Narod i Pravda (Konakovic)

il dottore
Posts: 1507
Joined: 12/04/2014 20:35

#33776 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by il dottore »

ibizza wrote: 14/05/2024 22:34 Bgm, nikad tanji Dino. Pogubljen,nervozan, bojim se da mu je ovo kraj...
Mojne ti sebi sta napraviti lahko cemo za Dinu
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7389
Joined: 12/03/2012 18:04

#33777 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

A_A_AKCIJA wrote: 12/05/2024 23:44
Policajci su oslobođeni sumnje, a ne pušteni na slobodu. Ogromna razlika.
wrote: 14/05/2024 20:57 pitali smo Tužilaštvo BiH još jednom kakav je status Vahidina Munjića, Mustafe Selmanovića, Adina Ćatića, Emira Druškića i Senada Kadića. Odgovorili su nam da su svi oni i dalje osumnjičeni u navedenom predmetu organizovanog kriminala i da još uvijek protiv njih nije obustavljena istraga.
@A_A_AKCIJA

Neke nove politicke paradigme ?

Ipak lazes, mumine.

Karijerista

Poltron

Boga se ne bojis

a obraza nemas

Ubio se da kao takav budes u (pre)hrabrom timu

:stidljiv:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11212
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#33778 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Dolazi do provala
last mohicans
Posts: 12193
Joined: 09/08/2012 23:19

#33779 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

Ma svi nevini i prehrabri hađija pošten. Koji flop od intervjua kod Emele. Eto nemojte mi ljude dirati, kog ba da ne diramo, pa sve se dira. Diro si i ti, koga si htio. On karijeru izgradio na pljuvanju Bakira, Sebije, Skake, Osmice i sl. Na stranu svi lopovluci i marifetluci pobrojanih, ali junače time si se dičio, ponosio, svaki nastup si iskoristio da ih pljucnes. Eto novinari i Avdo bi trebali da imaju etiku i da ne lazu,politicarima jedino vjerovati, a laz i nemoral genetski predodređen samo za poštene političare :lol: Najveća provala cijelog intervjua i pokušaj prikrivanja punca, pa kad ga je stisla razvezo... Toliko je sujetan da ne odustaje makar se sve više ukopavao. Misli da se otkopava,a samo dublje tone. Nevjerovatan privid kod njega.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11212
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#33780 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Image
User avatar
sime_cipol
Posts: 16742
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#33781 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sime_cipol »

Kaze Dino, Dzenis Kadric nije clan kartela. Saćekajmo sud.

Image
Dzenis Kadric :D
User avatar
mist
Posts: 1408
Joined: 22/08/2011 19:02
Location: tu iza coska

#33782 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mist »

Ma kakav clan kartela,inace je normala zivjeti u Burz Kalifi :D
https://source.ba/clanak/Crnahronika/68 ... politicara
Samo da El Chapo ne progovori :lol:....mlada je avion 8)
last mohicans
Posts: 12193
Joined: 09/08/2012 23:19

#33783 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

sime_cipol wrote: 14/05/2024 23:11 Kaze Dino, Dzenis Kadric nije clan kartela. Saćekajmo sud.

Image
Dzenis Kadric :D
To su se oni samo slikali da pokažu nove koše, vidi kako se sjaje. Ima jedan novi momenat, famozni MonetaizAD koji milionske iznosi vrti, skoro da se milijarda obrće se također povezuje. Vidi ko je osiguranje kod Ajdina, pa Ibro Miladin. Slučajno sve, ljudi čajeve prodaju.
last mohicans
Posts: 12193
Joined: 09/08/2012 23:19

#33784 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

mist wrote: 14/05/2024 23:18 Ma kakav clan kartela,inace je normala zivjeti u Burz Kalifi :D
https://source.ba/clanak/Crnahronika/68 ... politicara
Samo da El Chapo ne progovori :lol:....mlada je avion 8)
Jel zaključala IG, neće vake na fukaru, moj ti.
User avatar
mist
Posts: 1408
Joined: 22/08/2011 19:02
Location: tu iza coska

