Narod i Pravda (Konakovic)

User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5707
Joined: 04/08/2020 19:22

#33501 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by -Chesterfield- »

piupiu wrote: 30/04/2024 12:21 Kojoj službi uputiti sljedeće korisničko pitanje:

Da li smo sada svi (zajedno sa svojim IP i email adresama) u vlasništvu druga Tita? :D
“Ja ću ostati blizak s ovima u SDA kako bih prenosio sve“, kaže Behram.

“Kad budemo imali ministra lupam turizma na federalnom ili šta ja znam drzavnom ili tako nešta slično onda će nam odmah pomoći ovi iz UAE. E brate moj. Idemo dalje. Prošlost ne možemo promjeniti. Ali možemo se truditi za budućnost”, piše Kadrić.

“Tako je zato sam rekao onda bratu polahko”, odgovara Behram.

Onda kupujemo klix. Imamo cijeli plan kako i šta. Projekte. Kontaš”, napisao je Kadrić.

“Kontam”, uzvraća Behram.

https://vox.ba/2024/04/28/objavljene-sk ... zaposliti/
Ako nas je prodalo u paketu s portalom, svi smo mi, haman, u kartelu. :lol:

:run:
Možda @Bobi nešto zna o tome?
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7361
Joined: 12/03/2012 18:04

#33502 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

-Chesterfield- wrote: 30/04/2024 15:52
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 29/04/2024 15:32
HD_2015 wrote: 29/04/2024 08:11

Bitno je samo preokrenuti da je SDA kriva.
Tehnicki gledano sdO jeste kriva jer je vecina tih mracnjaka izgamizala bas ispod njihovih skuta. Oni su od samog pocetka postavili drustveni i socijalni ritam koji nas je doveo do ovoga. Kratak je put od ratnog profiterstva do kartela danas.

Izvdojio bih od ratnih Alispahica, Mujezinovica, Muslimovica, Delimistafica, Ademovica, Cengica, Saja, Numica preko Bicakcica, Brankovica, Cesira, Siladjzica, Kukica, Novalića do Campara, Zvizdica, Konakovića.

Lista je siroka i duboka, mogu o njima do prekosutra, a vjerujem da ih pola nisam naveo.

Nas problem jeste da trazeci spas od zelenih stakora zvanih sdO opet izaberemo sdO stakore koji su se preobukli u novo ruho, cud promijenili nisu. Rezultate gledamo.

Ko misli da je SDP bolji je budala, mracnjak Lagumdzija je dovoljan da ti se zgadi zivot, a kamoli Niksici, Masici, Magazinovici, Mijatovici i ostali medokriteti, a trebao sam spomenuti i Vuka Hamovica. O agendaskom NS-u, jos jednom sdO isprdku Rumenom, kumu Fahraonu ili neradniku al je nas pa ga volimo Komsicu nekom drugom prilikom.

U sustini od zla oca i jos gore majke, to je nasa politucka scena. Koga gkd da izaberes sigurno si se zajebo.
Ramu nisi spomenuo?
Izgleda jedino on ima muda stati u gard kriminalcima, narkomanima i reketašima.
Ne.jebi me, pa vidis koliko ima mediokriteta, lopova, varalica i cirkusanata da ih ne mozes sve ni spomenuti, vazda ces nekoga zaboraviti. Budala je onaj ko misli da bilo ko od navedenih i nenavedenih politicara radi bilo sta u korist naroda odnosno glasaca. Oni prvo rade za tudje interese, a onda za svoje. Tu je i kraj price.

Ramo ce prije ogranizovati transport tone bijelog preko BiH nego pravog kriminalca uhapsiti. Bahati lakrdijas i navodno kamatar, trebal dalje ? Jel sta valja, ne znam, a ne bi me cudilo da i to radi.
wrote: Jedna od scena kakvim se pune stupci crne hronike desila se prije skoro deceniju u centru Zenice. „Mercedes“ se zaustavio jer je semafor pokazivao crveno svjetlo, a put mu je popriječio terenac „Toyota“ iz kojeg je izašao Ramo Isak. Ohrabrivalo ga je to što nije bio sam. Prišao je „Mercedesu“, psujući majku vozaču. „Šta mi diraš dijete!?“, vikao je i kroz otvoren prozor počeo ga udarati pištoljem u glavu, pokušavajući ga izvući iz vozila. Vozač se čvrsto držao za volan dok je suvozač pobjegao. Zvuk policijske sirene je prekinuo jurnjavu. Napadač iz džipa je uhapšen.

