Narod i Pravda (Konakovic)

Nikola Testa
Posts: 835
Joined: 04/09/2013 20:45

#33626 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

no_sekirli wrote: 10/05/2024 21:55
Nikola Testa wrote: 10/05/2024 21:40
sumirprimus wrote: 10/05/2024 20:50 Ko jos vjeruje bilo cemu sto kaze ili napise avdo? :)
To isto ko kad bi vjerovo bakiru sebiji iii osmici, koga briga sta oni pricaju tj propagandisu
Ponavljam pitanje, da li je Sky prepiska koja je objavljena u bh. medijima autentična?
Postavljas pitanje na javnom forumu, a 100% tacan odgovor na njega ti moze dati jedino netko iz npr. CIA, Interpola, Sipe, tuziteljstva, odnosno veoma malog kruga osoba koji imaju pristup tim logovima.

Ne znam kako ocekujes odgovor na takvo pitanje, i sta mislis poentirati kad cujes neciji odgovor, da jeste ili nije autenticna.

Evo, John iz Denvera meni javio da je prepiska 101% autenticna. Vjeruj mi.
Ako Sud BiH uzme prepiske kao relevantne da li je to dovoljno?
Nikola Testa
Posts: 835
Joined: 04/09/2013 20:45

#33627 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

DonieBrasco wrote: 10/05/2024 21:43 Avdo probrao sta mu se sviđa u Sky prepisakma, i targetirao protivnike SDA, sto ne pise o 8 i ostalim muminima u tim prepiskama ? Da se pravimo da ih nema u tim vodama ?

Na kraju krajeva odakle njemu prepiske sto imaju samo obavjestajne strane sluzbe ? Budi mangup i novinar pisi u zlodjelima svih a ne targetirano, a druge pod tepih.
Stvarno misliš da jedino Avdić ima prepisku u državi?
User avatar
no_sekirli
Posts: 4424
Joined: 02/10/2013 18:36

#33628 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by no_sekirli »

Dobio si odgovor da su autenticne prepiske, rekao mi jaran iz Denvera, a Avdo i Vaskovic potvrdili.
I sta ces sada reci, da vidimo poentu, dosta vise pitanja.
Hakiz
Posts: 40963
Joined: 30/07/2015 20:01

#33629 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

sumirprimus wrote: 10/05/2024 20:51
Hakiz wrote: 10/05/2024 20:14
konektovan wrote: 10/05/2024 16:35

Ne moze niko skinuti Efendica,..
Kada niko ne nudi ništa primamljivo da se za njega glasa.
A efendic nudi jel? :lol:
Za njega ljudi glasaju. Pitaš li se zašto ako ništa ne nudi?

Na protivkandidatima je da otkriju zašto za njega glasaju i kako da učine da ne glasaju za njega, nego za nekoga od njih. I kako da navedu da za njih glasaju apstinenti.

To se neće uraditi smajlijem na postu koji više služi da meni se nasmiješ nego da napišeš nešta šta će dati racionalan odgovor. Jer ga nemaš.

A možda si u pravu, možda za njega glasaju jer su mazohisti, zato što ga mrze, misle da je loš itd.
Hakiz
Posts: 40963
Joined: 30/07/2015 20:01

#33630 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

DonieBrasco wrote: 10/05/2024 21:43 Avdo probrao sta mu se sviđa u Sky prepisakma, i targetirao protivnike SDA, sto ne pise o 8 i ostalim muminima u tim prepiskama ? Da se pravimo da ih nema u tim vodama ?

Na kraju krajeva odakle njemu prepiske sto imaju samo obavjestajne strane sluzbe ? Budi mangup i novinar pisi u zlodjelima svih a ne targetirano, a druge pod tepih.
Ima i trojka svoje novinare, neka im daju prepiske da pišu.

Ako su sposobni i tako povezani da do njih dođu. Ako nisu, za razliku od Avde i SDA koji jesu, trebali bi se zabrinuti.
DonieBrasco
Posts: 15942
Joined: 31/08/2016 16:09

#33631 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DonieBrasco »

Nikola Testa wrote: 10/05/2024 22:11
DonieBrasco wrote: 10/05/2024 21:43 Avdo probrao sta mu se sviđa u Sky prepisakma, i targetirao protivnike SDA, sto ne pise o 8 i ostalim muminima u tim prepiskama ? Da se pravimo da ih nema u tim vodama ?