#33785 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mist »

last mohicans wrote: 14/05/2024 23:40
mist wrote: 14/05/2024 23:18 Ma kakav clan kartela,inace je normala zivjeti u Burz Kalifi :D
https://source.ba/clanak/Crnahronika/68 ... politicara
Samo da El Chapo ne progovori :lol:....mlada je avion 8)
Jel zaključala IG, neće vake na fukaru, moj ti.
Otkud znam,ona brisala al ljudi ranije slike skinuli.Provalio ih Facko,dosli im cajevi glave :zzzz:
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3406
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#33786 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dupli_skalp »

sda isprdci, ista mantra, isto izdaju, sve isto.

pomesti na izborima pod hitno!
User avatar
Athlon64
Posts: 2978
Joined: 24/11/2022 17:51

#33787 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Athlon64 »

mist wrote: 14/05/2024 23:18 Ma kakav clan kartela,inace je normala zivjeti u Burz Kalifi :D
https://source.ba/clanak/Crnahronika/68 ... politicara
Samo da El Chapo ne progovori :lol:....mlada je avion 8)
Zašto se ne otvori tema o ovom Kartelu - a ne da se raspravlja o tome na političkim temama, valjda na "mafijaškim". :-)
User avatar
mist
Posts: 1408
Joined: 22/08/2011 19:02
Location: tu iza coska

#33788 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mist »

Aza jesi to ti :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67157
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33789 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

sime_cipol wrote: 14/05/2024 23:11 Kaze Dino, Dzenis Kadric nije clan kartela. Saćekajmo sud.

Image
Dzenis Kadric :D
Vala vas
Ne znam sto ovo Konakovicu sve treba
User avatar
shbc
Posts: 3406
Joined: 20/07/2012 12:13

#33790 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by shbc »

Od pocetka ja govorim. Da je sutio bolje bi bilo. Bar za njega i stranku mu. Ovako...
User avatar
vee-jay
Posts: 8803
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#33791 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by vee-jay »

Konakovic ili je stvarno umislio da je neki novi "lider" Bosnjaka - ili zna nesto o SDA sto mi ne znamo, pa vjeruje da ce ga to spasiti njegovih gluposti
Covjek kao da je odlucio da sam sebe i svoju stranku ubije

A posto je rijec o covjeku koji nije glup -- onda bi se moglo postaviti pitanje: zasto onda pravi ovako glupe korake?
last mohicans
Posts: 12193
Joined: 09/08/2012 23:19

#33792 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

Samo se trebo ugledati na Čampija, lik usta ima, a ne progovara, al zato Dino svoja ne zatvara.
Trappist
Posts: 4306
Joined: 12/09/2020 08:52

#33793 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Trappist »

Mart 2023:
"Ministar vanjskih poslova Bosne i Hercegovine i predsjednik Naroda i Pravde Elmedin Konaković pozdravio je danas poteze pravosuđa i pridružio se onima koji se pitaju zašto se neke stvari nisu ranije dešavale.
Komentirajući novinski upit o posljednjim hapšenjima bh. ambasadora i načelnika, kazao je da se ove stvari nisu ranije dešavale zbog pritiska na rad pravosuđa kroz Obavještajno-sigurnosnu agenciju (OSA) i druge alate kojima je upravljao ovaj sistem.
-Tome danas svjedočimo, bez te vrste pritiska pravosuđe u Bosni i Hercegovini može raditi mnogo lakše, objaktivnije i bez političkih primjesa. Svjedočio sam nekim procesima kada to niko nije smio kazati – dodao je Konaković."
Maj 2024:
""Ali, pravosnažne presude ne komentarišem. Nisam komentarisao čak ni neke presude koje se tiču ljudi koje poznajem. Kad ja vama pokažem šta o Avdiću pišu kolege, vi kažete da je to pritisak. Pročitajte Pribeov (Rajnhard Pribe, vođa grupe viših eksperata za pitanja vladavine prava, koja je pripremila izvještaj o stanju vladavine prava u BiH 2019. godine op. a.) izvještaj, izvještaj State Deparmenta, Evropske komisije o bh. pravosuđu... Ovo pravosuđe je oslobađalo ljude koji su poslije učinili najteža krivična djela. Ja zaista takvom pravosuđu ne mogu vjerovati", kazao je."
JovicSA
Posts: 291
Joined: 14/03/2024 09:01