Općinski sud u Zenici je u decembru 2013. godine zbog nasilništva osudio Isaka na uvjetnu polugodišnju zatvorsku kaznu koja nije izvršena jer u roku od godinu dana nije počinio novo krivično djelo.

Tri godine ranije je osuđen zbog prijetnji novinaru i tada je dobio uvjetno dva mjeseca zatvora. Presude mu nisu bile smetnja da na općim izborima 2018. godine bude izabran u Skupštinu ZDK i delegiran u Dom naroda Federalnog parlamenta.

„Ja imam uredno potvrdu da nisam osuđen“, rekao je Ramo Isak čije se ime nalazilo u krivičnoj evidenciji zeničkog suda kada je stupio na trenutne dužnosti zastupnika i delegata. Obje presude su brisane iz evidencije u augustu 2016. i septembru 2019. godine.

Isaku ovo nije jedini put da je kršio zakon. Početkom 2000-ih je dobio otkaz u policiji ZDK gdje je radio kao policajac. „Isak Ramo je decertificiran iz razloga jer je pred Općinom, tadašnje Općine, a sada Grada Zenice, ispalio tri metka u zrak na svadbi svog velikog prijatelja i kuma jednog od njegovih sinova“, rekao je, dodavši da jedino žali zbog toga što je pištolj bio službeni.

„Da sam opet na toj svadbi i da imam 15 (metaka, op. a.), ja bih ispalio svih 15“, rekao je Isak u razgovoru sa novinarima Centra za istraživačko novinarstvo (CIN).

Kantonalno tužilaštvo u Zenici je protiv njega 2014. godine podiglo još jednu optužnicu zbog prijetnji. Prema optužnici, Isak je 2010. godine sa trojicom muškaraca proganjao sugrađanina: prvo su mu popriječili put BMW-ovim džipom, da bi ga, nakon što je počeo bježati, ganjali sa repetiranim pištoljima uz povike: „Pucaj, pucaj, ubij ga!“ Međutim, Općinski sud u Zenici je presudu odbio zbog zastare.

Isak kaže da mu je sve montirano, dodavši kasnije: „Da je Allah htio da budemo meleci, mi bi bili meleci i ne bi griješili. To znači, svaki čovjek griješi.“

On je političku karijeru započeo 2006. godine kada je na općim izborima izabran u Skupštinu ZDK sa liste Bosanskohercegovačke patriotske stranke Sefer Halilović nakon čega je i delegiran u Federalni parlament.

Poslije toga je od 2012. do 2014. bio vijećnik u Zenici. Bio je predsjednik Stranke za narod BiH, a potom i predsjednik Kantonalnog odbora Stranke demokratske aktivnosti sa čije liste je na posljednjim općim izborima ponovo izabran u Skupštinu ZDK.

Porodica, vjera i država su vrijednosti koje je potencirao Isak tokom razgovora sa novinarima. Njegov sin Arnel Isak je ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline u Vladi ZDK. Ramina supruga Amela je vlasnica Zaštitarske agencije „Condor“ u kojoj je njihov drugi sin direktor. Porodična agencija je u 2020. godini sa javnim institucijama sklopila ugovore vrijedne 310 hiljada KM za usluge fizičke zaštite i prodaje opreme za nadzor. Iste godine firma je prijavila prihode od 1,7 miliona KM.
https://cin.ba/zakonodavci-s-druge-strane-zakona/
Bobi
Forum administrator
Posts: 32352
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#33503 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bobi »

-Chesterfield- wrote: 30/04/2024 16:01 Možda @Bobi nešto zna o tome?
Evo čitam....znaš šta jarane..upiši ti A1 njemački ..ošlo ovo sve u MP4 :lol:
User avatar
Skijaš
Posts: 12744
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#33504 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Skijaš »

-Chesterfield- wrote: 30/04/2024 15:52
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 29/04/2024 15:32

U sustini od zla oca i jos gore majke, to je nasa politucka scena. Koga gkd da izaberes sigurno si se zajebo.
Ramu nisi spomenuo?
Izgleda jedino on ima muda stati u gard kriminalcima, narkomanima i reketašima.
Prvi put je osuđen na uslovnu kaznu zatvora u trajanju od dva mjeseca 2011. godine na zbog ugrožavanja sigurnosti prijetnjom. On je novinaru uputio prijetnje rekavši: "Nisi trebao objavljivati članak, nije ti to trebalo (...) čuo si dobro, vidjet ćemo se mi ponovo!"

