Narcos

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#26 Re: Narcos

Post by Dr Kova »

karanana wrote:serija je dobra i zasluzuje temu iako se o njoj raspravljalo na onoj drugoj temi o serijama.
iako me tematika nije nesto zanimala na pocetku, i iako nisam ljubitelj biografija, ova serija je ipak drugacija i dovoljno je dinamicna i interesantna da me ne ubije u pojam sa previse detalja o nekim dosadnim stvarima nego je taman dovoljno svega. a i kako bi zivot kralja kokaina mogao biti dosadan?!

ne znam, raju nervira dea agent. nervira ih njegova prica i monolozi. meni nije mrzak, a nisu mi mrski ni monolozi jer dosta stvari objasnjavaju na jednostavan nacin. a uopste mi se ni on ni njegova zena ne uplicu previse u generalnu pricu. nema previse dosade o njemu i njoj.
oberin martel dobar.
sve potpisujem, i meni je fantastična. Jedva čekam drugu sezonu :thumbup:
User avatar
fatality
Posts: 2153
Joined: 24/02/2008 14:11

#27 Re: Narcos

Post by fatality »

Al meni nije jasno kako neki ovdje lupetaju kako kolicina novca i ubijenih nije realna.
Pa imas google, ukucas, nadjes vise razclicitih izvora i vidis da je u sustini tacno.

Pa ljudi htjeli otplatiti dug kompletne drzave da im se sve oprosti, eee dug drzave :D

Al ono sto nisam znao, a ni ovaj mi prijatelj koji je zaludjenik njime, je da je srusio onaj avion.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40793
Joined: 29/06/2011 23:39

#28 Re: Narcos

Post by dječak sa šibicama »

Pise na pocetku svake epizode da su mnogi dogadjaji u seriji izmisljeni. Sto je logicno, niko ne moze znati sta se desavalo na sastancima Medelin kartela, ili na pregovorima Cali i Medelin kartela, ili sta se desavalo unutar Katedrale.
User avatar
aCme
Posts: 3461
Joined: 23/04/2010 01:06

#29 Re: Narcos

Post by aCme »

Dobra ova novinarka :mrgreen:
Image

Image
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#30 Re: Narcos

Post by karanana »

odlicna.
jos kad don-u kaze da joj ga stavi u dupe.....

e to je ljepota toga sto scenaristi neke neprovjerene scene i dijaloge mogu dodatno sredjivati
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#31 Re: Narcos

Post by taureg71 »

karanana wrote:odlicna.
jos kad don-u kaze da joj ga stavi u dupe.....

e to je ljepota toga sto scenaristi neke neprovjerene scene i dijaloge mogu dodatno sredjivati
bolja od nasih misica
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#32 Re: Narcos

Post by Korisničkoime »

Serija je onako, osrednja. Mislim da bi bilo bolje da su isli malo sporije jbg koliko 10-20 god strpali u 10 serija ako sam to dobro skontao ali i da nije toliko razdoblje lik je zanimljiv s vise aspekata mogli su malo dublje temu obraditi. Amer uopste ne glumi lose.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#33 Re: Narcos

Post by taureg71 »

Korisničkoime wrote:Serija je onako, osrednja. Mislim da bi bilo bolje da su isli malo sporije jbg koliko 10-20 god strpali u 10 serija ako sam to dobro skontao ali i da nije toliko razdoblje lik je zanimljiv s vise aspekata mogli su malo dublje temu obraditi. Amer uopste ne glumi lose.
Amer manje vise, meni je sa onim svalerskim brcicima iritantan , iskreno...Ali Wagner Moura, ljudi, on je sa portugalskog govornog podrucja i onako da spika spanski, to me odusevilo, uz to i glumi za 10...a portugalski i spanski imaju veze ko srpski i albanski... :bih:
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#34 Re: Narcos

Post by Korisničkoime »

taureg71 wrote:
Korisničkoime wrote:Serija je onako, osrednja. Mislim da bi bilo bolje da su isli malo sporije jbg koliko 10-20 god strpali u 10 serija ako sam to dobro skontao ali i da nije toliko razdoblje lik je zanimljiv s vise aspekata mogli su malo dublje temu obraditi. Amer uopste ne glumi lose.
Amer manje vise, meni je sa onim svalerskim brcicima iritantan , iskreno...Ali Wagner Moura, ljudi, on je sa portugalskog govornog podrucja i onako da spika spanski, to me odusevilo, uz to i glumi za 10...a portugalski i spanski imaju veze ko srpski i albanski... :bih:
A jbg 80-te tada su svalerski brcici bili moda inace vremensko razdoblje sa najgorim modnim trendovima u modernoj povjesti :)
Moura je dobro odglumio to vala jest.
User avatar
Đinajlu
Posts: 460
Joined: 24/05/2012 02:38
Location: Marijan's left nut

#35 Re: Narcos

Post by Đinajlu »

taureg71 wrote:
Korisničkoime wrote:Serija je onako, osrednja. Mislim da bi bilo bolje da su isli malo sporije jbg koliko 10-20 god strpali u 10 serija ako sam to dobro skontao ali i da nije toliko razdoblje lik je zanimljiv s vise aspekata mogli su malo dublje temu obraditi. Amer uopste ne glumi lose.
Amer manje vise, meni je sa onim svalerskim brcicima iritantan , iskreno...Ali Wagner Moura, ljudi, on je sa portugalskog govornog podrucja i onako da spika spanski, to me odusevilo, uz to i glumi za 10...a portugalski i spanski imaju veze ko srpski i albanski... :bih:
Imaju dosta više sličnosti ali u pravu si, odličan je. Ja nisam ni znao da je Brazilac uopšte.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11049
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#36 Re: Narcos

Post by Tito_i_Partija »

Nama zvuci okej, medjutim citam sta ljudi sa spanskog govornog podrucja misle, i njima nije jasno zasto Escobar govori spanski sa portugalskim naglaskom i zasto producenti nisu mogli nac' glumca iz kolumbije, jer je serija u vecini stvari jako autenticna.