#33794 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JovicSA »

ibizza wrote: 14/05/2024 22:34 Bgm, nikad tanji Dino. Pogubljen,nervozan, bojim se da mu je ovo kraj...
Jbg. šteta ali šta je tu je, fakat zar nije znao zavezati usta i samo reći neka pravosuđe uradi svoj posao. Ovo je baš degutantno, nema pojma da gubi izbore, biće ispod SBB-a.
sajber87
Posts: 4081
Joined: 25/07/2008 13:14

#33795 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sajber87 »

Sta god da je uradio ne bi bilo dobro, da je cutao garantovano bi mediji pritiskali da prica, a ako ne bi htio bilo bi cim cuti nesto skriva. Odlucio je da prica i da se altivno brani kako ce se zavrsiti vidjecemo. Po meni ocigledno je da je cilj bio provlacenje kroz blato dijela trojke(nip) koji je vjerovatno i najzasluzniji za slanje sda u opoziciju. Vidi se da sda jos ima ogroman uticaj u medijima ima more botova po drustvenim mrezama portalima, mislim da ima dosta uticaja iz srbije jer srpskim nacionalistima je interes da bosnjaci budu sto dalje od zapada cime postaju lagan plijen za velikosrpsku azdaju.
Za mene trojka nema alternativu, na nasem politickom nebu nema trenutno bolje opcije za bosnu i bosnjake i dok se ne pojavi neka druga iskrena prozapadna proevropska opcija medju bosnjacima koja nece u koaliciju sa sda licno nemam nikakvu dilemu
Hakiz
Posts: 41041
Joined: 30/07/2015 20:01

#33796 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

sajber87 wrote: 15/05/2024 10:41 Sta god da je uradio ne bi bilo dobro, da je cutao garantovano bi mediji pritiskali da prica, a ako ne bi htio bilo bi cim cuti nesto skriva. Odlucio je da prica i da se altivno brani kako ce se zavrsiti vidjecemo. Po meni ocigledno je da je cilj bio provlacenje kroz blato dijela trojke(nip) koji je vjerovatno i najzasluzniji za slanje sda u opoziciju. Vidi se da sda jos ima ogroman uticaj u medijima ima more botova po drustvenim mrezama portalima, mislim da ima dosta uticaja iz srbije jer srpskim nacionalistima je interes da bosnjaci budu sto dalje od zapada cime postaju lagan plijen za velikosrpsku azdaju.
Za mene trojka nema alternativu, na nasem politickom nebu nema trenutno bolje opcije za bosnu i bosnjake i dok se ne pojavi neka druga iskrena prozapadna proevropska opcija medju bosnjacima koja nece u koaliciju sa sda licno nemam nikakvu dilemu
Samo bi trebalo promijeniti odnose snaga unutar trojke. A to je trško zbog nacionalizma. Koji se i u ovom slučaju pokazuje pogrešnim putem. Ali, narod ga voli.
sajber87
Posts: 4081
Joined: 25/07/2008 13:14

#33797 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sajber87 »