Odlukom Općinskog suda u Zenici osuđen je na šest mjeseci uslovne kazne zatvora 2014. godine zbog nasilničkog ponašanja. Kazna nije izvršena jer u roku od godinu dana nije počinio novo kazneno djelo.

U osudi se navodi da je žrtvu više puta udario pištoljem u glavu.

Zbog nasilničkog ponašanja mu je suđeno i 2016. godine, ali je predmet ušao u zastaru. Prema optužnici sa trojicom naoružanih muškaraca je prijetio govoreći: "Pucaj, pucaj, ubij ga!"
User avatar
piupiu
Posts: 16714
Joined: 05/01/2008 05:08

#33505 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by piupiu »

-Chesterfield- wrote: 30/04/2024 16:01
piupiu wrote: 30/04/2024 12:21 Kojoj službi uputiti sljedeće korisničko pitanje:

Da li smo sada svi (zajedno sa svojim IP i email adresama) u vlasništvu druga Tita? :D
“Ja ću ostati blizak s ovima u SDA kako bih prenosio sve“, kaže Behram.

“Kad budemo imali ministra lupam turizma na federalnom ili šta ja znam drzavnom ili tako nešta slično onda će nam odmah pomoći ovi iz UAE. E brate moj. Idemo dalje. Prošlost ne možemo promjeniti. Ali možemo se truditi za budućnost”, piše Kadrić.

“Tako je zato sam rekao onda bratu polahko”, odgovara Behram.

Onda kupujemo klix. Imamo cijeli plan kako i šta. Projekte. Kontaš”, napisao je Kadrić.

“Kontam”, uzvraća Behram.

https://vox.ba/2024/04/28/objavljene-sk ... zaposliti/
Ako nas je prodalo u paketu s portalom, svi smo mi, haman, u kartelu. :lol:

:run:
Možda @Bobi nešto zna o tome?
Tipujem na uzbudljiv scenario :oops: :D :lol:

'ta će Šecerbegović i Kejmbridž Analitika :oops:
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2851
Joined: 14/01/2019 04:56

#33506 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Porodice Foht »

Je li se Kifla igdje oglasio nakon optuzbi Istraga.ba o prepisci u aplikaciji Sky? Ili mu je dosadilo.
User avatar
Skijaš
Posts: 12744
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#33507 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Skijaš »

Styling wrote: 16/04/2024 09:56Dino se protivi sankcijama jer se time samo pogorsava situacija u drzavi. Dodik svaki put nakon sankcija sve vise zateze i dize tenzije u drzavi i prijeti. Mi od njegovih sankcija imamo samo probleme.
Eto rece Amerikanac na onoj sjednici odrzanoj zbog rezolucije da ce se nastaviti sa sankcijama Dodiku :sad: Ne slusaju Elmedina, tog bivseg SDA-ovca i maga medjunarodnih odnosa s diplomom Drzavnog instituta za fiskulturu.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7361
Joined: 12/03/2012 18:04

#33508 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Skijaš wrote: 02/05/2024 06:40
Styling wrote: 16/04/2024 09:56Dino se protivi sankcijama jer se time samo pogorsava situacija u drzavi. Dodik svaki put nakon sankcija sve vise zateze i dize tenzije u drzavi i prijeti. Mi od njegovih sankcija imamo samo probleme.
Eto rece Amerikanac na onoj sjednici odrzanoj zbog rezolucije da ce se nastaviti sa sankcijama Dodiku :sad: Ne slusaju Elmedina, tog bivseg SDA-ovca i maga medjunarodnih odnosa s diplomom Drzavnog instituta za fiskulturu.
Tjeras me da branim Dinu :lol:

Ko je tog Dodika doveo na vlast kada je imao nekoliko poslanika, nesto sam zaboravio ? I ko je smijenio predsjednika RS-a, cetnickog vojvodu, Nikolu Poplasena zbog njega ?