Na kraju krajeva odakle njemu prepiske sto imaju samo obavjestajne strane sluzbe ? Budi mangup i novinar pisi u zlodjelima svih a ne targetirano, a druge pod tepih.
Stvarno misliš da jedino Avdić ima prepisku u državi?
Ne bi me iznendilo i da nema nego lupeta, naravno da mnogi imaju - imaju oni koji trebaju pa rade li sta po tom pitanju ?

Instucije - tuzilastvo - sud prije svega time treba da se bave.
Nikola Testa
Posts: 835
Joined: 04/09/2013 20:45

#33632 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

no_sekirli wrote: 10/05/2024 22:17 Dobio si odgovor da su autenticne prepiske, rekao mi jaran iz Denvera, a Avdo i Vaskovic potvrdili.
I sta ces sada reci, da vidimo poentu, dosta vise pitanja.
Ironijom ne uspjevaš zamagliti činjenicu da su autentične, ne zato što Avdo to prenosi, već što Tužilašto iste koristi, a Sud BiH uzima kao relevantne.
Nikola Testa
Posts: 835
Joined: 04/09/2013 20:45

#33633 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

DonieBrasco wrote: 10/05/2024 22:26
Nikola Testa wrote: 10/05/2024 22:11
DonieBrasco wrote: 10/05/2024 21:43 Avdo probrao sta mu se sviđa u Sky prepisakma, i targetirao protivnike SDA, sto ne pise o 8 i ostalim muminima u tim prepiskama ? Da se pravimo da ih nema u tim vodama ?

Na kraju krajeva odakle njemu prepiske sto imaju samo obavjestajne strane sluzbe ? Budi mangup i novinar pisi u zlodjelima svih a ne targetirano, a druge pod tepih.
Stvarno misliš da jedino Avdić ima prepisku u državi?
Ne bi me iznendilo i da nema nego lupeta, naravno da mnogi imaju - imaju oni koji trebaju pa rade li sta po tom pitanju ?

Instucije - tuzilastvo - sud prije svega time treba da se bave.
Pa bave se institucije BiH, u zadnjem rješenju o određivanju mjera zabrane i pritvora (Black Tie 2) pozivaju se na prepiske.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4424
Joined: 02/10/2013 18:36

#33634 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by no_sekirli »

Nikola Testa wrote: 10/05/2024 22:30
no_sekirli wrote: 10/05/2024 22:17 Dobio si odgovor da su autenticne prepiske, rekao mi jaran iz Denvera, a Avdo i Vaskovic potvrdili.
I sta ces sada reci, da vidimo poentu, dosta vise pitanja.
Ironijom ne uspjevaš zamagliti činjenicu da su autentične, ne zato što Avdo to prenosi, već što Tužilašto iste koristi, a Sud BiH uzima kao relevantne.
Znaci ti si postavio 5 puta isto pitanje sirokom auditoriju, a vec znas odgovor na njega? Zelis potvrdu svoje i Avdine price, sta zelis postici?

Ako mene proglasavas ironicnim, sta mozes reci kakav si ti?
User avatar
Haris.ba
Posts: 25181
Joined: 08/09/2005 20:08

#33635 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Haris.ba »

Da su prepiske lazne, tuzba za klevetu bi vec bila podnesena i sto se tice javnosti sve bi se rijesilo.
Nikola Testa
Posts: 835
Joined: 04/09/2013 20:45

#33636 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

no_sekirli wrote: 10/05/2024 22:41
Nikola Testa wrote: 10/05/2024 22:30
no_sekirli wrote: 10/05/2024 22:17 Dobio si odgovor da su autenticne prepiske, rekao mi jaran iz Denvera, a Avdo i Vaskovic potvrdili.
I sta ces sada reci, da vidimo poentu, dosta vise pitanja.
Ironijom ne uspjevaš zamagliti činjenicu da su autentične, ne zato što Avdo to prenosi, već što Tužilašto iste koristi, a Sud BiH uzima kao relevantne.
Znaci ti si postavio 5 puta isto pitanje sirokom auditoriju, a vec znas odgovor na njega? Zelis potvrdu svoje i Avdine price, sta zelis postici?

