekao da ima 39 krivičnih prijava pa se poslije toga hvalio da je pravi musliman.
Jel pojedinac vrijedan primjera, jesu li ti što im je Mirza heroj relevantni? Jesu li oni po tebi postotak koji je upravu? Glupa ti je priča kralju.
Otiđi u Austriju, u Braunau i pitaj ljude šta misle o Hitleru? Sigurno ti niko neće reći da ga smatra herojem. A po tvojoj logici bi trebali.

I nemoj pričat uopšteno, ja sam ti napisao šta ja lično znam o Naseru. Ako imaš kontra argument, iznesi ga.
Hitler je sasvim neka druga liga. I hvala Bogu da ga ne smatraju većina herojem.

Moj lični stav je da je Naser Orić pozitivna ličnost. Pričam u kontekstu rata, odnosno vremena od 92-95. Bio je tjelohranitelj Miloševića prije rata, i sa tim nemam nekih problema.

Svako od nas ima i dobrih strana i loših. Ja ne kažem da MOŽDA Naser nema tih loših, gore se i spominju te neke veze sa kriminalnim miljeom, ali isto tako smatram da ga se ne cijeni za ono dobro što je uradio. Činjenica je da je se borio za ovu zemlju. Daži mi je Naser od Bakira koji nije bio ni blizu BiH a sad se udara po prsima i glumi velikog patriotu, muslimana ili šta već.

Rekoh ti već, treba pitati ljudi iz Srebrenice šta misle o Naseru. Sigurno ne misle loše. Hoćeš da kažeš da oni nisu relevantni? Vjeruj mi da i ja imam dosta dodirnih tačaka sa Srebrenicom.

I još jedna stvar... Ja poštujem tvoje mišljenje. Potrudi se pa da poštuješ i ti tuđe, bez komentara tipa "glupa ti je priča kralju". Možemo se ne slagati, raspravljati, ali nemoj baš da to preraste u nešto drugo... :)
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#915 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by emko1234 »

Upravu si, vidim da si razuminiji od ostalih učesnika i štovalaca lika i djela Naser Orića.
Pa nema potrebe onda za nekim uskočicama. :thumbup:

Što se tiče napisanog, ja sam najviše poučen ličnim iskustvima i primjerima ljudi koji su mi jako bliski, a koji su opet imali blisko iskustvo s nekim od ratnih heroja koji je poslije rata prešao u neke mutne vode.

Iz mog iskustva, tačnije iskustva starijih članova porodice, mogu ti samo reći da je u tom ratnom periodu izniklo puno priča koje su se kao legenda prenosile među vojnicima. Ako si čitao moje prijašnje postove, vidjet češ da ja tim ljudima opšte ne sporim uloge u ratnom periodu.
Kao ni zasluge u onim prvim momentima, ali sporim to što su se oni izdigli iz mase zbog tih nekih priča, dok su drugi neopravdano zapostavljeni i nisu spominjani. Također sporim to sto su oni te ratne priče i veličanja i poslije rata koristili kako bi dobioli zasluge za stvari i za koje jesu i za koje nisu zaslužni.
A o o dijelu rata kad su počeli da rade uglavnom samo za sebe, o tome neću ni da pričam.
Bilo bi recimo zanimljivo uraditi reviziju imovine pojedinih ratnih junaka i vidjet šta su imali pred rat a šta su imali par godina poslije rata.
Kakvih bi tu oscilacija bilo, auuu.
Al opet si na kraju upravu, svako ima pravo na mišljenje i stav. Ali daj samo argumentovano i smisleno.
Djeca koja su drkala na priče o Naseru koji hoda mitraljezom omotan municijom, i ubija mitske četničke junake, o tome neću da pričam.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#916 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by General War »

wolf07 wrote:Zanimljivo je izmedju ostalog i to da necete naci ni jednog srebrenicanina koji ce pljunuti na Nasera dok se moralne gromade koje su 95. izasle iz sarajevskih, tuzlanskih i drugih podruma sad promptno oglasavaju o toj problematici. Kad se srebrenicani jave i kazu da je Naser gnjida onda se javite, do tad zacepite!
:-)
Evo ga jedan, jos i knjigu izdao.

„Planirani haos”, knjiga koju je objavio bivši poslanik Stranke demokratske akcije i predsjednik Izvršnog odbora Srebrenice Ibran Mustafic

I de prestani kenjati po tuzlacima, sta ti to treba...
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11527
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#917 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by japin_mutapi »

General War wrote:
wolf07 wrote:Zanimljivo je izmedju ostalog i to da necete naci ni jednog srebrenicanina koji ce pljunuti na Nasera dok se moralne gromade koje su 95. izasle iz sarajevskih, tuzlanskih i drugih podruma sad promptno oglasavaju o toj problematici. Kad se srebrenicani jave i kazu da je Naser gnjida onda se javite, do tad zacepite!
:-)
Evo ga jedan, jos i knjigu izdao.