Mene ovo vise podsjeca na zavadi pa vladaj taktiku u nekoj banana drzavi aka koloniji. Da su nam htjeli pomoci ne bi dobili Deyton, entitete, Dom Naroda u Federaciji bez kojeg ne mozes formirati vlast bez Hrvata, a onda bez tog istog DN u Sumskoj mozes formirati vlast jer se ona bira prema principu biranja vecine koja je stvorena na etnickom ciscenju i genocidu. O embargu na uvoz oruzja i politici tokom 92 - 95 zvanoj "neka vas tamo, ne koljite se, dogovorite se", a na nas krenula cetvrta vojna sila Europe nekom drugom prilikom.

Ti bas naivno promatras politiku i dogadjaje koji su nas doveli u ovu situaciju danas.
User avatar
Skijaš
Posts: 12744
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#33509 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Skijaš »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 02/05/2024 12:03
Skijaš wrote: 02/05/2024 06:40
Styling wrote: 16/04/2024 09:56Dino se protivi sankcijama jer se time samo pogorsava situacija u drzavi. Dodik svaki put nakon sankcija sve vise zateze i dize tenzije u drzavi i prijeti. Mi od njegovih sankcija imamo samo probleme.
Eto rece Amerikanac na onoj sjednici odrzanoj zbog rezolucije da ce se nastaviti sa sankcijama Dodiku :sad: Ne slusaju Elmedina, tog bivseg SDA-ovca i maga medjunarodnih odnosa s diplomom Drzavnog instituta za fiskulturu.
Tjeras me da branim Dinu :lol:

Ko je tog Dodika doveo na vlast kada je imao nekoliko poslanika, nesto sam zaboravio ? I ko je smijenio predsjednika RS-a, cetnickog vojvodu, Nikolu Poplasena zbog njega ?
Dodik je nekad govorio da se u Srebrenici jeste desio genocid i da manji entitet nije drzava. Nego, citam li ja ovo kako treba, americku intervenciju da se dovede nekog ko djeluje umjereno ti njima nabijas na nos ?
Mene ovo vise podsjeca na zavadi pa vladaj taktiku u nekoj banana drzavi aka koloniji.
Da provjerim prije nego odgovorim, ti tvrdis da stranci zavadjaju velikosrpsku opciju sa Sarajevom i da bi bez intervencije stranaca situacija bila bolja ?
Da su nam htjeli pomoci ne bi dobili Deyton,...
Zaustavljanje Tudjmana, raketiranje polozaja VRS-a, Dejton, niz nametanja rjesenja nakon Dejtona ... sve je to itekako bilo korak naprijed. Tvoja se kritika u sustini svodi na to koliko su Amerikanci pomogli, ti si svjestan da su pomogli, ali tebi to nije dovoljno. Medjutim, ono sto se ignorise je podrska koju velikosrpska ekipa i UZP opcija oko Covica imaju u Sarajevu (ili otvoreno ili iza kulisa), pa se Konakovic pred kamerama protivi sankcijama Dodiku a ti se evo javljas da branis taj maloumni nastup Konakovica :-D I onda su krivi ...... Amerikanci !?!? WTF ?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66745
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33510 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Ne slusaju ga sta se sekiras toliko
izvrsni direktor
Posts: 9649
Joined: 20/12/2018 16:11

#33511 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

_BataZiv_0809 wrote: 02/05/2024 15:23 Ne slusaju ga sta se sekiras toliko
Ovi iz sda malo nervozni ovih dana, izgleda da ce glasanje u UN-u proci dobro, a oni su puno nade polagali da nece :D
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7361
Joined: 12/03/2012 18:04

#33512 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

@Skijaš Dzaba pises, ocito imamo dva vidjenja historije i desavanja. Ja tvrdim da nam ovi nisu htjeli pomoci, jer da jesu, u tom trenutku bi zgazili cetnike za 24h. Ili bi nam dali oruzje da se branimo, a ne embargo. Ili bi Deyton bio uredjen na nacin da RS ima Dom Naroda gdje se vlast ne moze formirati bez Bosnjaka taman da ih ukupno ima deset, a u Federaciji bi se vlast formirala po principu proste vecine. Klasicna zavadi pa vladaj ( sto ne umanjuje velikosrpsku i velikohrvatsku krivicu ), a ti to objasnjavaj kako ti odgovara, ja pisem kako jeste.