Ako mene proglasavas ironicnim, sta mozes reci kakav si ti?
Postavio sam pitanje jer danima dio forumaša čitavu priču predstavlja sukobom Avde i Dine, pa svoju argumentaciju svode na to kome je Avdo politički blizak i šilji li za ove ili one, to je irelevatno. Ovdje je jedino bitno da li je prepiska autentična (a jeste), a ne to kako je Avdo tumači. Sud BiH je uzima kao relevantnu, sve ostalo je pokušaj da se njen značaj umanji.
A_A_AKCIJA
Posts: 6044
Joined: 16/11/2009 02:54

#33637 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

Nikola Testa wrote: 10/05/2024 22:49 da li je prepiska autentična
Puno je bitnije šta je u prepisci.

Jesam li šta fulio bitno u par dana?

Šta to ima u prepisci da nismo znali?
Nikola Testa
Posts: 835
Joined: 04/09/2013 20:45

#33638 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

A_A_AKCIJA wrote: 10/05/2024 22:54
Nikola Testa wrote: 10/05/2024 22:49 da li je prepiska autentična
Puno je bitnije šta je u prepisci.

Jesam li šta fulio bitno u par dana?

Šta to ima u prepisci da nismo znali?
Znači autentična je, AA ne izmišlja (makar dio u kojem ne tumači prepisku), hvala na pomoći.
A_A_AKCIJA
Posts: 6044
Joined: 16/11/2009 02:54

#33639 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

Nikola Testa wrote: 10/05/2024 22:57
A_A_AKCIJA wrote: 10/05/2024 22:54
Nikola Testa wrote: 10/05/2024 22:49 da li je prepiska autentična
Puno je bitnije šta je u prepisci.

Jesam li šta fulio bitno u par dana?

Šta to ima u prepisci da nismo znali?
Znači autentična je, AA ne izmišlja (makar dio u kojem ne tumači prepisku), hvala na pomoći.
Ja znam da ima očajna potreba da poentiraš, ali ohladi malo.

Kako misliš da iko na forumu zna je li prepiska autentična? Uozbilji se.

Bolje napiši šta se piše. Pa da vidimo ko je šta slagao i izmislio. Tu se može dosta toga saznati ko je kitio i dodavao.

Za početak, policajci i njihovi šefovi su oslobođeni sumnje, jer sud nije dobio od Tužilaštva dokaze da ih pritvori.

Dakle, njih nema u Skyu, ili ih nema na način da su inkriminirani.

Ovo su potvrdile i tužbe Memije protiv Avde, koje je dobio a tiču se upravo policajaca.

Na osnovu svega, jasno je ko je lagao u slučaju policajaca.
il dottore
Posts: 1498
Joined: 12/04/2014 20:35

#33640 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by il dottore »

Haris.ba wrote: 10/05/2024 22:48 Da su prepiske lazne, tuzba za klevetu bi vec bila podnesena i sto se tice javnosti sve bi se rijesilo.
Da se posluzimo tvojom i Teslinom logikom, da su prepiske tacne onda privedene osobe iz FUP-a ne bi bile odmah pustene.
User avatar
Haris.ba
Posts: 25181
Joined: 08/09/2005 20:08

#33641 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Haris.ba »

il dottore wrote: 10/05/2024 23:04
Haris.ba wrote: 10/05/2024 22:48 Da su prepiske lazne, tuzba za klevetu bi vec bila podnesena i sto se tice javnosti sve bi se rijesilo.
Da se posluzimo tvojom i Teslinom logikom, da su prepiske tacne onda privedene osobe iz FUP-a ne bi bile odmah pustene.
Postoje razlozi za pritvor. Nije ih bilo za fupovce. Tuzilastvo tu treba da odgovara sta i kako i vidi sta ce. Hapsiti sefa policije nije normalno. Ja sam licno stava da se ni pritvor ne moze samo na skaj prepisci bazirati. Mora biti i nekih (dodatnih) dokaza.
To sto je neko u pritvoru ne znaci da je kriv, isto ko sto neko sto nije u pritvoru ne znaci i da je nevin.
Tuzilastvo je ovim hapsenjima dovelo do toga da se mora podizati optuznica. Ko ce u njoj biti - vidjecemo.

Sustina je da kakvo god da je, ovo je sada stvar pravosudja.
Last edited by Haris.ba on 10/05/2024 23:13, edited 1 time in total.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4424
Joined: 02/10/2013 18:36

#33642 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by no_sekirli »

Ma od kud ti znas da je autenticna, molim te lijepo? Od kud Avdo zna da je autenticna?