„Planirani haos”, knjiga koju je objavio bivši poslanik Stranke demokratske akcije i predsjednik Izvršnog odbora Srebrenice Ibran Mustafic

I de prestani kenjati po tuzlacima, sta ti to treba...
izdajnik ljudskog roda
User avatar
relativno84
Posts: 15324
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#918 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by relativno84 »

General War wrote: :-)
Evo ga jedan, jos i knjigu izdao.

„Planirani haos”, knjiga koju je objavio bivši poslanik Stranke demokratske akcije i predsjednik Izvršnog odbora Srebrenice Ibran Mustafic

I de prestani kenjati po tuzlacima, sta ti to treba...
E jesi nasao ko ce biti predstavnik Srebrenicke populacije :lol: :lol: :lol:


Pa taj dezerter, izdajnik, blago receno ljudsko smece je klasican primjer parazita koji bi da bude u svemu ali nekako niko nije prepoznao njegove vrle ideje.

Promijenio je vise stranaka nego bilo ko u ovoj zemlji, i na kraju se nasao u poziciji velicanja svega sto su agresori uradili njegovim komsijama i rodbini :-) . Ok ima pravo da se blamira ali zanimljivo je kako si bas njega spomenuo, nedostaje ti samo jos Meholjic i da upotpunis sliku :D
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#919 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by General War »

relativno84 wrote:
General War wrote: :-)
Evo ga jedan, jos i knjigu izdao.

„Planirani haos”, knjiga koju je objavio bivši poslanik Stranke demokratske akcije i predsjednik Izvršnog odbora Srebrenice Ibran Mustafic

I de prestani kenjati po tuzlacima, sta ti to treba...
E jesi nasao ko ce biti predstavnik Srebrenicke populacije :lol: :lol: :lol:


Pa taj dezerter, izdajnik, blago receno ljudsko smece je klasican primjer parazita koji bi da bude u svemu ali nekako niko nije prepoznao njegove vrle ideje.

Promijenio je vise stranaka nego bilo ko u ovoj zemlji, i na kraju se nasao u poziciji velicanja svega sto su agresori uradili njegovim komsijama i rodbini :-) . Ok ima pravo da se blamira ali zanimljivo je kako si bas njega spomenuo, nedostaje ti samo jos Meholjic i da upotpunis sliku :D
...Pa koga da pitam relevantnog, Arkana, Mrcu, Malkica,Ahmetovica...?

...U šali sam rekao Keljmendiju da je red da on ide prvi, jer je stariji. Ispričao mi je da mu Turković priprema likvidaciju, a poznato mi je da je među njima bilo nesuglasica zbog provale i pljačke u Naserov stan. Preko nekih svojih kanala i prijatelja u Beogradu :D raspitivao sam se o Milenku Lakiću, a prijatelj Zoran Veličković Zoka, rekao mi je kako nema teorije da on puca na mene i da se radi o čovjeku koji nije sposoban da puca te da je narkoman“, kazao je Orić.

..."Obojica smo poznati po lijepom vojničkom ponašanju. Obojica smo radili za Slobu, i ja, i ti i Keljmendi", kazao je Lakić, a Orić mu je odgovorio da je to stvar profesionalizma. Orić je kazao kroz osmijeh Lakiću kako je šteta što se nisu sreli na bojnom polju, ali je optuženi ustvrdio da jesu.


I ovdje zavrsavam, stvarno necu da polemiziram o ovome liku, ako vam je dobar bio a i sada i sacuvao vas od cetnika...posteno.
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#920 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by wolf07 »

General War wrote:
wolf07 wrote:Zanimljivo je izmedju ostalog i to da necete naci ni jednog srebrenicanina koji ce pljunuti na Nasera dok se moralne gromade koje su 95. izasle iz sarajevskih, tuzlanskih i drugih podruma sad promptno oglasavaju o toj problematici. Kad se srebrenicani jave i kazu da je Naser gnjida onda se javite, do tad zacepite!
:-)
Evo ga jedan, jos i knjigu izdao.

„Planirani haos”, knjiga koju je objavio bivši poslanik Stranke demokratske akcije i predsjednik Izvršnog odbora Srebrenice Ibran Mustafic

I de prestani kenjati po tuzlacima, sta ti to treba...
E sad samo uporedi kako medju srebrenicanima kotira Ibran Mustafic a kako Naser Oric, i sve ce ti se samo kazati!
User avatar
relativno84
Posts: 15324
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#921 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by relativno84 »

General War wrote: ...Pa koga da pitam relevantnog, Arkana, Mrcu, Malkica,Ahmetovica...?