Dok se narod zabavlja sa Dodik rek'o, Niksic rek'o, Dino rek'o madjari i englezi pokupise eksploataciju ruda i minerala sirom BiH, jos im i prugu prave da sirovine lakse prevezu. Sve ostalo je predstava za javnost.
User avatar
Skijaš
Posts: 12744
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#33513 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Skijaš »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 02/05/2024 15:28 @Skijaš Dzaba pises, ocito imamo dva vidjenja historije i desavanja ....
Ocigledno, nemoj ti pisati kako stranci zavadjaju da vladaju, pa necu ni ja morati reagovati. Tacno je da ima onih koji se pokusavaju ugraditi u privatizacije raznih telekoma, elektroprivreda itd, ali oni su prisutni i u stabilnim drustvima i sto je jako bitno, nisu oni poslali Tudjmanove gardiste na Gornji Vakuf niti su bacali nedoklane civile sa mosta u Visegradu.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7361
Joined: 12/03/2012 18:04

#33514 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Skijaš wrote: 02/05/2024 15:53
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 02/05/2024 15:28 @Skijaš Dzaba pises, ocito imamo dva vidjenja historije i desavanja ....
Ocigledno, nemoj ti pisati kako stranci zavadjaju da vladaju, pa necu ni ja morati reagovati. Tacno je da ima onih koji se pokusavaju ugraditi u privatizacije raznih telekoma, elektroprivreda itd, ali oni su prisutni i u stabilnim drustvima i sto je jako bitno, nisu oni poslali Tudjmanove gardiste na Gornji Vakuf niti su bacali nedoklane civile sa mosta u Visegradu.
Tacno, isto kao sto je tacno da su ih za to, fakticki, nagradili u Daytonu.

Nesto mi ne stima, prijatelju, nesto nedostaje, zar ne ?
User avatar
basicm
Posts: 10560
Joined: 16/01/2012 21:38

#33515 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by basicm »

izvrsni direktor wrote: 02/05/2024 15:26
_BataZiv_0809 wrote: 02/05/2024 15:23 Ne slusaju ga sta se sekiras toliko
Ovi iz sda malo nervozni ovih dana, izgleda da ce glasanje u UN-u proci dobro, a oni su puno nade polagali da nece :D
Jel bas moras svaku stvar da uprskas svojim nebulozama?
Niko normalan nije protiv rezolucije, ove dnevnopoliticke gluposti stvarno nisu potrebne.
User avatar
Skijaš
Posts: 12744
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#33516 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Skijaš »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 02/05/2024 17:16
Skijaš wrote: 02/05/2024 15:53
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 02/05/2024 15:28 @Skijaš Dzaba pises, ocito imamo dva vidjenja historije i desavanja ....
Ocigledno, nemoj ti pisati kako stranci zavadjaju da vladaju, pa necu ni ja morati reagovati. Tacno je da ima onih koji se pokusavaju ugraditi u privatizacije raznih telekoma, elektroprivreda itd, ali oni su prisutni i u stabilnim drustvima i sto je jako bitno, nisu oni poslali Tudjmanove gardiste na Gornji Vakuf niti su bacali nedoklane civile sa mosta u Visegradu.
Tacno, isto kao sto je tacno da su ih za to, fakticki, nagradili u Daytonu.
Rat je morao nekako stati, sta ti mislis da su Amerikanci trebali uraditi ? Vojno uci u Banja Luku ? Postati jedna od strana u sukobu ? Ne razumijem.
izvrsni direktor
Posts: 9649
Joined: 20/12/2018 16:11

#33517 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

basicm wrote: 02/05/2024 17:45
izvrsni direktor wrote: 02/05/2024 15:26
_BataZiv_0809 wrote: 02/05/2024 15:23 Ne slusaju ga sta se sekiras toliko
Ovi iz sda malo nervozni ovih dana, izgleda da ce glasanje u UN-u proci dobro, a oni su puno nade polagali da nece :D
Jel bas moras svaku stvar da uprskas svojim nebulozama?
Niko normalan nije protiv rezolucije, ove dnevnopoliticke gluposti stvarno nisu potrebne.
Samo citiram zeljka komsica u vezi historijskog priblizavanja BiH u EU:
Oni iz trojke su nervozni jer stvari s otvaranjem pregovora ne stoje dobro, iako HDZ i Trojka puno polaže nade na taj put.
:kiss:
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2649
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#33518 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Ja_Ja »

