Najzakržljaliji dio foruma

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
Post Reply
User avatar
idealnaM
Posts: 676
Joined: 07/07/2009 01:16
Location: zaKavdak

#1 Najzakržljaliji dio foruma

Post by idealnaM »

:? pa šta je ovo reći...Istočna Bosna šuti i muti...imamo li nekih drugih tema osim festivala..?Oj,stvarno smo zakržljali... :zzzz:
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#2 Re: Najzakržljaliji dio foruma

Post by Pera Trta »

idealnaM wrote::? pa šta je ovo reći...Istočna Bosna šuti i muti...imamo li nekih drugih tema osim festivala..?Oj,stvarno smo zakržljali... :zzzz:
Nikad neću halaliti što je zamrla tema "Goraždanske priče"..o urbanim legendama Goražda i okoline :-D . Stvarno zanimljiva tema, nadam se da će je neko oživjeti. Sam bih to učinio da imam ijednu priču :sad: .
User avatar
idealnaM
Posts: 676
Joined: 07/07/2009 01:16
Location: zaKavdak

#3 Re: Najzakržljaliji dio foruma

Post by idealnaM »

:shock: hooj..šta mi uradi...zbog onih priča ne mogodoh oka sklopit svunoć.. :shock:
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#4 Re: Najzakržljaliji dio foruma

Post by Pera Trta »

idealnaM wrote::shock: hooj..šta mi uradi...zbog onih priča ne mogodoh oka sklopit svunoć.. :shock:
Hehe, meni se baš svidjela tema, ima toliko spooky priča :-D ...volio bih kad bi se neko sjetio još toga. Ali, što kažeš, ovo je najslabije posjećen podforum, kako se čini.
Post Reply