...U šali sam rekao Keljmendiju da je red da on ide prvi, jer je stariji. Ispričao mi je da mu Turković priprema likvidaciju, a poznato mi je da je među njima bilo nesuglasica zbog provale i pljačke u Naserov stan. Preko nekih svojih kanala i prijatelja u Beogradu :D raspitivao sam se o Milenku Lakiću, a prijatelj Zoran Veličković Zoka, rekao mi je kako nema teorije da on puca na mene i da se radi o čovjeku koji nije sposoban da puca te da je narkoman“, kazao je Orić.

..."Obojica smo poznati po lijepom vojničkom ponašanju. Obojica smo radili za Slobu, i ja, i ti i Keljmendi", kazao je Lakić, a Orić mu je odgovorio da je to stvar profesionalizma. Orić je kazao kroz osmijeh Lakiću kako je šteta što se nisu sreli na bojnom polju, ali je optuženi ustvrdio da jesu.


I ovdje zavrsavam, stvarno necu da polemiziram o ovome liku, ako vam je dobar bio a i sada i sacuvao vas od cetnika...posteno.
I bolje, svakako se samo provaljujes, jednostavno vise ne znas sta si sve dodao u ovu pricu, samo u cilju da eto nekome otvoris oci kako je Naser strasno zlo :-)

Tebi nikad biti dobar nece i to je ok, nekome je dobar i to je to, razlozi i za jedno i za drugo su licna stvar.

I sto se tice ovoga da je nekoga sacuvao od cetnika, pa svima je jasno da su cetnici ostvarili rezultat tek kad vise njega nije bilo na tom terenu, ali to je vec druga prica s vecim igracima nepotrebno za ovu temu.
User avatar
reis1
Posts: 2234
Joined: 07/11/2012 17:52
Location: Sarajevo

#922 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by reis1 »

Jednu stvar, treba odat priznanje Naseru jer je uspio braniti Srebrenicu, koja je manje-vise ruralna sredina, 3 godine, kao enklavu u dubini cetnicke teritorije. Tokacini a i srpski podaci govore da su na Srebrenici i tom tamo podrucju od Zvornika do Zepe, cetnici izgubili oko 3500 vojnika, to je citava jedna brigada. Npr. na Bihacu su izgubili 2800, na Sarajevu 4400, i to ustvari govori koliko je Srebrenica bila tvrd orah za njih.

Po meni Naser zasluzuje mjesto u rangu Dudakovica, ako ne i vise, u historiografiji BiH odbrane 90-tih.

Ovo poslije rata, mislim da ga neki politicki krugovi nisu u stanju kontrolirati, i iz tog razloga mu podmecu po medijima raznorazne... inkriminirajuce elemente...
stranacc
Posts: 941
Joined: 30/04/2006 06:11
Location: Amerika to je rad i znoj

#923 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by stranacc »

emko1234 wrote: Meni se niko nije najebo mamice osim mog oca, a tebi maloumniku i balavcu koji nije u stanju ni na šatrovačkom napisati nešto ispravno, vidim ko se je tebi najebo mamice. :lol: :lol: :lol:
ma jasta je nego najebo vam se mamice i cetnicima i tuzlacima
A i ponekad je izgledalo da je mala razlika

Nego on kad dodje u tuzlu svi sapatom padose. Vlast ga je izolovala i on onda lagano i ladno preuzeo ulice, vatrene ulice. Sta je trebao glumiti demobilisanog borca i formirati udruzenje penzionisanih generala?

Sjecam se naleta tuzlanskih bosova da ga stave pod kontrolu ...ih kako su ladno padali ko i cetalji.
Ajd sto vas je guzio u ratu , guzi vas i u miry. Jos uvje imate nocne more.
Cojk ne jebe zivu silu i to ti je. Ko ne voli moze da sipuga Loma :)
Jel sad ispravno?

Btw ovaj balavac je nekada bio pod njegovom izvrsnom komandom :)
Nemate vi pojma koja je to karizma bila, mladi dudakovic, kad si s njim kontas da ti metak ne moze nista

Ukratko , covjek rodjen da guzi
A vi guzice mazite
User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#924 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Stjui »

reis1 wrote:Jednu stvar, treba odat priznanje Naseru jer je uspio braniti Srebrenicu, koja je manje-vise ruralna sredina, 3 godine, kao enklavu u dubini cetnicke teritorije. Tokacini a i srpski podaci govore da su na Srebrenici i tom tamo podrucju od Zvornika do Zepe, cetnici izgubili oko 3500 vojnika, to je citava jedna brigada.
i meni je ovo dosta.nakon što neko(zajedno sa svojim borcima,naravno) zavali toliki broj četaljskih veprova,taj se dobro,dobro mora potrudit da bi ga se kasnije počelo promatrati kao negativnu ličnost.
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#925 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by wolf07 »

U principu Naser, kad vec nije platio glavom u ratu, pojedincima bi jedino bio dobar kao neko ko trazi sadake na TV Hayat. E, onda bi oni ogli da pljuju jos vise po svemu bosnjackom.
Post Reply