Skijaš wrote: 02/05/2024 06:40
Styling wrote: 16/04/2024 09:56Dino se protivi sankcijama jer se time samo pogorsava situacija u drzavi. Dodik svaki put nakon sankcija sve vise zateze i dize tenzije u drzavi i prijeti. Mi od njegovih sankcija imamo samo probleme.
Eto rece Amerikanac na onoj sjednici odrzanoj zbog rezolucije da ce se nastaviti sa sankcijama Dodiku :sad: Ne slusaju Elmedina, tog bivseg SDA-ovca i maga medjunarodnih odnosa s diplomom Drzavnog instituta za fiskulturu.
Neozbiljno je ovo i napisati kao neki argument protiv Konakovica. Amerikanci ce nastaviti djelovati kako djeluju i samo ce pojacavati tempo tog djelovanja. Cak sta vise u zastupnickom domu je vec prosao prijedlog zakona kojim ce se mogucnost sankcionisanja ne samo utvrditi vec i ozbiljno povecati i prosiriti. Nekad u slijedecem periodu ce proci i senat i tek onda ce se udariti po onim koji prave opstrukcije i krse Dejtonski mirovni sporazum. Misljenje Dine ili nekog petog ili desetog u Bosni nema nikakve veze s tim.

Nego zalaganje Dine za Dodika i nije tako losa stvar. Sve dok su drzavni interesi iznad njegovog zivota.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66745
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33519 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

izvrsni direktor wrote: 02/05/2024 15:26
_BataZiv_0809 wrote: 02/05/2024 15:23 Ne slusaju ga sta se sekiras toliko
Ovi iz sda malo nervozni ovih dana, izgleda da ce glasanje u UN-u proci dobro, a oni su puno nade polagali da nece :D
:lol: :lol:
Prejako
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73133
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#33520 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Velkoski »

i ljute se kad ih nazoveš dušmanima ove države od 96 pa do danas :)

imam vrlo bliskog lika koji je u sda fonu (al' nije politički aktivan, da jeste ne bismo bili ni blizu bliski više), čak je i gora priča od ove što javno plasiraju. :D srećom izbjegavamo politiku maksimalno jer je inače k'o hljeb
User avatar
Skijaš
Posts: 12744
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#33521 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Skijaš »

Ja_Ja wrote: 02/05/2024 21:10 Nego zalaganje Dine za Dodika i nije tako losa stvar
Pa nije ako nam je cilj prolongiranje stagnacije u kojoj je lakse pljackati budzet. Ali ako se stremi stabilizaciji drustva, stvar sa Dodikom se mora zavrsavati svim zakonom dozvoljenim sredstvima. I ovako je predugo trajalo. Kupovati Dodiku jos vremena pricom kako se sa njim moze i mora, nanosi ogromnu stetu drustvu.
PM72
Posts: 17910
Joined: 30/04/2012 16:54

#33522 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by PM72 »

basicm wrote: 02/05/2024 17:45
izvrsni direktor wrote: 02/05/2024 15:26
_BataZiv_0809 wrote: 02/05/2024 15:23 Ne slusaju ga sta se sekiras toliko
Ovi iz sda malo nervozni ovih dana, izgleda da ce glasanje u UN-u proci dobro, a oni su puno nade polagali da nece :D
Jel bas moras svaku stvar da uprskas svojim nebulozama?
Niko normalan nije protiv rezolucije, ove dnevnopoliticke gluposti stvarno nisu potrebne.
Stvarno ljudi pretjeruju...ovo prelazi u histeriju
DonieBrasco
Posts: 15837
Joined: 31/08/2016 16:09

#33523 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DonieBrasco »





Opet neke izdaje. :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27965
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#33524 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Point. »

DonieBrasco wrote: 04/05/2024 10:40



Opet neke izdaje. :lol:
Šta je ovdje smiješno u ovom videu?
DonieBrasco
Posts: 15837
Joined: 31/08/2016 16:09

#33525 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DonieBrasco »

Smjesno je sto su jucer na snagu stupile Šmitove izmjene izbornog, CIK ih vertifikovao i u narednim danima raspisuje izbore, a eto Trojka ce 7. maja da preda Covicu izborni zakon kako zeli, da isti legitimno u Širokom Brijegu dobije izbore u cijeloj FBiH.
Post Reply