Hakiz wrote: 15/05/2024 10:44
sajber87 wrote: 15/05/2024 10:41 Sta god da je uradio ne bi bilo dobro, da je cutao garantovano bi mediji pritiskali da prica, a ako ne bi htio bilo bi cim cuti nesto skriva. Odlucio je da prica i da se altivno brani kako ce se zavrsiti vidjecemo. Po meni ocigledno je da je cilj bio provlacenje kroz blato dijela trojke(nip) koji je vjerovatno i najzasluzniji za slanje sda u opoziciju. Vidi se da sda jos ima ogroman uticaj u medijima ima more botova po drustvenim mrezama portalima, mislim da ima dosta uticaja iz srbije jer srpskim nacionalistima je interes da bosnjaci budu sto dalje od zapada cime postaju lagan plijen za velikosrpsku azdaju.
Za mene trojka nema alternativu, na nasem politickom nebu nema trenutno bolje opcije za bosnu i bosnjake i dok se ne pojavi neka druga iskrena prozapadna proevropska opcija medju bosnjacima koja nece u koaliciju sa sda licno nemam nikakvu dilemu
Samo bi trebalo promijeniti odnose snaga unutar trojke. A to je trško zbog nacionalizma. Koji se i u ovom slučaju pokazuje pogrešnim putem. Ali, narod ga voli.
To je manje vazno, sve je stvar dogovora unutar trojke. Do sljedecih opstih izbora kompletna politicka scena bice naglavacke, jer sljedeci opsti izbori kao sto sam govorio prije zadnjih bice po novom ustavu i izbornom zakonu. Cak da moram da se kladim tipovao bi priblizavanje df a sdp u. Politickoj sceni reset ce da prija
Nikola Testa
Posts: 855
Joined: 04/09/2013 20:45

#33798 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

sajber87 wrote: 15/05/2024 10:41 Sta god da je uradio ne bi bilo dobro, da je cutao garantovano bi mediji pritiskali da prica, a ako ne bi htio bilo bi cim cuti nesto skriva. Odlucio je da prica i da se altivno brani kako ce se zavrsiti vidjecemo. Po meni ocigledno je da je cilj bio provlacenje kroz blato dijela trojke(nip) koji je vjerovatno i najzasluzniji za slanje sda u opoziciju. Vidi se da sda jos ima ogroman uticaj u medijima ima more botova po drustvenim mrezama portalima, mislim da ima dosta uticaja iz srbije jer srpskim nacionalistima je interes da bosnjaci budu sto dalje od zapada cime postaju lagan plijen za velikosrpsku azdaju.
Za mene trojka nema alternativu, na nasem politickom nebu nema trenutno bolje opcije za bosnu i bosnjake i dok se ne pojavi neka druga iskrena prozapadna proevropska opcija medju bosnjacima koja nece u koaliciju sa sda licno nemam nikakvu dilemu
:lol: :lol: :lol:
Nikola Testa
Posts: 855
Joined: 04/09/2013 20:45

#33799 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

Mediji su krivi što se Konaković spominje u Skyu na jedan izrazito kompromitirajući način? Nakon ismijavanja etničkog čišćenja Srba ova ti je dosad najjača.
JovicSA
Posts: 291
Joined: 14/03/2024 09:01

#33800 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JovicSA »

sajber87 wrote: 15/05/2024 10:41 Sta god da je uradio ne bi bilo dobro, da je cutao garantovano bi mediji pritiskali da prica, a ako ne bi htio bilo bi cim cuti nesto skriva. Odlucio je da prica i da se altivno brani kako ce se zavrsiti vidjecemo. Po meni ocigledno je da je cilj bio provlacenje kroz blato dijela trojke(nip) koji je vjerovatno i najzasluzniji za slanje sda u opoziciju. Vidi se da sda jos ima ogroman uticaj u medijima ima more botova po drustvenim mrezama portalima, mislim da ima dosta uticaja iz srbije jer srpskim nacionalistima je interes da bosnjaci budu sto dalje od zapada cime postaju lagan plijen za velikosrpsku azdaju.
Za mene trojka nema alternativu, na nasem politickom nebu nema trenutno bolje opcije za bosnu i bosnjake i dok se ne pojavi neka druga iskrena prozapadna proevropska opcija medju bosnjacima koja nece u koaliciju sa sda licno nemam nikakvu dilemu
Nije Trojka sveta krava, treba imati alterativu i treba bit bolja. Ako već nije kasno da se napravi rez bojim se da ćemo izgubiti i neke dobre stvari što su napravili.
Post Reply