To ti je isto k'o da uzmes beogradjana da glumi sarajliju...ok je to, razumjeces ti njega, al' znaces da to nije vidilo Sarajeva.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#37 Re: Narcos

Post by taureg71 »

Tito_i_Partija wrote:Nama zvuci okej, medjutim citam sta ljudi sa spanskog govornog podrucja misle, i njima nije jasno zasto Escobar govori spanski sa portugalskim naglaskom i zasto producenti nisu mogli nac' glumca iz kolumbije, jer je serija u vecini stvari jako autenticna.

To ti je isto k'o da uzmes beogradjana da glumi sarajliju...ok je to, razumjeces ti njega, al' znaces da to nije vidilo Sarajeva.
Vjeruj mi da sam se sam dugo pitao to...toliko hispano glumaca a nasli Wagnera, cudno ... :skoljka:
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#38 Re: Narcos

Post by taureg71 »

Đinajlu wrote:
taureg71 wrote:
Korisničkoime wrote:Serija je onako, osrednja. Mislim da bi bilo bolje da su isli malo sporije jbg koliko 10-20 god strpali u 10 serija ako sam to dobro skontao ali i da nije toliko razdoblje lik je zanimljiv s vise aspekata mogli su malo dublje temu obraditi. Amer uopste ne glumi lose.
Amer manje vise, meni je sa onim svalerskim brcicima iritantan , iskreno...Ali Wagner Moura, ljudi, on je sa portugalskog govornog podrucja i onako da spika spanski, to me odusevilo, uz to i glumi za 10...a portugalski i spanski imaju veze ko srpski i albanski... :bih:
Imaju dosta više sličnosti ali u pravu si, odličan je. Ja nisam ni znao da je Brazilac uopšte.

Pa kako nisi znao da je Brazilac/??? pa Tropa de elite ???? ako nisi gledao obaveznooooooo....2 dijela :izet:
User avatar
Rockefeller
Posts: 7318
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#39 Re: Narcos

Post by Rockefeller »

Korisničkoime wrote:Serija je onako, osrednja. Mislim da bi bilo bolje da su isli malo sporije jbg koliko 10-20 god strpali u 10 serija ako sam to dobro skontao ali i da nije toliko razdoblje lik je zanimljiv s vise aspekata mogli su malo dublje temu obraditi. Amer uopste ne glumi lose.
Mogli su. Šteta.
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#40 Re: Narcos

Post by celava_dlaka »

Sve se potajno nadam da ce Pablo pobijediti al jbg :P
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#41 Re: Narcos

Post by Daryl Dixon »

User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#42 Re: Narcos

Post by ExNihilo »

To to
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11049
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43 Re: Narcos

Post by Tito_i_Partija »

ExNihilo wrote:To to
Nisam znao da i ovo pratis. Haj' pocni jos gledat' i Game of Thrones pa da onda napravimo pravu sjedaljku. :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#44 Re: Narcos

Post by ExNihilo »

Tito_i_Partija wrote:
ExNihilo wrote:To to
Nisam znao da i ovo pratis. Haj' pocni jos gledat' i Game of Thrones pa da onda napravimo pravu sjedaljku. :D
Tu me jebe što želim prvo knjige pročitati. A nemam vremena da se posvetim. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11049
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#45 Re: Narcos

Post by Tito_i_Partija »

ExNihilo wrote:
Tito_i_Partija wrote:
ExNihilo wrote:To to
Nisam znao da i ovo pratis. Haj' pocni jos gledat' i Game of Thrones pa da onda napravimo pravu sjedaljku. :D
Tu me jebe što želim prvo knjige pročitati. A nemam vremena da se posvetim. :D
Nemoj bolan prvo knjige citat, razocarat' ces se samo tako. Ne bi volio da ti ovo ispadne k'o drugi Walking Dead. :D

Dobro, malo pretjerujem, GoT je *puno* bolji nego onaj smor od krave sto je muze AMC, al' kad vidis da su citatelji knjiga gotov pa zavrsili na antidepresivima, bolje ti je da ostavis knjige za kasnije. :D
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#46 Re: Narcos

Post by burekodsira »

beton serija :thumbup:

ubrzo druga sezona, jess :D
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#47 Re: Narcos

Post by Brkooo »

pratim :D
chino
Posts: 689
Joined: 21/11/2002 00:00

#48 Re: Narcos

Post by chino »

Sutra izlazi druga sezona :thumbup:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#49 Re: Narcos

Post by Daryl Dixon »

idemooo :thumbup: #WhoKilledPablo :izet:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#50 Re: Narcos

Post by nema me tamo »

Sutra?

Auu i to sve odma i. :run:
Post Reply