U svakom slucaju, Avdina osnovna teza da su svi trebali znati 2016. informaciju koju su Ameri poslali 2019. je apsolutno smijesna, odnosno cista konstrukcija. Medjutim, te 2016., pa do nedavno su kadrovi SDA bili u vrhu Ose, Sipe i ostalih zivotinja, kao i sam Dino. Ako su trebali znati te 2016.da je umijesan, zasto ga nisu klepili, i njega i njegovog kuma, policajce i njihove sefove? Ili sve ove godine? Tko stiti dilere?

Ali ako tuziteljstvo ima tu Sky prepisku u kojem su, kako ti i Avdo tvrdite, Dino, kum, i jarani uhvaceni sa prstima u pekmezu, sta rade na slobodi? Zasto su ovi pusteni isti dan, a Dino nije ni priveden?
il dottore
Posts: 1498
Joined: 12/04/2014 20:35

#33643 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by il dottore »

Haris.ba wrote: 10/05/2024 23:10
il dottore wrote: 10/05/2024 23:04
Haris.ba wrote: 10/05/2024 22:48 Da su prepiske lazne, tuzba za klevetu bi vec bila podnesena i sto se tice javnosti sve bi se rijesilo.
Da se posluzimo tvojom i Teslinom logikom, da su prepiske tacne onda privedene osobe iz FUP-a ne bi bile odmah pustene.
Postoje razlozi za pritvor. Nije ih bilo za fupovce. Tuzilastvo tu treba da odgovara sta i kako i vidi sta ce. Hapsiti sefa policije nije normalno. Ja sam licno stava da se ni pritvor ne moze samo na skaj prepisci bazirati. Mora biti i nekih (dodatnih) dokaza.
To sto je neko u pritvoru ne znaci da je kriv, isto ko sto neko sto nije u pritvoru ne znaci i da je nevin.
Tuzilastvo je ovim hapsenjima dovelo se da mora biti optuznica.

Sustina je da kakvo god da je, ovo je sada stvar pravosudja.
Probaj Tesli pojasniti, malo mi na sda intelektualca vuce
Nikola Testa
Posts: 835
Joined: 04/09/2013 20:45

#33644 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

A_A_AKCIJA wrote: 10/05/2024 23:04
Nikola Testa wrote: 10/05/2024 22:57
A_A_AKCIJA wrote: 10/05/2024 22:54

Puno je bitnije šta je u prepisci.

Jesam li šta fulio bitno u par dana?

Šta to ima u prepisci da nismo znali?
Znači autentična je, AA ne izmišlja (makar dio u kojem ne tumači prepisku), hvala na pomoći.
Ja znam da ima očajna potreba da poentiraš, ali ohladi malo.

Kako misliš da iko na forumu zna je li prepiska autentična? Uozbilji se.

Bolje napiši šta se piše. Pa da vidimo ko je šta slagao i izmislio. Tu se može dosta toga saznati ko je kitio i dodavao.

Za početak, policajci i njihovi šefovi su oslobođeni sumnje, jer sud nije dobio od Tužilaštva dokaze da ih pritvori.

Dakle, njih nema u Skyu, ili ih nema na način da su inkriminirani.

Ovo su potvrdile i tužbe Memije protiv Avde, koje je dobio a tiču se upravo policajaca.

Na osnovu svega, jasno je ko je lagao u slučaju policajaca.
Da bi otvorili bilo koje drugo pitanje prvo moramo utvrditi da li je prepiska autentična, jer dio forumaša tvrdi da je sve Avdino šiljenje, međutim to nije istina, jer je Sud BiH prihvatio prepisku kao relevatnu i koristi je prilikom donošenja svojih odluka.

Šta se piše pitaš me, pogledaj prepisku na Istraga.ba, a ne AA tumačenje.

O indicijama, osnovama sumnje i osnovanoj sumnji pročitaj u medijima, sve je objavljeno, temeljeno na Rješenju Suda, tako da nisi upravu.
Nikola Testa
Posts: 835
Joined: 04/09/2013 20:45

#33645 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

il dottore wrote: 10/05/2024 23:14
Haris.ba wrote: 10/05/2024 23:10
il dottore wrote: 10/05/2024 23:04

Da se posluzimo tvojom i Teslinom logikom, da su prepiske tacne onda privedene osobe iz FUP-a ne bi bile odmah pustene.
Postoje razlozi za pritvor. Nije ih bilo za fupovce. Tuzilastvo tu treba da odgovara sta i kako i vidi sta ce. Hapsiti sefa policije nije normalno. Ja sam licno stava da se ni pritvor ne moze samo na skaj prepisci bazirati. Mora biti i nekih (dodatnih) dokaza.
To sto je neko u pritvoru ne znaci da je kriv, isto ko sto neko sto nije u pritvoru ne znaci i da je nevin.
Tuzilastvo je ovim hapsenjima dovelo se da mora biti optuznica.

Sustina je da kakvo god da je, ovo je sada stvar pravosudja.
Probaj Tesli pojasniti, malo mi na sda intelektualca vuce
Testa ( a ne Tesla) nije jednim slovom spomenuo FUP-ovce, niti da li je Sky prepiska dovoljna da nekog osudimo (naravno da nije). Mene za početak zanima da li AA objavljuje izmišljene prepiske ili autentične.
Last edited by Nikola Testa on 10/05/2024 23:46, edited 1 time in total.
A_A_AKCIJA
Posts: 6044
Joined: 16/11/2009 02:54

#33646 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

Haris.ba wrote: 10/05/2024 23:10 To sto je neko u pritvoru ne znaci da je kriv, isto ko sto neko sto nije u pritvoru ne znaci i da je nevin.
Ambalaža rotira...

A da se malo prestanemo praviti ludi i budemo razumni i pošteni?

Black tie 2 je akcija bazirana na Sky aplikaciji I dokazima iz iste.

Dakle, kada su se izdavali nalozi za hapšenje, morali su postojati dokazi iz aplikacije.

Ako su policajci oslobođeni sumnje, dakle nema ništa više u aplikaciji o njima. Ili mislimo da je tužilac onako zajebavao se, pa čeka da downloada još koji dokaz? Da prevede sa engleskog :D ?

Dakle, Avdini.Rolexi,.šiša barovi, avioni,kamioni ne postoje u prepiska a, jer da ih ima, bili bi više nego dovoljni za podizanje optužnice

Avdo neki dan potvrdio da se nije znalo za kartel do 2019.
Uniforme, pranje novca, sve se dešava 2016.
Dakle, još jedno nepoklapanje u priči.

Kupovina stranke, preuzimanje države je, na osnovu prepiske, odvelo istragu na NES i Kljaku iz Mostara.

Vlasti UAE zvanično potvrdile da Dino nije išao u Dubai. Porijeklo slike pasoša je objašnjeno i potvrđeno u prepisci. Kartel jeste pokušao doći u kontakt sa Konakovićem.

I iz svega ovoga što znamo, Avdo i dalje ne odustaje od svoje montirane priče.

Memija je jedina šansa da Osmica, tj SDA uspije u namjeri da sve poveže sa NiPom.
Nikola Testa
Posts: 835
Joined: 04/09/2013 20:45

#33647 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

no_sekirli wrote: 10/05/2024 23:12 Ma od kud ti znas da je autenticna, molim te lijepo? Od kud Avdo zna da je autenticna?

U svakom slucaju, Avdina osnovna teza da su svi trebali znati 2016. informaciju koju su Ameri poslali 2019. je apsolutno smijesna, odnosno cista konstrukcija. Medjutim, te 2016., pa do nedavno su kadrovi SDA bili u vrhu Ose, Sipe i ostalih zivotinja, kao i sam Dino. Ako su trebali znati te 2016.da je umijesan, zasto ga nisu klepili, i njega i njegovog kuma, policajce i njihove sefove? Ili sve ove godine? Tko stiti dilere?

Ali ako tuziteljstvo ima tu Sky prepisku u kojem su, kako ti i Avdo tvrdite, Dino, kum, i jarani uhvaceni sa prstima u pekmezu, sta rade na slobodi? Zasto su ovi pusteni isti dan, a Dino nije ni priveden?
Koga briga šta AA misli, govorim ti da je Sud prepisku uzeo kao relevatnu, a ovdje se tvrdi drugačije, da je on to izmislio, nije. Nije valjda da tvrdite da je Sud svoju odluku o pritvoru i mjerama zabrane donio na osnovu pisanja Istrage?
A_A_AKCIJA
Posts: 6044
Joined: 16/11/2009 02:54

#33648 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

Nikola Testa wrote: 10/05/2024 23:34 Da bi otvorili bilo koje drugo pitanje prvo moramo utvrditi da li je prepiska autentična, jer dio forumaša tvrdi da je sve Avdino šiljenje, međutim to nije istina, jer je Sud BiH prihvatio prepisku kao relevatnu i koristi je prilikom donošenja svojih odluka.

Šta se piše pitaš me, pogledaj prepisku na Istraga.ba, a ne AA tumačenje.

O indicijama, osnovama sumnje i osnovanoj sumnji pročitaj u medijima, sve je objavljeno, temeljeno na Rješenju Suda, tako da nisi upravu.
Praviš se lud.

Kako ćeš utvrditi?
Nikako, ali ti je dovoljno da se sumnja i priča. Istina ti nije cilj nego sumnja.

Sud svakako koristi prepisku i zato su policajci "oslobođeni sumnje". Naravno ako bude dokaza, biće opet uhapšeni, kao i ti što možeš biti uhapšen.
Opet cilj zamutiti vodu.
Šuplja, jer za svakog na planeti važi da će biti uhapšen ako bude dokaza.

U Skyu ih nema, jer je tužilac i krenuo sa tim,.to je osnova same akcije.

Opet, šta te košta da kopiraš link sa istrage?
Ili, namjerno opet želiš izazvati efekat misterije, kako tamo ima nešto strašno, vauuu.

Kopiraj, pa da pretresemo sve.

Avdo je lažov i naravno da će kao svaki lažov koristiti istinu da proda svoje laži.

Lažna je dilema je li prepiska istina, nego je li Avdo šta dodao, oduzeo, prešutio, samo da se obračuna sa Konakovićem.
A_A_AKCIJA
Posts: 6044
Joined: 16/11/2009 02:54

#33649 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

Nikola Testa wrote: 10/05/2024 23:45 Nije valjda da tvrdite da je Sud svoju odluku o pritvoru i mjerama zabrane donio na osnovu pisanja Istrage?
:D

Nećemo tako.

Na ovoj temi se priča o dokazima za oslobađanje policajaca, jer ih nije bilo da budu zadržani.

Ne podvaljuj da ikoga zanimaju kriminalci koji su zasluženo uhapšeni i za koje ima gomila dokaza u sky aplikaciji.

Za policajce ih nema i tačka. Možeš ti to izvrtati do sutra ali je tako.

Za Memiju se veže priča o uniformama iz 2016. To je jedino zašto se i dalje ima smisla pisati na ovoj temi o akciji Black tie 2.
Nikola Testa
Posts: 835
Joined: 04/09/2013 20:45

#33650 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

A_A_AKCIJA wrote: 10/05/2024 23:52
Nikola Testa wrote: 10/05/2024 23:34 Da bi otvorili bilo koje drugo pitanje prvo moramo utvrditi da li je prepiska autentična, jer dio forumaša tvrdi da je sve Avdino šiljenje, međutim to nije istina, jer je Sud BiH prihvatio prepisku kao relevatnu i koristi je prilikom donošenja svojih odluka.

Šta se piše pitaš me, pogledaj prepisku na Istraga.ba, a ne AA tumačenje.

O indicijama, osnovama sumnje i osnovanoj sumnji pročitaj u medijima, sve je objavljeno, temeljeno na Rješenju Suda, tako da nisi upravu.
Praviš se lud.

Kako ćeš utvrditi?
Nikako, ali ti je dovoljno da se sumnja i priča. Istina ti nije cilj nego sumnja.

Sud svakako koristi prepisku i zato su policajci "oslobođeni sumnje". Naravno ako bude dokaza, biće opet uhapšeni, kao i ti što možeš biti uhapšen.
Opet cilj zamutiti vodu.
Šuplja, jer za svakog na planeti važi da će biti uhapšen ako bude dokaza.

U Skyu ih nema, jer je tužilac i krenuo sa tim,.to je osnova same akcije.

Opet, šta te košta da kopiraš link sa istrage?
Ili, namjerno opet želiš izazvati efekat misterije, kako tamo ima nešto strašno, vauuu.

Kopiraj, pa da pretresemo sve.

Avdo je lažov i naravno da će kao svaki lažov koristiti istinu da proda svoje laži.

Lažna je dilema je li prepiska istina, nego je li Avdo šta dodao, oduzeo, prešutio, samo da se obračuna sa Konakovićem.
Jedini ko se pravi lud si ti, sve svodiš na Avdino tumačenje, a ja govorim o dokumentu koji koristi Sud BiH kao nešto relevantno, jer ovdje veliki broj forumaša tvrdi da je sve laž.

https://istraga.ba/objavljujemo-sky-pre ... zaposliti/

Nema sumnje da je ovo samo dio, pitanje je da li je prepiska autentična u ovom dijelu?
Post Reply